Як можна отримати кредит безробітному

16.11.2021
Як можна отримати кредит безробітному

Як взяти кредит безробітному? Це одне із найпопулярніших питань серед українців. Особливо серед працевлаштованих громадян, які одержують зарплату в конверті. Відсутність офіційного джерела доходу справді ускладнює завдання, проте не робить його нездійсненним. Кредитуванням без довідки про доходи займаються деякі банки та мікрофінансові організації. Розраховувати на велику суму, звісно, ​​не доведеться. Але оформити кредитну картку чи мікропозику вдасться. Зокрема, МФО Є-гроші видає онлайн-кредити до 15 000 гривень лише за двома документами.

Чи можливо отримати кредит безробітному

Безробітними називаються не лише люди, які ніде не працюють, а й працевлаштовані неофіційно. Це дуже поширена тенденція у нашій країні, коли роботодавці намагаються заощадити на податках. Крім того, до цієї категорії входять фрілансери та ті, хто працює попроектно. На сьогоднішній день кількість безробітних в Україні становить 1,8 млн. осіб або 10,5% населення.

З погляду банків портрет ідеального клієнта виглядає так:

Така людина створює враження доброчесного позичальника, який має можливість справно виплачувати борг.

Якщо ви офіційно не працевлаштовані, і ваше досьє не відповідає перерахованим вище стандартам, краще перестрахуватися.

Підвищити шанси на отримання позики допоможуть:

Щодо пенсіонерів, для яких основним джерелом доходу є пенсія, достатньо підтвердити цей факт документально.

Що потрібно безробітному для отримання кредиту

В Україні існує кілька програм кредитування, серед яких цільові (на конкретний товар чи послугу), нецільові (на невідкладні потреби) для фізичних чи юридичних осіб. Працюючи неофіційно, оформити цільовий кредит (на купівлю нерухомості, автомобіля та ін.) навряд чи вийде. Натомість на невелику суму для ремонту, оплати освітніх курсів та іншого розраховувати можна. Але для цього необхідно дотримуватись ряду рекомендацій.

А саме:

Які банки можуть видати кредит безробітному

Банки, які дозволяють взяти кредит без роботи, дуже ризикують. Щоб перестрахуватися, від позичальників потрібно надати пакет документів, заставне майно та підтвердження платоспроможності.

Кредитуванням безробітних в Україні займається низка установ:

Як бачимо, отримати кредит без довідки про доходи досить складно. Тому рекомендується робити упір на чесність, повноту інформації та підтвердження платоспроможності.

Чому банки можуть відмовляти

Відсоток відмови безробітним у банках досить високий. Причиною стає невідповідність клієнта до вимог організації.

Зокрема:

Деякі кредитні установи надають можливість отримати позику без довідки про доходи. Натомість потенційний позичальник повинен надати поручителів або угоду про заставне майно. Також може розглядатись питання видачі коштів під високі відсотки. Тому кредитування у банках втрачає свою популярність серед безробітних. У свою чергу набирають обертів мікрофінансові організації, які висувають мінімум вимог та видають позики онлайн.

Ще однією поширеною причиною відмови є відсутність даних, припущення помилок в інформації або неможливість її підтвердити. Йдеться про заповнення анкети клієнта, в якій потрібно вказати реквізити паспорта, ідентифікаційний код, дані про майно та ін. Проте найчастіше клієнти отримують відмову через недостатній рівень щомісячного доходу.

Як взяти онлайн кредит у Є-гроші

Наша МФО займається кредитуванням українських громадян через інтернет. Щоб оформити позику, не потрібно виходити з дому.

Достатньо влаштуватись зручніше перед комп’ютером, відкрити сайт та дотримуватися інструкцій:

Заявки приймає та розглядає кредитний робот. Вся процедура — ​​від реєстрації та до отримання грошей на карту — займає не більше 30 хвилин. Зареєстровані користувачі справляються ще швидше. Після реєстрації на сайті відкривається доступ до Особистого кабінету, де можна відстежувати інформацію про позики, робити пролонгацію та вносити платежі. Погашення можливе й іншими способами на вибір користувача.

Тепер вам відомо, чи можна отримати кредит безробітному. Якщо ви офіційно не працевлаштовані, вирішити свої фінансові питання завжди можна у МФО «Є-гроші».

Розрахувати кредит