Як оформити мікропозик онлайн

08.10.2021
Як оформити мікропозик онлайн

У даній статті ми розповімо, як оформити мікропозик онлайн швидко і без зайвої метушні з документами. Але для початку пропонуємо з’ясувати, що таке мікропозик і які організації пропонують подібну форму кредитування.

Отже, позика – це невелика сума (до 15 000 гривень), видана на короткий термін. Гроші можна витратити на будь-які потреби: погашення заборгованості по квартплаті, ремонт автомобіля, покупка побутової техніки тощо Послугу надають МФО. Мікрофінансові організації – ті ж банки, але працюють виключно з фізичними особами.

Що знадобиться для отримання мікропозик онлайн

Щоб оформити мікропозик без відмови, необхідно відповідати вимогам МФО, а також мати при собі документи, що підтверджують особу та фінансовий статус.

Що потрібно для подачі заявки на сайті Є-гроші:

В анкеті необхідно ввести реквізити документів і прикріпити скан-копії або фото.

Загальний процес отримання мікропозик на карту

На відміну від банківського кредиту, взяти мікропозик онлайн можна не виходячи з дому. Для цього необхідно зайти в інтернет, вибрати відповідну за умовами кредитування МФО і слідувати інструкціям на сайті компанії.

Розглянемо покрокову інструкцію оформлення позики в МФО E-groshi:

 1. Зареєструйтеся: введіть ім’я, номер мобільного телефону і придумайте надійний пароль.
 2. Авторизуйтесь на сайті, використовуючи персональний пароль.
 3. За допомогою кредитного калькулятора виберіть відповідні суму і терміни кредитування.
 4. Заповніть анкету клієнта: введіть персональну інформацію, реквізити документів, а також прикріпіть скан-копії паспорта та ІПН.
 5. Прив’яжіть до профілю банківську картку і пройдіть процедуру верифікації.
 6. Підпишіть кредитний договір за допомогою коду, який прийде в смс-повідомленні.
 7. Дочекайтеся зарахування грошових коштів на вказаний банківський рахунок.

Як видно, щоб оформити мікропозик, не потрібно збирати численні довідки, їхати до відділення банку і проходити співбесіду з менеджером. Також в МФО не потрібні поручителі і заставне майно. Ви просто подаєте заявку через інтернет з дому, офісу, кафе, таксі і т.п.

Чим кредит в банку відрізняється від МФО

Зіткнувшись з грошовими труднощами, ми встаємо перед вибором – звернутися в банк або отримати мікропозик онлайн в МФО. Діяльність цих організацій кардинально відрізняється один від одного. Але коли терміново потрібна невелика сума грошей, більшість українських громадян схиляються на користь мікрофінансів.

Чим приваблюють мікрофінансові організації:

Основна причина, по якій все більше українців вирішують взяти мікропозик замість банківського кредиту, – це спрощена система перевірки позичальника. Банки проводять повну ідентифікацію клієнтів, для здійснення якої необхідно відвідати банківське відділення. Рідкісні організації мають власну кур’єрську службу для вирішення цього завдання.

В яких випадках може знадобиться мікропозик

Банківські кредити прийнято оформляти на великі покупки, такі як квартира, машина, ремонт житла, побутова техніка, навчання. Позики в МФО призначені для вирішення термінових фінансових питань. Їх оформляють, коли не вистачає грошей до зарплати або виникли незаплановані витрати.

Найбільш поширені випадки, коли потрібно оформити мікропозик онлайн на карту:

У подібних ситуаціях можуть виявитися навіть люди, які мають фінансовий резерв, але не можуть їм невідкладно скористатися. Наприклад ті, хто зберігає гроші на депозитному рахунку в банку. Тому краще отримати мікропозик, вирішити нагальні фінансові питання і відразу повернути борг.

Як повернути мікрокредит онлайн

Наша мікрофінансових організація пропонує різні способи погашення заборгованості на вибір клієнта:

При виборі способу оплати, обов’язково уточнюйте, як довго доходять гроші, і яка стягується комісія. Якщо немає можливості вчасно погасити борг, можна активувати пролонгацію.

Як не потрапити на виверти шахраїв

Вирішивши отримати мікропозик на карту через інтернет, ви легко можете напоротися на шахраїв. Непорядні організації створюють досить презентабельні сайти з переконливою інформацією і привабливими пропозиціями. Тому, звертаючись в МФО, необхідно бути гранично уважними.

Ми рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

 1. Переконайтеся, що організація, в яку ви звертаєтеся, не є клоном іншої популярної компанії. Створення сайтів-підробок – дуже поширена практика серед аферистів.
 2. Зверніть увагу на терміни розгляду заявок. Зазвичай на винесення рішення МФО потрібно від 5 до 15 хвилин. Якщо вас просять почекати годину і більше, варто насторожитися.
 3. Не платіть комісію за розгляд заявки. На подібні хитрощі йдуть ті самі сайти-клони. Як це працює: ви вносите необхідну суму, після чого чуєте відмову в мікрокредитування.
 4. Не підписуйте договір (реально чи віртуально), поки не прочитаєте. У документі обов’язково повинні бути прописані сума, терміни, відсотки, можливі штрафи і пені.
 5. Перш, ніж отримати мікропозик без відмови, перевірте МФО через пошуковик. Дізнайтеся, як давно існує компанія, які відгуки залишають клієнти.

Щоб гарантовано не зіткнутися з шахраями, вибирайте перевірені мікрофінансові організації. Отримати позику без ризиків під 0% можна в МФО Є-гроші.

Розрахувати кредит