Як погасити кредит якщо немає грошей

27.08.2021
Як погасити кредит якщо немає грошей

На жаль, відсоток боржників в нашій країні з кожним днем ​​зростає. І все більше людей задаються питанням: «Що робити, якщо нема чим платити кредит в Україні?». 

Причин, за якими позичальники не можуть виконувати боргові зобов’язання, існує багато. Починаючи від різкої втрати роботи і закінчуючи проблемами зі здоров’ям.

Інші обставини, що заважають погасити грошові борги:

Всі перераховані вище фактори призводять до появи заборгованості і можуть вважатися поважними. Якщо не вживати ніяких заходів, ситуація може погіршитися. Тому необхідно без зволікань шукати з неї вихід. Щоб погасити наявну заборгованість по старому займу, можна оформити кредит 10000 грн в нашій МФО. Нові клієнти можуть кредитуватися під 0 відсотків, повертаючи тільки тіло кредиту.

Чим може загрожувати несплата боргу в МФО

В результаті прострочень по кредитах в життя позичальників приходять різні неприємності. До злісних неплатників, яким нема чим платити кредит і немає майна, застосовуються жорсткі санкції.

Як це відбувається поетапно:

На клієнтів, яким нічим платити МФО, подають позовну заяву до суду. Після чого починаються тривалі судові розгляди, що закінчуються, як правило, програшем боржника.

Важливо! Злісні неплатники потрапляють в чорний список УБКІ (Українське бюро кредитних історій). Внаслідок цього, отримати новий кредит в будь-якій фінансовій установі стає неможливим.

Способи вибратися з боргової ями

Один з них — кредит онлайн на карту в МФО Є-гроші. Отримані позикові кошти можна витратити на погашення наявної заборгованості.

Коли не знаєш, як погасити кредит, якщо немає грошей, слід звертатися до компетентних людей. В даному випадку, краще зв’язатися безпосередньо з кредитором. МФО зацікавлені в погашенні боргу не менше, ніж боржник. 

Тому необхідно шукати вихід з ситуації, що склалася разом. До того ж, способів існує багато. Найбільш ефективними варіантами вважаються пролонгація, рефінансування і реструктуризація. 

Вибір прийнятного варіанту залежить від кожного конкретного випадку. Тому пропонуємо зупинитися докладніше на кожному.

Рефінансування мікрокредитів

Погасити мікропозику, якщо немає грошей дозволяє така послуга, як рефінансування. Говорячи простою мовою, це оформлення нової позики для погашення старої. 

Перекредитування користується величезною популярністю серед українців, так як дозволяє уникнути серйозних штрафних санкцій.

Його особливості:

Що потрібно, щоб перекредитувати мікрокредит:

У разі невідповідності більшості критеріїв, оформити рефінансування не вдасться.

Пролонгація

Пролонгація — другий спосіб уникнути штрафів. Послуга дозволяє закрити мікропозику, якщо немає грошей на момент внесення регулярного платежу. Іншими словами, це продовження кредитного договору, що вимагає від позичальника сплати лише нарахованих відсотків і деякої суми від тіла кредиту. Цей варіант є вигідним, як для суб’єкта, так і для кредитора. Останній має можливість повернути назад свої гроші з відстрочкою, уникнути затяжних судових розглядів і зберегти лояльність клієнта.

З точки зору позичальника вигода пролонгації полягає в наступному:

Мікрофінансова організація Є-гроші надає цю послугу на вигідних умовах. Продовжити КД можна на 10, 20 або 30 днів на розсуд суб’єкта. Для цього потрібно сплатити нараховані відсотки і 25% від тіла позики.

Позичити гроші в іншому МФО

Закрити позики, якщо немає грошей, дозволяє також новий кредит в іншій МФО. Це інакший спосіб, ніж рефінансування, при якому необхідно йти в банк і подавати заявку на активацію послуги. Йдеться про нову позику в МФО Є-гроші, отримуючи яку не потрібно повідомляти цілі кредитування. Досить заповнити анкету, прив’язати банківську карту і прикріпити фото документів. Всього 20-30 хвилин — і мікропозика у вас на картці. Отримані кошти можна витратити на погашення старого боргу. При цьому в запасі залишиться час на те, щоб заробити грошей, до внесення першого регулярного платежу.

Розрахувати кредит