Як взяти кредит в інтернеті

27.09.2021
Як взяти кредит в інтернеті

У даній статті ми розповімо вам, як оформити кредит через інтернет, коли виникає потреба у вільних грошах. Ситуації, пов’язані з дефіцитом грошових коштів, можуть трапитися в житті кожної людини. Щоб не зіпсувати теплі відносини, краще не позичати у друзів або родичів. Оптимальний варіант вирішення проблеми – отримання кредиту. Сучасний ринок фінансових послуг пропонує широкий спектр кредитних програм. Це раніше доводилося йти до відділення банку, збирати численні довідки і проходити співбесіду у менеджера. Однак з появою МФО, процедура кредитування істотно спростилася.

Мікрофінансові організації дозволяють отримати невелику суму грошей за прискореною системою перевірки позичальника. Для оформлення мікропозик достатньо пред’явити паспорт і ідентифікаційний код. Процедура здійснюється онлайн і займає не більше 30 хвилин.

Кошти перераховуються на картку будь-якого українського банку. При цьому, довідка про доходи, склад сім’ї, поручителі, заставне майно або інші підтвердження платоспроможності клієнта не потрібні. Найбільш лояльною організацією, яка видає мікрокредити через інтернет, є МФО Є-гроші.

Подати заявку можна протягом 15 хвилин з мінімальним пакетом документів.

Коли може знадобитися кредит через інтернет

Кредити через інтернет є справжнім порятунком в ситуаціях, коли потрібна невелика сума грошей на короткий термін.

Найбільш яскраві приклади таких випадків:

Невеликий позику дозволить вирішити дрібні грошові питання, не звертаючись до серйозні борги.

Можливі ризики при взятті кредиту онлайн

Вирішивши взяти кредит в інтернеті, необхідно бути максимально уважним. Люди, що знаходяться в утрудненому фінансовому становище, є головною здобиччю для недобросовісних суб’єктів.

Щоб дізнатися персональні дані людини або розвести його на гроші, шахраї можуть використовувати будь-які психологічні прийоми. Тому слід побоюватися підозрілих сайтів і дотримуватися деяких рекомендацій.

Зокрема, уникнути кредиторів-аферистів допоможуть наступні дії:

Порівняння банків і МФО

Коли виникає потреба в грошах, ми встаємо перед вибором – звернутися в банк або оформити кредит по інтернету. Ці фінансові організації займаються принципово різною діяльністю. Співпраця з ними має свої плюси і мінуси, в яких нам і належить розібратися.

Які існують плюси звернення в банк:

 Мінуси банківських кредитів:

До плюсів МФО відносяться:

Незначні мінуси мікрофінансів:

Для деяких користувачів можливість взяти кредит через інтернет до 15 000 гривень є перевагою. Зокрема, для тих, кому потрібно терміново закрити дрібні фінансові питання. Однак якщо потрібна велика сума на серйозні покупки, краще звернутися в банк.

Що потрібно для оформлення кредиту через інтернет

Для отримання грошової позики онлайн потрібні:

Основні вимоги до позичальників:

Покроковий процес оформлення кредиту через МФО

Щоб оформити кредит в інтернеті, необхідно відповідати вимогам конкретної організації і підготувати перераховані вище документи.

Розповімо, як подати заявку онлайн, на прикладі МФО Є-гроші:

  1. Зареєструватися на сайті: ввести ім’я, номер мобільного і придумати персональний пароль.
  2. Якщо ви вже зареєстровані, пройти авторизацію.
  3. За допомогою кредитного калькулятора вибрати суму і терміни, на які ви хочете оформити кредит через інтернет.
  4. Заповнити анкету позичальника. Щоб підвищити шанси на схвалення, необхідно додати максимальну кількість інформації про себе, ввести реквізити документів і прикріпити відповідні фото.
  5. Прив’язати до профілю банківську карту, пройти верифікацію.
  6. Подати заявку на отримання мікропозик.
  7. Підписати кредитний договір за допомогою смс-коду, який прийде на ваш телефон.
  8. Отримати грошовий переказ на зазначену картку.

Для постійних клієнтів весь процес займає не більше 5 хвилин. Якщо ви звертаєтеся вперше, то витратите в середньому 20-30 хвилин. Повернути отриманий займ можна одним з дев’яти зручних способів на вибір.

Тепер ви знаєте, чи можна взяти кредит через інтернет і як це зробити. Онлайн-кредитування є відмінним способом швидко вирішити дрібні фінансові проблеми.

Розрахувати кредит