Як зробити скан-копії документів без сканера?

23.01.2018
Як зробити скан-копії документів без сканера?

Як обійтися без сканера. Практичні поради

Ми неодноразово акцентували вашу увагу на те, що отримання онлайн позики – це просто і швидко, і оформити заявку можна не виходячи з дому. Але як же бути зі сканом ваших документів? Невже доведеться все-таки витрачати свій дорогоцінний час на похід в комп’ютерний центр, та ще й заплатити за послуги? На щастя, прогрес не стоїть на місці, і сьогодні кожен власник смартфона може скористатися спеціальними програмами, що дозволяють без особливих зусиль за лічені хвилини зробити скан-копію будь-якого документа в відмінній якості. Йдеться про наступні додатки:

1. Evernote. На сьогоднішній день можна з упевненістю заявити, що це одна з найпопулярніших програм для отримання сканів. З її допомогою ви можете створювати і зберігати всілякі файли та користуватися ними в будь-який зручний момент. Більш того, є спеціальна камера Evernote, за допомогою якої додаток сам зробить фото необхідної області.
2. Google Drive. Багато людей, які з комп’ютерами та іншою технікою на «ти», давно вже користуються гугл-дисками. На них зручно не тільки зберігати документи, а й додавати. Наприклад, там є спеціальний «плюсик», натиснувши на який потрібно вибрати з меню «скан» та додати потрібне зображення.
3. CamScanner. Якщо попередні програми були більш універсальними, то ця розроблена саме для створення скан-копій. Додаток має дуже зручний інтерфейс і дозволить досягти кращого результату за рахунок більш тонкого налаштування процесу.
4. Office Lens. Дуже класна програма від знаменитої компанії Microsoft. З її допомогою ви можете не тільки фотографувати документи та презентаційні дошки, а також багато іншого. При цьому зберігати все це можна прямо в хмарі One Drive.
5. Adobe Fill and Sign DC. Ви, ймовірно, вже зрозуміли з самої назви, що програма розроблена компанією Adobe. Саме вона завжди асоціювалася з розпізнаванням текстів навіть у поганій якості. Основний плюс – ви можете відразу ж відредагувати документ, підписати його та відправити іншій людині

Розрахувати кредит