Які документи потрібні для мікропозик

image

Які документи потрібні для мікропозик

Чому українці з кожним днем ​​все рідше звертаються в банки за кредитами? Тому що у банківських організацій занадто суворі вимоги, потрібна довідка про доходи, підтвердження працевлаштування і купа іншої обов’язкової документації. А які документи потрібні для онлайн кредиту в МФО (мікрофінансових організаціях)? Для отримання мікропозики в компанії Є-гроші позичальникові досить лише підтвердити особистість. До того ж, ми видаємо мікропозики з автоматичним схваленням. Це означає, що заявку можна подати через інтернет, а позикові кошти надходять на карту протягом 5 хвилин.

Якщо звернутися в банк, доведеться морочитися з документами, підтверджувати доходи, шукати поручителів, а іноді навіть залишати заставу. В МФО усе в декілька разів простіше. Причому весь процес подачі заявки проходить дистанційно.

Для отримання позики в МФО Є-гроші не потрібно підтверджувати доходи. Підтвердіть тільки свою особистість.

Описи і вимоги до документів

Опишемо детальніше інформацію про документи, необхідні для оформлення позики в МФО, а також про супутні процедури, що пов’язані з підтвердженням платіжних і контактних даних.

Паспорт Підтвердження особистості громадянина України. У паспорті міститься вся базова інформація про потенційного позичальника: реєстрація, ПІБ, дата і місце народження. Документ з унікальним номером видають органи внутрішніх справ.
Другий документ для підтвердження особи Наприклад, в МФО Є-гроші в якості другого документа ми запитуємо у позичальника ідентифікаційний код.
Фотоідентифікація Клієнт відправляє кредитору свою фотографію, щоб підтвердити особистість. Також деякі компанії вимагають надати фото документів.
Відеоідентифікація Клієнт подає звернення за кредитом у відеоформаті. Цей спосіб деякі кредитори використовують, щоб ідентифікувати особу позичальника.
Дзвінок від менеджера Використовується, щоб перевірити коректність зазначеного в анкеті номера телефону.
Верифікація карти Тестове списання суми з рахунку в межах 1 грн. Через кілька хвилин знову повертається на рахунок користувача. Верифікація необхідна для підтвердження того, що позичальник володіє вказаною картою.

Відзначимо, що вище перераховані процеси, з якими стикаються українські позичальники при подачі заявки в середньостатистичний МФО.

Є-гроші ж видає мікрокредити без багатьох бюрократичних процедур, якими славляться банки та інші фінансові установи. Наприклад, у нас українці можуть позичити гроші без дзвінків і відеоідентифікації. Це прискорює процедуру і робить її більш комфортною. Щоб скористатися послугами нашої МФО, можна бути клієнтом будь-якого українського банку. Видамо кредит на карту універсальна від Приватбанку за 15 хвилин!

Тобто, щоб взяти кредит онлайн на карту, у вас піде близько 20-30 хвилин. Це час з урахуванням заповнення анкети та очікування рішення від кредитного робота.

Поради щодо поводження з документами

Уважне заповнення даних

Після заповнення даних, що потребує анкета, заваріть собі чайок/каву і зробіть перерву на кілька хвилин. Абстрагуйтеся і дайте очам відпочити. Потім поверніться і перевірте заповнені дані.

Ваша анкета не повинна містити помилки. Причому це стосується, як спроб навмисне засекретити дійсні персональні дані, так і випадкових помилок. Навіть не так вказаний номер телефону може стати причиною відмови у видачі мікропозики.

На предмет помилок і розбіжності відомостей анкети в компанії Є-гроші перевіряє кредитний робот. За рахунок того, що ми вивчаємо звернення позичальників автоматично, це скорочує час перевірки до 5 хвилин.

Кількість документів

Які документи потрібні для мікропозики при першому зверненні? У МФО E-groshi для подачі заявки достатньо двох документів, що підтверджують особу позичальника.

Надавши додаткові документи, ймовірність отримати схвалення з боку МФО підвищується. Також їх наявність може позитивно позначитися і на вигідності умов кредитування в майбутньому.

Які додаткові документи для мікропозики можуть стати в нагоді: підтвердження права власності на автомобіль, договір оренди (якщо здаєте в оренду нерухомість), довідка про доходи.

У нас можна взяти кредит онлайн 10000 на карту без довідки про доходи. З документів потрібні тільки український паспорт і ідентифікаційний код.

Необхідні документи для отримання мінімальної суми коштів

У мікрофінансових організаціях і банках умови кредитування відрізняються: хтось перевіряє позичальників максимально ретельно, інші – менш вимогливо. На те, які документи потрібні для позики в МФО або банку, впливає політика компанії, стратегія залучення клієнтів і інші фактори.

Щоб отримати позику до 10 000 грн в Є-гроші потрібні всього 2 документи.

Які документи потрібні для подачі заявки в МФО:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Щоб отримати мінімальну суму кредитних коштів в банках, як правило цього недостатньо. Банківські установи вимагають ряд додаткових документів, які потрібно особисто пред’являти менеджерам у відділенні. У МФО ж досить простого посвідчення особи. Зробити це можна віддалено. Досить ввести в анкеті реквізити документів і прикріпити скан-копії. Після подачі заявки, займ на карту Україна цілодобово надходить автоматично.

Потрібні документи для отримання значної суми грошей

Перевага багатьох фінансових установ – видача вигідних кредитів з необхідністю пред’являти мінімальну кількість документів. Мінус полягає в тому, що в подібних МФО і банках не можна оформити мікропозику по одному-двом документам на дійсно значну суму. Для отримання великої позики потрібно більше документів.

Список документів з якими можна підвищити ймовірність отримання великого кредиту:

  • водійські права;
  • відомості про місце проживання;
  • довідка про доходи;
  • офіційне підтвердження працевлаштування;
  • пенсійний або військовий документ (щоб кредитуватися на пільгових умовах, якщо пропозиція кредитора це передбачає);
  • папери, що підтверджують володіння власністю;
  • свідоцтво про шлюб, народження дитини (при наявності).

Які документи потрібні в МФО Є-гроші? Для звернення в нашу мікрокредитну організацію перераховані вище документи від потенційних позичальників не знадобляться. Видаємо позики українцям за паспортом та ідентифікаційним кодом.

У МФО Є-гроші для оформлення першого кредиту на 10 000 грн потрібні тільки ІПН і паспорт.

Кредитуємо українців без відомостей про доходи та місце роботи. Першу мікропозику видаємо під 0%. Приймаємо заявки віддалено. Їхати в наш офіс або відділення немає необхідності, весь процес відбувається дистанційно.

Інші теми

image

Переможці акції "5 років нам - подарунки Вам!"

Друзі, акція "5 років нам - подарунки Вам" підійшла до завершення! Сьогодні ми розіграли наші призи...

Детальніше

image

Більше 1 500 000 грн на допомогу ЗСУ!

Друзі, з самого початку повномасштабного вторгнення всі українці об'єднали свої сили за для допомоги...

Детальніше

image

Допоможемо ЗСУ разом!

Пам'ятаєте? Рівно рік тому, ранок... ти спиш... прокидаєшся від телефонного дзвінка, здіймаєш слухав...

Детальніше

image

Премія FinAwards

2 місце серед лідерів МФО🍐🥳 З кожним днем ​​ми стаємо кращими для Вас – наших клієнтів! Минулого ро...

Детальніше

image

Підтримуємо героїв ЗСУ

Сила українців у єдності та підтримці 🇺🇦 Є Гроші Ком продовжує активно підтримувати військових герої...

Детальніше

image

МБФ "Повернись живим" перераховано 100 000 грн.

Перемога України – безперечна! У цьому переконаний увесь світ. А ми продовжуємо фінансово підтримува...

Детальніше

image

Важлива інформація про списання боргу

Всього списано 316 864,41 грн. Дорогі клієнти! Пріоритетна мета нашої команди - це допомога та пітр...

Детальніше

image

Фінансова підтримка ЗСУ

Робимо все для спільної перемоги! Створюємо міцний тил для героїчний військових та підтримуємо еконо...

Детальніше

image

Продовжуємо фінансову підтримку ЗСУ

Крок за кроком до перемоги, кожен на своєму місці. Наразі мирне небо над Україною залежить від укра...

Детальніше

image

МФБ "Повернись живим" перераховано 110 000 грн.

Кожен новий день спротиву ЗСУ наближає Україну на крок до перемоги! ❗️10% від суми кожної погашеної...

Детальніше

image

100 000 грн. на потреби армії

Продовжуємо активно підтримувати міцну та мужню українську армію! ❗️10% від суми кожної погашеної п...

Детальніше

image

Підтримка ЗСУ

Все буде Україна! З такими мужніми та хоробрими захисниками, патріотизмом, що згуртував народ - все ...

Детальніше