Які документи потрібні для мікропозик

15.03.2021
Які документи потрібні для мікропозик

Чому українці з кожним днем ​​все рідше звертаються в банки за кредитами? Тому що у банківських організацій занадто суворі вимоги, потрібна довідка про доходи, підтвердження працевлаштування і купа іншої обов’язкової документації. А які документи потрібні для онлайн кредиту в МФО (мікрофінансових організаціях)? Для отримання мікропозики в компанії Є-гроші позичальникові досить лише підтвердити особистість. До того ж, ми видаємо мікропозики з автоматичним схваленням. Це означає, що заявку можна подати через інтернет, а позикові кошти надходять на карту протягом 5 хвилин.

Якщо звернутися в банк, доведеться морочитися з документами, підтверджувати доходи, шукати поручителів, а іноді навіть залишати заставу. В МФО усе в декілька разів простіше. Причому весь процес подачі заявки проходить дистанційно.

Для отримання позики в МФО Є-гроші не потрібно підтверджувати доходи. Підтвердіть тільки свою особистість.

Описи і вимоги до документів

Опишемо детальніше інформацію про документи, необхідні для оформлення позики в МФО, а також про супутні процедури, що пов’язані з підтвердженням платіжних і контактних даних.

Паспорт Підтвердження особистості громадянина України. У паспорті міститься вся базова інформація про потенційного позичальника: реєстрація, ПІБ, дата і місце народження. Документ з унікальним номером видають органи внутрішніх справ.
Другий документ для підтвердження особи Наприклад, в МФО Є-гроші в якості другого документа ми запитуємо у позичальника ідентифікаційний код.
Фотоідентифікація Клієнт відправляє кредитору свою фотографію, щоб підтвердити особистість. Також деякі компанії вимагають надати фото документів.
Відеоідентифікація Клієнт подає звернення за кредитом у відеоформаті. Цей спосіб деякі кредитори використовують, щоб ідентифікувати особу позичальника.
Дзвінок від менеджера Використовується, щоб перевірити коректність зазначеного в анкеті номера телефону.
Верифікація карти Тестове списання суми з рахунку в межах 1 грн. Через кілька хвилин знову повертається на рахунок користувача. Верифікація необхідна для підтвердження того, що позичальник володіє вказаною картою.

Відзначимо, що вище перераховані процеси, з якими стикаються українські позичальники при подачі заявки в середньостатистичний МФО.

Є-гроші ж видає мікрокредити без багатьох бюрократичних процедур, якими славляться банки та інші фінансові установи. Наприклад, у нас українці можуть позичити гроші без дзвінків і відеоідентифікації. Це прискорює процедуру і робить її більш комфортною. Щоб скористатися послугами нашої МФО, можна бути клієнтом будь-якого українського банку. Видамо кредит на карту універсальна від Приватбанку за 15 хвилин!

Тобто, щоб взяти кредит онлайн на карту, у вас піде близько 20-30 хвилин. Це час з урахуванням заповнення анкети та очікування рішення від кредитного робота.

Поради щодо поводження з документами

Уважне заповнення даних

Після заповнення даних, що потребує анкета, заваріть собі чайок/каву і зробіть перерву на кілька хвилин. Абстрагуйтеся і дайте очам відпочити. Потім поверніться і перевірте заповнені дані.

Ваша анкета не повинна містити помилки. Причому це стосується, як спроб навмисне засекретити дійсні персональні дані, так і випадкових помилок. Навіть не так вказаний номер телефону може стати причиною відмови у видачі мікропозики.

На предмет помилок і розбіжності відомостей анкети в компанії Є-гроші перевіряє кредитний робот. За рахунок того, що ми вивчаємо звернення позичальників автоматично, це скорочує час перевірки до 5 хвилин.

Кількість документів

Які документи потрібні для мікропозики при першому зверненні? У МФО E-groshi для подачі заявки достатньо двох документів, що підтверджують особу позичальника.

Надавши додаткові документи, ймовірність отримати схвалення з боку МФО підвищується. Також їх наявність може позитивно позначитися і на вигідності умов кредитування в майбутньому.

Які додаткові документи для мікропозики можуть стати в нагоді: підтвердження права власності на автомобіль, договір оренди (якщо здаєте в оренду нерухомість), довідка про доходи.

У нас можна взяти кредит онлайн 10000 на карту без довідки про доходи. З документів потрібні тільки український паспорт і ідентифікаційний код.

Необхідні документи для отримання мінімальної суми коштів

У мікрофінансових організаціях і банках умови кредитування відрізняються: хтось перевіряє позичальників максимально ретельно, інші – менш вимогливо. На те, які документи потрібні для позики в МФО або банку, впливає політика компанії, стратегія залучення клієнтів і інші фактори.

Щоб отримати позику до 10 000 грн в Є-гроші потрібні всього 2 документи.

Які документи потрібні для подачі заявки в МФО:

Щоб отримати мінімальну суму кредитних коштів в банках, як правило цього недостатньо. Банківські установи вимагають ряд додаткових документів, які потрібно особисто пред’являти менеджерам у відділенні. У МФО ж досить простого посвідчення особи. Зробити це можна віддалено. Досить ввести в анкеті реквізити документів і прикріпити скан-копії. Після подачі заявки, займ на карту Україна цілодобово надходить автоматично.

Потрібні документи для отримання значної суми грошей

Перевага багатьох фінансових установ – видача вигідних кредитів з необхідністю пред’являти мінімальну кількість документів. Мінус полягає в тому, що в подібних МФО і банках не можна оформити мікропозику по одному-двом документам на дійсно значну суму. Для отримання великої позики потрібно більше документів.

Список документів з якими можна підвищити ймовірність отримання великого кредиту:

Які документи потрібні в МФО Є-гроші? Для звернення в нашу мікрокредитну організацію перераховані вище документи від потенційних позичальників не знадобляться. Видаємо позики українцям за паспортом та ідентифікаційним кодом.

У МФО Є-гроші для оформлення першого кредиту на 10 000 грн потрібні тільки ІПН і паспорт.

Кредитуємо українців без відомостей про доходи та місце роботи. Першу мікропозику видаємо під 0%. Приймаємо заявки віддалено. Їхати в наш офіс або відділення немає необхідності, весь процес відбувається дистанційно.

Розрахувати кредит