Є-гроші стали одним з кращих МФО України за версією FinAwards!

21.07.2021
Є-гроші стали одним з кращих МФО України за версією FinAwards!

 І хочемо подякувати за це Вас — наших дорогих клієнтів, які довірилися Є-гроші і зробили правильний вибір! Ми постійно намагаємося розвиватися і покращувати якість нашого сервісу. А мотивуєте нас — Ви.

 

Ми зайняли 3-тє місце в п’ятірці кращих МФО України за версією Finance.ua, набрали 97,75 балів зі 100. Формально, ми могли зайняти й 2-е місце, але відповідно до методики рейтингу в таких випадках вище буде стояти та МФО, яка довше працює на ринку.

Наші основні переваги

 

 

Ми намагаємося зробити наш сайт ще більш комфортним в користуванні, чітко стежимо за кількістю опублікованих матеріалів, актуальністю питань і технічною підтримкою. Аналізуючи, з якою метою Ви звертаєтеся до нас на сайті, ми зрозуміли, що головне — конкретика і гарне ставлення. Адже саме ці два пункти допомагають нам задовольняти Вас, а Вам довірливо ставитися до нашого сервісу.

Зробили інформативний кредитний калькулятор, який допомагає отримати ключові дані про послуги: яку суму можна отримати, на який термін і скільки за це доведеться заплатити.

 

 

Раз або два на місяць ми проводимо акції, в яких може взяти участь кожен клієнт. Це дуже приємний момент для багатьох наших клієнтів, адже ми даємо можливість не тільки отримати гроші в борг, але й виграти, припустимо, поїздку за кордон, отримувати приємні подарунки та бонуси. Наприклад, зараз проходить акція «Кешбек», в рамках якої наші клієнти можуть повертати відсотки від суми отриманого кредиту. Для цього потрібно лише оформити кредит і потім вчасно його погасити.

 

 

Ми створили вигідні умови пролонгації, які допомагають уникнути штрафів і проблем з кредитною історією. Якщо активувати послугу до того, як закінчиться термін дії кредитного договору, то можна ще 10-30 днів кредитуватися по стандартній відсотковій ставці без санкцій.

Ми вдячні Вам за довіру і дуже раді, що досягли звання одного з найкращих МФО України. Без Вас цього б не було. Ми будемо намагатися зробити наш сервіс ще більш комфортним, приємним і вигідним!

«Є-гроші» працюють для Вас!

Розрахувати кредит