З якого віку дають мікрозайм

18.01.2021
З якого віку дають мікрозайм

Разом із вашим дорослішанням зростає і кількість циклічних та ситуативних турбот. Розширюється список побутових завдань, які вимагають грошових вкладень: щось купити, здати в ремонт, замовити послуги. Формуються фінансові обов’язки: оплатити комунальні рахунки, наповнити холодильник їжею, повернути борги. Вирішити всі подібні труднощі допоможуть гроші. Але як бути, коли ти ще молодий, і на все необхідне поки не вистачає? Допоможуть мікропозики. Нижче розберемося, зі скількох років дають швидкі позики.

Кредитування в нашій МФО має масу переваг. Це і мінімальний пакет документів, і висока швидкість розгляду заявки. Крім того, нові клієнти можуть оформити перший кредит під 0 відсотків. Головна з яких — можливість оформити кредит у будь-який час доби. Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. У який би час не знадобилися гроші, ви можете подати заявку і отримати потрібну суму на карту.

Зі скількох років можна взяти мікропозику

Українське законодавство дозволяє кредитуватися повнолітнім громадянам нашої країни. Тобто раніше, ніж після досягнення 18 років офіційно зайняти гроші не вийде. Багато українських фінансових установ на свій розсуд підвищують мінімально допустимий вік позичальника. Часто трапляються пропозиції по кредитах для осіб віком від 21 років.

Підвищення мінімального віку позичальників – це передбачлива підстраховочна міра банків і деяких МФО. Вона приймається в зв’язку тим, що у компаній є сумніви з приводу платоспроможності осіб, які ледь досягли повноліття. У молодих хлопців, які звертаються за фінансовою підтримкою часто ще немає постійного місця роботи, тому багато організацій не ризикують надавати їм фінансову підтримку.

Хлопцям і дівчатам простіше звернутися за мікропозикою в МФО. Більшість топових кредиторів пропонують більш лояльні умови, ніж банки. Для прикладу наведемо особливості кредитування в нашій мікрофінансової організації.

Наша МФО не вимагає підтвердження платоспроможності. Оформити автоматичний кредит в Є-гроші можна без довідки про доходи. Сума, яку можна отримати в борг у нашій МФО, не залежить від віку клієнта. У нас оформити позику 10 тисяч можуть навіть студенти.

Умови отримання мікрокредиту в МФО Є-Гроші:

До якого віку можна взяти мікропозику

Зі скількох років дають позики в банках та МФО розібралися. А що з максимальним віком?

В екстрених ситуаціях розраховувати на фінансову підтримку може не тільки молодь, а й позичальники старшого віку. В Є-Гроші діє обмеження по максимальному віку клієнта – 60 років. У деяких ситуаціях кредити на карту в Україні можуть отримати люди старше 60 років. При розгляді заявки враховується маса супутніх чинників. При цьому вся процедура подачі заявки відбувається онлайн. Людині не потрібно кудись їхати. Грошова позика відправляється на карту.

Банки ж максимально знижують ризики. Вони не тільки підвищують мінімально допустимий і знижують максимальний вік позичальника, але ще і вимагають з нього офіційного підтвердження платоспроможності. Щоб підтвердити наявність постійного джерела доходу, людині буде потрібно показати довідку про доходи. Також особливу увагу банки приділяють аналізу кредитної історії.

Від чого залежить рішення МФО про видачу позики молоді

В E-Groshi офіційне підтвердження доходів і працевлаштування не потрібно.

На рішення у видачі кредиту впливає безліч факторів:

Крім цих факторів МФО Є-Гроші враховує ще й сотні інших, тому кожен з них окремо не є вирішальним. Зі скількох років можна брати позику в МФО Є-Гроші? З 18. Щоб звернутися за позикою, просто подайте онлайн-заявку.

Розрахувати кредит