З якого віку дають мікрозайм

Разом із вашим дорослішанням зростає і кількість циклічних та ситуативних турбот. Розширюється список побутових завдань, які вимагають грошових вкладень: щось купити, здати в ремонт, замовити послуги. Формуються фінансові обов’язки: оплатити комунальні рахунки, наповнити холодильник їжею, повернути борги. Вирішити всі подібні труднощі допоможуть гроші. Але як бути, коли ти ще молодий, і на все необхідне поки не вистачає? Допоможуть мікропозики. Нижче розберемося, зі скількох років дають швидкі позики.

Займіть до 10000 грн по інтернету в компанії Є-Гроші. Платити за послуги не доведеться. Перша позика видається під 0%.

Зі скількох років можна взяти мікропозику

Українське законодавство дозволяє кредитуватися повнолітнім громадянам нашої країни. Тобто раніше, ніж після досягнення 18 років офіційно зайняти гроші не вийде. Багато українських фінансових установ на свій розсуд підвищують мінімально допустимий вік позичальника. Часто трапляються пропозиції по кредитах для осіб віком від 21 років.

Підвищення мінімального віку позичальників – це передбачлива підстраховочна міра банків і деяких МФО. Вона приймається в зв’язку тим, що у компаній є сумніви з приводу платоспроможності осіб, які ледь досягли повноліття. У молодих хлопців, які звертаються за фінансовою підтримкою часто ще немає постійного місця роботи, тому багато організацій не ризикують надавати їм фінансову підтримку.

Хлопцям і дівчатам простіше звернутися за мікропозикою в МФО. Більшість топових кредиторів пропонують більш лояльні умови, ніж банки. Для прикладу наведемо особливості кредитування в нашій мікрофінансової організації.

Умови отримання мікрокредиту в МФО Є-Гроші:

  • зі скількох років можна взяти мікропозику – 18 років;
  • що потрібно з документів – паспорт, ідентифікаційний код;
  • скільки отримаєте – до 10000 грн при першому зверненні, потім більше.

До якого віку можна взяти мікропозику

Зі скількох років дають позики в банках та МФО розібралися. А що з максимальним віком?

В екстрених ситуаціях розраховувати на фінансову підтримку може не тільки молодь, а й позичальники старшого віку. В Є-Гроші діє обмеження по максимальному віку клієнта – 60 років. При цьому вся процедура подачі заявки відбувається онлайн. Людині не потрібно кудись їхати. Грошова позика відправляється на карту.

Банки ж максимально знижують ризики. Вони не тільки підвищують мінімально допустимий і знижують максимальний вік позичальника, але ще і вимагають з нього офіційного підтвердження платоспроможності. Щоб підтвердити наявність постійного джерела доходу, людині буде потрібно показати довідку про доходи. Також особливу увагу банки приділяють аналізу кредитної історії.

Від чого залежить рішення МФО про видачу позики молоді

В E-Groshi офіційне підтвердження доходів і працевлаштування не потрібно.

На рішення у видачі кредиту впливає безліч факторів:

  • відповідність встановленим вимогам організації;
  • кредитна історія;
  • розмір запитуваної суми;
  • вік;
  • статус.

Крім цих факторів МФО Є-Гроші враховує ще й сотні інших, тому кожен з них окремо не є вирішальним. Зі скількох років можна брати позику в МФО Є-Гроші? З 18. Щоб звернутися за позикою, просто подайте онлайн-заявку.

Залишити коментар

Iнші статті

Є-гроші зайняли 1-е місце на MFO Summit 2021 0 Є-гроші стали одним з кращих МФО України за версією FinAwards! 0 Чи варто брати кредит 0 Як рахувати відсотки за позикою 0 Відмінність кредиту від позики 0 Як видалити дані з мікропозик 0 Які документи потрібні для мікропозик 0 Як платити кредит в карантин 0