Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 1000

До 30000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
  • Програма лояльності "Система нагород";
  • Швидка авторизація;
  • Подача заявки в 2 кліки;
  • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
  • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Перекредитування / Рефінансування кредитів в Україні

Перекредитування та рефінансування - це два різні фінансові інструменти, які використовуються для управління боргами та зниження фінансового навантаження. Вони можуть застосовуватися у різних ситуаціях, залежно від потреб позичальника та умов кредиту.

Що таке перекредитування

Перекредитування проблемних кредитів - це процес, у якому клієнт оформляє новий кредит із єдиною метою погасити існуючий кредит чи кілька кредитів. Основна мета перекредитування – покращити умови кредитування, такі як зниження відсоткової ставки, зміна строку погашення, зниження щомісячних платежів чи зниження загальної суми виплати. Перекредитування може бути корисним у ситуаціях, коли клієнт хоче знизити своє фінансове навантаження або покращити свою кредитну історію. Потрібно розуміти, що перекредитування не вирішує проблеми довгострокового фінансового планування, тому важливо приймати відповідальні рішення та враховувати свою фінансову спроможність виплачувати новий кредит.

Термінове перекредитування

Інколи перед позичальником встає питання, де вигідно взяти кредит, щоб погасити інший. Якщо мова йде про невеликі суми (декілька десятків тисяч гривень), найбільш оптимальним варіантом пере кредитування є оформлення позики в МФО. Це можна зробити дуже швидко, протягом однієї-двох годин через сайт організації в будь-який час доби. Клієнту знадобиться лише паспорт, ІПН, наявність мобільного телефона та банківської карти.

Що таке рефінансування

Рефінансування кредиту — це процес заміни існуючого кредиту на новий кредит із вигіднішими умовами. Мета рефінансування полягає в тому, щоб отримати нижчу відсоткову ставку, гнучкіші умови погашення або інші переваги, які можуть знизити фінансове навантаження позичальника.

Коли застосовують перекредитування

Позичальник може вирішити перекредитувати свій кредит, щоб отримати найкращі умови кредитування в іншого кредитора, такі як нижча відсоткова ставка, менші комісії та пільгові умови погашення. Якщо позичальник зазнає труднощів із виплатами за поточним кредитом, перекредитування може допомогти знизити розмір щомісячного платежу. Наприклад, шляхом збільшення терміну кредиту чи перерозподілу погашення боргу. Якщо позичальник має кілька кредитів з різними умовами і ставками, він може вирішити перекредитувати всі свої борги в один кредит, щоб спростити управління боргами і зменшити загальну суму щомісячних платежів.

Коли застосовують рефінансування

Якщо на ринку відбулися зміни та відсоткові ставки знизилися, позичальник може рефінансувати свій кредит, щоб отримати новий кредит із нижчою відсотковою ставкою. Це може допомогти заощадити на процентні платежі протягом терміну кредиту. Позичальник може рефінансувати кредит, щоб змінити деякі умови, такі як термін кредиту або тип платежів (наприклад, з фіксованих змінних). Це може бути корисним для адаптації до нових фінансових обставин або цілей позичальника. Позичальник може рефінансувати кредит, щоб перейти з одного типу кредиту на інший.
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити