Що потрібно для отримання кредиту

1
image

Зареєструйтеся

Зробіть це швидко з допомогою технології дистанційної ідентифікації BankID. Таким чином ви заощадите свій час та за 30 секунд отримаєте доступ до Особистого кабінету.

2
image

Оберіть суму та термін

Підберіть для себе найкращі умови кредитування з допомогою кредитного калькулятора в Особистому кабінеті.

3
image

Подайте заявку на позику

Ознайомтеся з Правилами надання грошових коштів у кредит ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “Є ГРОШІ". За необхідності дозаповність дані в обов'язкових полях та натисніть на кнопку "Далі".

4
image

Верифікуйте банківську картку

Верифікація потрібна для перевірки введених вами даних картки з метою забезпечення безпечного банківського переказу. Саме на цю картку надалі вам надійдуть кошти. Введіть реквізити вашої банківської картки. Натисніть на кнопку "Підтвердити".

Після цього на вашій картці тимчасово заблокується сума до 1 грн (після подання заявки ці кошти повернуться на рахунок).

5
image

Підпишіть Договір

Уважно ознайомтесь з умовами Договору позики, введіть у відповідному полі одноразовий ідентифікатор, отриманий вами попередньо від компанії, що одночасно є вашим підписом та натисніть на кнопку "Приймаю умови". Вітаємо! Кошти скоро будуть на вашій картці!

Як оформити кредит в компанії Є ГРОШІ

image

Є Гроші - лідер на ринку мікрокредитування України. Компанія зібрала весь свій 5-річний досвід та на основі цього, створила вигідні кредитні продукти, що дозволяють клієнтам обрати для себе найбільш комфортні умови кредитування.

Ви 24/7 можете оформити позику на термін до 30 днів, а за необхідності - продовжити строк користування! Користуючись мобільним додатком, Ви стаєте учасником бонусної програми "Система нагород", що дозволить надалі отримувати за це індивідуальні бонуси та знижки, а після закриття позики отримувати кешбек, який можна виводити на картку, поповнювати мобільний телефон або контролювати власну кредитну історію!

Що потрібно для отримання кредиту?

image

Банківська
карта

image

Паспорт
та ІПН

image

Вік від
18 років

image

Номер
телефону

image

Я бажаю отримати: