close app
Встановити додаток

Що потрібно для отримання кредиту

1
image

Зареєструйтеся

Зробіть це швидко з допомогою технології дистанційної ідентифікації BankID. Таким чином ви заощадите свій час та за 30 секунд отримаєте доступ до Особистого кабінету.

2
image

Оберіть суму та термін

Підберіть для себе найкращі умови кредитування з допомогою кредитного калькулятора в Особистому кабінеті.

3
image

Подайте заявку на позику

Ознайомтеся з Правилами надання грошових коштів у кредит ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “Є ГРОШІ". За необхідності дозаповність дані в обов'язкових полях та натисніть на кнопку "Далі".

4
image

Верифікуйте банківську картку

Верифікація потрібна для перевірки введених вами даних картки з метою забезпечення безпечного банківського переказу. Саме на цю картку надалі вам надійдуть кошти. Введіть реквізити вашої банківської картки. Натисніть на кнопку "Підтвердити".

Після цього на вашій картці тимчасово заблокується сума до 1 грн (після подання заявки ці кошти повернуться на рахунок).

5
image

Підпишіть Договір

Уважно ознайомтесь з умовами Договору позики та паспортом споживчого кредиту. Після ознайомлення ви отримаєте дві SMS з одноразовими ідентифікаторами: один для підпису паспорту, інший для підпису договору. Введіть ідентифікатори у відповідні поля та натисніть на кнопку "Приймаю умови". Вітаємо! Кошти скоро будуть на вашій картці!

Як оформити кредит в компанії Є ГРОШІ

image

Є Гроші – ваша фінансова подушка і помічник. За 5 років ми створили зручні кредитні продукти для кожного, хто цього потребує.

Хочете швидко оформити позику? Легко! Ми працюємо 24/7, а термін позики аж до 360 днів. Наш мобільний застосунок дарує бонуси завдяки програмі "Система нагород". Зібрали нагороди - збільшили відсоток кешбеку! Закрили позику – отримали кешбек! Виводьте його на картку або легко слідкуйте за своєю кредитною історією.

Що потрібно для отримання кредиту?

image

Банківська
карта

image

Паспорт
та ІПН

image

Вік від
18 років

image

Номер
телефону

image

Я бажаю отримати: