Про нас

Новий сервіс онлайн мікрокредитування представляє компанія ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ». Діяльність ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та з 01.07.2020р. Національним банком України, який є Регулятором ринку небанківських фінансових послуг та ринку фінансових компаній.

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» внесене до реєстру фінансових установ відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг № 1789 від 17.09.2019р., реєстраційний номер запису 13103998, код фінансової установи 13, Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК № В0000367 від 20.09.2021р.

08.10.2019р. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» отримала ліцензію згідно розпорядження № 1968 затвердженого Нацкомфінпослуг (з урахуванням рішення НБУ № 21/1963-пк від 27.11.2020р. на наступні види фінансових послуг:

надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;

надання послуг з факторингу.

Для нас головне – надати клієнтам безпечні та зручні умови користування кредитним продуктом. Ми постійно вдосконалюємо систему захисту даних, покращуємо клієнтський сервіс, максимально виключаючи “людський фактор” в ухваленні рішень щодо надання кредиту. Всі заявки у нас приймаються і обробляються автоматизованою системою. Працюємо 7 днів на тиждень та 24 години на добу, без перерви, вихідних і свят. У сервісі Є Гроші Ком немає прихованих комісій і додаткових платежів, як це трапляється в банках. Загальну суму на дату погашення кредиту позичальник дізнається в Особистому кабінеті ще до надсилання заявки, скориставшись кредитним калькулятором.

Що потрібно для отримання займу

Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Є-гроши в цифрах

№1 на ринку

небанківського кредитування онлайн (* за версією дослідження Ukrainian E-Commerce Expert)

59 тисяч

українців регулярно користуються нашими послугами

1,8 млрд грн

виданих коштів

474 тисячі кредитів

оформлено в сервісі

7 хвилин

середній час оформлення заявки

2 хвилини

час обробки заявки нашою системою