close app
Встановити додаток

Про нас

ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "Є ГРОШІ" надає можливість користуватись якісними та надійними кредитними продуктами на вигідних умовах, без довідки про доходи та поручителів. В нашій системі розгляду заявок на отримання позики максимально виключений "людський фактор", з цієї причини рішення по видачі позики надходить швидко, а ймовірність похибки дорівнює нулю.

Ми працюємо цілодобово, тому всі заявки на отримання позики обробляються 24/7, без перерв, вихідних та свят. Навіть відсутність електроенергії не впливає на нашу працездатність. Політика компанії - це чесність, з цієї причини в нас немає прихованих комісій та додаткових платежів.

image
image

Головна мета нашої роботи - це розробка унікального сервісу. Ми кожного дня працюємо над удосконаленням надійності захисту даних наших клієнтів, введенням інноваційних технологій, які максимально спростять процес отримання та сплати позики.

Наші клієнти мають можливість оформити позику на необхідну суму в будь-який момент та будуть впевнені, що надійна система скорингу якісно опрацює звернення, після чого клієнт зможе підписати договір та моментально отримати бажану суму на картку.

Чому варто обирати онлайн кредит в Є-Гроші

image

Термін використання до 360 днів

image

Всього 2 хвилини на оформлення позики

image

Якісне та швидке обслуговування

image

Обробка заявок та переказ коштів 24/7

image

Регулярні акції з цікавими призами

image

Індивідуальні знижки на повторну позику

image
Як отримати?

Оформлення позики просте і зрозуміле. Вам не потрібні довідка про доходи та поручителі. Оберіть необхідну суму та термін користування на сайті або в мобільному додатку та натисніть "Отримати кредит"

Детальніше

image
Як сплатити?

Ми турбуємось про те, щоб процедура оплати була для вас такою ж зрозумілою та простою, як і процедура оформлення. Сплачуйте зручно в мобільному додатку за допомогою GooglePay та ApplePay або на нашому сайті.

Детальніше

Відгуки
image

Вадим

Працюю на арендованому таксі. Сталося так, що мені довелося шукати гроші, щоб розрахуватися з арендою. Дякую Богу, що я знайшов вашу компанію! Щиро і безмежно вдячний за вашу допомогу!

Кредит: 17 000 ₴

image

Христина

Я просто не можу передати ці відчуття від перемоги в акції! Настільки приємно, що досі під величезними враженнями! Дякую! Я раніше в це не вірила, але тепер точно буду вірити у краще!

Кредит: 7 000 ₴

image

Аріна

Спасибі за вашу підтримку протягом довгого часу. Я є вашим клієнтом вже більше двох років і жодного разу не мала негативної співпраці! Все завжди дуже добре та якісно.

Кредит: 12 000 ₴

image

Гліб

Звернувся вперше і мав невеличкі побоювання. Щиро сподіваюся, що не буду розчарований, адже серед друзів є багато людей, які користуються вашими послугами.

Кредит: 2 500 ₴

image

Василь

Формально я користуюсь послугами лише двох компаній, і ЄГроші - одна з них. Ніколи не викликали сумнівів своєю роботою, завжди вражаюча швидкість надання послуг))

Кредит: 8 000 ₴

image

Сергій

Мене, як віп-клієнта, не може не радувати той факт, що мені доступна максимальна сума кредитування. Тобто, я можу звернутись в будь-який час, навіть вночі, і я знаю, що в мене є фінансова подушка у вигляді 30 000 грн. Дякую за вашу працю!))

Кредит: 22 000 ₴

image

Влада

Я вже кілька разів зверталась за грошима до вас і жодного разу не розчарувалась! Все супер!!)) Бажаю успіхів))

Кредит: 3 000 ₴

image

Гриша

Додаток просто неймовірний! Я вражений тим, скільки там всього корисного. Кешбек - то окрема любов, можна навіть серенади співати. Молодці!

Кредит: 5 000 ₴

image

Єва

Перший раз дали суму 8000 грн, а вже на другий максимальна погоджена була 14000 грн. Скажу чесно, це дуже радує, враховуючи те, що час від часу мені потрібні гроші на оплату товару. Ставлю 4, щоб було більше мотивації до вдосконалення!))

Кредит: 18 000 ₴

image

Ліза

В додаток надходять регулярні знижки. Тепер я вже доросла до того, що кредитуюсь тільки на дуже лояльних умовах. Здається, ЄГроші мене балують:)))

Кредит: 29 000 ₴

image

Віталій

Оформлення дуже швидке - це сподобалось. Сума на перший раз була максимальною - 3000 грн, при тому, що я просив 1500. Обрати потрібну суму можна, брати більше не змушують. Супер!)

Кредит: 1 500 ₴

image

Ксенія

Вийшло оформити вже швиденько, незважаючи на пізню годину!! Швидко погодили та відправили кошти! Питань до якості роботи немає!! Молодці!!

Кредит: 21 000 ₴

Наші нагороди
image
Наші партнери
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Контакти

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ»

image

ПН - ПТ: 9:00 - 18:00
Обідня перерва: 13:00 - 14:00
СБ - НД: вихідні дні

image

0 800 400 300

Безкоштовно з будь-якого оператора України

Viber: +380679328064 +380631374496

image

49044 Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Шевченка, будинок 51Д

ОГОЛОШЕННЯ:

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:

  • Юридична адреса: 49044 Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Шевченка, будинок 51Д
  • Електронна скринька:[email protected]
  • Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії:
    0 800 400 300

До уваги клієнтів - військових! Алгоритм списання

image