Про нас

Новий сервіс онлайн мікрокредитування представляє компанія ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “Є ГРОШІ КОМ”. Діяльність ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “Є ГРОШІ КОМ” регулюється Законом України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та внесена до реєстру фінансових установ. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, свідоцтво ФК №1247, код фінансової установи: 13.
ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “Є ГРОШІ КОМ” 08.10.2019р. отримала ліцензію – ФК1247 згідно розпорядження №1968 затверджене Нацкомфінпослуг. Номер запису в Реєстрі – 13103998. З 1 липня 2020 року Національний банк України виконує функції регулятора ринку небанківських фінансових послуг та ринку фінансових послуг.

Для нас головне – надати клієнтам безпечні та зручні умови користування кредитним продуктом. Ми постійно вдосконалюємо систему захисту даних, покращуємо клієнтський сервіс, максимально виключаючи “людський фактор” в ухваленні рішень щодо надання кредиту. Всі заявки у нас приймаються і обробляються автоматизованою системою. Працюємо 7 днів на тиждень та 24 години на добу, без перерви, вихідних і свят. У сервісі Є Гроші Ком немає прихованих комісій і додаткових платежів, як це трапляється в банках. Загальну суму на дату погашення кредиту позичальник дізнається в Особистому кабінеті ще до надсилання заявки, скориставшись кредитним калькулятором.

Що потрібно для отримання займу

Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Є-гроши в цифрах

№1 на ринку

небанківського кредитування онлайн (* за версією дослідження Ukrainian E-Commerce Expert)

59 тисяч

українців регулярно користуються нашими послугами

1,8 млрд грн

виданих коштів

474 тисячі кредитів

оформлено в сервісі

7 хвилин

середній час оформлення заявки

2 хвилини

час обробки заявки нашою системою