Як сплатити кредит?

image image

"Є ГРОШІ КОМ" - інноваційний сервіс з надання якісних фінансових послуг. Саме зручність, якість та прозорість є головним фундаментом нашої роботи. Співпраця з нами - це швидке оформлення позики 24/7 та зручні варіанти погашення! Сплатити позику Ви можете:

  • У мобільному додатку з допомогою ApplePay та GooglePay
  • В особистому кабінеті
  • У терміналах самообслуговування
  • В інтернет-банкінгу
  • У відділенні банку

Детальна інструкція погашення кредиту тим чи іншим способом наведена нижче.

Варіанти погашення кредиту

image

Картка

В Особистому кабінеті ви можете сплатити кредит з верифікованої картки, або з іншої банківської картки, натиснувши на кнопку “Сплатити в один клік”. При сплаті в один клік ви одноразово вводите реквізити банківської картки та сплачуєте кредит. Також сплатити з картки можна навіть не проходячи авторизацію! Просто натисніть кнопку “Сплатити” вгорі сайту або у бургер-меню зліва. Залишилось тільки ввести номер телефону до якого прив’язаний ваш акаунт та реквізити банківської картки з якої погашаєте кредит. Усі способи абсолютно безпечні та захищені!

Більше

image

Мобільний додаток

Сплачуйте зручно з допомогою Apple Pay та Google Pay в мобільному додатку за 30 секунд в один клік. У розділі «Головна» буде вказана сума боргу та нижче кнопка «Сплатити». Це найзручніший спосіб сплатити кредит, тому радимо завантажити додаток просто зараз! Зручний додаток Є Гроші доступний в Google Play та App Store, унизу сайту просто натисніть відповідну кнопку для завантаження. Також у додатку Є Гроші ви можете: оформити кредит за 5 хвилин, швидко переказати кошти на іншу картку, сплатити комунальні послуги та поповнити мобільний рахунок без комісії.

Більше

image

Платіжна система "Pogashay"

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто.

Інструкція для оплати по кредиту:

В полі “Особистий рахунок” на головному екрані введіть номер Вашого договору та натисніть на кнопку “перевірка заборгованості”.

Введіть Ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатись точна сума для тієї чи іншої операції). Далі Ви побачите ваше прізвище ім’я по батькові та суму боргу. 

Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку “оплатити”.

Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти.

При натисканні кнопки “сплатити” з Вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору.

Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Більше

image

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете сплати позику або оформити пролонгацію через термінали “Сіті24”. Інструкція для оплати по кредиту: У вікні “Пошук послуги” просто введіть “Є-гроші” для знаходження нашої компанії. Виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку “далі”, одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку “Далі”. Внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт “Сіті24”, необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Більше

image

Термінал самообслуговування Ibox

Інструкція для оплати по кредиту:

Через мережу терміналів “Ibox” для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші,для знаходження нашої компанії.

Натиснути на компанію, та вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги.

 Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути “Далі”.

 Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення»  і є сума для повного погашення кредиту.

При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення.           

Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Оплату можна зробити через сайт Ibox https://ibox.ua/e-groshi

Більше

image

Термінал самообслуговування EasyPay

Інструкція для оплати по кредиту:

Через мережу терміналів “EasyPay”

для сплати кредиту в пошуковому полі Вам необхідно ввести Є-гроші, для знаходження нашої компанії.

Далі вибрати необхідну послугу(Погашення кредиту/пролонгація 10/пролонгація 20/пролонгація 30),для вибору послуги.

 Ввести повний номер кредитного договору,Вам буде відображено Ваше ПІБ, після натиснути “Далі”.

 Внесіть оплату. «Максимальна сума до внесення» і є сума для повного погашення кредиту.

При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення.

Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком.

Більше

image

Термінал самообслуговування 2Сlick

Інструкція для оплати по кредиту:

Для цього у вікні пошуку досить ввести “Є гроші”, для знаходження нашої компанії. 

Виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору.

Після введення договору і натискання кнопки “далі” автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути “Далі”. 

Внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення.

Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Більше

image

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, п/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек, або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.

Більше

image

Інтернет-банкінг

Для оплати через інтернет-банкінг використовуйте наші реквізити: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, п/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Інтернет-банкінг є швидким, зручним та безпечним способом оплати кредиту. Як правило, квитанція після оплати надходить на електронну пошту. Якщо у нас виникли питання під час оплати, потрібно звернутись на гарячу лінію вибраної вами системи інтернет-банкінгу.

Більше

image

Відділення банку

Сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, п/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Гроші на поточний рахунок компанії можуть надходити протягом трьох днів, тому не варто переживати, якщо вам відразу після оплати не надійшло повідомлення від нашого сервісу або в особистому кабінеті не видно оплати. Перед візитом у відділення, не забудьте перевірити графік його роботи.

Більше

image

Я бажаю сплатити: