Запитання та відповіді

 • Всі комісії компанії

  Всі поточні комісії Компанії за кредитними продуктами доступні для ознайомлення за посиланням.
 • Немає можливості вчасно погасити кредит, що робити?

  Якщо у Вас немає можливості оплатити кредит вчасно, в компанії Є ГРОШІ КОМ для Вас буде доступна пролонгація. Пролонгація кредиту - це послуга, яка дозволяє продовжити термін використання кредитних коштів на певний час. Заява про пролонгацію подається через Особистий кабінет. Пролонгація доступна на 10/20/30 днів. Для оформлення пролонгації споживач зобов'язаний сплатити комісію, відповідно до обраного строку пролонгації: 10 днів - 4 % від тіла ( мінімум 150 грн); 20 днів - 8 % від тіла ( мінімум 150 грн); 30 днів - 10 % від тіла ( мінімум 150 грн). З детальною інформацією з приводу вашого кредитного продукту ви можете ознайомитись, натиснувши тут.
 • Чи здійснюється розгляд заявок вночі та у вихідні?

  Сервіс Є Гроші працює 24/7, без перерв та вихідних. Заявки на отримання позики обробляються цілодобово, щоб максимально задовольнити Ваші потреби.
 • Чи є можливість отримання кредиту нерезидентами/студентами/пенсіонерами?

  Компанія ТОВ «ФК «Є ГРОШІ КОМ» надає можливість отримати позику громадянам України у віці від 18 до 60 років включно. Відповідно, всі клієнти, які відповідають встановленим критеріям віку та громадянства, можуть користуватись послугами нашої компанії.
 • Чи потрібна застава чи поручителі для оформлення кредиту?

  Для оформлення кредиту в ТОВ «ФК «Є ГРОШІ КОМ» не потрібні поручителі та жодні інші види забезпечення. Достатньо мати одну довірену особу (родича).
 • Чи є подача заявки по телефону?

  Подачу заявки Ви можете здійснити тільки в особистому кабінеті, на вкладці "Отримати новий кредит", попередньо заповнивши анкету клієнта, або з допомогою мобільного додатку. Щоб встановити мобільний додаток, натисніть тут.
 • Чи можливе отримання кредиту готівкою?

  Отримати кредит можливо тільки на верифіковану картку.
 • Чи можна отримати більше одного кредиту одночасно?

  У ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" водночас може бути оформлений тільки один кредит.
 • Яким чином можна відмовитись від схваленої заявки на кредит?

  Щоб відмовитися від схваленої заявки, Вам необхідно звернутися за номером нашої гарячої лінії 0800 300 330 та наші оператори допоможуть у вирішенні Вашого питання.
 • Чи є в компанії послуга докредитування?

  У компанії «Є ГРОШІ КОМ» є можливість користування тільки однією поточною позикою, при цьому кожну наступну позику Компанія може надати на більшу суму.
 • Чи є фото з паспортом в руках обов'язковим і навіщо воно потрібне?

  З метою захисту персональних даних та запобігання шахрайським діям з використанням Ваших документів третіми особами, введено обов'язкову умову для розгляду та схвалення заявки — додатково надати фото, на якому Ви тримаєте свій паспорт в руках.
 • Яка максимальна кількість заявок на кредит?

  Водночас активною може бути лише одна заявка на кредит.
 • Я повернув поточний кредит. Коли можна подати заявку на новий кредит?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит одразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • Час надходження кредитних коштів на картку?

  Кошти надходять на Вашу картку протягом декількох хвилин з моменту підписання договору.
 • В яких містах можна отримати кредит?

  Сервіс компанії працює в режимі онлайн, тому для отримання кредиту необхідно мати лише доступ до Інтернету.
 • Я отримав повідомлення про схвалення кредиту, але гроші на картку не надійшли. Що робити?

  Для отримання грошових коштів на Вашу картку необхідно виконати кілька кроків. Спочатку перейдіть на вкладку «Головна» та підтвердіть умови договору. Після цього ознайомтеся з деталями договору, підпишіть його з допомогою одноразового ідентифікатора та очікуйте на зарахування коштів на картку, яку Ви вказали при заповненні заявки.
 • Що робити, якщо після оплати кредиту не приходить повідомлення?

  Повідомлення про погашення позики приходить в СМС протягом декількох хвилин. Якщо у Вас зроблена прив'язка до Telegram-Боту, дане повідомлення прийде саме в Telegram. Статус кредиту також можна дізнатись у оператора, звернувшись за номером 0 800 300 330.
 • Яким чином можна ознайомитись з умовами договору позики?

  Текст укладеного договору в будь-який час доби можна побачити в Особистому кабінеті на вкладці "Мої кредити" - "Детальніше" - "Договір позики"
 • Яким чином підписується кредитний договір?

  Для того, щоб підписати договір, необхідно перейти на вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті, натиснути на кнопку "Договір", ознайомитися з умовами договору, потім ввести у відповідному полі одноразовий ідентифікатор, отриманий Вами попередньо від Компанії, що одночасно є Вашим підписом, та натиснути на кнопку "Приймаю умови".
 • Що робити, якщо я отримав відмову у кредиті?

  Перевірте вірність зазначених Вами даних у реєстраційній формі:
  1. - ПІБ мають бути зазначені в окремих полях;
  2. - чи немає помилки в даті народження, номері РНОКПП (ІПН);
  3. - перевірте термін дії Вашої банківської картки;
  4. - чи немає обмежень на грошові перекази через інтернет;
  5. - чи не заблокована Ваша банківська картка.
  Спробуйте змінити суму кредиту на меншу. Зверніться до Українського бюро кредитних історій – можливо, у Вас є кредити, які вже були погашені, але інформація в Бюро не встигла оновитися. Почекайте кілька днів після отримання відмови у кредиті. Система може оновитися, і Вашу заявку буде схвалено. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • Чи можна подати повторну заявку?

  Ви можете подавати необмежену кількість заявок, за умови закриття поточного договору. Також рекомендуємо заповнити додаткові поля в Особистому кабінеті для збільшення шансу отримати кредит. Наша система постійно удосконалюється та оновлюється, тому навіть якщо Ви отримали відмову, спробуйте ще раз через деякий час — можливо, рішення по кредиту зміниться. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо.
 • Як швидко ми приймаємо рішення?

  Рішення щодо видачі кредиту і переказу грошових коштів на Вашу картку ухвалюється до 10 хвилин. Система розгляду й ухвалення рішення сервісу Є Гроші повністю автоматизована і безпечна, що дозволяє уникнути тривалих процедур перевірки даних вручну. Вся інформація обробляється автоматично, що повністю виключає ймовірність похибки під час прийняття рішення. Якщо у Вас виникли додаткові питання зверніться за номером 0 800 300 330
 • Отримали менше коштів, ніж було подано в заявці?

  Ми завжди перераховуємо на Ваш рахунок точну суму. Ми рекомендуємо звернутися до вашого банку та уточнити тарифи обслуговування – можливо, Ваш банк стягує комісію за поповнення карткового рахунку. Дізнатися розмір комісії за поповнення рахунку можна, зателефонувавши на гарячу лінію Вашого банку. Якщо у Вас є питання щодо роботи нашого сервісу, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо.
 • Як підвищити шанси на отримання кредиту?

  Під час прийняття рішення про надання кредиту, система скорингу "Є ГРОШІ КОМ" враховує кредитну історію заявника та дані, зазначені у його онлайн-заявці. Високий кредитний рейтинг та детально заповнена аплікаційна форма значно збільшують шанси на отримання позитивного рішення щодо надання кредиту. Надсилаючи заповнену аплікаційну форму, ми рекомендуємо також додати фотографії паспорта та кредитної картки. Це допоможе підвищити шанси на отримання позитивного рішення щодо отримання позики. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, будь ласка, зверніться до нас за номером 0 800 300 330.
 • Що таке верифікація картки і для чого вона потрібна?

  Верифікація карти – це захід безпеки, який дозволяє переконатися в тому, що саме Ви є власником картки. На картковому рахунку платника банк блокує невелику суму – до 1 гривні, яка автоматично буде розблокована за кілька хвилин. Ви отримаєте повідомлення з кодом підтвердження на Ваш мобільний телефон, який необхідно буде ввести на сторінці верифікації. Верифікація банківської картки необхідна для того, щоб виключити можливість використання шахраями Ваших персональних даних. Якщо у Вас є питання, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію 0800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • Як дізнатись статус заявки?

  Існує декілька способів дізнатися статус Вашої заявки. По-перше, Ви можете дізнатися про її результат шляхом отримання СМС з рішенням протягом 10 хвилин з моменту її розгляду. Крім того, Ви можете перевірити статус заявки в особистому кабінеті на вкладці «Мої кредити» або звернутися до оператора гарячої лінії за номером 0 800 300 330.
 • Способи сплати кредиту

  1. - За допомогою картки в Особистому Кабінеті;
  2. - За номером телефону, який Ви вказали під час реєстрації (зелена кнопка на верхній панелі сайту або у меню);
  3. - Термінал самообслуговування "Сіті 24";
  4. - Термінал самообслуговування "2Сlick";
  5. - Термінал самообслуговування "IBox"
  6. - Термінал самообслуговування "EasyPay";
  7. - Відділення будь-якого банку за реквізитами;
  8. - Інтернет-банкінг за реквізитами;
  9. - За допомогою платіжної системи "Pogashay";
  10. - У додатку Є Гроші.
  Детальна інструкція оплати кредиту за цим посиланням
 • Можна сплатити кредит без авторизації?

  Так. Для цього на панелі навігації у верхній частині сайту натисніть кнопку "Сплатити". Після цього введіть номер телефону, який Ви вказували при реєстрації та сплатіть кредит з будь-якої картки українського банку.
 • Чи можна сплатити кредит в особистому кабінеті, але з не верифікованої картки?

  Погасити кредит з неверифікованої картки можна в особистому кабінеті, натиснувши кнопку "Оплатити". Після цього Ви вводите дані картки українського банку та здійснюєте оплату кредиту. Якщо Ви плануєте сплачувати з верифікованої картки (тієї, на яку отримували гроші під час оформлення позики), то оплату можна зробити натиснувши "Сплатити в один клік".
 • Як сплатити кредит в мобільному додатку?

  У розділі "Головна" буде вказана сума заборгованості, а під нею — кнопка "Оплатити". Це найзручніший спосіб погасити кредит, тому радимо завантажити додаток просто зараз! У нижній частині сайту натисніть відповідну кнопку Google Play чи App Store для завантаження. Також Ви можете погасити кредит з неверифікованої картки в особистому кабінеті, натиснувши кнопку "Оплатити". Після цього Ви вводите дані картки українського банку та здійснюєте оплату кредиту. Якщо Ви плануєте сплачувати з верифікованої картки (тієї, на яку отримували гроші під час оформлення позики), то оплату можна зробити натиснувши "Сплатити в один клік".
 • Як сплатити кредит в Особистому кабінеті

  В Особистому кабінеті Ви можете сплатити кредит з верифікованої картки, натиснувши кнопку "Сплатити" у розділі "Мої кредити". Також Ви можете "Сплатити в один клік" з не верифікованої картки. При погашенні в один клік Ви одноразово вводите реквізити банківської картки та сплачуєте кредит.
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування

  Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576, Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати необхідно роздрукувати чек, або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування Сіті24?

  Щоб погасити кредит через термінал самообслуговування Сіті24, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є Гроші" або "Е Гроши". Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично буде відображено Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку "Далі". Внесіть оплату, де "сума до" – це і є сума для закриття кредиту. Після оплати необхідно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком. Якщо оплата буде через сайт “Сіті24”, необхідно виконати такі самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття).
 • Як сплатити кредит через платіжну систему "Pogashay"?

  В полі "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер Вашого договору та натисніть на кнопку "Перевірка заборгованості". Введіть Ваш номер телефону і суму для повного погашення. Далі Ви побачите ваше прізвище, ім’я, по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де Вам необхідно вказати номер картки, який складається з 16 цифр, термін дії карти (мм/рр), а також CVV-код, який вказаний на зворотному боці Вашої карти. При натисканні кнопки “сплатити” з Вашої карти буде списана сума для погашення Вашого договору.
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування IBox?

  Щоб сплатити кредит через термінал самообслуговування IBox, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є-гроші" або "Е-гроши" для пошуку нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично буде відображено Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку "Далі". Внесіть оплату, де "сума до" – це і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття).
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування EasyPay?

  Щоб погасити кредит через термінал самообслуговування EasyPay, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є-гроші" або "Е-гроши" для пошуку нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично буде відображено Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку "Далі". Внесіть оплату, де "сума до" – це і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування 2Click?

  Щоб сплатити кредит через термінал самообслуговування 2Click, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є-гроші" або "Е-гроши" для пошуку нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу "Погашення" та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично буде відображено Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку "Далі". Внесіть оплату, де "сума до" – це і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.
 • Як сплатити кредит у відділенні банку?

  Сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576, Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Гроші на поточний рахунок компанії можуть надходити протягом трьох днів, тому не варто переживати, якщо Вам відразу після оплати не надійшло повідомлення від нашого сервісу або в особистому кабінеті не видно оплати. Перед візитом у відділення, не забудьте перевірити графік його роботи.
 • Як сплатити кредит через інтернет-банкінг?

  Для оплати через інтернет-банкінг використовуйте наші реквізити: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576, Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Інтернет-банкінг є швидким, зручним та безпечним способом оплати кредиту. Як правило, квитанція після оплати надходить на електронну пошту. Якщо у Вас виникли питання під час оплати, потрібно звернутись на гарячу лінію обраної вами системи інтернет-банкінгу.
 • Не виходить сплатити всю суму кредиту. Що робити?

  Важливо заздалегідь звернутися до Компанії за номером 0800 300 330 та подати заявку на пролонгацію кредиту. Пролонгація – це продовження строку кредитування на 10, 20 або 30 днів. Для оформлення пролонгації споживач зобов'язаний сплатити комісію, відповідно до обраного строку пролонгації: 10 днів - 4 % від тіла ( мінімум 150 грн); 20 днів - 8 % від тіла ( мінімум 150 грн); 30 днів - 10 % від тіла ( мінімум 150 грн). Пролонгація доступна з останнього дня терміну користування позикою та ще 7 днів після.
 • Що таке реструктуризація?

  Реструктуризація — це процес, що дозволяє розстрочити сплату заборгованості на більш тривалий термін, який встановлюється індивідуально. Якщо Ви маєте прострочену заборгованість, Ви можете оформити реструктуризацію, звернувшись до нашого спеціаліста за номером 0 800 300 330. Він допоможе Вам встановити індивідуальний графік виплат і підбере найкращі умови для Вашої ситуації. Комісія за оформлення послуги реструктуризація, визначається в залежності від кількості платежів, а саме: 1-2 платежі - 4 % від тіла ( мінімум 150 грн); 3 платежа - 6 % від тіла (мінімум 200 грн); 4 платежа - 8 % від тіла ( мінімум 300 грн); 5-6 платежів - 10 % від тіла ( мінімум 400 грн).
 • Що таке пролонгація?

  Пролонгація - продовження строку дії  користування позикою. Заява про пролонгацію подається через Особистий кабінет до 7 (сьомого) дня прострочення. Пролонгація доступна на 10/20/30 днів. Для оформлення пролонгації споживач зобов'язаний сплатити комісію, відповідно до обраного строку пролонгації: 10 днів - 4 % від тіла ( мінімум 150 грн); 20 днів - 8 % від тіла ( мінімум 150 грн); 30 днів - 10 % від тіла ( мінімум 150 грн).
 • Як активувати пролонгацію в мобільному додатку?

  В останній день строку кредитування на головній сторінці з'явиться кнопка «Вам доступна пролонгація» біля кнопки «Оплатити». Щоб активувати пролонгацію, потрібно натиснути на цю кнопку та обрати термін продовження (10, 20 або 30 днів). На екрані з'явиться сума, яку необхідно сплатити, щоб пролонгувати кредит. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, звертайтеся за номером 0 800 300 330
 • Як активувати пролонгацію через термінал самообслуговування IBox

  Для активації пролонгації через мережу терміналів "IBox", у полі для пошуку Вам необхідно ввести "Є Гроші". Натисніть на компанію і виберіть послугу "Пролонгація" на 10, 20 або 30 днів. Введіть повний номер кредитного договору, щоб переконатися в коректності номера, після його введення на екрані буде відображено ваше ПІБ, якщо персональна інформація вказана правильно, натисніть "Далі". Система розрахує фіксовану суму, яку потрібно внести для активації пролонгації. Оплату через термінал можна зробити лише готівкою. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з чеком.
 • Як активувати пролонгацію через термінал сомообслуговування EasyPay?

  Щоб активувати пролонгацію через термінали «EasyPay», виконайте наступні кроки:
  1. 1. У пошуковому полі введіть «Є Гроші».
  2. 2. Натисніть на компанію і виберіть послугу «Пролонгація» на 10, 20 або 30 днів.
  3. 3. Введіть повний номер кредитного договору.
  4. 4. На екрані з'явиться ваше ПІБ. Якщо персональна інформація вказана правильно, натисніть «Далі».
  5. 5. Система розрахує фіксовану суму, яку потрібно внести для активації пролонгації, наголошуємо, що оплату через термінал можна зробити лише готівкою.
  6. 6. Після оплати роздрукуйте чек або зробіть фото екрана термінала з чеком.
  Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, зверніться на гарячу лінію «Є Гроші Ком» за номером 0 800 300 330.
 • Як активувати пролонгацію через термінал самообслуговування 2Click?

  Для активації пролонгації через мережу терміналів "2Click", у полі для пошуку Вам необхідно ввести "Є Гроші". Натисніть на компанію і виберіть послугу "Пролонгація" на 10, 20 або 30 днів. Введіть повний номер кредитного договору, на екрані буде відображено ваше ПІБ, якщо персональна інформація вказана правильно, натисніть "Далі". Система розрахує фіксовану суму, яку потрібно внести для активації пролонгації. Оплату через термінал можна зробити лише готівкою. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з чеком.
 • Як нараховуються відсотки?

  Нарахування відсотків відповідає кожному кредитному продукту відповідно до їх умов (пункт 2.3, 2.3.1). Штрафи та пеня не нараховуються під час воєнного стану.
 • Нарахування штрафних санкцій

  Під час воєнного стану штраф та пеня Компанією не нараховуються.
 • Чи допускається відступлення прав вимоги за кредитним договором?

  Компанія залишає за собою право відступити право вимоги за Вашим договором факторинговій компанії в разі невиконання Вами зобов'язань за договором, в тому числі порушення графіка платежів. Про таке відступлення Вам повідомляють в обов'язковому порядку.
 • Як отримати винагороду за друга?

  Якщо Ви вже зареєструвалися в нашій системі та створили Особистий Кабінет — Ви вважаєтесь нашим клієнтом і можете брати участь в акціях і партнерських програмах. Щоб отримати 450 грн за запрошеного друга, потрібно, щоб запрошений Вами друг не користувався раніше послугами нашої компанії та оформив першу позику на термін понад 5 днів. Винагорода нараховується на баланс кешбку (щоб ознайомитись детально з умовами користування кешбеком, натисніть тут.)
 • Як запросити друга отримати кредит в Є Гроші Ком?

  Запросити друга можна через вкладку "Приведи друга" в Особистому кабінеті чи додатку, це можна зробити відправивши другу реферальне посилання для реєстрації або ж відправити смс з реферальним посиланням.
 • Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?

  Перш за все, Вам необхідно перевірити вкладку "Приведи друга" в Особистому кабінеті чи додатку, якщо Ви побачили друга в списку, але виплату не отримали, необхідно перевірити наступні фактори:
  1. 1. Винагорода нараховується тільки за того друга, який вперше скористався послугами Є Гроші;
  2. 2. Друг, якого Ви запросили, повинен покористуватися кредитом не менше 5 днів;
  3. 3. Якщо всі вище зазначені пункти виконані правильно, просимо звернутись до компанії за номером 0800 300 330. Виплата винагороди відбувається на баланс кешбеку.
 • Що робити, якщо Ваші транзакції відхиляються?

  Як правило, транзакції за банківською карткою можуть бути відхилені з наступних причин:
  1. 1. На картці не підключена послуга оплати в Інтернеті
  2. 2. На картці встановлено ліміт на оплати в Інтернеті
  3. 3. Картка була заблокована або термін її дії закінчився
  4. 4. Була допущена помилка в даних картки, картка не існує
  5. 5. На картці недостатньо коштів
 • Зміна мобільного / фінансового номера телефону

  Якщо Ви бажаєте змінити свій номер телефону, є два способи:
  1. 1. Звернутися за нашим безкоштовним номером 0 800 300 330, де наші оператори допоможуть Вам у вирішенні питання.
  2. 2. Самостійно змінити номер у мобільному додатку. На головній сторінці, в полі «Номера телефонів», натисніть на «+», та введіть новий номер.
  3. 3. Заповнити форму зміни номеру. Натисніть тут та оберіть "Змінити номер телефону". Після цього з Вами зв'яжеться менеджер.
   
 • Не надходить СМС із кодом?

  Якщо Ви не отримали СМС з кодом, спробуйте натиснути кнопку «Відправити ще раз». Є декілька можливих причин, чому Ви не бачите повідомлення:
  1. 1. Ви використовуєте сторонні програми для отримання СМС, які можуть перешкоджати доставленню повідомлень.
  2. 2. Ви були поза мережею або у момент відправлення повідомлення мали поганий зв'язок, в такому випадку Вам потрібно почекати.
  3. 3. Повідомлення може бути отримане, але Ваш телефон розпізнав його, як системне повідомлення і зберіг його в окремій папці.
  4. 4. Переконайтеся, що Ви не використовуєте додаткові програми для отримання СМС та спробуйте перезавантажити свій телефон або встановити SIM-карту до іншого телефону.
  Якщо Ви маєте додаткові питання, будь ласка, звертайтесь за тел 0 800 300 330
 • Як дізнатися номер свого договору, якщо не вдається увійти до Особистого кабінету?

  Для цього, будь ласка, зверніться до служби підтримки за номером телефону 0800 300 330 і ми  зможемо надати Вам номер договору. За його допомогою можна погашати кредит через термінали самообслуговування, в інтернет-банкінгу, через сервіси онлайн-платежів або у будь-якому відділенні банку.
 • Чому кредитні кошти не надходять на картку?

  Якщо після підписання договору Ви отримали повідомлення про відмову, це може трапитись з наступних причин:
  1. 1. Термін дії Вашої банківської картки закінчився або на ній недостатньо коштів (менше ніж 1 грн)
  2. 2. Виникли проблеми з опрацюванням платежу з боку банку
  3. 3. Ваша картка не призначена для отримання грошових переказів!
 • Промокоди і Акції

  Компанія ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" постійно проводить Акції як для перших, так і для постійних клієнтів. За Акціями можна стежити на сайті в розділі "Акції" і також у наших соціальних мережах. Промокоди на повторні позики також надаються на постійній основі та досягають позначки в 99%.
 • Промокод: що це і де можливо отримати?

  Промокод — це спеціальна комбінація літер та цифр, котрі є спеціальною пропозицією від компанії Є ГРОШІ КОМ і надають знижку на нараховані за позикою відсотки. Отримати промокод можна в СМС, крім того, промокод можна отримати, звернувшись до наших сторінок в соціальних мережах і каналах комунікації: Instagram, Facebook, Telegram, Онлайн Чат-підтримки Є ГРОШІ КОМ.
 • Чи працюють промокоди для першого кредиту?

  Так, промокоди можуть бути застосовані і для отримання першого кредиту, на умовах, встановлених Компанією.
 • Чи діє промокод на простроченні?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при простроченні діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • Чи діє промокод при пролонгації?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при пролонгації діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • У мене не працює промокод. Що робити?

  Перш за все необхідно перевірити коректність введення промокоду та термін його дії, який зазвичай зазначений у СМС з промокодом. Якщо Ви ввели промокод коректно і термін його дії ще не вийшов, але він не застосувася, в такому випадку Ви можете звернутися за номером 0800300330 і наші фахівці допоможуть у вирішенні цієї проблеми
 • Зміна мобільного / фінансового номера телефону

  Якщо Ви бажаєте змінити свій номер телефону, є два способи:
  1. 1. Звернутися за нашим безкоштовним номером 0 800 300 330, де наші оператори допоможуть Вам у вирішенні питання.
  2. 2. Самостійно змінити номер у мобільному додатку. На головній сторінці, в полі «Номера телефонів», натисніть на «+», та введіть новий номер.
  3. 3. Заповнити форму зміни номеру. Натисніть тут та оберіть "Змінити номер телефону". Після цього з Вами зв'яжеться менеджер.
 • Не виходить вчасно погасити кредит, що робити?

  Якщо у Вас немає можливості оплатити кредит вчасно, в компанії Є ГРОШІ КОМ для Вас буде доступна пролонгація на 10, 20 або 30 днів, яка буде доступна в останній день терміну кредиту та ще 7 днів після виходу на прострочку.
 • Необхідні дані банківської картки

  Дані банківської картки надаються для її верифікації у нашій платіжній системі та подальшого переказу коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є номер, термін дії та CVV-код картки.
 • Як дізнатися статус заявки?

  Існує декілька способів дізнатися статус Вашої заявки. По-перше, Ви можете дізнатися про її результат шляхом отримання СМС з рішенням протягом 10 хвилин з моменту її розгляду. Крім того, Ви можете перевірити статус заявки в особистому кабінеті на вкладці «Мої кредити» або звернутися до оператора гарячої лінії за номером 0 800 300 330, щоб уточнити статус Вашого кредиту.
 • Я оплатив поточний кредит. Коли можна буде подати заявку на кредит знову?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • Промокод: що це і де можливо отримати?

  Промокод — це комбінація букв та цифр, яка дозволяє зменшити стандартну ставку за користування позикою. Отримати промокод від компанії «Є ГРОШІ КОМ» можливо в СМС повідомленні, а також звернувшись до наших сторінок у соціальних мережах, таких як Instagram та Facebook, або каналах комунікації, як Telegram та Онлайн Чат-підтримка «Є ГРОШІ КОМ».
 • Чи діє промокод при пролонгації?

  Промокод є дійсним протягом основного періоду позики. У випадку пролонгації діє базова ставка за відповідним кредитним продуктом.
 • Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?

  Перш за все, Вам необхідно перевірити вкладку "Приведи друга" в Особистому кабінеті чи додатку, якщо Ви побачили друга в списку, але виплату не отримали, необхідно перевірити наступні фактори:
  1. 1. Винагорода нараховується тільки за того друга, який вперше скористався послугами Є Гроші;
  2. 2. Друг, якого Ви запросили, повинен покористуватися кредитом не менше 5 днів;
  3. 3. Якщо всі вище зазначені пункти виконані правильно, просимо звернутись до компанії за номером 0800 300 330. Виплата винагороди відбувається на баланс кешбеку.
 • Що робити, якщо Ваші транзакції відхиляються?

  Як правило, транзакції за банківською карткою можуть бути відхилені з наступних причин:
  1. 1. На картці не підключена послуга оплати в Інтернеті
  2. 2. На картці встановлено ліміт на оплати в Інтернеті
  3. 3. Картка була заблокована або термін її дії закінчився
  4. 4. Була допущена помилка в даних картки, картка не існує
  5. 5. На картці недостатньо коштів
 • Чи здійснюється розгляд заявок вночі та у вихідні?

  Сервіс Є Гроші працює 24/7, без перерв та вихідних. Заявки на отримання позики обробляються цілодобово, щоб максимально задовольнити Ваші потреби.
 • Що таке CVV-код банківської картки? Чи безпечно його вказувати під час подачі заявки?

  Код CVC2 та CVV2 – це цифровий код безпеки, який знаходиться на звороті Вашої банківської картки Visa або MasterCard. В компанії Є ГРОШІ КОМ особисті дані клієнтів використовуються тільки для оформлення кредиту і передаються спеціальним, захищеним каналом. Компанія гарантує збереження Ваших персональних даних та їх нерозголошення третім особам.
 • Які необхідні дані банківської картки?

  Дані банківської картки надаються для її верифікації у нашій платіжній системі та подальшого переказу коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є номер, термін дії та CVV-код картки.
 • На балансі моєї банківської картки 0 грн, чи можливо подати заявку на кредит в такому випадку?

  Ви можете верифікувати та отримати кошти, якщо на картці 0. Головне, щоб баланс Вашої банківської картки не був від’ємний.
 • Кредит можна отримати тільки на картку для виплат?

  Кредит можна отримати на будь-яку особисту банківську картку, ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" співпрацює з усіма міжнародними платіжними системами (Visa, MasterCard)
 • Отримання кредиту на корпоративну картку?

  Кредит можна отримати на будь-яку особисту банківську картку
 • Чи обов'язкова верифікація картки?

  Проходження верифікації є обов'язковою умовою для отримання фінансових послуг. Ця процедура необхідна для перевірки актуальності Вашої картки, що дозволить сервісу Є Гроші швидко та без затримок переказати кошти на Вашу картку.
 • Як перевірити ліміт на картці?

  Є кілька способів, за допомогою яких можна перевірити ліміт на банківській картці:
  1. 1. Інтернет-банкінг — зайдіть в особистий кабінет на сайті Вашого банку та перейдіть у відповідний розділ, де можна перевірити ліміт.
  2. 2. Мобільний банкінг — якщо у Вас встановлено мобільний додаток банку на мобільному пристрої, переглянути ліміт зазвичай можна в розділі налаштувань.
  3. 3. Гаряча лінія — зверніться за номером телефону банку, який видав Вам картку. Консультанти зможуть надати детальну інформацію про ліміти на картці та допоможуть у вирішенні Вашого питання.
 • Як верифікувати банківську картку в Особистому кабінеті?

  Для прив'язки та верифікації банківської картки необхідно увійти в особистий кабінет та перейти до вкладки «Профіль» - «Нова картка». Далі слід ввести дані Вашої картки.
 • BankID НБУ - що це?

  BankID НБУ — сервіс, який дозволяє віддалено ідентифікувати клієнтів українських банків в онлайн-режимі та запобігати випадкам кредитного шахрайства. Якщо Ви маєте рахунок у будь-якому з українських банків, Ви можете підтвердити свою особистість за допомогою облікового запису BankID. Це абсолютно безпечно та суттєво скорочує час на реєстрацію. За допомогою системи BankID НБУ Ви можете легко та безпечно отримувати доступ до онлайн-послуг, наданих:
  1. Державними установами та громадськими організаціями
  2. Банками та небанківськими фінансовими установами
  3. Комерційними установами.
 • Верифікація картки

  Верифікація є необхідним заходом безпеки, який здійснюється зі сторони банку, з метою підтвердження власності клієнта на банківську картку. У випадку, якщо картка не проходить верифікацію, переконайтеся, що:
  1.  1. На картці є достатній баланс
  2.  2. Картка відноситься до VISA або MasterCard
  3.  3. На картці є відкритий ліміт для оплати в Інтернеті
  4.  4. Ви ввели дані картки вірно
  5.  5. Якщо вам не прийшло повідомлення (SMS) від банку про підтвердження верифікації, зателефонуйте на гарячу лінію банку
  6.  6. Згідно з правилами компанії, ви можете верифікувати тільки власну банківську картку
  Якщо виникли додаткові питання, будь ласка, зверніться за номером 0 800 300 330.
 • Як пройти реєстрацію?

  Натисніть на це посилання і заповніть всі поля, необхідні для реєстрації, щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Крім того, ми також пропонуємо зручний варіант реєстрації з допомогою BankID. Для цього просто оберіть опцію реєстрації з BankID та виконайте необхідні кроки. Цей спосіб реєстрації є максимально швидким, оскільки не потрібно додавати фото документів та фото з паспортом в руках.  
 • Які умови першого кредитування?

  При першому кредитуванні в Є ГРОШІ КОМ Вам доступні кредитні продукти:
  1. 1. "Вигідний" до 25 000 грн зі строком до 30 календарних днів
  2. 2. "Лайтовий" до 20 000 грн і строком до 14 календарних днів.
  Докладніше ознайомитися з кредитними продуктами та тарифами компанії Ви можете на сторінці "Послуги".
 • Які умови повторного кредитування?

  При повторному кредитуванні вам доступні 3 кредитних продукти строком до 30 днів:
  1. "Вигідний" до 25 000 грн на 30 днів.
  2. "Потужний" до 25 000 грн на 30 днів.
  3. "Неймовірний" до 25 000 грн на 30 днів.
  4. "Мобільний" до 25 000 грн на 30 днів.
  Детальніше ознайомитись з тарифами та продуктами компанії Ви можете на сторінці "Послуги".   Важливо! Кредит "Мобільний" доступний лише у додатку Є Гроші. Завантажуйте тут
 • В яких містах можна отримати кредит?

  Сервіс компанії працює в режимі онлайн, тому для отримання кредиту необхідно мати лише доступ до Інтернету.
 • Що потрібно для оформлення кредиту?

  Щоб отримати кредит в Є ГРОШІ КОМ, Вам знадобиться доступ до інтернету, будь-який гаджет, фото паспорта, ІПН, картка українського банку та 5 хвилин вашого часу.
 • Як швидко приймається рішення?

  Рішення про схвалення кредиту та зарахування коштів на картку займає до 5 хвилин. Система прийняття рішення сервісу Є Гроші повністю автоматизована та безпечна, що дозволяє уникнути тривалих процедур перевірки даних вручну! Щоб отримати кредит у найкоротший термін, достатньо зареєструватися в Особистому кабінеті та заповнити анкету. У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь на нашу гарячу лінію: 0800 300 330, ми з радістю Вам допоможемо!
 • Чи потрібні застава/поручитель для отримання кредиту?

  Для оформлення кредиту в ТОВ «ФК «Є ГРОШІ КОМ» не потрібні поручителі та жодні інші види забезпечення. Достатньо мати одну довірену особу (родича).
 • Де ознайомитись з договором позики?

  Умови кредитного договору знаходяться в Особистому кабінеті у вкладці "Мої кредити" - "Докладніше" - "Договір позики"
 • Як підписати кредитний договір?

  Щоб підписати кредитний договір, необхідно перейти у вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті, натиснути кнопку "Договір", ознайомитися з умовами договору, після чого поставити електронний підпис шляхом використання отриманого одноразового смс-коду.
 • Можна отримати кредит нерезидентам/студентам/пенсіонерам?

  Соціальний статус ніяк не впливає на отримання позики. Кредит в Є ГРОШІ КОМ може отримати громадянин України віком від 18 до 60 років.
 • За який час надходять кошти на картку?

  Кошти надходять на Вашу картку протягом 5 хвилин після підписання договору.
 • Скільки заявок на отримання кредиту можна надіслати?

  Компанія Є ГРОШІ КОМ надає тільки один кредит для однієї людини. У разі, якщо Ви бажаєте оформити ще один кредит — Вам необхідно сплатити активний.
 • Що таке верифікація картки та навіщо вона потрібна?

  Верифікація карти – це захід безпеки, який дозволяє переконатися в тому, що саме Ви є власником картки. На картковому рахунку платника банк блокує невелику суму – до 1 гривні, яка автоматично буде розблокована за кілька хвилин. Ви отримаєте повідомлення з кодом підтвердження на Ваш мобільний телефон, який необхідно буде ввести на сторінці верифікації. Верифікація банківської картки необхідна для того, щоб виключити можливість використання шахраями Ваших персональних даних. Якщо у Вас є питання, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію 0800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • Як збільшити шанси схвалення кредиту?

  Під час прийняття рішення про надання кредиту, система скорингу "Є ГРОШІ КОМ" враховує кредитну історію заявника та дані, зазначені у його онлайн-заявці. Високий кредитний рейтинг та детально заповнена аплікаційна форма значно збільшують шанси на отримання позитивного рішення щодо надання кредиту. Надсилаючи заповнену аплікаційну форму, ми рекомендуємо також додати фотографії паспорта та кредитної картки. Це допоможе підвищити шанси на отримання позитивного рішення щодо отримання позики. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, будь ласка, зверніться до нас за номером 0 800 300 330.
 • Що робити, якщо я отримав відмову у кредиті?

  Перевірте правильність зазначених Вами даних у реєстраційній формі:
  1. 1. Прізвище, ім'я та по батькові мають бути заповнені в окремих полях
  2. 2. Переконайтеся, що дата народження та ІПН введені без помилок
  3. 3. Перевірте термін дії Вашої банківської картки
  4. 4. Переконайтеся, що немає обмежень на інтернет-перекази
  5. 5. Перевірте, чи не заблокована Ваша банківська картка
  Спробуйте зменшити суму запитуваного кредиту. Також радимо звернутися до Українського Бюро Кредитних Історій, можливо, у Вас є погашені кредити, але інформація в Бюро не оновилась. Почекайте кілька днів. Система оновиться і Вашу заявку може бути схвалено. Якщо Вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером 0 800 300 330.
 • Я сплатив поточний кредит. Коли можна подати заявку на наступний?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • Як пройти реєстрацію?

  Натисніть на це посилання і заповніть всі поля, необхідні для реєстрації, щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Крім того, ми також пропонуємо зручний варіант реєстрації з допомогою BankID. Для цього просто оберіть опцію реєстрації з BankID та виконайте необхідні кроки. Цей спосіб реєстрації є максимально швидким, оскільки не потрібно додавати фото документів та фото з паспортом в руках.  
 • Навіщо потрібен особистий кабінет?

  Особистий кабінет створюється автоматично після проходження реєстрації для зручності. У ньому відображається вся інформація щодо заявки або активного кредиту.
 • Не надходить СМС із кодом?

  Якщо Ви не отримали СМС з кодом, спробуйте натиснути кнопку «Відправити ще раз». Є декілька можливих причин, чому Ви не бачите повідомлення:
  1. 1. Ви використовуєте сторонні програми для отримання СМС, які можуть перешкоджати доставленню повідомлень.
  2. 2. Ви були поза мережею або у момент відправлення повідомлення мали поганий зв'язок, в такому випадку Вам потрібно почекати.
  3. 3. Повідомлення може бути отримане, але Ваш телефон розпізнав його, як системне повідомлення і зберіг його в окремій папці.
  4. 4. Переконайтеся, що Ви не використовуєте додаткові програми для отримання СМС та спробуйте перезавантажити свій телефон або встановити SIM-карту до іншого телефону.
  Якщо Ви маєте додаткові питання, будь ласка, звертайтесь за тел 0 800 300 330
 • Скільки часу займає реєстрація?

  Реєстрація займає лише хвилину, а подача заявки до 4 хвилин. Наша особливість — мінімум даних від Вас, тому не потрібно заповнювати купу документів, щоб отримати кредит.
 • Чи є фото з паспортом у руках обов'язковим і навіщо це потрібно?

  З метою захисту персональних даних та запобігання шахрайським діям з використанням Ваших документів третіми особами, введено обов'язкову умову для розгляду та схвалення заявки: додатково надати фото, на якому Ви тримаєте свій паспорт в руках. Щоб максимально спростити цей процес для Вас, ми додали можливість реєстрації з допомогою BankID. При такій реєстрації процедура додавання фотографії з паспортом в руках не потрібна.
 • Необхідні дані банківської картки

  Дані банківської картки надаються для її верифікації у нашій платіжній системі та подальшого переказу коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є номер, термін дії та CVV-код картки.
 • Чи потрібні застава/поручитель для отримання кредиту?

  Для оформлення кредиту в ТОВ «ФК «Є ГРОШІ КОМ» не потрібні поручителі та жодні інші види забезпечення. Достатньо мати одну довірену особу (родича).
 • Що таке CVV-код банківської картки? Чи безпечно його вказувати під час подачі заявки?

  CVV2 та CVC2 - це трицифрові коди перевірки дійсності, які знаходяться на зворотному боці банківської картки платіжних систем Visa та MasterCard. Компанія ТОВ «ФК «Є ГРОШІ КОМ» гарантує збереження вашої персональної інформації та нерозголошення її третім особам. Інформація щодо Вашої банківської картки використовується тільки для оформлення кредиту та передається за допомогою спеціального захищеного каналу.
 • Карта не пройшла верифікацію. Причини?

  Якщо у Вас виникли проблеми із верифікацією власної банківської карти, тоді Вам слід переконатись в тому, що:
  1. - по-перше — на Вашій банківській карті присутній необхідний баланс (від 1 грн);
  2. - по-друге — для верифікації підійдуть виключно карти двох типів: VISA та MasterCard.
  Якщо ж ця інформація Вам не допомогла, тоді слід перевірити введені дані на правильність (можливо, Ви допустили помилку). Також радимо переглянути, чи на Вашій банківській картці відкритий інтернет-ліміт, адже без нього верифікація не буде успішною. Якщо у Вас виникли проблеми на етапі, коли банк надсилає смс, тоді ми радимо звернутись на гарячу лінію банку-емітенту. Окрім цього, пам'ятайте, що для верифікації підійдуть виключно персональні дані банківські картки! Якщо виникли додаткові запитання — неодмінно телефонуйте на нашу гарячу лінію: 0800 300 330.
 • Які документи потрібні для подачі заявки?

  Для того, щоб отримати кредит на банківську картку, потрібен тільки Ваш паспорт та ІПН.
 • Чи здійснюється розгляд заявок вночі та у вихідні?

  Сервіс Є Гроші працює 24/7, без перерв та вихідних. Заявки на отримання позики обробляються цілодобово, щоб максимально задовольнити Ваші потреби.
 • Як дізнатись статус заявки?

  Існує декілька способів дізнатися статус Вашої заявки. По-перше, Ви можете дізнатися про її результат шляхом отримання СМС з рішенням протягом 10 хвилин з моменту її розгляду. Крім того, Ви можете перевірити статус заявки в особистому кабінеті на вкладці «Мої кредити» або звернутися до оператора гарячої лінії за номером 0 800 300 330.
 • Що робити, якщо я отримав відмову у кредиті?

  Перевірте правильність зазначених Вами даних у реєстраційній формі:
  1. 1. Прізвище, ім'я та по батькові мають бути заповнені в окремих полях
  2. 2. Переконайтеся, що дата народження та ІПН введені без помилок
  3. 3. Перевірте термін дії Вашої банківської картки
  4. 4. Переконайтеся, що немає обмежень на інтернет-перекази
  5. 5. Перевірте, чи не заблокована Ваша банківська картка
  Спробуйте зменшити суму запитуваного кредиту. Також радимо звернутися до Українського Бюро Кредитних Історій, можливо, у Вас є погашені кредити, але інформація в Бюро не оновилась. Почекайте кілька днів. Система оновиться і Вашу заявку може бути схвалено. Якщо Вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером 0 800 300 330.
 • Я сплатив поточний кредит. Коли можна подати заявку на наступний?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • Навіщо проходити ідентифікацію?

  В рамках проведення заходів з фінансового моніторингу згідно Постанови НБУ №107 від 28.07.2020 "Про затвердження Положення про здійснення установами фінансового моніторингу", з метою запобігання використання установи для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та розповсюдження зброї масового знищення, Національним банком України затверджено загальні вимоги до проведення належної перевірки клієнтів фінансовими установами та контролю операцій, які є обов'язкові для виконання кожною фінансовою установою з періодичністю один раз на п'ять років або при перевищенні ліміту операцій, або за потреби у випадку заміни документів. Що саме потрібно зробити:
  1. 1. Додати фото документів
  2. 2. Підписати документ вашим ЕЦП
  3. 3. Пройти ідентифікацію з BankID НБУ
 • Як отримати Електронний Цифровий Підпис (ЕЦП) в ПриватБанк?

  Щоб максимально спростити процес отримання ЕЦП для вас, ми підготували відео-інструкцію, яку ви можете переглянути, натиснувши на це посилання.
 • Як підписати документ з допомогою ЕЦП?

  Процес підписання документів за допомогою ЕЦП - це швидкий та зручний спосіб. Щоб детальніше ознайомитись з процедурою, запрошуємо вас переглянути відео-інструкцію за посиланням.
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 20 000 грн під 0,02% в день.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Контакти

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ»

image

ПН - ПТ: 9:00 - 18:00
Обідня перерва: 13:00 - 14:00
СБ - НД: вихідні дні

image
0800-300-330

Безкоштовно з будь-якого оператора України

image

м. Дніпро, вул. Шевченка 51Д

ОГОЛОШЕННЯ:

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:

 • Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Шевченка 51Д
 • Електронна скринька:[email protected]
image