Питання та відповіді

Категорії
 • Загальні питання
 • Оплата і Погашення кредиту
 • Пролонгація і заборгованість
 • Програма "Приведи Друга"
 • Технічні запитання
 • Промокоди і Акції
 • 10 поширених питань
 • Банківська карта
 • Оформлення кредиту
 • Реєстрація та подача заявки

 • 1

  Всі комісії компанії

  Всі поточні комісії Компанії по кредитним продуктам доступні для ознайомлення за  посиланням.
 • 2

  Немає можливості вчасно погасити кредит, що робити?

  Якщо у Вас немає можливості оплатити кредит вчасно, в компанії Є ГРОШІ КОМ для Вас буде доступна пролонгація на 10, 20, 30 днів, яка буде доступна в останній день дії позики, а також перекредитування, за допомогою погашення поточної позики і одержанням наступної на більшу суму.
 • 3

  Чи здійснюється розгляд заявок вночі у вихідні?

  Сервіс Є ГРОШІ КОМ працює 24/7, заявки розглядаються в будь-який час доби.
 • 4

  Чи є можливість отримання кредиту нерезидентами/студентами/пенсіонерами?

  Позику в компанії ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" можуть отримати тільки громадяни України у віці від 18 до 60 років включно.
 • 5

  Чи потрібна застава чи поручителі для оформлення кредиту?

  Для оформлення кредиту в сервісі Є ГРОШІ КОМ застава або поручителі не вимагаються. Необхідна наявність лише однієї довіреної особи (родича).
 • 6

  Чи є подача заявки по телефону?

  Подачу заявки Ви можете здійснити тільки в особистому кабінеті на вкладці "Отримати новий кредит", попередньо заповнивши анкету клієнта.
 • 7

  Чи можливе отримання кредиту готівкою?

  Отримати кредит можливо тільки на верифіковану картку.
 • 8

  Чи можна отримати більше одного кредиту одночасно?

  У ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" одночасно може бути оформлений тільки один кредит.
 • 9

  Яким чином можна відмовитись від схваленої заявки на кредит?

  Для того, щоб відмовитися від схваленого кредиту, Вам необхідно звернутися за номером нашої гарячої лінії 0800 300 330, та наші оператори допоможуть у вирішенні Вашого питання.
 • 10

  Чи є в компанії послуга докредитування?

  У Компанії є можливість мати тільки один непогашений кредит, але для наших клієнтів є можливість перекредитування - закривши попередній кредит, клієнт може отримати наступний кредит на більшу суму.
 • 11

  Чи є фото з паспортом в руках обов'язковим і навіщо воно потрібне?

  Для захисту персональних даних, дотримання законодавства про фінансовий моніторинг та запобігання шахрайських дій з Вашими документами з боку третіх осіб було введено обов'язкову умову для розгляду і схвалення заявки.
 • 12

  Яка максимальна кількість заявок на кредит?

  Одночасно активна може бути активна лише одна заявка на кредит.
 • 13

  Я повернув поточний кредит. Коли можна подати заявку на новий кредит?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • 14

  Час надходження кредитних коштів на картку?

  Кошти надходять на Вашу картку протягом декількох хвилин з моменту підписання договору.
 • 15

  В яких містах можна отримати кредит?

  Сервіс компанії працює в режимі онлайн, тому для отримання кредиту необхідно мати лише доступ до інтернету. 
 • 16

  Я отримав повідомлення про схвалення кредиту, але гроші на картку не надійшли. Що робити?

  Для того, щоб кошти надійшли на картку, необхідно перейти на вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті і натиснути на кнопку зеленого кольору - Договір. Після чого необхідно буде ознайомитися з умовами договору, потім підписати його і після цього кошти надійдуть до Вас на картку, яку ви вказали при подачі заявки.
 • 17

  Що робити, якщо після оплати кредиту не приходить повідомлення?

  Повідомлення про погашення кредиту приходить протягом декількох хвилин. Якщо у вас зроблена прив'язка до Telegram-Боту, повідомлення надійде в Telegram. Статус кредиту можливо також дізнатися у оператора звернувшись по номером 0800 300 330.
 • 18

  Яким чином можна ознайомитись з умовами кредитного договору?

  Текст укладеного договору в будь-який час доби можна побачити в Особистому кабінеті на вкладці "Мої кредити" - "Детальніше" - "Договір позики"
 • 19

  Яким чином підписується кредитний договір?

  Для того, щоб підписати договір, необхідно перейти на вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті, натиснути на кнопку "Договір", ознайомитися з умовами договору, після чого поставити електронний підпис
 • 20

  Що робити, якщо я отримав відмову у кредиті?

  Перевірте вірність зазначених вами даних у реєстраційній формі: - ПІБ мають бути зазначені в окремих полях; - чи немає помилки в даті народження, номері РНОКПП (ІПН); - перевірте термін дії вашої банківської картки; - чи немає обмежень на грошові перекази через інтернет; - чи не заблокована ваша банківська картка. Спробуйте змінити суму кредиту на меншу. Зверніться до Українського бюро кредитних історій – можливо, у вас є кредити, які вже були погашені, але інформація в Бюро не встигла оновитися. Почекайте кілька днів після отримання відмови у кредиті. Система може оновитися, і вашу заявку буде схвалено. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю вам допоможемо!
 • 21

  Чи можна подати повторну заявку?

  Ви можете подавати необмежену кількість заявок, за умови закриття поточного договору. Також рекомендуємо заповнити додаткові поля в Особистому кабінеті для збільшення шансу отримати кредит. Наша система постійно удосконалюється і оновлюється, тому навіть якщо ви отримали відмову, спробуйте ще раз через деякий час - можливо, рішення по кредиту зміниться. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу горячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю вам допоможемо.
 • 22

  Як швидко ми приймаємо рішення?

  Рішення щодо видачі кредиту і переказу грошових коштів на вашу картку ухвалюється до 10 хвилин. Система ухвалення рішення сервісу Є Гроші Ком повністю автоматизована і безпечна, що дозволяє уникнути тривалих процедур перевірки даних вручну. Вся інформація обробляється автоматично, тому ви можете отримати кредит якнайшвидше. Щоб отримати кредит на вашу банківську картку, потрібно тільки зареєструватися в Особистому кабінеті і заповнити анкету. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю вам допоможемо!
 • 23

  Отримали менше коштів, ніж було подано в заявці?

  Ми завжди перераховуємо на Ваш рахунок точну суму. Ми рекомендуємо звернутися до вашого банку і уточнити тарифи обслуговування – можливо, ваш банк стягує комісію за поповнення карткового рахунку. Якщо у вас є питання щодо роботи нашого сервісу, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо. Дізнатися розмір комісії за поповнення рахунку можна, зателефонувавши на гарячу лінію Вашого банку.
 • 24

  Як підвищити шанси на отримання кредиту?

  Під час формування рішення система Є Гроші Ком враховує кредитну історію позичальника та дані його онлайн заявки на кредит. Високий кредитний рейтинг, детально заповнена анкета значно підвищать імовірність позитивного рішення щодо видачі кредиту. Заповнюючи анкету, варто також надати фото з паспортом і фото з карткою в руках. Завдяки цьому ви підвищите шанси отримати кредит. Якщо у вас залишилися питання, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію : 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 25

  Що таке верифікація картки і для чого вона потрібна?

  Верифікація карти – це захід безпеки, який дозволяє переконатися в тому, що саме ви є власником картки. На картковому рахунку платника банк блокує невелику суму – до 1 гривні, яка автоматично буде розблокована за кілька хвилин. Ви отримаєте повідомлення з кодом підтвердження на ваш мобільний телефон, який необхідно буде ввести на сторінці верифікації. Верифікація банківської картки необхідна для того, щоб виключити можливість використання шахраями ваших персональних даних. Якщо у вас є питання, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 26

  Як дізнатись статус заявки?

  Як тільки система Є Гроші Ком ухвалить рішення щодо видачі кредиту, ви отримаєте повідомлення на зазначений вами номер телефону та Е-mail. Статус заявки також можна дізнатися у вашому Особистому кабінеті. З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся за номером телефону : 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо !
 • 1

  Способи сплати кредиту

  1) За допомогою картки в Особистому Кабінеті; 2) За номером телефону, який ви вказали під час реєстрації (зелена кнопка вгорі або у меню). 3)Термінал самообслуговування "Сіті 24"; 4) Термінал самообслуговування "2Сlick"; 5) Термінал самообслуговування "IBox" 6) Термінал самообслуговування "EasyPay"; 7) Відділення будь-якого банку за реквізитами; 8) Інтернет-банкінг за реквізитами; 9) За допомогою платіжної системи "Rogashay". 10) У додатку Є Гроші. Детальна інструкція оплати кредиту за цим посиланням
 • 2

  Можна сплатити кредит без авторизації?

  Так. Для цього вгорі сайту (або у меню з лівого боку) натисніть кнопку "Сплатити". Після цього введіть номер телефону, який ви вказували під час реєстрації та сплатіть кредит з будь-якої картки українського банку.
 • 3

  Чи можна сплатити кредит в особистому кабінеті але з неверифікованої картки?

  Погасити кредит з неверефікованої картки можна в особистому кабінеті, натиснувши кнопку "Сплатити в один клік". Після цього ви вводите дані картки українського банку та сплачуєте кредит. Якщо ви плануєте сплачувати або отримувати кредит на ту ж саму картку, радимо її верифікувати для вашої зручності. Для цього до Особистого кабінету додайте картку (Мій профайл - Кредитні картки) та пройдіть її верифікацію.
 • 4

  Як сплатити кредит в мобільному додатку?

  У розділі «Головна» буде вказана сума заборгованості та нижче кнопка «Сплатити». Це найзручніший спосіб погасити кредит, тому радимо завантажити додаток просто зараз! Внизу сайту просто натисніть відповідну кнопку Google Play чи App Store для завантаження. Також ви можете "Сплатити в один клік" з неверефікованої картки. При оплаті кредиту в один клік ви одноразово вводите реквізити банківської картки та сплачуєте кредит.
 • 5

  Як сплатити кредит в Особистому кабінеті

  В Особистому кабінеті ви можете сплатити кредит з верифікованої картки, натиснувши кнопку "Сплатити" у розділі "Мої кредити". Також ви можете "Сплатити в один клік" з неверефікованої картки. При погашенні в один клік ви одноразово вводите реквізити банківської картки та сплачуєте кредит.
 • 6

  Як сплатити кредит через термінал самообслуговування

  Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, п/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати необхідно роздрукувати чек, або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.
 • 7

  Як сплатити кредит через термінал самообслуговування Сіті24?

  Щоб погасити кредит через термінал самообслуговування Сіті24, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є Гроші" або "Е Гроши". Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично висвітиться Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку «Далі». Внесіть оплату, де сума до – і є сума для закриття кредиту. Після оплати необхідно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком. Якщо оплата буде через сайт “Сіті24”, необхідно виконати такі самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття).
 • 8

  Як сплатити кредит через платіжну систему "Pogashay"?

  В полі “Особистий рахунок” на головному екрані введіть номер Вашого договору та натисніть на кнопку “Перевірка заборгованості”. Введіть Ваш номер телефону і суму для повного погашення. Далі Ви побачите ваше прізвище ім’я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку “оплатити”. Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки, який складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки “сплатити” з Вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору.
 • 9

  Як сплатити кредит через термінал самообслуговування IBox?

  Щоб сплатити кредит через термінал самообслуговування IBox, у вікні «Пошук послуги» достатньо ввести «Є-гроші» або «Е-гроши» для знаходження нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично висвітиться Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку «Далі». Внесіть оплату, де сума до – і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукуватичек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком. Якщо оплата буде через сайт “Сіті24”, необхідно виконати такі самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття).
 • 10

  Як сплатити кредит через термінал самообслуговування EasyPay?

  Щоб погасити кредит через термінал самообслуговування EasyPay, у вікні «Пошук послуги» достатньо ввести «Є-гроші» або «Е-гроши» для знаходження нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично висвітиться Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку «Далі». Внесіть оплату, де сума до – і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.
 • 11

  Як сплатити кредит через термінал самообслуговування 2Click?

  Щоб сплатити кредит через термінал самообслуговування 2Click, у вікні «Пошук послуги» достатньо ввести «Є-гроші» або «Е-гроши» для знаходження нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу "Погашення" та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично висвітиться Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку «Далі». Внесіть оплату, де сума до – і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.
 • 12

  Як сплатити кредит у відділенні банку?

  Сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, п/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Гроші на поточний рахунок компанії можуть надходити протягом трьох днів, тому не варто переживати, якщо вам відразу після оплати не надійшло повідомлення від нашого сервісу або в особистому кабінеті не видно оплати. Перед візитом у відділення, не забудьте перевірити графік його роботи.
 • 13

  Як сплатити кредит через інтернет-банкінг?

  Для оплати через інтернет-банкінг використовуйте наші реквізити: ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, п/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Інтернет-банкінг є швидким, зручним та безпечним способом оплати кредиту. Як правило, квитанція після оплати надходить на електронну пошту. Якщо у нас виникли питання під час оплати, потрібно звернутись на гарячу лінію вибраної вами системи інтернет-банкінгу.
 • 1

  Не виходить сплатити всю суму кредиту. Що робити?

  Важливо заздалегідь звернутися до компанії за номером 0800300330 та оформити пролонгацію кредиту. Пролонгація – це продовження терміну кредитного договору на 10, 20 або 30 днів. Згідно з тарифами компанії - одноразова комісія за пролонгацію складає 4% від несплаченої суми позики, проте не менше 150 гривень, крім того, позичальник зобов'язаний сплатити нараховані проценти за попередній період користування коштами. Пролонгація доступна з першого дня прострочення та ще тиждень після. 
 • 2

  Що таке реструктуризація?

  Реструктуризація дозволяє виплатити заборговану суму частинами протягом певного терміну (встановлюється індивідуально). Реструктуризацію можливо оформити у разі наявності прострочення, звернувшись до оператора за номером 0800300330. .
 • 3

  Що таке пролонгація?

  Пролонгація – це продовження терміну кредитного договору на 10, 20 або 30 днів. Активувати пролонгацію можна в останній день дії кредитного договору та ще тиждень після. Згідно з тарифами компанії - одноразова комісія за пролонгацію складає 4% від несплаченої суми позики, проте не менше 150 гривень, крім того, позичальник зобов'язаний сплатити нараховані проценти за попередній період користування коштами. Активувати пролонгацію можливо подзвонивши оператору компанії по номеру 0 800 300 330, в мобільному додатку та терміналах самообслуговування.
 • 4

  Як активувати пролонгацію в мобільному додатку?

  В останній день дії договору і тиждень після, в мобільному додатку на "Головній" біля кнопки "Оплатити" буде видна кнопка "Вам доступна пролонгація". Натиснувши її, необхідно вибрати термін пролонгації (10, 20 чи 30 днів). Нижче буде вказана сума, яку потрібно погасити, щоб активувати пролонгацію. Є питання? Звертайтеся на гарячу лінію Є Гроші Ком за номером 0800300330.
 • 5

  Як активувати пролонгацію через термінал самообслуговування IBox

  Для активації пролонгації через мережу терміналів «IBox», у пошуковому рядку Вам необхідно ввести Є Гроші. Натисніть на компанію і виберіть послугу "Пролонгація" на 10, 20 або 30 днів. Введіть повний номер кредитного договору, щоб переконатися в коректності номера, після його введення на екрані буде зображено ваше ПІБ, якщо персональна інформація вказана правильно, натисніть “Далі”. Система розрахує фіксовану суму, яку потрібно внести для активації пролонгації. Оплату через термінал можна зробити лише готівкою. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з чеком.
 • 6

  Як активувати пролонгацію через термінал сомообслуговування EasyPay?

  Для активації пролонгації через мережу терміналів «EasyPay», у пошуковому рядку вам необхідно ввести Є Гроші. Натисніть на компанію і виберіть послугу "Пролонгація" на 10, 20 або 30 днів. Введіть повний номер кредитного договору, після чого, на екрані буде зображено ваше ПІБ, якщо персональна інформація вказана правильно, натисніть “Далі”. Система розрахує фіксовану суму, яку потрібно внести для активації пролонгації. Оплату через термінал можна зробити лише готівкою. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з чеком.
 • 7

  Як активувати пролонгацію через термінал самообслуговування 2Click?

  Для активації пролонгації через мережу терміналів «2Click», у пошуковому рядку вам необхідно ввести Є Гроші. Натисніть на компанію і виберіть послугу "Пролонгація" на 10, 20 або 30 днів. Введіть повний номер кредитного договору, на екрані буде відображено ваше ПІБ, якщо персональна інформація вказана правильно, натисніть “Далі”. Система розрахує фіксовану суму, яку потрібно внести для активації пролонгації. Оплату через термінал можна зробити лише готівкою. Після оплати потрыбно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з чеком.
 • 8

  Як нараховуються відсотки?

  Нарахування відсотків відповідає кожному кредитному продукту відповідно до їх умов (пункт 2.3, 2.3.1). Штрафи та пеня не нараховуються під час воєнного стану.
 • 9

  Нарахування штрафних санкцій, розділ договору

  Під час воєнного стану штраф та пеня не нараховуються. Нарахування штрафних санкцій здійснюється Компанією у разі порушення позичальником умов договору позики, а саме його невиконання та/або неналежного виконання (у тому числі й прострочення платежів). Умови та порядок нарахування прописані у розділі 5 договору позики “Відповідальність сторін”.
 • 10

  Чи допускається відступлення прав вимоги за кредитним договором?

  Компанія залишає за собою право переуступити право вимоги за вашим договором факторингової компанії в разі невиконання вами зобов'язань за договором, в тому числі порушення графіка платежів. Про таку переуступку вам повідомляють в обов'язковому порядку.
 • 1

  Заробляти за допомогою Є Гроші Ком дуже просто

  Якщо ви вже зареєструвалися в нашій системі і створили Особистий Кабінет - ви вважаєтесь нашим клієнтом і можете брати участь в акціях і партнерських програмах. Щоб отримати 150 грн за запрошеного друга, потрібно, щоб у вас в особистому кабінеті була верифікована карта, також необхідно що б запрошений Вами друг користувався позикою хоча б 5 днів. Друг зможе вирішити свої фінансові питання перед зарплатою, Ви ж зможете заробити! Вигідно для всіх! Важлива інформація! Ваш друг повинен вперше зареєструватися в Нашій системі по Вашому посиланню і отримати позику, для того що б Ви могли отримати виплату.
 • 2

  Як запросити друга отримати кредит в Є Гроші Ком?

  Запросити друга можна через вкладку "Приведи друга" в Особистому кабінеті чи додатку, це можна зробити відправивши другу реферальне посилання для реєстрації або ж відправити смс з реферальним посиланням.
 • 3

  Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?

  Перш за все Вам необхідно перевірити вкладу "Приведи друга "в Особистому кабінеті чи додатку, якщо Ви побачили одного в списку, але виплату не отримали, необхідно перевірити наступні фактори: 1. У Вас повинна бути верифікована картка в Особистому кабінеті. 2. Друг, якого Ви запросили, повинен покористуватися кредитом не менше 5 днів. 3. Виплата відбувається за зверненням до компанії за телефоном 0 800 300 330, на верифіковану картку за кожного успішно запрошеного друга, який покористувався позикою від 5 і більше днів.
 • 1

  Що робити, якщо Ваші транзакції відхиляються?

  Транзакції по банківській картці, як правило, можуть бути відхилені з таких причин: 1. На картці не підключена послуга оплати в Інтернеті. 2. По картці встановлено ліміт на оплати в Інтернеті. 3. Картка була заблокована або термін її дії закінчився. 4. Була допущена помилка в даних картки, картка не існує. 5. Недостатньо коштів на картці.
 • 2

  Зміна мобільного / фінансового номера телефону

  Для того, щоб змінити номер телефону, Вам необхідно звернутися на 0800 300 330, та наші оператори допоможуть у вирішенні Вашого питання
 • 3

  Не надходить СМС із кодом?

  Якщо вам не надходить СМС, натисніть кнопку “Відправити ще раз”. Найрозповсюдженіші причини, з яких ви не бачите СМС з кодом: 1. Ви використовуєте стороннє програмне забезпечення для отримання СМС. 2. Ви були поза мережею або на момент надсилання повідомлення був поганий зв’язок – у такому разі потрібно зачекати. 3. Повідомлення отримане, але телефон розпізнав його як системне і зберіг в окремій папці. 4. Будь ласка, упевніться, що ви не використовуєте додаткових програм для отримання СМС, а також спробуйте перезавантажити телефон або переставити SIM-карту до іншого апарата. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 4

  Як дізнатися номер свого договору, якщо не вдається увійти до Особистого кабінету?

  Для цього, будь ласка, зверніться до служби підтримки за номером телефону: 0 800 300 330, і ми  зможемо надати Вам номер договору. За його допомогою можна погашати кредит через термінали самообслуговування,  в інтернет-банкінгу, через сервіси онлайн-платежів або у будь-якому відділенні банку.
 • 5

  Чому кредитні кошти не надходять на картку?

  Якщо після підписання договору в Особистому кабінеті ви бачите повідомлення з відмовою, зазвичай це може означати наступне: - термін дії вашої банківської картки вичерпано або сума на картці становить менше 10 грн; - виникли проблеми процесингу з боку банку; - ваша карта не призначена для отримання грошових переказів. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 6

  Як відновити пароль від Особистого кабінету?

  Для цього натисніть "Увійти" до особистого кабінету, вкажіть номер телефону, до якого прив'язаний особистий кабінет, а під полем "Пароль" натисніть "Відновити пароль". На вказаний номер телефону прийде СМС з кодом, як тільки ви введете код,  отримаєте доступ до відновлення пароля. Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь до гарячої лінії за номером 0 800 300 330.
 • 1

  Промокоди і Акції

  Компанія ТОВ"ФК"Є Гроші Ком" постійно проводить Акції як для перших так і для постійних клієнтів. За Акціями можна стежити на сайті в розділі "Акції" і також в наших соціальних мережах. Промокоди на повторні позики також надаються на постійній основі і досягають позначки в 99%.
 • 2

  Промокод: що це і де можливо отримати?

  Промокод це спеціальна комбінація літер та цифр, котрі є спеціальною пропозицією від компанії Є ГРОШІ КОМ і надають знижку на нараховані відсотки по позиці. Отримати промокод можна в СМС, крім того, промокод можна отримати звернувшись до наших сторінок в соціальних мережах і каналах комунікації: Instagram, Facebook, Telegram, Онлайн Чат-підтримки Є ГРОШІ КОМ.
 • 3

  Чи працюють промокоди для першого кредиту?

  Перший кредит надається на супер вигідних умовах, з мінімальними загальними витратами за кредитом, у зв'язку з чим промокод у цьому випадку не застосовується.
 • 4

  Чи діє промокод на простроченні?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при простроченні діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • 5

  Чи діє промокод при пролонгації?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при пролонгації діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • 6

  У мене не працює промокод. Що робити?

  Вам необхідно перевірити коректність введення промокода, а також термін його дії (як правило, зазначений в СМС з промокодом). Якщо Ви ввели промокод коректно і термін його дії ще не закінчився, але промокод не застосовується, Вам для вирішення питання необхідно звернутися в Компанію за номером 0 800 300 330.
 • 1

  Зміна мобільного / фінансового номера телефону

  Для того, щоб змінити номер телефону, Вам необхідно звернутися на 0800 300 330, та наші оператори допоможуть у вирішенні Вашого питання
 • 2

  Не виходить вчасно погасити кредит, що робити?

  Якщо у Вас немає можливості оплатити кредит вчасно, в компанії Є ГРОШІ КОМ для Вас буде доступна пролонгація на 10, 20, 30 днів, яка буде доступна в останній день дії позики, а також перекредитування, за допомогою погашення поточної позики і одержанням наступного на більшу суму.
 • 3

  Необхідні дані банківської картки

  Дані банківської картки надаються для верифікації її в нашій платіжній системі і подальшого переведення коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є - номер, термін дії та CVV код картки.
 • 4

  Як дізнатися статус заявки?

  Як тільки система Є Гроші Ком ухвалить рішення щодо видачі кредиту, ви отримаєте повідомлення на зазначені вами телефон та Е-mail. Статус заявки також можна дізнатися у вашому Особистому кабінеті. З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся за номером телефону : 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо !
 • 5

  Я оплатив поточний кредит. Коли можна буде подати заявку на кредит знову?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • 6

  Промокод: що це і де можливо отримати?

  Промокод це спеціальна комбінація літер та цифр, котрі є спеціальною пропозицією від компанії Є ГРОШІ КОМ і надають знижку на нараховані відсотки по позиці. Отримати промокод можна в СМС, крім того, промокод можна отримати звернувшись до наших сторінок в соціальних мережах і каналах комунікації: Instagram, Facebook, Telegram, Онлайн Чат-підтримки Є ГРОШІ КОМ.
 • 7

  Чи діє промокод при пролонгації?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при пролонгації діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • 8

  Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?

  Перш за все Вам необхідно перевірити вкладу "Приведи друга "в Особистому кабінеті чи додатку, якщо Ви побачили одного в списку, але виплату не отримали, необхідно перевірити наступні фактори: 1. У Вас повинна бути верифікована картка в Особистому кабінеті. 2. Друг, якого Ви запросили, повинен покористуватися кредитом не менше 5 днів. 3. Виплата відбувається за зверненням до компанії за телефоном 0 800 300 330, на верифіковану картку за кожного успішно запрошеного друга, який покористувався позикою від 5 і більше днів.
 • 9

  Що робити якщо Ваші транзакції відхиляються?

  Транзакції по банківській картці, як правило, можуть бути відхилені з таких причин: 1. На картці не підключена послуга оплати в Інтернеті. 2. По картці встановлено ліміт на оплати в Інтернеті. 3. Картка була заблокована або термін її дії закінчився. 4. Була допущена помилка в даних картки, картка не існує. 5. Недостатньо коштів на картці.
 • 10

  Розгляд заявок вночі у вихідні

  Сервіс Є Гроші Ком працює як у будні, так і вихідні дні. Заявки на отримання кредиту розглядаються з 8:00 до 00:00. Якщо ви відправили заявку пізніше за 00:00, вранці вам обов'язково прийде рішення.
 • 1

  Що таке CVV-код банківської картки? Чи безпечно його вказувати при подачі заявки?

  Код CVC2 і CVV2 - це цифровий код безпеки який знаходиться на зворотному боці вашої банківської картки Visa, MasterCard. У компанії ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" персональна інформація буде використовуватись тільки для оформлення кредиту і передаються за спеціальним, захищеним каналом. Компанія Є ГРОШІ КОМ гарантує збереження ваших персональних даних та їх нерозголошення третім особам.
 • 2

  Які необхідні дані банківської картки?

  Дані банківської картки надаються для верифікації її в нашій платіжній системі і подальшого переведення коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є - номер, термін дії та CVV код картки.
 • 3

  На балансі моєї банківської картки 0 грн, чи можливо подати заявку на кредит в такому випадку?

  Для того, щоб подати заявку, карту необхідно верифікувати, при цьому рекомендована сума на балансі Вашої картки повинна бути до 1 грн, залежно від умов Вашого банку. Таким чином, у разі відсутності грошових коштів на банківську карту кредит не може бути отриманий.
 • 4

  Кредит можна отримати тільки на картку для виплат?

  Кредит можна отримати на будь-яку особисту банківську картку, ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" співпрацює з усіма міжнародними платіжними системами (Visa, MasterCard)
 • 5

  Отримання кредиту на корпоративну картку?

  Кредит можна отримати на будь-яку особисту банківську картку
 • 6

  Чи обов'язкова верифікація картки?

  Верифікація картки - це процедура перевірки коректності картки, яка необхідна для того, щоб наша компанія могла швидко і без затримок перевести кошти Вам на картку.
 • 7

  Як перевірити ліміт на картці?

  Ліміт на картці можна перевірити в мобільному додатку Вашого банку, послугами якого Ви користуєтесь, або ж звернутися на гарячу лінію банку, який видав Вам картку.
 • 8

  Як верифікувати банківську картку в Особистому кабінеті?

  Прив'язати банківську картку можна в особистому кабінеті на вкладці "Мій Профайл" - "Кредитні картки"
 • 9

  BankID НБУ - що це?

  Система BankID Національного банку – це українська система віддаленої ідентифікації, яка забезпечує передачу персональних даних користувачів від банку, в якому відкрито рахунок, до суб'єкта, який надає користувачу послугу. Використовуючи Систему BankID НБУ громадяни можуть легко та безпечно отримувати доступ до онлайн послуг, які надають: - Державні установи та громадські організації; - банки та небанківські фінансові установи; - комерційні установи. Для користування Системою BankID НБУ громадянам не потрібно додатково реєструватися, достатньо мати відкритий рахунок у банку, що є учасником системи та мати доступ до мобільного або інтернет-банкінгу свого банку.
 • 10

  Верифікація картки

  У випадку якщо картка не верифікуєтся необхідно впевнитися що: 1. Є доступний баланс на картці. 2. Картка повинна бути VISA або MasterCard. 3. На картці повинен бути відкритий інтернет ліміт для оплат. 4. Перевірити чи вірно ви ввели данні картки. 5. Якщо вам не прийшло смс з банку, про підтвердження верифікації, рекомендуємо зателефонувати на гарячу лінію банку. 6. За правилами компанії вам необхідно верифікувати тільки персональну банківську картку. 7. Рекомендована сума на балансі Вашої картки до 1 грн, в залежності від умов Вашого банку. Верифікацію картки здійснюють з боку банку для визначення її власника. Якщо у вас виникли додаткові питання - зверніться за номером 0 800 300 330 та наші оператори з радістю допоможуть Вам.
 • 1

  Як пройти реєстрацію?

  Натисніть на це посилання і заповніть всі поля, необхідні для реєстрації, щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Надалі, в особистому кабінеті буде зображена вся інформація щодо активного кредиту. Чим більше даних про себе ви вкажете, тим більший шанс схвалення!
 • 2

  Які умови першого кредитування?

  При першому кредитуванні в Є Гроші Ком вам доступний кредит "Вигідний" до 20 000 грн і строком до 30 календарних днів. Докладніше ознайомитися з кредитними продуктами та тарифами компанії ви можете на сторінці "Послуги".
 • 3

  Які умови повторного кредитування?

  При повторному кредитуванні вам доступні 2 кредитних продукти строком до 30 днів: "Вигідний" до 20 000 грн, та "Мобільний" до 20 000 грн на 30 днів. Детальніше ознайомитись з тарифами та продуктами компанії Ви можете на сторінці "Послуги".  Важливо! Кредит "Мобільний" доступний лише у додатку Є Гроші. Завантажуйте з Google Play або App Store! 
 • 4

  В яких містах можна отримати кредит?

  Сервіс компанії працює в режимі онлайн, тому для отримання кредиту необхідно мати лише доступ до Інтернету.
 • 5

  Що потрібно для оформлення кредиту?

  Щоб отримати кредит в Є гроші Ком, вам знадобиться доступ до інтернету, будь-який гаджет, фото паспорта, ІПН, карта українського банку та 5 хвилин вашого часу.
 • 6

  Як швидко приймається рішення?

  Рішення про схвалення кредиту та зарахування коштів на картку займає до 5 хвилин. Система прийняття рішення сервісу Є Гроші Ком повністю автоматизована та безпечна, що дозволяє уникнути тривалих процедур перевірки даних вручну! Щоб отримати кредит у найкоротший термін, достатньо зареєструватися в Особистому кабінеті та заповнити анкету. У разі виникнення додаткових питань звертайтесь на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330,  ми з радістю вам допоможемо!
 • 7

  Чи потрібен залог/поручитель для отримання кредиту?

  Ні, кредитування в Є Гроші Ком проходить без поручителів, застав і без довідки про доходи. Все що потрібно - довірена особа, наприклад, родич.
 • 8

  Де ознайомитись з кредитним договором?

  Умови кредитного договору знаходяться в Особистому кабінеті у вкладці "Мої кредити" - "Докладніше" - "Договір позики"
 • 9

  Як підписати кредитний договір?

  Щоб підписати кредитний договір, необхідно перейти у вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті, натиснути кнопку "Договір", ознайомитися з умовами договору, після чого поставити електронний підпис шляхом використання отриманого одноразового смс-коду.
 • 10

  Можна отримати кредит нерезидентам/студентам/пенсіонерам?

  Соціальний статус ніяк не впливає на отримання позики. Кредит в Є Гроші Ком може отримати громадянин України віком від 18 до 60 років.
 • 11

  За який час надходять кошти на картку?

  Кошти надходять на Вашу картку протягом 5 хвилин після підписання договору.
 • 12

  Скільки заявок на отримання кредиту можна надіслати?

  Компанія Є Гроші Ком надає тільки один кредит для однієї людини. У разі, якщо ви бажаєте оформити ще один кредит — вам необхідно сплатити активний.
 • 13

  Що таке верифікація картки та навіщо вона потрібна?

  Верифікація картки – це міра безпеки, яка дозволяє переконатися в тому, що саме ви є власником картки. На картковому рахунку платника банк блокує невелику суму – до 10 гривень, яку автоматично буде розблоковано за кілька хвилин. Ви отримаєте повідомлення з кодом підтвердження на ваш мобільний телефон, який потрібно буде ввести на сторінці верифікації. Верифікація банківської картки необхідна для того, щоб виключити використання шахраями ваших персональних даних. Якщо у вас є питання, будь ласка, звертайтесь на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330. Ми з радістю допоможемо Вам!
 • 14

  Як збільшити шанси схвалення кредиту?

  Якщо ви бажаєте підвищити шанси отримання кредитних коштів від нашої компанії, радимо вам надати якнайбільше даних про себе та заповнити усі поля заявки. Окрім цього, наша автоматизована система скорингу враховує кредитний рейтинг, чим вищий рейтинг, тим більше шансів отримати позитивне рішення схвалення кредиту. Якщо ви щойно сплатили активний кредит, то дані до УБКІ можуть потрапити не одразу. В такому випадку радимо зачекати до одного дня. Також, при заповненні заявки, обов'язково потрібно надіслати фото з паспортом у руках. Це один з заходів безпеки, щоб переконатися, що саме ви оформлюєте кредит. Таким чином, ви підвищите шанси схвалення кредиту і отримаєте його якомога швидше. Якщо ж у вас є запитання до нас, тоді неодмінно набирайте 0 800 300 330 та отримуйте відповіді на те, що вас цікавить!
 • 15

  Що робити, якщо отримав(ла) відмову в кредиті?

  Перевірте правильність зазначених вами даних у реєстраційній формі: ПІБ мають бути вказані в окремих полях; чи немає помилки в даті народження, цифрах ІПН; перевірте термін дії вашої банківської картки; чи немає обмежень по картці на грошові перекази через інтернет; чи не заблоковано вашу банківську картку. Спробуйте змінити суму кредиту на меншу. Зверніться до Українського бюро кредитних історій, можливо, у вас є кредити, які вже закриті, але інформація в Бюро не встигла оновитися. Зачекайте кілька днів після отримання кредитної відмови. Система може оновитись і ваша заявка буде схвалена. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330. Ми з радістю допоможемо!
 • 16

  Я сплатив(ла) поточний кредит. Коли можна подати заявку на наступний?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • 1

  Як пройти реєстрацію?

  Натисніть на це посилання і заповніть всі поля, необхідні для реєстрації, щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Надалі, в особистому кабінеті буде зображена вся інформація щодо активного кредиту. Чим більше даних про себе ви вкажете, тим більший шанс схвалення!
 • 2

  Навіщо потрібен особистий кабінет?

  Особистий кабінет створюється автоматично після проходження реєстрації для зручності. У ньому відображається вся інформація щодо заявки або активного кредиту.
 • 3

  Не надходить СМС із кодом?

  Якщо вам не надходить СМС, натисніть кнопку “Відправити ще раз”. Найрозповсюдженіші причини, з яких ви не бачите СМС з кодом: 1. Ви використовуєте стороннє програмне забезпечення для отримання СМС. 2. Ви були поза мережею або на момент надсилання повідомлення був поганий зв’язок – у такому разі потрібно зачекати. 3. Повідомлення отримане, але телефон розпізнав його як системне і зберіг в окремій папці. 4. Будь ласка, упевніться, що ви не використовуєте додаткових програм для отримання СМС, а також спробуйте перезавантажити телефон або переставити SIM-карту до іншого апарата. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 4

  Скільки часу займає реєстрація?

  Реєстрація займає лише хвилину, а подача заявки до 4 хвилин. Наша особливість - мінімум даних від вас, тому не потрібно заповнювати купу документів, щоб отримати кредит.
 • 5

  Чи є фото з паспортом у руках обов'язковим і навіщо це потрібно?

  Для захисту персональних даних, дотримання законодавства про фінансовий моніторинг та запобігання шахрайським діям з Вашими документами з боку третіх осіб, було введено обов'язкову умову для розгляду та схвалення заявки - фото з паспортом у руках.
 • 6

  Необхідні дані банківської картки

  Дані банківської картки надаються для її верифікації у нашій платіжній системі та подальшого переказу коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є номер, термін дії та код CVV карти.
 • 7

  Чи потрібен залог/поручитель для отримання кредиту?

  Ні, кредитування в Є Гроші Ком проходить без поручителів, застав і без довідки про доходи. Все що потрібно - довірена особа, наприклад, родич.
 • 8

  Що таке CVV-код банківської картки? Чи безпечно його вказувати під час подачі заявки?

  Код CVC2 та CVV2 – це цифровий код безпеки, який знаходиться на звороті вашої банківської картки Visa, MasterCard. В компанії Є Гроші Ком особисті дані клієнтів використовуються тільки для оформлення кредиту і передаються по спеціальному, захищеному каналу. Компанія гарантує збереження ваших персональних даних та їх нерозголошення третім особам.
 • 9

  Карта не пройшла верифікацію. Причини?

  Якщо у вас виникли деякі проблеми із верифікацією власної банківської карти, тоді вам слід переконатись в тому, що: по-перше — на вашій банківській карті присутній необхідний баланс (від 1 грн); по-друге — для верифікації підійдуть виключно карти двох типів: VISA та MasterCard. Якщо ж ця інформація вам не допомогла, тоді йому слід перевірити введені дані на правильність (можливо ви допустили помилку). Також радимо переглянути чи на вашій банківській карті відкритий інтернет-ліміт, адже без нього верифікація не буде успішною. Якщо у вас виникли проблеми на етапі, коли банк надсилає смс, тоді ми радимо звернутись на гарячу лінію (наша компанія обов'язково допоможе вам знайти вихід із небажаної ситуації). Окрім цього, пам'ятайте, що для верифікації підійдуть виключно персональні дані банківські картки! Якщо ж у вас виникли питання, тоді неодмінно телефонуйте за номером: 0 800 300 330.
 • 10

  Які документи потрібні для подачі заявки?

  Для того щоб отримати кредит на банківську картку потрібен тільки ваш паспорт та ІПН.
 • 11

  Розгляд заявок вночі у вихідні

  Сервіс Є Гроші Ком працює як у будні, так і вихідні дні. Заявки на отримання кредиту розглядаються з 8:00 до 00:00. Якщо ви відправили заявку пізніше за 00:00, вранці вам обов'язково прийде рішення.
 • 12

  Як дізнатись статус заявки?

  Як тільки система Є Гроші Ком ухвалить рішення щодо видачі кредиту, ви отримаєте повідомлення на зазначений вами номер телефону та Е-mail. Статус заявки також можна дізнатися у вашому Особистому кабінеті. З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся за номером телефону : 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо !
 • 13

  Що робити, якщо отримав(ла) відмову в кредиті?

  Перевірте правильність зазначених вами даних у реєстраційній формі: ПІБ мають бути вказані в окремих полях; чи немає помилки в даті народження, цифрах ІПН; перевірте термін дії вашої банківської картки; чи немає обмежень по картці на грошові перекази через інтернет; чи не заблоковано вашу банківську картку. Спробуйте змінити суму кредиту на меншу. Зверніться до Українського бюро кредитних історій, можливо, у вас є кредити, які вже закриті, але інформація в Бюро не встигла оновитися. Зачекайте кілька днів після отримання кредитної відмови. Система може оновитись і ваша заявка буде схвалена. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330. Ми з радістю допоможемо!
 • 14

  Я сплатив(ла) поточний кредит. Коли можна подати заявку на наступний?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
Розрахувати кредит