close app
Встановити додаток

Запитання та відповіді

 • В яких містах можна отримати кредит?

  Сервіс компанії працює в режимі онлайн, тому для отримання кредиту необхідно мати лише доступ до Інтернету.
 • Чи можливе отримання кредиту готівкою?

  Отримати кредит можливо тільки на верифіковану картку.
 • Врегулювання питання простроченої заборгованості

  Компанія у своїй діяльності дотримується законних прав та інтересів клієнтів, враховує їх майновий стан, тому у разі задовільної платіжної дисципліни клієнта, в індивідуальному порядку розглядає можливість здійснення відстрочення виконання грошових зобов’язань за укладеним договором.

 • Всі комісії компанії

  Всі поточні комісії Компанії за кредитними продуктами доступні для ознайомлення за посиланням.

 • Яким чином підписується кредитний договір?

  Для того, щоб підписати договір, необхідно перейти на вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті, натиснути на кнопку "Договір", ознайомитися з умовами договору, потім ввести у відповідному полі одноразовий ідентифікатор, отриманий Вами попередньо від Компанії, що одночасно є Вашим підписом, та натиснути на кнопку "Приймаю умови".
 • Яким чином можна ознайомитись з умовами договору позики?

  Текст укладеного договору в будь-який час доби можна побачити в Особистому кабінеті на вкладці "Мої кредити" - "Детальніше" - "Договір позики".

  Для тих, хто ще не має укладеного договору, примірний договір позики доступний для ознайомлення на сторінці "Послуги".

 • Що робити, якщо після оплати кредиту не приходить повідомлення?

  Повідомлення про погашення позики приходить в СМС протягом декількох хвилин. Якщо у Вас зроблена прив'язка до Telegram-Боту, дане повідомлення прийде саме в Telegram. Статус кредиту також можна дізнатись у оператора, звернувшись за номером 0 800 400 300.

 • Я отримав повідомлення про схвалення кредиту, але гроші на картку не надійшли. Що робити?

  Для отримання грошових коштів на Вашу картку необхідно виконати кілька кроків. Спочатку перейдіть на вкладку «Головна» та уважно ознайомтесь з умовами Договору позики та паспортом споживчого кредиту. Після ознайомлення ви отримаєте дві SMS з одноразовими ідентифікаторами: один для підпису паспорту, інший для підпису договору. Введіть ідентифікатори у відповідні поля та натисніть на кнопку "Приймаю умови". Очікуйте на зарахування коштів на картку, яку Ви вказали при заповненні заявки.

 • Час надходження кредитних коштів на картку?

  Кошти надходять на Вашу картку протягом декількох хвилин з моменту підписання договору.
 • Я повернув поточний кредит. Коли можна подати заявку на новий кредит?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит одразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • Яка максимальна кількість заявок на кредит?

  Водночас активною може бути лише одна заявка на кредит.
 • Чи є в компанії послуга докредитування?

  Ми пропонуємо систему отримання позик, де клієнт може користуватися одночасно лише однією позикою, але кожна наступна позика може бути надана на більшу суму.

 • Яким чином можна відмовитись від схваленої заявки на кредит?

  Щоб відмовитися від схваленої заявки, Вам необхідно звернутися за номером нашої гарячої лінії 0800 400 300 та наші оператори допоможуть у вирішенні Вашого питання.

 • Чи можна отримати більше одного кредиту одночасно?

  У нашій компанії ви можете мати лише один активний кредит одночасно.

 • Чи є подача заявки по телефону?

  Подачу заявки Ви можете здійснити тільки в особистому кабінеті, на вкладці "Отримати новий кредит", попередньо заповнивши анкету клієнта, або з допомогою мобільного додатку. Щоб встановити мобільний додаток, натисніть тут.
 • Чи потрібна застава чи поручителі для оформлення кредиту?

  Для отримання кредиту в нашій компанії не потрібні поручителі чи інші види забезпечення. Достатньо мати довірену особу, наприклад, родича.

 • Чи є можливість отримання кредиту нерезидентами/студентами/пенсіонерами?

  Наша компанія надає можливість отримати позику громадянам України у віці від 18 до 65 років включно. Відповідно, всі клієнти, які відповідають встановленим критеріям віку та громадянства, можуть користуватись послугами нашої компанії.

 • Чи здійснюється розгляд заявок вночі та у вихідні?

  Сервіс Є Гроші працює 24/7, без перерв та вихідних. Заявки на отримання позики обробляються цілодобово, щоб максимально задовольнити Ваші потреби.
 • Що робити, якщо я отримав відмову у кредиті?

  Якщо вам відмовлено в наданні позики - це не кінець нашої співпраці. Спробуйте подати заявку через деякий час — впевнені, що шанси на схвалення будуть вищими.

  Ми хочемо надати кілька порад, як збільшити шанси на схвалення:

  1. 1. Вказуйте тільки актуальну та правдиву інформацію.
  2. 2. Перевіряйте вказані дані на наявність орфографічних помилок.
  3. 3. Впевніться, що ваші документи та банківська картка є дійсними.
 • Чи можна подати повторну заявку?

  Ви можете подавати необмежену кількість заявок, за умови закриття поточного договору. Також рекомендуємо заповнити додаткові поля в Особистому кабінеті для збільшення шансу отримати кредит. Наша система постійно удосконалюється та оновлюється, тому навіть якщо Ви отримали відмову, спробуйте ще раз через деякий час — можливо, рішення по кредиту зміниться. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0800 400 300, і ми з радістю Вам допоможемо.

 • Як швидко ми приймаємо рішення?

  Рішення про схвалення кредиту та зарахування коштів на картку займає до 5 хвилин. Система прийняття рішення сервісу Є Гроші повністю автоматизована та безпечна, що дозволяє уникнути тривалих процедур перевірки даних вручну! Щоб отримати кредит у найкоротший термін, достатньо зареєструватися в Особистому кабінеті та заповнити анкету. У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь на нашу гарячу лінію: 0800 400 300, ми з радістю Вам допоможемо!

 • Отримали менше коштів, ніж було подано в заявці?

  Ми завжди перераховуємо на Ваш рахунок точну суму. Ми рекомендуємо звернутися до вашого банку та уточнити тарифи обслуговування – можливо, Ваш банк стягує комісію за поповнення карткового рахунку. Дізнатися розмір комісії за поповнення рахунку можна, зателефонувавши на гарячу лінію Вашого банку. Якщо у Вас є питання щодо роботи нашого сервісу, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0800 400 300, і ми з радістю Вам допоможемо.

 • Як підвищити шанси на отримання кредиту?

  Під час прийняття рішення про надання кредиту, система скорингу враховує кредитну історію заявника та дані, зазначені у його онлайн-заявці. Високий кредитний рейтинг та детально заповнена аплікаційна форма значно збільшують шанси на отримання позитивного рішення щодо надання кредиту. Надсилаючи заповнену аплікаційну форму, ми рекомендуємо також додати фотографії паспорта та кредитної картки. Це допоможе підвищити шанси на отримання позитивного рішення щодо отримання позики. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, будь ласка, зверніться до нас за номером 0 800 400 300.

 • Що таке верифікація картки і для чого вона потрібна?

  Верифікація карти – це захід безпеки, який дозволяє переконатися в тому, що саме Ви є власником картки. На картковому рахунку платника банк блокує невелику суму – до 1 гривні, яка автоматично буде розблокована за кілька хвилин. Ви отримаєте повідомлення з кодом підтвердження на Ваш мобільний телефон, який необхідно буде ввести на сторінці верифікації. Верифікація банківської картки необхідна для того, щоб виключити можливість використання шахраями Ваших персональних даних. Якщо у Вас є питання, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію 0800 400 300, і ми з радістю Вам допоможемо!

 • Як дізнатись статус заявки?

  Існує декілька способів дізнатися статус Вашої заявки. По-перше, Ви можете дізнатися про її результат шляхом отримання СМС з рішенням протягом 10 хвилин з моменту її розгляду. Крім того, Ви можете перевірити статус заявки в особистому кабінеті на вкладці «Мої кредити» або звернутися до оператора гарячої лінії за номером 0 800 400 300.

 • Як сплатити кредит в мобільному додатку?

  У розділі "Головна" буде вказана сума заборгованості, а під нею — кнопка "Оплатити". Це найзручніший спосіб погасити кредит, тому радимо завантажити додаток просто зараз! У нижній частині сайту натисніть відповідну кнопку Google Play чи App Store для завантаження. Також Ви можете погасити кредит з неверифікованої картки в особистому кабінеті, натиснувши кнопку "Оплатити". Після цього Ви вводите дані картки українського банку та здійснюєте оплату кредиту. Якщо Ви плануєте сплачувати з верифікованої картки (тієї, на яку отримували гроші під час оформлення позики), то оплату можна зробити натиснувши "Сплатити в один клік".
 • Можна сплатити кредит без авторизації?

  Так. Для цього на панелі навігації у верхній частині сайту натисніть кнопку "Сплатити". Після цього введіть номер телефону, який Ви вказували при реєстрації та сплатіть кредит з будь-якої картки українського банку.
 • Способи сплати кредиту

  1. - За допомогою картки в Особистому Кабінеті;
  2. - За номером телефону, який Ви вказали під час реєстрації (зелена кнопка на верхній панелі сайту або у меню);
  3. - Термінал самообслуговування "Сіті 24";
  4. - Термінал самообслуговування "2Сlick";
  5. - Термінал самообслуговування "IBox"
  6. - Термінал самообслуговування "EasyPay";
  7. - Відділення будь-якого банку за реквізитами;
  8. - Інтернет-банкінг за реквізитами;
  9. - За допомогою платіжної системи "Pogashay";
  10. - У додатку Є Гроші.

  Детальна інструкція оплати кредиту за цим посиланням

 • Чи можна сплатити кредит в особистому кабінеті, але з не верифікованої картки?

  Погасити кредит з неверифікованої картки можна в особистому кабінеті, натиснувши кнопку "Оплатити". Після цього Ви вводите дані картки українського банку та здійснюєте оплату кредиту. Якщо Ви плануєте сплачувати з верифікованої картки (тієї, на яку отримували гроші під час оформлення позики), то оплату можна зробити натиснувши "Сплатити в один клік".
 • Як сплатити кредит в Особистому кабінеті

  В Особистому кабінеті Ви можете сплатити кредит з верифікованої картки, натиснувши кнопку "Сплатити" у розділі "Мої кредити". Також Ви можете "Сплатити в один клік" з не верифікованої картки. При погашенні в один клік Ви одноразово вводите реквізити банківської картки та сплачуєте кредит.
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування

  Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ «ФК «Є ГРОШІ», IBAN UA263077700000026509011111137, АТ «А - БАНК», ЄДРПОУ 43509084. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати необхідно роздрукувати чек, або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.

 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування Сіті24?

  Щоб погасити кредит через термінал самообслуговування Сіті24, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є Гроші" або "Е Гроши". Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично буде відображено Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку "Далі". Внесіть оплату, де "сума до" – це і є сума для закриття кредиту. Після оплати необхідно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком. Якщо оплата буде через сайт “Сіті24”, необхідно виконати такі самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття).
 • Як сплатити кредит через платіжну систему "Pogashay"?

  В полі "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер Вашого договору та натисніть на кнопку "Перевірка заборгованості". Введіть Ваш номер телефону і суму для повного погашення. Далі Ви побачите ваше прізвище, ім’я, по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де Вам необхідно вказати номер картки, який складається з 16 цифр, термін дії карти (мм/рр), а також CVV-код, який вказаний на зворотному боці Вашої карти. При натисканні кнопки “сплатити” з Вашої карти буде списана сума для погашення Вашого договору.
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування IBox?

  Щоб сплатити кредит через термінал самообслуговування IBox, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є-гроші" або "Е-гроши" для пошуку нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично буде відображено Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку "Далі". Внесіть оплату, де "сума до" – це і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття).
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування EasyPay?

  Щоб погасити кредит через термінал самообслуговування EasyPay, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є-гроші" або "Е-гроши" для пошуку нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу погашення та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично буде відображено Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку "Далі". Внесіть оплату, де "сума до" – це і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.
 • Як сплатити кредит через термінал самообслуговування 2Click?

  Щоб сплатити кредит через термінал самообслуговування 2Click, у вікні "Пошук послуги" достатньо ввести "Є-гроші" або "Е-гроши" для пошуку нашої компанії. Після вибору нашої компанії, натисніть на послугу "Погашення" та введіть повний номер кредитного договору. Після, автоматично буде відображено Ваше ПІБ (для перевірки коректності особистих даних), потім необхідно натиснути кнопку "Далі". Внесіть оплату, де "сума до" – це і є сума для закриття кредиту. Після оплати потрібно роздрукувати чек або сфотографувати екран термінала з зображеним чеком.
 • Як сплатити кредит у відділенні банку?

  Сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТТОВ «ФК «Є ГРОШІ», IBAN UA263077700000026509011111137, АТ «А - БАНК», ЄДРПОУ 43509084. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Гроші на поточний рахунок компанії можуть надходити протягом трьох днів, тому не варто переживати, якщо Вам відразу після оплати не надійшло повідомлення від нашого сервісу або в особистому кабінеті не видно оплати. Перед візитом у відділення, не забудьте перевірити графік його роботи.

 • Як сплатити кредит через інтернет-банкінг?

  Для оплати через інтернет-банкінг використовуйте наші реквізити: ТОВ «ФК «Є ГРОШІ», IBAN UA263077700000026509011111137, АТ «А - БАНК», ЄДРПОУ 43509084. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, повний номер договору та ПІБ позичальника. Інтернет-банкінг є швидким, зручним та безпечним способом оплати кредиту. Як правило, квитанція після оплати надходить на електронну пошту. Якщо у Вас виникли питання під час оплати, потрібно звернутись на гарячу лінію обраної вами системи інтернет-банкінгу.

 • Врегулювання питання простроченої заборгованості

  Компанія у своїй діяльності дотримується законних прав та інтересів клієнтів, враховує їх майновий стан, тому у разі задовільної платіжної дисципліни клієнта, в індивідуальному порядку розглядає можливість здійснення відстрочення виконання грошових зобов’язань за укладеним договором.

 • Що таке реструктуризація?

  Реструктуризація зобов’язань за договором про споживчий кредит - це зміна істотних умов договору про споживчий кредит, що може бути здійснена на договірних умовах зі споживачем і впливає на умови та/або порядок повернення такого кредиту. Надання реструктуризації заборгованості Споживачу - це виключно право Компанії, як кредитодавця. Отже, можливість її оформлення та істотні умови визначаються для клієнтів в індивідуальному порядку.

 • Що таке пролонгація?

  Для отримання пролонгації за договором позичальник має право звернутися до Позикодавця з аргументованою заявою щодо пролонгації строку кредитування чи реструктуризації заборгованості за цим Договором, в якій зазначити причини неможливості виконання взятих на себе зобов'язань, надати докази неможливості виконання зобов’язань та запропонувати умови погашення, які відповідають поточному фінансовому стану Позичальника.

  Ініціювання споживачем продовження (пролонгації, лонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання) / строку кредитування договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного основного договору на користь споживача. Перелік змін та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту, вказується в договорі про споживчий кредит та в додатковій угоді про продовження строку кредитування.

 • Як нараховуються відсотки?

  Нарахування відсотків відповідає кожному кредитному продукту відповідно до їх умов (пункт 2.3, 2.3.1). Штрафи та пеня не нараховуються під час воєнного стану за Договорами позик, що укладено до 24.01.2024 р.

 • Нарахування штрафних санкцій

  Під час воєнного стану штраф та пеня Компанією не нараховуються за укладеними Договорами позик до 24.01.2024 р.

 • Чи допускається відступлення прав вимоги за кредитним договором?

  Компанія залишає за собою право відступити право вимоги за Вашим договором факторинговій компанії в разі невиконання Вами зобов'язань за договором, в тому числі порушення графіка платежів. Про таке відступлення Вам повідомляють в обов'язковому порядку.
 • Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?

  Перш за все, Вам необхідно перевірити вкладку "Приведи друга" в Особистому кабінеті чи додатку, якщо Ви побачили друга в списку, але виплату не отримали, необхідно перевірити наступні фактори:

  1. 1. Винагорода нараховується тільки за того друга, який вперше скористався послугами Є Гроші;
  2. 2. Друг, якого Ви запросили, повинен покористуватися кредитом не менше 5 днів;
  3. 3. Якщо всі вище зазначені пункти виконані правильно, просимо звернутись до компанії за номером 0800 400 300.
 • Як запросити друга отримати кредит в Є Гроші?

  Запросити друга можна через вкладку "Приведи друга" в Особистому кабінеті чи додатку, це можна зробити відправивши другу реферальне посилання для реєстрації або ж відправити смс з реферальним посиланням.

 • Як отримати винагороду за друга?

  Якщо Ви вже зареєструвалися в нашій системі та створили Особистий Кабінет — Ви вважаєтесь нашим клієнтом і можете брати участь в акціях і партнерських програмах. Щоб отримати винагороду за запрошеного друга, потрібно, щоб запрошений Вами друг не користувався раніше послугами нашої компанії та оформив першу позику на термін понад 5 днів. 

 • Зміна мобільного / фінансового номера телефону

  Якщо Ви бажаєте змінити свій номер телефону, є два способи:

  1. 1. Звернутися за нашим безкоштовним номером 0 800 400 300, де наші оператори допоможуть Вам у вирішенні питання.
  2. 2. Самостійно змінити номер у мобільному додатку. На головній сторінці, в полі «Номера телефонів», натисніть на «+», та введіть новий номер.
  3. 3. Заповнити форму зміни номеру. Натисніть тут та оберіть "Змінити номер телефону". Після цього з Вами зв'яжеться менеджер.

   

 • Що робити, якщо Ваші транзакції відхиляються?

  Як правило, транзакції за банківською карткою можуть бути відхилені з наступних причин:
  1. 1. На картці не підключена послуга оплати в Інтернеті
  2. 2. На картці встановлено ліміт на оплати в Інтернеті
  3. 3. Картка була заблокована або термін її дії закінчився
  4. 4. Була допущена помилка в даних картки, картка не існує
  5. 5. На картці недостатньо коштів
 • Не надходить СМС із кодом?

  Якщо Ви не отримали СМС з кодом, спробуйте натиснути кнопку «Відправити ще раз». Є декілька можливих причин, чому Ви не бачите повідомлення:

  1. 1. Ви використовуєте сторонні програми для отримання СМС, які можуть перешкоджати доставленню повідомлень.
  2. 2. Ви були поза мережею або у момент відправлення повідомлення мали поганий зв'язок, в такому випадку Вам потрібно почекати.
  3. 3. Повідомлення може бути отримане, але Ваш телефон розпізнав його, як системне повідомлення і зберіг його в окремій папці.
  4. 4. Переконайтеся, що Ви не використовуєте додаткові програми для отримання СМС та спробуйте перезавантажити свій телефон або встановити SIM-карту до іншого телефону.

  Якщо Ви маєте додаткові питання, будь ласка, звертайтесь за тел 0 800 400 300

 • Як дізнатися номер свого договору, якщо не вдається увійти до Особистого кабінету?

  Для цього, будь ласка, зверніться до служби підтримки за номером телефону 0800 400 300 і ми  зможемо надати Вам номер договору. За його допомогою можна погашати кредит через термінали самообслуговування, в інтернет-банкінгу, через сервіси онлайн-платежів або у будь-якому відділенні банку.

 • Чому кредитні кошти не надходять на картку?

  Якщо після підписання договору Ви отримали повідомлення про відмову, це може трапитись з наступних причин:
  1. 1. Термін дії Вашої банківської картки закінчився або на ній недостатньо коштів (менше ніж 1 грн)
  2. 2. Виникли проблеми з опрацюванням платежу з боку банку
  3. 3. Ваша картка не призначена для отримання грошових переказів!
 • Чи працюють промокоди для першого кредиту?

  Так, промокоди можуть бути застосовані і для отримання першого кредиту, на умовах, встановлених Компанією.
 • Промокод: що це і де можливо отримати?

  Промокод — це спеціальна комбінація літер та цифр, котрі є спеціальною пропозицією від компанії Є ГРОШІ і надають знижку на нараховані за позикою відсотки. Отримати промокод можна в СМС, крім того, промокод можна отримати, звернувшись до наших сторінок в соціальних мережах і каналах комунікації: Instagram, Facebook, Telegram, Онлайн Чат-підтримки Є ГРОШІ.

 • Промокоди і Акції

  Компанія ТОВ "ФК "Є ГРОШІ" постійно проводить Акції як для перших, так і для постійних клієнтів. За Акціями можна стежити на сайті в розділі "Акції" і також у наших соціальних мережах. Промокоди на повторні позики також надаються на постійній основі та досягають позначки в 99%.

 • У мене не працює промокод. Що робити?

  Перш за все необхідно перевірити коректність введення промокоду та термін його дії, який зазвичай зазначений у СМС з промокодом. Якщо Ви ввели промокод коректно і термін його дії ще не вийшов, але він не застосувася, в такому випадку Ви можете звернутися за номером 0800400300 і наші фахівці допоможуть у вирішенні цієї проблеми

 • Чи діє промокод на простроченні?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при простроченні діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • Що робити, якщо Ваші транзакції відхиляються?

  Як правило, транзакції за банківською карткою можуть бути відхилені з наступних причин:
  1. 1. На картці не підключена послуга оплати в Інтернеті
  2. 2. На картці встановлено ліміт на оплати в Інтернеті
  3. 3. Картка була заблокована або термін її дії закінчився
  4. 4. Була допущена помилка в даних картки, картка не існує
  5. 5. На картці недостатньо коштів
 • Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?

  Перш за все, Вам необхідно перевірити вкладку "Приведи друга" в Особистому кабінеті чи додатку, якщо Ви побачили друга в списку, але виплату не отримали, необхідно перевірити наступні фактори:

  1. 1. Винагорода нараховується тільки за того друга, який вперше скористався послугами Є Гроші;
  2. 2. Друг, якого Ви запросили, повинен покористуватися кредитом не менше 5 днів;
  3. 3. Якщо всі вище зазначені пункти виконані правильно, просимо звернутись до компанії за номером 0800 400 300.
 • Промокод: що це і де можливо отримати?

  Промокод — це комбінація букв та цифр, яка дозволяє зменшити стандартну ставку за користування позикою. Отримати промокод від компанії «Є ГРОШІ» можливо в СМС повідомленні, а також звернувшись до наших сторінок у соціальних мережах, таких як Instagram та Facebook, або каналах комунікації, як Telegram та Онлайн Чат-підтримка «Є ГРОШІ».

 • Я оплатив поточний кредит. Коли можна буде подати заявку на кредит знову?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • Як дізнатися статус заявки?

  Існує декілька способів дізнатися статус Вашої заявки. По-перше, Ви можете дізнатися про її результат шляхом отримання СМС з рішенням протягом 10 хвилин з моменту її розгляду. Крім того, Ви можете перевірити статус заявки в особистому кабінеті на вкладці «Мої кредити» або звернутися до оператора гарячої лінії за номером 0800 400 300, щоб уточнити статус Вашого кредиту.

 • Необхідні дані банківської картки

  Дані банківської картки надаються для її верифікації у нашій платіжній системі та подальшого переказу коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є номер, термін дії та CVV-код картки.
 • Врегулювання питання простроченої заборгованості

  Компанія у своїй діяльності дотримується законних прав та інтересів клієнтів, враховує їх майновий стан, тому у разі задовільної платіжної дисципліни клієнта, в індивідуальному порядку розглядає можливість здійснення відстрочення виконання грошових зобов’язань за укладеним договором.

 • Зміна мобільного / фінансового номера телефону

  Якщо Ви бажаєте змінити свій номер телефону, є два способи:

  1. 1. Звернутися за нашим безкоштовним номером 0 800 400 300, де наші оператори допоможуть Вам у вирішенні питання.
  2. 2. Самостійно змінити номер у мобільному додатку. На головній сторінці, в полі «Номера телефонів», натисніть на «+», та введіть новий номер.
  3. 3. Заповнити форму зміни номеру. Натисніть тут та оберіть "Змінити номер телефону". Після цього з Вами зв'яжеться менеджер.
 • Чи здійснюється розгляд заявок вночі та у вихідні?

  Сервіс Є Гроші працює 24/7, без перерв та вихідних. Заявки на отримання позики обробляються цілодобово, щоб максимально задовольнити Ваші потреби.
 • Верифікація картки

  Верифікація є необхідним заходом безпеки, який здійснюється зі сторони банку, з метою підтвердження власності клієнта на банківську картку. У випадку, якщо картка не проходить верифікацію, переконайтеся, що:

  1.  1. На картці є достатній баланс
  2.  2. Картка відноситься до VISA або MasterCard
  3.  3. На картці є відкритий ліміт для оплати в Інтернеті
  4.  4. Ви ввели дані картки вірно
  5.  5. Якщо вам не прийшло повідомлення (SMS) від банку про підтвердження верифікації, зателефонуйте на гарячу лінію банку
  6.  6. Згідно з правилами компанії, ви можете верифікувати тільки власну банківську картку

  Якщо виникли додаткові питання, будь ласка, зверніться за номером 0800 400 300.

 • BankID НБУ - що це?

  BankID НБУ — сервіс, який дозволяє віддалено ідентифікувати клієнтів українських банків в онлайн-режимі та запобігати випадкам кредитного шахрайства. Якщо Ви маєте рахунок у будь-якому з українських банків, Ви можете підтвердити свою особистість за допомогою облікового запису BankID. Це абсолютно безпечно та суттєво скорочує час на реєстрацію. За допомогою системи BankID НБУ Ви можете легко та безпечно отримувати доступ до онлайн-послуг, наданих:
  1. Державними установами та громадськими організаціями
  2. Банками та небанківськими фінансовими установами
  3. Комерційними установами.
 • Як верифікувати банківську картку в Особистому кабінеті?

  Для прив'язки та верифікації банківської картки необхідно увійти в особистий кабінет та перейти до вкладки «Профіль» - «Нова картка». Далі слід ввести дані Вашої картки.
 • Як перевірити ліміт на картці?

  Є кілька способів, за допомогою яких можна перевірити ліміт на банківській картці:
  1. 1. Інтернет-банкінг — зайдіть в особистий кабінет на сайті Вашого банку та перейдіть у відповідний розділ, де можна перевірити ліміт.
  2. 2. Мобільний банкінг — якщо у Вас встановлено мобільний додаток банку на мобільному пристрої, переглянути ліміт зазвичай можна в розділі налаштувань.
  3. 3. Гаряча лінія — зверніться за номером телефону банку, який видав Вам картку. Консультанти зможуть надати детальну інформацію про ліміти на картці та допоможуть у вирішенні Вашого питання.
 • Чи обов'язкова верифікація картки?

  Проходження верифікації є обов'язковою умовою для отримання фінансових послуг. Ця процедура необхідна для перевірки актуальності Вашої картки, що дозволить сервісу Є Гроші швидко та без затримок переказати кошти на Вашу картку.
 • Отримання кредиту на корпоративну картку?

  Кредит можна отримати на будь-яку особисту банківську картку
 • Позику можна отримати тільки на картку для виплат?

  Позику можна отримати на будь-яку особисту банківську картку. ТОВ "ФК "Є ГРОШІ" співпрацює з усіма міжнародними платіжними системами (Visa, MasterCard)

 • На балансі моєї банківської картки 0 грн, чи можливо подати заявку на кредит в такому випадку?

  Ви можете верифікувати та отримати кошти, якщо на картці 0. Головне, щоб баланс Вашої банківської картки не був від’ємний.
 • Які необхідні дані банківської картки?

  Дані банківської картки надаються для її верифікації у нашій платіжній системі та подальшого переказу коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є номер, термін дії та CVV-код картки.
 • Що таке CVV-код банківської картки? Чи безпечно його вказувати під час подачі заявки?

  CVV2 та CVC2 - це трицифрові коди перевірки дійсності, які знаходяться на зворотному боці банківської картки платіжних систем Visa та MasterCard. Компанія ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» гарантує збереження вашої персональної інформації та нерозголошення її третім особам. Інформація щодо Вашої банківської картки використовується тільки для оформлення кредиту та передається за допомогою спеціального захищеного каналу.

 • Як пройти реєстрацію?

  Натисніть на це посилання і заповніть всі поля, необхідні для реєстрації, щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Крім того, ми також пропонуємо зручний варіант реєстрації з допомогою BankID. Для цього просто оберіть опцію реєстрації з BankID та виконайте необхідні кроки. Цей спосіб реєстрації є максимально швидким, оскільки не потрібно додавати фото документів та фото з паспортом в руках.  

 • В яких містах можна отримати кредит?

  Сервіс компанії працює в режимі онлайн, тому для отримання кредиту необхідно мати лише доступ до Інтернету.
 • Що потрібно для оформлення кредиту?

  Щоб отримати кредит в Є ГРОШІ, Вам знадобиться доступ до інтернету, будь-який гаджет, фото паспорта, ІПН, картка українського банку та 5 хвилин вашого часу.

 • Як швидко приймається рішення?

  Рішення про схвалення кредиту та зарахування коштів на картку займає до 5 хвилин. Система прийняття рішення сервісу Є Гроші повністю автоматизована та безпечна, що дозволяє уникнути тривалих процедур перевірки даних вручну! Щоб отримати кредит у найкоротший термін, достатньо зареєструватися в Особистому кабінеті та заповнити анкету. У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь на нашу гарячу лінію: 0800 400 300, ми з радістю Вам допоможемо!

 • Чи потрібні застава/поручитель для отримання кредиту?

  Для отримання кредиту в нашій компанії не потрібні поручителі чи інші види забезпечення. Достатньо мати довірену особу, наприклад, родича.

 • Де ознайомитись з договором позики?

  Текст укладеного договору в будь-який час доби можна побачити в Особистому кабінеті на вкладці "Мої кредити" - "Детальніше" - "Договір позики".

  Для тих, хто ще не має укладеного договору, примірний договір позики доступний для ознайомлення на сторінці "Послуги".

 • Як підписати кредитний договір?

  Щоб підписати кредитний договір, необхідно перейти у вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті, натиснути кнопку "Договір", ознайомитися з умовами договору, після чого поставити електронний підпис шляхом використання отриманого одноразового смс-коду.
 • Можна отримати кредит нерезидентам/студентам/пенсіонерам?

  Соціальний статус ніяк не впливає на отримання позики. Позику в Є ГРОШІ може отримати громадянин України віком від 18 до 65 років.

 • За який час надходять кошти на картку?

  Кошти надходять на Вашу картку протягом 5 хвилин після підписання договору.
 • Скільки заявок на отримання кредиту можна надіслати?

  Компанія Є ГРОШІ надає тільки один кредит для однієї людини. У разі, якщо Ви бажаєте оформити ще один кредит — Вам необхідно сплатити активний.

 • Що таке верифікація картки та навіщо вона потрібна?

  Верифікація карти – це захід безпеки, який дозволяє переконатися в тому, що саме Ви є власником картки. На картковому рахунку платника банк блокує невелику суму – до 1 гривні, яка автоматично буде розблокована за кілька хвилин. Ви отримаєте повідомлення з кодом підтвердження на Ваш мобільний телефон, який необхідно буде ввести на сторінці верифікації. Верифікація банківської картки необхідна для того, щоб виключити можливість використання шахраями Ваших персональних даних. Якщо у Вас є питання, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію 0800 400 300, і ми з радістю Вам допоможемо!

 • Як збільшити шанси схвалення кредиту?

  Під час прийняття рішення про надання кредиту, система скорингу враховує кредитну історію заявника та дані, зазначені у його онлайн-заявці. Високий кредитний рейтинг та детально заповнена аплікаційна форма значно збільшують шанси на отримання позитивного рішення щодо надання кредиту. Надсилаючи заповнену аплікаційну форму, ми рекомендуємо також додати фотографії паспорта та кредитної картки. Це допоможе підвищити шанси на отримання позитивного рішення щодо отримання позики. Якщо у Вас виникли додаткові запитання, будь ласка, зверніться до нас за номером 0 800 400 300.

 • Що робити, якщо я отримав відмову у кредиті?

  Якщо вам відмовлено в наданні позики - це не кінець нашої співпраці. Спробуйте подати заявку через деякий час — впевнені, що шанси на схвалення будуть вищими.

  Ми хочемо надати кілька порад, як збільшити шанси на схвалення:

  1. 1. Вказуйте тільки актуальну та правдиву інформацію.
  2. 2. Перевіряйте вказані дані на наявність орфографічних помилок.
  3. 3. Впевніться, що ваші документи та банківська картка є дійсними.
 • Я сплатив поточний кредит. Коли можна подати заявку на наступний?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • Як пройти реєстрацію?

  Натисніть на це посилання і заповніть всі поля, необхідні для реєстрації, щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Крім того, ми також пропонуємо зручний варіант реєстрації з допомогою BankID. Для цього просто оберіть опцію реєстрації з BankID та виконайте необхідні кроки. Цей спосіб реєстрації є максимально швидким, оскільки не потрібно додавати фото документів та фото з паспортом в руках.  

 • Навіщо потрібен особистий кабінет?

  Особистий кабінет створюється автоматично після проходження реєстрації для зручності. У ньому відображається вся інформація щодо заявки або активного кредиту.
 • Не надходить СМС із кодом?

  Якщо Ви не отримали СМС з кодом, спробуйте натиснути кнопку «Відправити ще раз». Є декілька можливих причин, чому Ви не бачите повідомлення:

  1. 1. Ви використовуєте сторонні програми для отримання СМС, які можуть перешкоджати доставленню повідомлень.
  2. 2. Ви були поза мережею або у момент відправлення повідомлення мали поганий зв'язок, в такому випадку Вам потрібно почекати.
  3. 3. Повідомлення може бути отримане, але Ваш телефон розпізнав його, як системне повідомлення і зберіг його в окремій папці.
  4. 4. Переконайтеся, що Ви не використовуєте додаткові програми для отримання СМС та спробуйте перезавантажити свій телефон або встановити SIM-карту до іншого телефону.

  Якщо Ви маєте додаткові питання, будь ласка, звертайтесь за тел 0 800 400 300

 • Скільки часу займає реєстрація?

  Реєстрація займає лише хвилину, а подача заявки до 4 хвилин. Наша особливість — мінімум даних від Вас, тому не потрібно заповнювати купу документів, щоб отримати кредит.
 • Чи є фото з паспортом у руках обов'язковим і навіщо це потрібно?

  З метою захисту персональних даних та запобігання шахрайським діям з використанням Ваших документів третіми особами, введено обов'язкову умову для розгляду та схвалення заявки: додатково надати фото, на якому Ви тримаєте свій паспорт в руках. Щоб максимально спростити цей процес для Вас, ми додали можливість реєстрації з допомогою BankID. При такій реєстрації процедура додавання фотографії з паспортом в руках не потрібна.
 • Необхідні дані банківської картки

  Дані банківської картки надаються для її верифікації у нашій платіжній системі та подальшого переказу коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є номер, термін дії та CVV-код картки.
 • Що таке CVV-код банківської картки? Чи безпечно його вказувати під час подачі заявки?

  CVV2 та CVC2 - це трицифрові коди перевірки дійсності, які знаходяться на зворотному боці банківської картки платіжних систем Visa та MasterCard. Компанія ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» гарантує збереження вашої персональної інформації та нерозголошення її третім особам. Інформація щодо Вашої банківської картки використовується тільки для оформлення кредиту та передається за допомогою спеціального захищеного каналу.

 • Чи потрібні застава/поручитель для отримання кредиту?

  Для отримання кредиту в нашій компанії не потрібні поручителі чи інші види забезпечення. Достатньо мати довірену особу, наприклад, родича.

 • Карта не пройшла верифікацію. Причини?

  Якщо у Вас виникли проблеми із верифікацією власної банківської карти, тоді Вам слід переконатись в тому, що:

  1. - по-перше — на Вашій банківській карті присутній необхідний баланс (від 1 грн);
  2. - по-друге — для верифікації підійдуть виключно карти двох типів: VISA та MasterCard.

  Якщо ж ця інформація Вам не допомогла, тоді слід перевірити введені дані на правильність (можливо, Ви допустили помилку). Також радимо переглянути, чи на Вашій банківській картці відкритий інтернет-ліміт, адже без нього верифікація не буде успішною. Якщо у Вас виникли проблеми на етапі, коли банк надсилає смс, тоді ми радимо звернутись на гарячу лінію банку-емітенту. Окрім цього, пам'ятайте, що для верифікації підійдуть виключно персональні дані банківські картки! Якщо виникли додаткові запитання — неодмінно телефонуйте на нашу гарячу лінію: 0800 400 300.

 • Які документи потрібні для подачі заявки?

  Для того, щоб отримати кредит на банківську картку, потрібен тільки Ваш паспорт та ІПН.
 • Чи здійснюється розгляд заявок вночі та у вихідні?

  Сервіс Є Гроші працює 24/7, без перерв та вихідних. Заявки на отримання позики обробляються цілодобово, щоб максимально задовольнити Ваші потреби.
 • Як дізнатись статус заявки?

  Існує декілька способів дізнатися статус Вашої заявки. По-перше, Ви можете дізнатися про її результат шляхом отримання СМС з рішенням протягом 10 хвилин з моменту її розгляду. Крім того, Ви можете перевірити статус заявки в особистому кабінеті на вкладці «Мої кредити» або звернутися до оператора гарячої лінії за номером 0800 400 300.

 • Що робити, якщо я отримав відмову у кредиті?

  Якщо вам відмовлено в наданні позики - це не кінець нашої співпраці. Спробуйте подати заявку через деякий час — впевнені, що шанси на схвалення будуть вищими.

  Ми хочемо надати кілька порад, як збільшити шанси на схвалення:

  1. 1. Вказуйте тільки актуальну та правдиву інформацію.
  2. 2. Перевіряйте вказані дані на наявність орфографічних помилок.
  3. 3. Впевніться, що ваші документи та банківська картка є дійсними.
 • Я сплатив поточний кредит. Коли можна подати заявку на наступний?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • Як підписати документ з допомогою ЕЦП?

  Процес підписання документів за допомогою ЕЦП - це швидкий та зручний спосіб. Щоб детальніше ознайомитись з процедурою, запрошуємо вас переглянути відео-інструкцію за посиланням.
 • Як отримати Електронний Цифровий Підпис (ЕЦП) в ПриватБанк?

  Щоб максимально спростити процес отримання ЕЦП для вас, ми підготували відео-інструкцію, яку ви можете переглянути, натиснувши на це посилання.
 • Навіщо проходити ідентифікацію?

  В рамках проведення заходів з фінансового моніторингу згідно Постанови НБУ №107 від 28.07.2020 "Про затвердження Положення про здійснення установами фінансового моніторингу", з метою запобігання використання установи для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та розповсюдження зброї масового знищення, Національним банком України затверджено загальні вимоги до проведення належної перевірки клієнтів фінансовими установами та контролю операцій, які є обов'язкові для виконання кожною фінансовою установою з періодичністю один раз на п'ять років або при перевищенні ліміту операцій, або за потреби у випадку заміни документів. Що саме потрібно зробити:
  1. 1. Додати фото документів
  2. 2. Підписати документ вашим ЕЦП
  3. 3. Пройти ідентифікацію з BankID НБУ
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Контакти

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ»

image

ПН - ПТ: 9:00 - 18:00
Обідня перерва: 13:00 - 14:00
СБ - НД: вихідні дні

image

0 800 400 300

Безкоштовно з будь-якого оператора України

Viber: +380679328064 +380631374496

image

49044 Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Шевченка, будинок 51Д

ОГОЛОШЕННЯ:

Засоби зв'язку для прийняття повідомлень споживачів про належність до захищеної категорії:

 • Юридична адреса: 49044 Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Шевченка, будинок 51Д
 • Електронна скринька:[email protected]
 • Hомер телефону, за яким приймаються повідомлення про належність до захищеної категорії:
  0 800 400 300

До уваги клієнтів - військових! Алгоритм списання

image