Питання та відповіді

Категорії
 • Пролонгація
 • Загальні питання
 • Оплата і Погашення кредиту
 • Заборгованість
 • Програма "Приведи Друга"
 • Промокодом і Акції
 • Технічні запитання
 • Підписання договору оффлайн
 • Промокоди і Акції
 • 10 поширених питань
 • Банківська карта

 • 1

  Яка вартість пролонгації?

       Компанія надає можливість Позичальнику продовжити строк користування позикою згідно власних ПРАВИЛ НАДАННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ», розділ 6 "Продовження строку кредитування та реструктуризація заборгованості".      Згідно Тарифів Компанії - одноразова комісія за пролонгацію складає 4% від несплаченої Суми Позики, проте не менше 150 гривень, за вчинення Позикодавцем дій, пов’язаних з оформленням та укладанням додаткової угоди про пролонгацію, крім того Позичальник зобов'язаний сплатити нараховані проценти за попередній період користування коштами. Пролонгація доступна на 10, 20 та 30 календарних днів.     Згідно пункту 2.5 Договору позики, Позичальник має право звернутися до Позикодавця з аргументованою заявою щодо пролонгації строку кредитування чи реструктуризації заборгованості за цим Договором.     При прийнятті рішення щодо пролонгації та/або реструктуризації, Компанією приймаються до уваги наступні фактори: фінансова дисципліна Позичальника, строковість взаємовідносин, кількісний показник укладених та виконаних договорів даного конкретного споживача на користь Компанії, відсоток вже сплачених коштів за договором позики щодо якого вирішується питання про лонгацію та/або реструктуризацію. З урахуванням вказаного, Компанією приймається рішення щодо внесення додаткової суми у розмірі орієнтовно до 30 % від тіла позики. У кожному конкретному випадку зазначений відсоток є індивідуальним та зараховується виключно на погашення тіла позики.    Згідно пункту 6.4. Правил надання грошових коштів у позику, продовження строку кредитування або реструктуризації заборгованості у разі прийняття позитивного рішення Кредитодавцем здійснюється шляхом оформлення відповідної додаткової угоди до Договору на умовах, узгоджених сторонами, та яка генерується в Особистому кабінеті Клієнта та укладається у такий же спосіб, як і сам Договір. Підписанням додаткової угоди Клієнт підтверджує свою повну згоду на повернення Кредиту на умовах, визначених додатковою угодою.
 • 2

  Пролонгація кредиту

  Пролонгація кредиту - це послуга, яка дозволяє продовжити термін використання кредитних коштів на певний час, - 10, 20 і 30 днів. Пролонгація кредитного договору доступна до підключення в останній день закінчення договору і в наступні сім  днів при виході на прострочення клієнтом. Пролонгація здійснюється на умовах, встановлених укладеним договором.  
 • 1

  Всі комісії компанії

  Всі поточні комісії Компанії по кредитним продуктам доступні для ознайомлення за  посиланням.
 • 2

  Немає можливості вчасно погасити кредит, що робити?

  Якщо у Вас немає можливості оплатити кредит вчасно, в компанії Є ГРОШІ КОМ для Вас буде доступна пролонгація на 10, 20, 30 днів, яка буде доступна в останній день дії позики, а також перекредитування, за допомогою погашення поточної позики і одержанням наступної на більшу суму.
 • 3

  Чи здійснюється розгляд заявок вночі у вихідні?

  Сервіс Є ГРОШІ КОМ працює 24/7, заявки розглядаються в будь-який час доби.
 • 4

  Чи є можливість отримання кредиту нерезидентами/студентами/пенсіонерами?

  Позику в компанії ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" можуть отримати тільки громадяни України у віці від 18 до 60 років включно.
 • 5

  Чи потрібна застава чи поручителі для оформлення кредиту?

  Для оформлення кредиту в сервісі Є ГРОШІ КОМ застава або поручителі не вимагаються. Необхідна наявність лише однієї довіреної особи (родича).
 • 6

  Чи є подача заявки по телефону?

  Подачу заявки Ви можете здійснити тільки в особистому кабінеті на вкладці "Отримати новий кредит", попередньо заповнивши анкету клієнта.
 • 7

  Чи можливе отримання кредиту готівкою?

  Отримати кредит можливо тільки на верифіковану картку.
 • 8

  Чи можна отримати більше одного кредиту одночасно?

  У ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" одночасно може бути оформлений тільки один кредит.
 • 9

  Яким чином можна відмовитись від схваленої заявки на кредит?

  Для того, щоб відмовитися від схваленого кредиту, Вам необхідно звернутися за номером нашої гарячої лінії 0800 300 330, та наші оператори допоможуть у вирішенні Вашого питання.
 • 10

  Чи є в компанії послуга докредитування?

  У Компанії є можливість мати тільки один непогашений кредит, але для наших клієнтів є можливість перекредитування - закривши попередній кредит, клієнт може отримати наступний кредит на більшу суму.
 • 11

  Чи є фото з паспортом в руках обов'язковим і навіщо воно потрібне?

  Для захисту персональних даних, дотримання законодавства про фінансовий моніторинг та запобігання шахрайських дій з Вашими документами з боку третіх осіб було введено обов'язкову умову для розгляду і схвалення заявки.
 • 12

  Яка максимальна кількість заявок на кредит?

  Одночасно активна може бути активна лише одна заявка на кредит.
 • 13

  Я повернув поточний кредит. Коли можна подати заявку на новий кредит?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • 14

  Час надходження кредитних коштів на картку?

  Кошти надходять на Вашу картку протягом декількох хвилин з моменту підписання договору.
 • 15

  В яких містах можна отримати кредит?

  Сервіс компанії працює в режимі оффлайн, тому для отримання кредиту необхідно мати лише доступ до інтернету. 
 • 16

  Я отримав повідомлення про схвалення кредиту, але гроші на картку не надійшли. Що робити?

  Для того, щоб кошти надійшли на картку, необхідно перейти на вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті і натиснути на кнопку зеленого кольору - Договір. Після чого необхідно буде ознайомитися з умовами договору, потім підписати його і після цього кошти надійдуть до Вас на картку, яку ви вказали при подачі заявки.
 • 17

  Що робити, якщо після оплати кредиту не приходить повідомлення?

  Повідомлення про погашення кредиту приходить протягом декількох хвилин. Якщо у вас зроблена прив'язка до Telegram-Боту, повідомлення надійде в Telegram. Статус кредиту можливо також дізнатися у оператора звернувшись по номером 0800 300 330.
 • 18

  Яким чином можна ознайомитись з умовами кредитного договору?

  Текст укладеного договору в будь-який час доби можна побачити в Особистому кабінеті на вкладці "Мої кредити" - "Детальніше" - "Договір позики"
 • 19

  Яким чином підписується кредитний договір?

  Для того, щоб підписати договір, необхідно перейти на вкладку "Мої кредити" в Особистому кабінеті, натиснути на кнопку "Договір", ознайомитися з умовами договору, після чого поставити електронний підпис
 • 20

  Що робити, якщо я отримав відмову у кредиті?

  Перевірте вірність зазначених вами даних у реєстраційній формі: - ПІБ мають бути зазначені в окремих полях; - чи немає помилки в даті народження, номері РНОКПП (ІПН); - перевірте термін дії вашої банківської картки; - чи немає обмежень на грошові перекази через інтернет; - чи не заблокована ваша банківська картка. Спробуйте змінити суму кредиту на меншу. Зверніться до Українського бюро кредитних історій – можливо, у вас є кредити, які вже були погашені, але інформація в Бюро не встигла оновитися. Почекайте кілька днів після отримання відмови у кредиті. Система може оновитися, і вашу заявку буде схвалено. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю вам допоможемо!
 • 21

  Чи можна подати повторну заявку?

  Ви можете подавати необмежену кількість заявок, за умови закриття поточного договору. Також рекомендуємо заповнити додаткові поля в Особистому кабінеті для збільшення шансу отримати кредит. Наша система постійно удосконалюється і оновлюється, тому навіть якщо ви отримали відмову, спробуйте ще раз через деякий час - можливо, рішення по кредиту зміниться. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу горячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю вам допоможемо.
 • 22

  Як швидко ми ухвалюємо рішення?

  Рішення щодо видачі кредиту і переказу грошових коштів на вашу картку ухвалюється до 10 хвилин. Система ухвалення рішення сервісу Є Гроші Ком повністю автоматизована і безпечна, що дозволяє уникнути тривалих процедур перевірки даних вручну. Вся інформація обробляється автоматично, тому ви можете отримати кредит якнайшвидше. Щоб отримати кредит на вашу банківську картку, потрібно тільки зареєструватися в Особистому кабінеті і заповнити анкету. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю вам допоможемо!
 • 23

  Як дізнатись статус заявки?

  Як тільки система Є Гроші Ком ухвалить рішення щодо видачі кредиту, ви отримаєте повідомлення на зазначений вами номер телефону та Е-mail. Статус заявки також можна дізнатися у вашому Особистому кабінеті. З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся за номером телефону : 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо !
 • 24

  Отримали менше коштів, ніж було подано в заявці?

  Ми завжди перераховуємо на Ваш рахунок точну суму. Ми рекомендуємо звернутися до вашого банку і уточнити тарифи обслуговування – можливо, ваш банк стягує комісію за поповнення карткового рахунку. Якщо у вас є питання щодо роботи нашого сервісу, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо. Дізнатися розмір комісії за поповнення рахунку можна, зателефонувавши на гарячу лінію Вашого банку.
 • 25

  Як підвищити шанси на отримання кредиту?

  Під час формування рішення система Є Гроші Ком враховує кредитну історію позичальника та дані його онлайн заявки на кредит. Високий кредитний рейтинг, детально заповнена анкета значно підвищать імовірність позитивного рішення щодо видачі кредиту. Заповнюючи анкету, варто також надати фото з паспортом і фото з карткою в руках. Завдяки цьому ви підвищите шанси отримати кредит. Якщо у вас залишилися питання, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію : 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 26

  Що таке верифікація картки і для чого вона потрібна?

  Верифікація карти – це захід безпеки, який дозволяє переконатися в тому, що саме ви є власником картки. На картковому рахунку платника банк блокує невелику суму – до 1 гривні, яка автоматично буде розблокована за кілька хвилин. Ви отримаєте повідомлення з кодом підтвердження на ваш мобільний телефон, який необхідно буде ввести на сторінці верифікації. Верифікація банківської картки необхідна для того, щоб виключити можливість використання шахраями ваших персональних даних. Якщо у вас є питання, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 1

  Оплата та погашення кредиту

  Способи оплати : 1) За допомогою картки в Особистому Кабінеті; 2) Термінал самообслуговування "Сити 24"; 3)Термінал самообслуговування "2Сlick"; 4) Термінал самообслуговування "IBox"; 5)Термінал самообслуговування "EasyPay" 6) Відділення будь-якого банку за реквізитами; 7) Інтернет-банкінг за реквізитами; 8) За допомогою платіжної системи "Рogashay". Детальна інструкція за посиланням: https://e-groshi.com/sposobu-oplat/
 • 1

  Нарахування відсотків

  Нарахування відсотків відповідає кожному кредитному продукту згідно їх умов, нарахування пені та штрафних санкцій незмінні по кожному кредитному продукту. Номери пунктів договору незмінні.
 • 2

  Нарахування відсотків, пункт договору

  Нарахування відсотків здійснюється згідно пунктів договору 2.3 та 2.3.1
 • 3

  Нарахування штрафних санкцій, пункт договору

  Нарахування штрафних санкцій (пеня та штраф) здійснюється Компанією у разі порушення Позичальником умов договору позики, а саме його невиконання та/або неналежного виконання (у тому числі й прострочення платежів). Умови та порядок нарахування, підстави застосування та розмір штрафних санкцій, збитків у формі втраченої вигоди передбачені розділом 5 договору позики “Відповідальність сторін” відповідно та з урахуванням обмежень, встановлених чинним законодавством України.
 • 4

  Чи допускається відступлення прав вимоги за кредитним договором?

  Компанія залишає за собою право переуступити право вимоги за Вашим договором факторингової компанії в разі невиконання Вами зобов'язань за договором, в тому числі порушення графіка платежів. Про таку переуступку вам повідомляють в обов'язковому порядку.
 • 1

  Заробляти за допомогою Є Гроші Ком дуже просто

  Якщо ви вже зареєструвалися в нашій системі і створили Особистий Кабінет - ви вважаєтесь нашим клієнтом і можете брати участь в акціях і партнерських програмах. Щоб отримати 600 грн за запрошеного друга, потрібно, щоб у вас в особистому кабінеті була верифікована карта, також необхідно що б запрошений Вами друг користувався позикою хоча б 10 днів. Друг зможе вирішити свої фінансові питання перед зарплатою, Ви ж зможете заробити! Вигідно для всіх! Важлива інформація! Ваш друг повинен вперше зареєструватися в Нашій системі по Вашому посиланню і отримати позику, для того що б Ви могли отримати виплату.
 • 2

  Як запросити друга отримати кредит в Є Гроші Ком?

  Запросити друга можна через вкладку "Приведи друга" в Особистому кабінеті, це можна зробити відправивши другу реферальне посилання для реєстрації або ж відправити смс з реферальним посиланням.
 • 3

  Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?

  Перш за все Вам необхідно перевірити вкладу" Приведи друга "в Особистому кабінеті, якщо Ви побачили одного в списку, але виплату не отримали, необхідно перевірити наступні фактори: 1. У Вас повинна бути верифікована картка в Особистому кабінеті. 2. Друг, якого Ви запросили, повинен покористуватися кредитом не менше 10 днів. 3. Виплата відбувається щотижня, по четвергах на верифіковану картку за кожного успішно запрошеного друга, який покористувався позикою від 10 і більше днів.
 • 1

  Чи працюють промокоди для першого кредиту?

  Перший кредит надається на супер вигідних умовах, з мінімальними загальними витратами за кредитом, у зв'язку з чим промокод у цьому випадку не застосовується.
 • 1

  Що робити, якщо Ваші транзакції відхиляються?

  Транзакції по банківській картці, як правило, можуть бути відхилені з таких причин: 1. На картці не підключена послуга оплати в Інтернеті. 2. По картці встановлено ліміт на оплати в Інтернеті. 3. Картка була заблокована або термін її дії закінчився. 4. Була допущена помилка в даних картки, картка не існує. 5. Недостатньо коштів на картці.
 • 2

  Зміна мобільного / фінансового номера телефону

  Для того, щоб змінити номер телефону, Вам необхідно звернутися на 0800 300 330, та наші оператори допоможуть у вирішенні Вашого питання
 • 3

  Не надходить СМС із кодом?

  Якщо вам не надходить СМС, натисніть кнопку “Відправити ще раз”. Найрозповсюдженіші причини, з яких ви не бачите СМС з кодом: 1. Ви використовуєте стороннє програмне забезпечення для отримання СМС. 2. Ви були поза мережею або на момент надсилання повідомлення був поганий зв’язок – у такому разі потрібно зачекати. 3. Повідомлення отримане, але телефон розпізнав його як системне і зберіг в окремій папці. 4. Будь ласка, упевніться, що ви не використовуєте додаткових програм для отримання СМС, а також спробуйте перезавантажити телефон або переставити SIM-карту до іншого апарата. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 4

  Як дізнатися номер свого договору, якщо не вдається увійти до Особистого кабінету?

  Для цього, будь ласка, зверніться до служби підтримки за номером телефону: 0 800 300 330, і ми  зможемо надати Вам номер договору. За його допомогою можна погашати кредит через термінали самообслуговування,  в інтернет-банкінгу, через сервіси онлайн-платежів або у будь-якому відділенні банку.
 • 5

  Чому кредитні кошти не надходять на картку?

  Якщо після підписання договору в Особистому кабінеті ви бачите повідомлення з відмовою, зазвичай це може означати наступне: - термін дії вашої банківської картки вичерпано або сума на картці становить менше 10 грн; - виникли проблеми процесингу з боку банку; - ваша карта не призначена для отримання грошових переказів. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся на нашу гарячу лінію: 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо!
 • 1

  Підписання договору оффлайн

  Для вас ми надали можливість підписання договору оффлайн. Що це таке - підписання фактичного договору (на папері) між компанією і клієнтом. Для чого це потрібно - дана можливість існує для тих хто звик підписувати договір в паперовому варіанті. Як відбувається оффлайн підписання - після того, як клієнт подає заявку і отримує по ній позитивне рішення, йому необхідно звернутися на гарячу лінію компанії і повідомити про бажання підписання договору оффлайн. Під час дзвінка оператор формує заявку на відправку фізичного договору на адресу фактичного проживання клієнта. Отримавши листа з договором і ознайомившись з його умовами клієнт підписує договір і до нього докладає ксерокопії документів, завірені за зразком "копія вірна, підпис і дата". Договір із завіреними копіями клієнт відправляє на адресу компанії і, після отримання компанією листи, відбувається видача коштів. А також зараз є можливість підписати договір у оффлайн режимі, у відділеннях, адреси яких вказані на сайті у рубриці "Контакти", тобто компанія відправляє договорів на адресу фактичного відділення , яке клієнт вказує при зверненні на гарячу лінію 0800300330, після того, як клієнт навідається до відділення у зазначений термір , вже можна бути ознацомитись з інформацією та підписати особисто паперовий договір. За посиланням зазначені акуальні контакти відділень.
 • 1

  Промокоди і Акції

  Компанія ТОВ"ФК"Є Гроші Ком" постійно проводить Акції як для перших так і для постійних клієнтів. За Акціями можна стежити на сайті в розділі "Акції" і також в наших соціальних мережах. Промокоди на повторні позики також надаються на постійній основі і досягають позначки в 99%.
 • 2

  Промокод: що це і де можливо отримати?

  Промокод це спеціальна комбінація літер та цифр, котрі є спеціальною пропозицією від компанії Є ГРОШІ КОМ і надають знижку на нараховані відсотки по позиці. Отримати промокод можна в СМС, крім того, промокод можна отримати звернувшись до наших сторінок в соціальних мережах і каналах комунікації: Instagram, Facebook, Telegram, Онлайн Чат-підтримки Є ГРОШІ КОМ.
 • 3

  Чи працюють промокоди для першого кредиту?

  Перший кредит надається на супер вигідних умовах, з мінімальними загальними витратами за кредитом, у зв'язку з чим промокод у цьому випадку не застосовується.
 • 4

  Чи діє промокод на простроченні?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при простроченні діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • 5

  Чи діє промокод при пролонгації?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при пролонгації діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • 6

  У мене не працює промокод. Що робити?

  Вам необхідно перевірити коректність введення промокода, а також термін його дії (як правило, зазначений в СМС з промокодом). Якщо Ви ввели промокод коректно і термін його дії ще не закінчився, але промокод не застосовується, Вам для вирішення питання необхідно звернутися в Компанію за номером 0 800 300 330.
 • 1

  Розгляд заявок вночі у вихідні

  Сервіс Є ГРОШІ КОМ працює 24/7, заявки розглядаються в будь-який час доби.
 • 2

  Зміна мобільного / фінансового номера телефону

  Для того, щоб змінити номер телефону, Вам необхідно звернутися на 0800 300 330, та наші оператори допоможуть у вирішенні Вашого питання
 • 3

  Не виходить вчасно погасити кредит, що робити?

  Якщо у Вас немає можливості оплатити кредит вчасно, в компанії Є ГРОШІ КОМ для Вас буде доступна пролонгація на 10, 20, 30 днів, яка буде доступна в останній день дії позики, а також перекредитування, за допомогою погашення поточної позики і одержанням наступного на більшу суму.
 • 4

  Необхідні дані банківської картки

  Дані банківської картки надаються для верифікації її в нашій платіжній системі і подальшого переведення коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є - номер, термін дії та CVV код картки.
 • 5

  Як дізнатися статус заявки?

  Як тільки система Є Гроші Ком ухвалить рішення щодо видачі кредиту, ви отримаєте повідомлення на зазначені вами телефон та Е-mail. Статус заявки також можна дізнатися у вашому Особистому кабінеті. З будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся за номером телефону : 0 800 300 330, і ми з радістю Вам допоможемо !
 • 6

  Я оплатив поточний кредит. Коли можна буде подати заявку на кредит знову?

  Ви можете подавати заявку на наступний кредит відразу після того, як Вам надійде повідомлення про погашення поточного кредиту.
 • 7

  Промокод: що це і де можливо отримати?

  Промокод це спеціальна комбінація літер та цифр, котрі є спеціальною пропозицією від компанії Є ГРОШІ КОМ і надають знижку на нараховані відсотки по позиці. Отримати промокод можна в СМС, крім того, промокод можна отримати звернувшись до наших сторінок в соціальних мережах і каналах комунікації: Instagram, Facebook, Telegram, Онлайн Чат-підтримки Є ГРОШІ КОМ.
 • 8

  Чи діє промокод при пролонгації?

  Промокод діє протягом основного періоду кредитування, при пролонгації діє базова ставка за кредитним продуктом, передбачена умовами договору.
 • 9

  Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?Не отримали виплату за програмою "Приведи друга"?

  Перш за все Вам необхідно перевірити вкладу" Приведи друга "в Особистому кабінеті, якщо Ви побачили одного в списку, але виплату не отримали, необхідно перевірити наступні фактори: 1. У Вас повинна бути верифікована картка в Особистому кабінеті. 2. Друг, якого Ви запросили, повинен покористуватися кредитом не менше 10 днів. 3. Виплата відбувається щотижня, по четвергах на верифікувати картку за кожного успішно запрошеного друга, який покористувався позикою від 10 і більше днів.
 • 10

  Що робити якщо Ваші транзакції відхиляються?

  Транзакції по банківській картці, як правило, можуть бути відхилені з таких причин: 1. На картці не підключена послуга оплати в Інтернеті. 2. По картці встановлено ліміт на оплати в Інтернеті. 3. Картка була заблокована або термін її дії закінчився. 4. Була допущена помилка в даних картки, картка не існує. 5. Недостатньо коштів на картці.
 • 1

  Що таке CVV-код банківської картки? Чи безпечно його вказувати при подачі заявки?

  Код CVC2 і CVV2 - це цифровий код безпеки який знаходиться на зворотному боці вашої банківської картки Visa, MasterCard. У компанії ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" персональна інформація буде використовуватись тільки для оформлення кредиту і передаються за спеціальним, захищеним каналом. Компанія Є ГРОШІ КОМ гарантує збереження ваших персональних даних та їх нерозголошення третім особам.
 • 2

  Які необхідні дані банківської картки?

  Дані банківської картки надаються для верифікації її в нашій платіжній системі і подальшого переведення коштів на неї. Обов'язковими даними для верифікації картки є - номер, термін дії та CVV код картки.
 • 3

  На балансі моєї банківської картки 0 грн, чи можливо подати заявку на кредит в такому випадку?

  Для того, щоб подати заявку, карту необхідно верифікувати, при цьому рекомендована сума на балансі Вашої картки повинна бути до 1 грн, залежно від умов Вашого банку. Таким чином, у разі відсутності грошових коштів на банківську карту кредит не може бути отриманий.
 • 4

  Кредит можна отримати тільки на картку для виплат?

  Кредит можна отримати на будь-яку особисту банківську картку, ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" співпрацює з усіма міжнародними платіжними системами (Visa, MasterCard)
 • 5

  Отримання кредиту на корпоративну картку?

  Кредит можна отримати на будь-яку особисту банківську картку
 • 6

  Чи обов'язкова верифікація картки?

  Верифікація картки - це процедура перевірки коректності картки, яка необхідна для того, щоб наша компанія могла швидко і без затримок перевести кошти Вам на картку.
 • 7

  Як перевірити ліміт на картці?

  Ліміт на картці можна перевірити в мобільному додатку Вашого банку, послугами якого Ви користуєтесь, або ж звернутися на гарячу лінію банку, який видав Вам картку.
 • 8

  Як верифікувати банківську картку в Особистому кабінеті?

  Прив'язати банківську картку можна в особистому кабінеті на вкладці "Мій Профайл" - "Кредитні картки"
 • 9

  BankID НБУ - що це?

  Система BankID Національного банку – це українська система віддаленої ідентифікації, яка забезпечує передачу персональних даних користувачів від банку, в якому відкрито рахунок, до суб'єкта, який надає користувачу послугу. Використовуючи Систему BankID НБУ громадяни можуть легко та безпечно отримувати доступ до онлайн послуг, які надають: - Державні установи та громадські організації; - банки та небанківські фінансові установи; - комерційні установи. Для користування Системою BankID НБУ громадянам не потрібно додатково реєструватися, достатньо мати відкритий рахунок у банку, що є учасником системи та мати доступ до мобільного або інтернет-банкінгу свого банку.
 • 10

  Верифікація картки

  У випадку якщо картка не верифікуєтся необхідно впевнитися що: 1. Є доступний баланс на картці. 2. Картка повинна бути VISA або MasterCard. 3. На картці повинен бути відкритий інтернет ліміт для оплат. 4. Перевірити чи вірно ви ввели данні картки. 5. Якщо вам не прийшло смс з банку, про підтвердження верифікації, рекомендуємо зателефонувати на гарячу лінію банку. 6. За правилами компанії вам необхідно верифікувати тільки персональну банківську картку. 7. Рекомендована сума на балансі Вашої картки до 1 грн, в залежності від умов Вашого банку. Верифікацію картки здійснюють з боку банку для визначення її власника. Якщо у вас виникли додаткові питання - зверніться за номером 0 800 300 330 та наші оператори з радістю допоможуть Вам.
Розрахувати кредит