close app
Встановити додаток

1000 грн за друга!

image

Від -90% знижки!

image

Оце так! 360 днів
вигідного кредитування!

image
image

Запрошуйте друзів та отримуйте по 1000 грн за кожного, хто вперше оформить позику! Зверніть увагу: якщо запросите 3 або більше друзів, винагорода за кожного збільшиться до 1200 грн!

Платимо по 1000 грн за кожного нового друга, або 1200 грн, якщо запросите 3 і більше!

image

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь від -90% знижки! Зверніть увагу, що відсоткова ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

Від -90% на позику! Зверніть увагу, ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

image

Позика до 360 днів - це оптимальний варіант кредитування, який надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет.

Позика до 360 днів - варіант, що надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет протягом року!

Перша позика

Оформіть до 360 днів з оплатою частинами

Сума позики:

Від 2 000 ₴

До 70 000 ₴

Строк, календарні дні:

Від 2 дня

До 360 днів

Повернути:

Сума кредиту:

Сума процентів:

Сума до погашення:

Сума кредиту:

Кількість платежів:

23

Дата першого платежу:

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image

1000 грн за друга!

image

Від -90% знижки!

image

Оце так! 360 днів
вигідного кредитування!

image
image

Запрошуйте друзів та отримуйте по 1000 грн за кожного, хто вперше оформить позику! Зверніть увагу: якщо запросите 3 або більше друзів, винагорода за кожного збільшиться до 1200 грн!

Платимо по 1000 грн за кожного нового друга, або 1200 грн, якщо запросите 3 і більше!

image

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь від -90% знижки! Зверніть увагу, що відсоткова ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

Від -90% на позику! Зверніть увагу, ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

image

Позика до 360 днів - це оптимальний варіант кредитування, який надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет.

Позика до 360 днів - варіант, що надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет протягом року!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Кредит под 0%

Навіть на найміцніших людей часом звалюється така велика гора проблем, що при поточному фінансовому становищі так просто їх вирішити не вдається. В цьому випадку може виручити кредит під 0 відсоток. З його допомогою можна підстрахуватися грошима від офіційно зареєстрованого кредитора і без переплати відсотків повернути фінанси до зазначеного терміну. Українці можуть практично безвідсотково кредитуватися в банках, але тільки в рамках встановленого для них кредитного ліміту по картці. Кількість доступних для позики грошових коштів банк виділяє індивідуально під кожного користувача. Їх необхідно повною мірою повернути протягом пільгового періоду, який зазвичай становить до 60 днів. Відзначимо, що кредитки українських банків дають людям можливість користуватися не зовсім безвідсотковим кредитуванням. Так, на рахунку будуть лежати 5, 6, 10 або більше тисяч гривень, але, наприклад, за відправку грошей на іншу картку нараховуються відсотки. За зняття грошей в банкоматі теж покладається комісія. Безвідсотковий кредит в банках – це щось з області фантастики. За позиковими коштами туди краще не звертатися, коли потрібна дійсно вигідний кредит під 0%. Місце, де точно можна отримати кредит майже без відсотків через інтернет – це мікрофінансові організації. Чим зручне майже безвідсоткове кредитування в МФО? Ви подаєте онлайн-заявку і отримуєте займ дистанційно, перебуваючи в будь-якому місті України. При схваленні звернення гроші зараховуються на банківську картку. Мікрокредит витрачайте на будь-які потреби: відправте родичу, зніміть гроші на повсякденні витрати, оплатіть покупку або послугу. Позику під 0 відсоток можна взяти в Є-гроші. У нас при першому зверненні користувачам доступний мікрокредит розміром до 15 тисяч гривень. За користування грошима практично не доведеться нічого платити. Головне – вчасно повернути фінанси, щоб не переплачувати штрафи за прострочення.

Як працює кредит під 0%

Звернувшись в E-groshi com через сайт нашої компанії, у потенційних клієнтів є можливість подати онлайн-заяву на мікропозику під 0%. При першому зверненні користувачі можуть взяти кредит на суму до 15000 гривень. При наступних заявках розмір можливої мікропозики може рости. За умови, що користувач дисципліновано дотримується правил кредитного договору. У чому вигода для МФО видавати першу мікропозику на картку під 0%? Це дає компанії можливість отримати нових постійних клієнтів на перспективу. Люди безкоштовно користуються кредитними грошима при першому зверненні і тестують сервіс. Таке вигідне кредитування нових користувачів підвищує ймовірність того, що позичальники в майбутньому повернуться за мікрокредитом в цю ж МФО. При наступних зверненнях МФО вже запропонує стандартну процентну ставку, а не акційну.

Умови отримання кредиту

Компанія Є-гроші видає мікропозику під 0% на банківську картку. Це означає, що для отримання грошових коштів людині не потрібно їхати в банківське відділення або офіс організації. Дистанційна процедура видачі позики економить час українців і підвищує зручність оформлення мікрокредиту на потрібний термін і суму. Припустимо, потенційному клієнту схвалили онлайн-заявку на мікропозику. Якщо він своєчасно (згідно з договором) поверне позику  в МФО, тоді ніяких переплат вносити не потрібно буде. Перший мікрокредит Є-гроші видає на наступних умовах:
 • Розмір: від 500 до 15 000 грн.
 • Період: від 1 до 30 днів.
 • Відсотки: 0%.
 • Кількість доступних позик під 0%: 1 (при першому зверненні).
 • Кому доступний: новим клієнтам МФО Є-гроші.
 • Щоб мати можливість подати заявку на кредит, громадянину України має бути 18 років.

Як оформити кредит без відсотків на сайті Є-гроші

Процедура оформлення мікропозики онлайн через наш сервіс починається з вибору умов. Користувач переходить на сайт E-Groshi com і вибирає на кредитному калькуляторі умови, які вважає оптимальними для першої мікропозики в нашій мікрофінансової організації. Далі необхідно виконувати запропоновані системою дії, щоб зареєструватися в нашій системі. В анкеті передбачено кілька основних блоків. В ході внесення даних, потенційний позичальник вказує контакти, реквізити банківської картки, персональну інформацію, дані документів. Розбиратися в процесах особливо не доведеться, потрібно лише виконувати інтуїтивно зрозумілі дії. Також в процесі подачі заявки користувач проходить верифікацію. Це спеціальний процес, що допомагає впевнитися, що власником зазначеної банківської картки є саме той громадянин, який звернувся за мікрокредитом. Верифікація відбувається шляхом списання невеликої суми з рахунку. Через хвилину вона повернеться назад. Сума зовсім невелика, близько 1 грн. Після подачі заявки її перевіряє кредитний робот Є-гроші. Якщо заявку він схвалює, тоді відправляємо гроші моментально на картку, яку позичальник вказав при реєстрації. Підведемо підсумки щодо того, як оформити мікропозику:
 • Зайдіть на сайт Є-гроші.
 • Оберіть умови кредитування онлайн.
 • Зареєструйтеся.
 • Відправте заявку.
 • Отримайте кредит під 0% на картку.

Необхідні документи

Якщо в банках для отримання мікропозики необхідна ціла купа документів, то в МФО для вирішення того ж завдання потрібно тільки підтвердити свою особистість. Причому необхідні для цього дані можна передати в компанію віддалено. Зазначення реквізитів документів відбувається на етапі заповнення анкети. Які документи необхідні при подачі заявки в МФО:
 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

Важливі моменти при оформленні кредиту під 0%

Умови кредитування, відповіді на питання і розрахунок процентної ставки доступні користувачам у відповідних розділах нашого сайту. Якщо у потенційного позичальника виникає питання, що не розглядається у FAQ, або користувач просто не знайшов відповіді на нього, можна цілодобово звернутися в онлайн-чат. 10 важливих аспектів онлайн-кредитування в МФО Є-гроші:
 • перший займ до 15 000 грн можна оформити під 0%;
 • вся процедура оформлення мікрокредиту організована дистанційно;
 • отримати гроші можуть користувачі карток будь-якого банку України;
 • погасити позику можна готівкою або електронними грошима: термінали, карткою через сайт, платіжними онлайн-системами;
 • при повторних зверненнях починає діяти стандартна відсоткова ставка (зазвичай вона складає 1,9% в день);
 • поліпшити умови кредитування можна за допомогою промокоду;
 • заявки сервіс E-Groshi com приймає цілодобово – позичити гроші можна навіть у свято;
 • шанси отримати фінансову підтримку є навіть у користувачів з негативною кредитною історією;
 • не потрібні застави, контакти інших людей;
 • доступна пролонгація – можливість продовжити кредитний договір без сплати штрафів.

Як повернути гроші без переплат

У кредитному договорі прописана вся інформація щодо умов видачі та погашення мікропозики. У ньому ви можете ознайомитися з деталями кредитування, дізнатися розмір комісії, вивчити можливості пролонгації. Погасити заборгованість згідно з договором можна різними способами:
 • онлайн: платіжні системи, на сайті Є-гроші;
 • офлайн: термінали, банківські каси.
При виборі способу погашення позики враховуйте, як довго гроші будуть зараховуватися на рахунок МФО.

Переваги оформлення безвідсоткового кредиту від E-groshi com

8 переваг отримання мікропозик в Є-гроші Ком:
 1. оформлення заявки за 5 хвилин;
 2. дистанційна видача грошей на картку;
 3. перша позика під 0%;
 4. цілодобовий доступ до сервісу;
 5. всього 2 обов’язкових документи;
 6. максимально лояльні вимоги до позичальників;
 7. пролонгації для обходу штрафів;
 8. видача позик на будь-які цілі.
Подайте заявку на перший вигідний мікрокредит зараз, поки акційна пропозиція ще дійсна.  
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити