Кредит під 0% в день

Фінансове становище багатьох українців залишає бажати кращого. Щоб виправити ситуацію, багато громадян країни цікавляться безпроцентними кредитами. Фінансові організації надають позики на максимально вигідних умовах для клієнта. Перед оформленням кредиту під 0% слід уважно ознайомитися з умовами співпраці: наявність / відсутність пролонгації, способи отримання і погашення. МФО E-Groshi пропонує взяти кредит під 0% в день.

На яких умовах можна взяти кредит під 0 відсотків

Отримати позику в мікрофінансової організації «Є-Гроші» можна без зайвих питань і швидко. Найвигідніше взяти кредит на карту без відсотків. Повертаючи займ вчасно, ви не переплачуєте. За договором діє нульова процентна ставка. У великих банках клієнти стикаються з масою питань і необхідністю доводити власну платоспроможність.

У МФО справи йдуть інакше – немає необхідності у відвідуванні офісів і надання довідок з роботи. Ви можете отримати перший займ на карту цілодобово, відсутність відсотків і комісій гарантується умовами договору.

Кредит під 0 відсотків на карту можна отримати на наступних умовах:

 • сума – до 10 тис. грн .;
 • вік – від 18 років і старше;
 • документи – паспорт і ІПН;
 • КІ (кредитна історія) – значення не має;
 • іменна карта – будь-який український банк;
 • громадянство – Україна.

Безвідсоткові кредити на місяць зручні для здійснення термінових покупок, оплати лікування і ліків.

Зверніть увагу, що розраховувати на кредит під 0 на карту можуть тільки нові користувачі онлайн-сервісу, які раніше не співпрацювали з МФО. Для процедури оформлення знадобиться діючий номер мобільного телефону. Повернення коштів допускається частинами протягом терміну дії договору. Якщо сума не буде повернута вчасно, тоді заборгованість розраховується заново вже з урахуванням процентної ставки.

Пролонгація доступна одноразово для кожного договору. Скористатися послугою можна через online-банк, термінал або «ПриватБанк». При оплаті через партнерські фінансові організації, грошові кошти можуть надходити на рахунок протягом 3 діб. Онлайн платежі зараховуються моментально. Крім вигідних умов, наша компанія пропонує взяти кредит онлайн без довідок і поручителів.

Як оформити перший кредит під 0%

Щоб взяти перший кредит без відсотків, слід дотримуватися простий послідовності дій:

 1. На головній сторінці вказати суму і термін кредитування.
 2. Натиснути на кнопку «Отримати кредит» і заповнити анкету, вказавши ПІБ, мобільний і ін. Інформацію.
 3. Зареєструйтеся та отримайте доступ в особистий кабінет, після чого авторизуйтесь в системі.
 4. Внесіть додаткову інформацію (чим більше рядків буде заповнено, тим більше шансів на отримання позики).
 5. Пропишіть термін кредитування і суму (перша заявка – до 10 тис. Грн.).
 6. Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть документ, висловлюючи свою згоду з умовами отримання позики на карту без відсотків (для цього на діючий номер телефону буде висланий SMS код).

Для отримання кредиту під 0 відсотків в організації «Є-Гроші», вказуйте тільки достовірні дані. В іншому випадку в наданні позики буде відмовлено. На рахунку банківської карти повинен бути позитивний баланс (досить 1 гривні). Це необхідно для того, щоб підтвердити особу позичальника.

Перший безкоштовний договір оформляється на максимально вигідних умовах. Ви також можете взяти онлайн-кредит без комісії і прихованих умов.

У разі схвалення заявки кошти будуть зараховані на рахунок клієнта миттєво. На процес оформлення йде від 10 до 15 хвилин.

Пакет документів

Для оформлення онлайн-кредиту на карту потрібно пред’явити наступні документи:

 • паспорт з українським громадянством;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Кредити онлайн на карту під 0 відсотків видаються тільки громадянам України. Також необхідно в анкеті вказати адресу електронної пошти і номер мобільного телефону. Це необхідно для зв’язку співробітників компанії з клієнтів і для інформування.

При виникненні додаткових питань звертайтесь до нашого представниками по тел .: 0 800 300 330 (дзвінок по Україні безкоштовний).

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит під 0% в день?

Способи через які можна погасити кредит під 0% в день:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту під 0% в день?

Необхідні документи для кредиту під 0% в день:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит під 0% в день?

Для оформлення кредиту під 0% в день, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.