Кредит під 0% в день

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Навіть на найміцніших людей часом звалюється така велика гора проблем, що при поточному фінансовому становищі так просто їх вирішити не вдається. В цьому випадку може виручити кредит під 0 відсотків. З його допомогою можна підстрахуватися грошима від офіційно зареєстрованого кредитора і без переплати відсотків повернути фінанси до зазначеного терміну.

Українці можуть безпроцентно кредитуватися в банках, але тільки в рамках встановленого для них кредитного ліміту по карті. Кількість доступних для позики грошових коштів банк виділяє індивідуально під кожного користувача. Їх необхідно повною мірою повернути протягом пільгового періоду, який зазвичай становить до 60 днів.

Відзначимо, що кредитки українських банків дають людям можливість користуватися не зовсім безвідсотковим кредитуванням. Так, на рахунку будуть лежати 5, 6, 10 або більше тисяч гривень, але, наприклад, за відправку грошей на іншу карту нараховуються відсотки. За зняття грошей в банкоматі теж покладається комісія. Безвідсотковий кредит в банках – це щось із області фантастики. За позиковими коштами туди краще не звертатися, коли потрібна позика реально під 0%.

Місце, де точно можна отримати кредит без відсотків через інтернет – це мікрофінансові організації. Чим зручно безвідсотково кредитуватися в МФО? Ви подаєте онлайн-заявку і отримуєте займ дистанційно, перебуваючи в будь-якому місті України. При схваленні звернення гроші зараховуються на банківську карту. Мікрокредит витрачайте на будь-які потреби: відправте родичу, зніміть гроші на повсякденні витрати, оплатіть покупку або послугу.

Позику під 0 відсотків можна взяти в Є-гроші. У нас при першому зверненні користувачам доступний мікрокредит розміром до 10 тисяч гривень. За користування грошима не доведеться нічого платити. Головне – вчасно повернути фінанси, щоб не переплачувати штрафи за прострочення.

Як працює безвідсотковий кредит

Звернувшись в E-groshi через сайт нашої компанії, у потенційних клієнтів є можливість подати онлайн-заяву на безвідсоткову мікропозику. При першому зверненні користувачі можуть взяти кредит під 0 відсотків на суму до 10000 гривень. При наступних заявках розмір можливої мікропозики може рости. За умови, що користувач дисципліновано дотримується правил кредитного договору.

У чому вигода для МФО видавати першу мікропозику на карту під 0%? Це дає компанії можливість отримати нових постійних клієнтів на перспективу. Люди безкоштовно користуються кредитними грошима при першому зверненні і тестують сервіс. Безвідсоткове кредитування нових користувачів підвищує ймовірність того, що позичальники в майбутньому повернуться за мікрокредитом в цю ж МФО. При наступних зверненнях МФО вже запропонує стандартну процентну ставку, а не акційну.

Умови отримання безвідсоткового кредиту

Компанія Є-гроші видає мікропозику під 0% на банківську карту. Це означає, що для отримання грошових коштів людині не потрібно їхати в банківське відділення або офіс організації. Дистанційна процедура видачі позики економить час українців і підвищує зручність оформлення мікрокредиту на потрібний термін і суму.

Припустимо, потенційному клієнту схвалили онлайн-заявку на мікропозику. Якщо він своєчасно (згідно з договором) поверне позику без відсотків в МФО, тоді ніяких переплат вносити не потрібно буде.

Перший мікрокредит Є-гроші видає на наступних умовах:

 1. Розмір: від 500 до 10 000 грн.
 2. Період: від 1 до 30 днів.
 3. Відсотки: 0%.
 4. Кількість доступних позик під 0%: 1 (при першому зверненні).
 5. Кому доступний: новим клієнтам МФО Є-гроші.

Щоб мати можливість подати заявку на кредит, громадянину України має бути 18 років.

Як оформити кредит без відсотків на сайті Є-гроші

Процедура оформлення мікропозики онлайн через наш сервіс починається з вибору умов. Користувач переходить на сайт E-Groshi і вибирає на кредитному калькуляторі умови, які вважає оптимальними для першої мікропозики в нашій мікрофінансової організації. Далі необхідно виконувати запропоновані системою дії, щоб зареєструватися в нашій системі.

В анкеті передбачено кілька основних блоків. В ході внесення даних потенційний позичальник вказує контакти, реквізити банківської картки, персональну інформацію, дані документів. Розбиратися в процесах особливо не доведеться, потрібно лише виконувати інтуїтивно зрозумілі дії.

Також в процесі подачі заявки користувач проходить верифікацію. Це спеціальний процес, що допомагає впевнитися, що власником зазначеної банківської карти є саме той громадянин, який звернувся за мікрокредитом.

Верифікація відбувається шляхом списання невеликої суми з рахунку. Через хвилину вона повернеться назад. Сума зовсім невелика, близько 1 грн.

Після подачі заявки її перевіряє кредитний робот Є-гроші. Якщо заявку він схвалює, тоді відправляємо гроші моментально на карту, яку позичальник вказав при реєстрації.

Підведемо підсумки щодо того, як оформити мікропозику:

 1. Зайдіть на сайт Є-гроші.
 2. Оберіть умови кредитування онлайн.
 3. Зареєструйтеся.
 4. Відправте заявку.
 5. Отримайте кредит онлайн без відсотків на картку.

Необхідні документи

Якщо в банках для отримання мікропозик необхідна ціла стопка документів, то в МФО для вирішення того ж завдання потрібно тільки підтвердити свою особистість. Причому необхідні для цього дані можна передати в компанію віддалено. Зазначення реквізитів документів відбувається на етапі заповнення анкети.

Які документи необхідні при подачі заявки в МФО:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

Важливі моменти при оформленні кредиту під 0%

Умови кредитування, відповіді на питання і розрахунок процентної ставки доступні користувачам у відповідних розділах нашого сайту. Якщо у потенційного позичальника виникає питання, що не розглядається у FAQ, або користувач просто не знайшов відповіді на нього, можна цілодобово звернутися в онлайн-чат.

10 важливих аспектів онлайн-кредитування в МФО Є-гроші:

 • перший займ до 10 000 грн можна оформити під 0%;
 • вся процедура оформлення мікрокредиту організована дистанційно;
 • отримати гроші можуть користувачі карток будь-якого банку України;
 • погасити позику можна готівкою або електронними грошима: термінали, карткою через сайт, платіжними онлайн-системами;
 • при повторних зверненнях починає діяти стандартна процентна ставка (зазвичай вона складає 1,9% в день);
 • поліпшити умови кредитування можна за допомогою промокоду;
 • заявки сервіс E-Groshi приймає цілодобово – позичити гроші можна навіть у свято;
 • шанси отримати фінансову підтримку є навіть у користувачів з негативною кредитною історією;
 • не потрібні застави, контакти інших людей;
 • доступна пролонгація – можливість продовжити кредитний договір без сплати штрафів.

Як розрахувати відсотки за кредит під 0%

Це вам буде не потрібно, так як ми видаємо перший кредит під 0 відсотків на карту будь-якого банку. Скориставшись для вибору умов калькулятором на нашому сайті, ви помітите, що ніяка плата за користування кредитними грошима нараховуватися не буде.

При повторному зверненні умови кредитування побачите в особистому кабінеті на сайті. З будь-яких питань, пов’язаних з прорахунком процентної ставки, звертайтеся до менеджерів компанії Є-гроші. Вони допоможуть правильно все розрахувати, щоб точно розуміти, у скільки обійдеться онлайн-кредитування в конкретному випадку.

Як повернути гроші без переплат

У кредитному договорі прописана вся інформація щодо умов видачі та погашення мікропозик. У ньому ви зможете ознайомитися з деталями кредитування, дізнатися розмір комісії, вивчити можливості пролонгації.

Погасити заборгованість згідно з договором можна різними способами:

 • онлайн: платіжні системи, на сайті Є-гроші;
 • офлайн: термінали, банківські каси.

При виборі способу погашення позики враховуйте, як довго гроші будуть зараховуватися на рахунок МФО.

Переваги оформлення безвідсоткового кредиту від E-groshi

8 переваг отримання мікропозик в Є-гроші:

 • оформлення заявки за 5 хвилин;
 • дистанційна видача грошей на карту;
 • немає відсотків при отриманні першого мікрокредиту;
 • цілодобовий доступ до сервісу;
 • всього 2 обов’язкових документи;
 • максимально лояльні вимоги до позичальників;
 • пролонгації для обходу штрафів;
 • видача позик на будь-які цілі.

Подайте заявку на безвідсотковий мікрокредит зараз, поки акційна пропозиція ще дійсна.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 4.5 - 2 коментар (ів) про кредит під 0 відсотків
Павло Заболотний
Отримав схвалення тільки з другого разу але отримав і вже непогано. Мені потрібні були гроші на підстрахування після нещасного випадку. Не буду вдаватися в подробиці просто потрібні були гроші, а всі близькі відвернулися. В наш час всюди крім МФО від тебе відвертаються коли приходить чорна смуга.
Олександра Мелащенко
Всім у принципі задоволений. Не надзвонюєте, як інші МФО, і то добре. Брав 9000 на ремонт.

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит під 0% в день?

Способи через які можна погасити кредит під 0% в день:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту під 0% в день?

Необхідні документи для кредиту під 0% в день:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит під 0% в день?

Для оформлення кредиту під 0% в день, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.