close app
Встановити додаток

Кешбек

image

Кешбек

Кешбек повертається! Отримайте відсоток від суми оформленого кредиту в мобільному додатку!

 

Щоб стати учасником акції необхідно зробити 2 кроки:

 

1. Оформити позику в сервісі Є Гроші.

2. Погасити договір позики зручним способом.

 

Це все! Автоматизована система нараховує кешбек у мобільному додатку моментально! Щоб переглянути баланс кешбеку, натисніть «Ще» (права нижня кнопка) - Кешбек!

 

Як користуватися кешбеком:

 • 1. Погашайте відсотки за відкритим кредитом. Мінімальна сума, яку можна використати – 20 грн, максимальна - 10 000 грн.
 • 2. Виводьте на банківську картку. Мінімальна сума, яку можна вивести – 200 грн, максимальна - 1000 грн раз на 30 днів. 
 • 3. Замовлення довідки з УБКІ – 50 грн
 • 4. Переглядайте свій кредитний рейтинг УБКІ – 50 грн

 

 1. Основні положення Акції.
  1. 1. Акція проводиться на всій території Україні, крім тимчасово окупованих територій.
  2. 2. Акція проводиться в період з «16» лютого 2024 року та не має обмежень по кінцевому строку проведення Акції (далі – Період проведення акції).
  3. 3. Період проведення Акції може бути змінений ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» за власним рішенням у будь-який час протягом періоду проведення Акції, у тому числі, у разі настання обставин, які не передбачались та не могли бути передбачені ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» на дату оголошення Акції.
  4. 4. Для отримання статусу «Учасник Акції» необхідно отримати та повністю погасити першу позику в ТОВ «ФК «Є ГРОШІ», починаючи з початку Періоду проведення Акції.
  5. 5. Учасникам, які повністю повертають позику, сплачують проценти, комісії та інші платежі за договором позики з ТОВ "ФК "Є ГРОШІ", нараховуються віртуальні кошти. Розмір нарахувань залежить від кількості зібраних нагород у мобільному додатку «Є-гроші» в бонусній програмі "Система нагород" та обчислюється від суми погашених відсотків (з урахуванням пролонгацій).
  6. 6. Організатор залишає за собою право нараховувати учасникам Акції Кешбек в якості заохочення/нагадування, встановлюючи строк, протягом якого Учасник має право скористатися послугами Організатора для активації такого Кешбеку.
  7. 7. Учасник Акції може скористатися віртуальними коштами: Для погашення відсотків по діючому договору позики з ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» самостійно або з допомогою працівників ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» Перерахувати в особистому кабінеті віртуальні кошти на власну банківську картку за умови, що сума перерахування не менше 100 (ста) грн. Оплатити отримання інформації про свою кредитну історію та кредитний рейтинг з Українського бюро кредитних історій. 
  8. 8. Нарахування балансу Кешбеку не відбувається, якщо договір позики Учасника Акції був реструктуризований.Нарахування віртуальних коштів відбувається протягом 24 години з моменту повного повернення позики і відсотків ТОВ «ФК «Є ГРОШІ».
  9. 9. Строк зарахування віртуальних коштів визначається відповідно чинного законодавства України, яке регулює порядок переказу коштів. У разі відмови чи помилки переказу коштів – Організатор інформує про такий факт Учасника на контактний номер телефону Учасника, а сума Кешбеку повертається.
  10. 10. Сума нарахування та баланс доступні в Особистому кабінеті мобільного додатку Компанії ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» з урахуванням обмежень, передбачених цими Правилами.
  11. 11. Учасники Акції можуть переглядати інформацію та виконувати дії щодо балансу Кешбеку в мобільному додатку «Є-гроші».
  12. 12. Віртуальні кошти, отримані за погашення позик і відсотків анулюються у нових клієнтів на 150 (сто п’ятидесятий) а у повторного клієнта на 60 (шестидесятий) календарний день з моменту нарахування, якщо Учасник Акції не уклав договір позики з ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» у вказаний період.
  13. 13. У разі оформлення або погашення нового договору позики, строк дії віртуальних коштів оновлюється і складає 90 (дев’яносто) календарних днів з дня погашення останньої позики.
  14. 14. У разі незгоди з нарахуванням балансу Кешбека – Учасники мають право звернутися за роз’ясненням до ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» шляхом направлення своїх питань/ зауважень з належним обґрунтуванням на електронну пошту ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» [email protected]. Такі звернення будуть розглянуті у строки та у порядку розгляду звернень громадян згідно Закону України «Про звернення громадян».
  15. 15. ТОВ «ФК «Є ГРОШІ» залишає за собою право блокувати використання Кешбеку, списувати нараховані віртуальні кошти, видаляти внесені Учасником дані та інформацію у випадку виявлення дій, які містять ознаки недобросовісності, шахрайства, неправомірного використання інформації і даних третіх осіб та/чи третіми особами.
  16. 16. За відсутністі чинного договору позики понад 30 календарних днів баланс кешбеку заморожується. Щоб відновити можливість скористатись кешбеком, Клієнт має укласти новий договір позики з тарифним продуктом, обраним ним самостійно.
  17. 17. Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.
  18. 18. Організатор не несе відповідальності за роботу мережі Інтернет, операторів мобільного зв’язку, будь-які помилки операторів, внаслідок чого виконання окремих умов Акції не відбулося або відбулося із запізненням, та/або технічні помилки з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, а також у разі надання Учасником Акції неточної або недостовірної інформації про персональні дані.
  19. 19. Користуючись балансом Кешбеку, Учасник підтверджує, що він обізнаний та розуміє, що використовуючи віртуальні кошти, ТОВ «ФК «Є ГРОШІ», відповідно до чинного податкового законодавства України, відображає таку інформацію і дані про винагородо/ вигодонабувача у податковій/бухгалтерській звітності, за необхідністю.

 

Інші теми

image

15 000 грн в instagram!

  Ми раді повідомити про проведення нової акції від нашої компанії, яка триватиме з 15.07.20...

Детальніше

image

1000 грн за друга!

Запрошуйте друзів та отримуйте щедру винагороду від ЄГроші! Ми раді оголосити про нашу нову акцію...

Детальніше

image

Від -90% знижки на позику!

  Зверніть увагу, відсоткова ставка залежить від номіналу промокоду, який вам надходит...

Детальніше

image

1 000 000 грн на мрію - четвертий етап!

Феєричний літній розіграш стартував сьогодні! Так-так, це вже третій епат, де ми знову влаштову...

Детальніше

image

1 000 000 грн на мрію - третій етап!

Феєричний літній розіграш стартував сьогодні! Так-так, це вже третій епат, де ми знову влаштову...

Детальніше

image

1 000 000 грн на мрію - другий етап!

  Не встигли прийняти участь в акції минулого разу? Без паніки – сьогодні стартує...

Детальніше

image

Гроші від Є Гроші - 1 000 000 грн на мрію!

Ще не стали клієнтом компанії Є Гроші? Тоді сьогодні той самий знак, що пора ним стати! Адже ми виді...

Детальніше

image

Приведи друга - 600 грн за кожного!

Оце так! Ми тут вирішили вас ощасливити та збільшити винагороду за кожного запрошеного друга до...

Детальніше