Важлива інформація!

Шановний клієнт!
Будь ласка, ознайомтесь з нижче вказаною інформацією

Часом, деякі поняття та терміни здаються нам дуже далекими, відірваними від повсякденного життя. Натомість кожен колись стикався з певними обмеженнями при проведенні фінансових операцій. Наприклад, з неможливістю переказу певної суми коштів за допомогою терміналу фінансової установи без підтвердження особи. Зупинення переказу у зв’язку із необхідністю подання додаткових документів для встановлення походження коштів. Ліміти на перекази коштів на картку. Ці прості приклади безпосередньо пов’язані з фінансовим моніторингом.

image
image
image
image
Що таке фінансовий моніторинг?

Відповідно до положень законодавства, фінансовий моніторинг – це сукупність заходів, що вживаються уповноваженими суб’єктами у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

 

ТОВ «Фінансова компанія «Є ГРОШІ КОМ» є суб’єктом первинного фінансового моніторингу згідно Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» оскільки має статус фінансової компанії, включена до Реєстру фінансових установ та отримала відповідну ліцензію на надання фінансових послуг. У зв’язку з цим, зобов’язана на постійній основі здійснювати перевірку своїх Клієнтів та їх операцій.

 

Аналізуючи операції, Фінансова компанія, в тому числі, встановлює походження коштів своїх Клієнтів шляхом запиту додаткової інформації та документів. На підтвердження законності походження коштів Клієнта, до Фінансової компанії можуть бути подана довідка про дохід за останній рік з місця роботи або банківська виписка за картковим рахунком Клієнта. Крім того, будь-яка особа має змогу отримати Довідку ОК-7 про суми заробітної плати Онлайн – через, наприклад, вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або у мобільному застосунку “Пенсійний фонд”; або на порталі ДІЯ чи у мобільному застосунку ДІЯ у розділі: Послуги – Довідки та Витяги.

 

Фінансова компанія дуже цінує своїх Клієнтів і прагне забезпечити як їх фінансове благополуччя та технічну зручність взаємної співпраці, зручність у користуванні послугами, так і повне виконання вимог закону при наданні фінансових послуг! Ми за індивідуальний підхід до кожного свого Клієнта та за збереження довготривалих і стабільних правовідносин!

Алгоритм дій для користування послугами

1

Заходьте в особистий кабінет та переходьте до профілю

2

Шукайте поле “Фото додаткових документів”

3

Тисніть “Додати”, та завантажуйте довідку про доходи

4

Подавайте заявку з промо MF30, щоб активувати знижку -30% та продовжити користуватись нашим сервісом.

Залишились питання?

tel

0-800-300-330

Безкоштовно по Україні з мобільних операторів і стаціонарних телефонів з Понеділка по Неділю цілодобово