Важлива інформація!

Шановний клієнт!
Будь ласка, ознайомтесь з нижче вказаною інформацією
В рамках проведення заходів з фінансового моніторингу згідно Постанови НБУ №107 від 28.07.2020 "Про затвердження Положення про здійснення установами фінансового моніторингу", з метою запобігання використання установи для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та розповсюдження зброї масового знищення, Національним банком України затверджено загальні вимоги до проведення належної перевірки клієнтів фінансовими установами та контролю операцій, які є обов'язкові для виконання кожною фінансовою установою з періодичністю один раз на п'ять років або при перевищенні ліміту операцій, або за потреби у випадку заміни документів.
image
image
image
image
Детальна інструкція з верифікації
Перелік документів Затверджений перелік документів, необхідний для проходження верифікації загальним методом: паспорт-книжечка (фото всіх сторінок паспорту-книжечки, які містять ідентифікаційні дані) необхідно завантажити спочатку в непідписаному вигляді, а також підписані за допомогою ЕЦП:
 1. Фото 1-ї сторінки паспорту;
 2. Фото 2-ї сторінки паспорту;
 3. Фото сторінки паспорту останнього місця реєстрації;
 4. Фото в 25/45 років (за умови досягнення вказаного віку).
ID-картка:
 1. Фото лицьової сторінки ID-картки;
 2. Фото зворотної сторінки ID-картки;
 3. Фото Витягу про місце реєстрації. Створення Електронного Цифрового Підпису (ЕЦП):
Приват24 - найзручніший та найшвидший спосіб отримання ЕЦП: відео-інструкція
 1. Використайте QR-Code із особистого кабінету для переходу до Приват24;
 2. Увійдіть в застосунок Приват24;
 3. Створіть ЕЦП або введіть пароль від раніше створеного ЕЦП та підтвердіть підписання документів;
 4. Поверніться до особистого кабінету Компанії.
Альтернативний варіант у випадку відсутності Приват24 - Дія.Підпис: відео-інструкція 1. На сайті Дія.Підпис натисніть на кнопку "Підписати документи"; 2. Зчитуйте особистий ключ за допомогою QR-Code; 3.Пройдіть етапи створення ЕЦП; 4. Завантажуйте почергово документи та підпишіть; 5. Завантажуйте підписані документи в особистому кабінеті Компанії. Проходження верифікації в Банк ID НБУ В особистому кабінеті пройдіть верифікацію за допомогою Bank ID НБУ через мобільний застосунок Вашого банку.   Якщо необхідна допомога, звертайтесь за номером 0 800 400 300 або за посиланням 

Алгоритм дій для користування послугами

1

Завантажуйте документи

2

Підписуйте документи вашим ЕЦП

3

Ідентифікуйтесь з BankId НБУ

4

Отримуйте гроші на картку