Як погасити кредит якщо немає грошей

image

Як погасити кредит якщо немає грошей

На жаль, відсоток боржників в нашій країні з кожним днем ​​зростає. І все більше людей задаються питанням: «Що робити, якщо нема чим платити кредит в Україні?».  Причин, за якими позичальники не можуть виконувати боргові зобов'язання, існує багато. Починаючи від різкої втрати роботи і закінчуючи проблемами зі здоров'ям. Інші обставини, що заважають погасити грошові борги:
 • всі зароблені гроші були витрачені на гострі потреби — ремонт побутової техніки, невідкладні витрати на дітей, оплата медичних послуг;
 • заробітна плата в поточному місяці виявилася набагато меншою, ніж передбачалося;
 • в результаті незаконних дій третіх осіб, кошти були викрадені;
 • внесення регулярного платежу просрочене через неуважність;
 • неуважність призвела до того, що гроші були загублені;
 • виникли сумніви щодо власних можливостей по виплаті кредиту, і людина вирішила сховатися від кредиторів.
Всі перераховані вище фактори призводять до появи заборгованості і можуть вважатися поважними. Якщо не вживати ніяких заходів, ситуація може погіршитися. Тому необхідно без зволікань шукати з неї вихід. Щоб погасити наявну заборгованість по старому займу, можна оформити кредит 10000 грн в нашій МФО. Нові клієнти можуть кредитуватися під 0 відсотків, повертаючи тільки тіло кредиту.

Чим може загрожувати несплата боргу в МФО

В результаті прострочень по кредитах в життя позичальників приходять різні неприємності. До злісних неплатників, яким нема чим платити кредит і немає майна, застосовуються жорсткі санкції. Як це відбувається поетапно:
 • З першого дня несплати починає нараховуватися пеня. Її розміри залежать від конкретної організації і прописуються в кредитному договорі.
 • Нарахування пені відбувається до моменту, поки позичальник не внесе регулярний платіж. Період нарахування визначається правилами МФО і може складати від 30 до 60 днів. Потім з клієнтом зв'язуються для з'ясування причин несплати та визначення шляхів вирішення ситуації, що склалася.
 • Якщо до позичальника не вдалося додзвонитися, його справа передається в руки колекторським агентствам. Колектори приймають всі необхідні заходи щодо повернення боргу з урахуванням нарахованих відсотків і пені.
На клієнтів, яким нічим платити МФО, подають позовну заяву до суду. Після чого починаються тривалі судові розгляди, що закінчуються, як правило, програшем боржника.
Важливо! Злісні неплатники потрапляють в чорний список УБКІ (Українське бюро кредитних історій). Внаслідок цього, отримати новий кредит в будь-якій фінансовій установі стає неможливим.

Способи вибратися з боргової ями

Один з них — кредит онлайн на карту в МФО Є-гроші. Отримані позикові кошти можна витратити на погашення наявної заборгованості. Коли не знаєш, як погасити кредит, якщо немає грошей, слід звертатися до компетентних людей. В даному випадку, краще зв'язатися безпосередньо з кредитором. МФО зацікавлені в погашенні боргу не менше, ніж боржник.  Тому необхідно шукати вихід з ситуації, що склалася разом. До того ж, способів існує багато. Найбільш ефективними варіантами вважаються пролонгація, рефінансування і реструктуризація.  Вибір прийнятного варіанту залежить від кожного конкретного випадку. Тому пропонуємо зупинитися докладніше на кожному.

Рефінансування мікрокредитів

Погасити мікропозику, якщо немає грошей дозволяє така послуга, як рефінансування. Говорячи простою мовою, це оформлення нової позики для погашення старої.  Перекредитування користується величезною популярністю серед українців, так як дозволяє уникнути серйозних штрафних санкцій. Його особливості:
 • Дозволяє отримати певну суму грошей для погашення наявних боргів. Передбачає більш високі процентні ставки і великі терміни кредитування.
 • Скористатися послугою можна за умови дострокового погашення старих боргів до застосування штрафних санкцій. Якщо за кредитом є прострочення, перекредитуватися неможливо.
 • Рефінансуванням в основному займаються банки. Більшість мікрофінансових організацій таку послугу не надають.
Що потрібно, щоб перекредитувати мікрокредит:
 • українське громадянство і прописка;
 • чиста кредитна історія;
 • відповідність віковим критеріям позичальника;
 • паспорт, ІПН, довідка про доходи;
 • оригінал кредитного договору.
У разі невідповідності більшості критеріїв, оформити рефінансування не вдасться.

Пролонгація

Пролонгація — другий спосіб уникнути штрафів. Послуга дозволяє закрити мікропозику, якщо немає грошей на момент внесення регулярного платежу. Іншими словами, це продовження кредитного договору, що вимагає від позичальника сплати лише нарахованих відсотків і деякої суми від тіла кредиту. Цей варіант є вигідним, як для суб'єкта, так і для кредитора. Останній має можливість повернути назад свої гроші з відстрочкою, уникнути затяжних судових розглядів і зберегти лояльність клієнта. З точки зору позичальника вигода пролонгації полягає в наступному:
 • не виникає негативних відміток в кредитній історії і зберігається позитивний рейтинг в БКІ;
 • абсолютно законний спосіб продовжити термін дії кредитного договору, не прострочивши виплати по заборгованостях;
 • справа не передається в руки колекторських агентств, які використовують більш жорсткі методи впливу;
 • зберігаються партнерські відносини з кредитором і діюча процентна ставка;
 • можливість уникнути судових розглядів, які, як правило, закінчуються програшем позичальника.
Мікрофінансова організація Є-гроші надає цю послугу на вигідних умовах. Продовжити КД можна на 10, 20 або 30 днів на розсуд суб'єкта. Для цього потрібно сплатити нараховані відсотки і 25% від тіла позики.

Позичити гроші в іншому МФО

Закрити позики, якщо немає грошей, дозволяє також новий кредит в іншій МФО. Це інакший спосіб, ніж рефінансування, при якому необхідно йти в банк і подавати заявку на активацію послуги. Йдеться про нову позику в МФО Є-гроші, отримуючи яку не потрібно повідомляти цілі кредитування. Досить заповнити анкету, прив'язати банківську карту і прикріпити фото документів. Всього 20-30 хвилин — і мікропозика у вас на картці. Отримані кошти можна витратити на погашення старого боргу. При цьому в запасі залишиться час на те, щоб заробити грошей, до внесення першого регулярного платежу.

Інші теми

image

Це я - Фінансова Подушка!

Нарешті я тут та готова бути Вашим надійним помічником у фінансових справах?     О-...

Детальніше

image

Як дізнатися, чи є у людини кредити?

Щоб дізнатися, чи оформлений на людину кредит, можна звернутися з відповідним запитом до Бюро Кредит...

Детальніше

image

Чи можуть взяти кредит на чужий паспорт?

Деяких клієнтів цікавить питання, чи можна взяти кредит на чужий паспорт? Слід визначити, що це дост...

Детальніше

image

Найдорожчі валюти світу

Деяких людей цікавить питання, яка сама дорога валюта в світі. Треба зауважити, що найдорожча валюта...

Детальніше

image

Чи можна взяти кредит на закордонний паспорт?

У більшості випадків банки та інші фінансові організації надають кредити під заставу або на основі...

Детальніше

image

Що таке ідентифікація?

Як часто ви стикалися з проханням "пройдіть ідентифікацію" і не знали, що це означає та для чого пот...

Детальніше

image

Кваліфікований Електронний Підпис

Друзі, кожен день все більше організацій переходять на електронний документообіг, і це зрозуміло — т...

Детальніше

image

Що таке BANK ID?

Сьогодні присвятимо свій час темі BankID ? Чи знали Ви, що на даний момент, цей спосіб верифікаці...

Детальніше

image

Помилка при оплаті, що робити?

Кожен може зіткнутись з технічними труднощами при оплаті позики ?‍♂️ Але це не привід впадати в пан...

Детальніше

image

Як довести що не брав онлайн кредит

Випадки, коли шахраї беруть онлайн кредит на іншу людину, в нашій країні, на жаль, не рідкість. Вели...

Детальніше