Неймовірна весна
подарунки принесла!
image
Відкривайте кишені
400 грн за друга!
image

Оформлюйте позику в мобільному додатку до 25 000 грн та вигравайте круті призи! Тисніть на "детальніше", щоб ознайомитись!

Рекомендуйте "Є Гроші" своїм друзям та рідним з допомогою реферального посилання та отримуйте 400 грн за кожну оформлену позику на понад 5 днів!

-99,5% на перший

Сума позики:

Від 500

До 25000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Неймовірна весна
подарунки принесла!
image
Відкривайте кишені
400 грн за друга!
image

Оформлюйте позику в мобільному додатку до 25 000 грн та вигравайте круті призи! Тисніть на "детальніше", щоб ознайомитись!

Рекомендуйте "Є Гроші" своїм друзям та рідним з допомогою реферального посилання та отримуйте 400 грн за кожну оформлену позику на понад 5 днів!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Онлайн кредит без довідки про доходи

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Взяти кредит без довідки про доходи дуже складно. Банки запитують її, щоб упевнитися у платоспроможності клієнта. Але такий документ може надати далеко не кожен. Багато сучасних людей працюють неофіційно та отримують зарплату в конверті. Обійтися без довідки про доходи в деяких випадках дозволяє наявність у власності нерухомості або авто. Тоді позичка оформляється під заставу майна. Однак у наш час далеко не всі можуть похвалитися такою забезпеченістю.

Деякі організації видають гроші у позику за умови, якщо позичальник повідомить місце роботи та телефон свого керівника. Щоб переконатися у достовірності інформації, кредитор може зателефонувати за вказаним номером. Так відбувається, коли береться цільова позика на певну покупку. Іноді банки видають кредит на картку без довідки про доходи людям із ідеальною кредитною історією. Але при цьому обмежуючи максимальну суму та підвищуючи відсоткову ставку. Процес оформлення таких позик передбачає відвідування відділення та проходження співбесіди у менеджера.

Найпростіший варіант — звернутися до мікрофінансової організації Є-гроші Ком. Ми кредитуємо українське населення лише за двома документами і не вимагаємо офіційно підтверджувати свої доходи. Нам не важливо, де ви працюєте, офіційно чи неофіційно, ваш трудовий стаж та інші нюанси. Головне, щоб у вас не було відкритих прострочень та боргів за іншими позиками в будь-яких організаціях. Взяти кредит без довідки про доходи можна, не виходячи з дому. Достатньо мати під рукою паспорт, ідентифікаційний код та банківську картку. Процедура повністю віддалена та здійснюється через інтернет.

Кому видаємо кредит без довідки про доходи

Наша організація кредитує українське населення через Інтернет. Щоб стати клієнтом МФО, необхідно підходити за віковими обмеженнями, надати реквізити документів та банківської картки. Ми видаємо гроші у позику навіть тим громадянам, яким зазвичай відмовляють у банках. Зокрема, найпоширенішою причиною відмови є відсутність офіційного джерела доходу.

Шанси оформити кредит без довідки про доходи є також:

 • пенсіонерів;
 • студентів;
 • мам у декреті;
 • домогосподарок;
 • судимих;
 • з поганою кредитною історією.

Кредитна історія є важливим, проте далеко не вирішальним критерієм при ухваленні рішення. Заявки опрацьовує кредитний робот, який враховує ще тисячі різних факторів. Зокрема, перевіряється відсутність боргів за іншими позиками, загальнодоступна інформація з інтернету тощо.

Якщо ви є повнолітнім громадянином України, маєте необхідні для отримання позики документи, банківську картку та стабільне джерело доходу, ми розглянемо вашу заявку. При цьому тип працевлаштування, стаж роботи та розмір заробітних виплат не мають значення.

Як отримати кредит без довідки про доходи

Ми надаємо кошти на картку через інтернет. Щоб оформити позику, не треба нікуди їхати. Достатньо мати можливість вийти в мережу з комп’ютера, планшета чи смартфона. Подати заявку можна онлайн з дому, кафе, роботи, таксі тощо.

Як отримати грошовий переказ за 8 простих кроків:

 1. За допомогою кредитного калькулятора виберіть суму та терміни кредитування, потім натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Зареєструйтесь на сайті: введіть номер мобільного та придумайте надійний пароль.
 3. Пройдіть авторизацію.
 4. Заповніть анкету позичальника: відповідайте правдиво та не пропускайте поля.
 5. Введіть реквізити документів та платіжні дані, прикріпіть скан-копії.
 6. Верифікуйте банківську картку.
 7. Ознайомтеся з умовами кредитного договору та підпишіть його за допомогою коду, який прийде на телефон.
 8. Подайте заявку на онлайн кредит без довідки про доходи.

Гроші надійдуть на рахунок автоматично після затвердження заявки. Весь процес — від реєстрації до надходження грошового переказу займає не більше 10 хвилин. Постійні клієнти, котрі регулярно користуються сервісом, витрачають ще менше часу. Обробка анкет здійснюється скоринговою системою, завдяки чому неможливо отримати відмову через людську неуважність. Кредитний робот враховує тисячі різних факторів і на їх підставі виносить рішення щодо позики.

Щоб взяти кредит онлайн без довідок про доходи на сайті E-groshi.com, потрібно здійснити верифікацію. Це процедура, яка дозволяє ідентифікувати користувача та переконатися, що саме він є власником зазначеної банківської картки. Вона полягає у тестовому списанні невеликої суми з рахунку позичальника. Верифікація дозволяє мінімізувати кількість випадків із шахрайством банківськими картками.

Ставка

Новачки можуть кредитуватися на сайті МФО під нульовий відсоток. Це зручно для людей, які хочуть вперше скористатися послугами мікрофінансів та вирішити, чи варто звертатися за фінансовою допомогою надалі. Постійні клієнти отримують кредит на картку без довідок про доходи за стандартною процентною ставкою — 2,2%. Також за користування сервісом стягується одноразова комісія у розмірі 1% суми позики. Проте вона швидко компенсується завдяки гарантованому кешбеку.

Умови

Наша МФО гарантує найвигідніші умови кредитування:

 • мінімальна сума позики — 500 грн, максимальна — 15 000 грн;
 • мінімальний термін — 1 день, максимальний — 30 днів;
 • перший мікропозик під 0,01%;
 • стандартна відсоткова ставка — 2,2%;
 • гарантований кешбек на карту;
 • можливість подовжити термін дії договору.

Щоб терміново взяти кредит онлайн без довідки про доходи на картку, необхідно бути повнолітнім громадянином країни, мати стабільне джерело доходу та банківську картку. Великим плюсом буде чиста кредитна історія та відсутність боргів за іншими позиками.

Документи

Наші клієнти кредитуються лише за двома документами:

 • український паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Порівняно з банками та іншими установами ми висуваємо мінімальний набір вимог. У нас можна оформити онлайн кредит без довідки про доходи, склад сім’ї, копії трудової, заставної угоди та поручителів. Більше того, пред’являти особисто паспорт та ІПН немає необхідності. Достатньо вказати реквізити документів в анкеті та прикріпити скан-копії. Ми подбали про те, щоб ви не витрачали багато сил та часу.

Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 20 000 грн під 0,02% в день.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image