Вигідний
Сума позики:
від 500 до 20000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
Отримати кредит
 • Повернути
 • Сума кредиту
  0.00 ₴
 • Сума процентiв
  0 ₴ / 0.00 ₴
 • Сума процентiв з промо VOLT99
  0 / 0.00 ₴
 • Сума до погашення
  0.00 ₴
 • Детальніше

Маловідомі МФО, які дадуть кредит

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

На ринку кредитно-фінансових послуг України працюють сотні різних організацій, які за тих чи інших умов кредитують своїх клієнтів. Як і в будь-якій іншій ніші нашого повсякденного життя, серед фінансових організацій є свої «лідери» та свої «аутсайдери». Деякі маловідомі МФО згодом банкрутують і зникають, проте, досить багато вдається тривалий час залишатися «на плаву». Сьогодні розповімо про деякі з них.

Причини низької популярності деяких МФО

Найчастіше причини низької популярності криються у дефіциті коштів, які потрібно виділяти для рекламних цілей. Як відомо, реклама – двигун торгівлі. Що робить насамперед нова компанія, яка намагається вийти на той чи інший ринок? Звичайно ж, вона всіляко заявляє про себе – дивіться, люди, з’явилася нова компанія, яка краща за конкурентів, користуйтеся її послугами або купуйте її товар!!!!

Найчастіше нові кредитно-фінансові організації у спробі залучити клієнта надають деякі види послуг, яких немає у конкурентів або пропонують вигідніші варіанти. Саме тому певний відсоток користувачів уважно стежить за появою нових гравців на ринку.

Які послуги часто пропонують нові МФО

Одним із найпопулярніших видів послуг є оформлення першого кредиту під 0,01%. Цей вид послуги можна назвати «золотим стандартом» на ринку МФО. Існують різні варіації нульового кредиту, але суть залишається незмінною – клієнту пропонують взяти гроші на певний термін фактично без відсотків. Це найвигідніший вид кредитування, який взагалі може існувати.

Переважна більшість МФО працюють у режимі «нон-стоп» або 24/7, кредит можна оформити в будь-який час доби, незалежно від дня тижня. Деякі МФО не вимагають від своїх клієнтів фото з паспортом чи кредитують осіб із поганою кредитною історією.

Тому, якщо ви знайшли непопулярну МФО, варто уважно ознайомитися з послугами, які вона надає, можливо, ви знайдете саме те, що шукали, і чого не могли знайти в інших організаціях.

На що звертати увагу при виборі МФО

Перше, на що слід звертати увагу, обираючи конкретну МФО – її дозвільну документацію, простіше кажучи, ліцензію. Ліцензовані МФО зазвичай таку документацію розміщують у вільному доступі. Якщо такої документації немає, краще відмовитися послуг цієї компанії.

Крім дозвільних документів слід звертати увагу на процентну ставку, мінімальні та максимальні терміни кредитування та розмір кредиту, чи є можливість пролонгації кредиту, наявність грейс-періоду, швидкість оформлення.

Грейс-період

Грейс-період – можливість погасити мікрокредит у наступні кілька днів після дати останньої оплати позики, при цьому клієнт не несе суттєвих грошових втрат і не псуватиме собі кредитну історію.

МФО надає грейс-період в середньому від 24 годин до 3 днів. Оформити  послугу можна онлайн, в особистому кабінеті фінансової установи. Під час грейс-періоду також можлива пролонгація позики.

Пролонгація позики

Пролонгація кредиту – можливість позичальника перенести виплату боргу на деякий період без шкоди для кредитної історії. Для її оформлення потрібно погасити відсотки за минулий період. Пролонгація передбачає новий договір, де прописується новий термін виплати позики та кредитна ставка.

Основні причини відмов у непопулярному МФО

Можливо, що при зверненні до МФО споживач отримає відмову. Найчастіше негативна відповідь можлива з таких причин:

 • надання неправдивої інформації;
 • помилки чи неправильно заповнена заявка;
 • погана кредитна історія;
 • прострочення позичальника;
 • наявність непогашеної судимості;
 • відсутність стабільного прибутку.

Якщо з будь-якої з наведених причин клієнт отримав відмову, то він може спробувати взяти позику в маловідомому або новому МФО – ймовірність отримати кредит у нового або менш відомого гравця на ринку завжди значно більша. Оскільки такі установи хочуть залучити нових клієнтів та готові видавати їм кошти швидко та під низькі відсотки.

Для отримання позики необхідно виконати всі вимоги МФО. Одна з найголовніших – правильно заповнити заявку та вказати в анкеті достовірну інформацію.

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит