Промокоди від Є-гроші

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Компанія Є-гроші – це не тільки вигідні умови кредитування, проста процедура подача заявок і швидка перевірка звернень. Ще наша мікрофінансових організація відрізняється наявністю особливо вигідних знижок та акційних пропозицій. Наприклад, новим клієнтам компанії доступна можливість спробувати співпрацю на базі безпроцентної позики. До 15000 грн можна взяти під 0%, звернувшись до нас вперше.

При повторних зверненнях можна використовувати спеціальний промокод Є-гроші. Він дозволить отримати ще більшу суму через наш сервіс з хорошою знижкою.

Актуальні акції в Є-гроші

Восени 2020 роки ми вирішили зробити приємне клієнтам, тому знизили процентні ставки на мікрокредитування в МФО. Складно назвати це акцією, скоріше – «тривала знижка».

Ще одна цікава акція запущена напередодні новорічних свят. Якщо візьмете мікрокредит в грудні, ввівши Е-groshi промокод «Snow», то отримаєте знижку в розмірі 100 грн. При цьому всі позичальники, яким були схвалені заявки в період з 1 по 31 грудня, беруть участь в розіграші грошових призів. Розмір виграшів може становити від 1000 до 10 000 грн. Умови акції стосуються позик, узятих на будь-який термін.

Також нашим клієнтам на постійній основі відкрито можливість додаткового заробітку. За партнерською програмою «Приведи друга» можна отримати по 600 грн за кожного нового клієнта.

Підіб’ємо підсумки акційних пропозицій від E-Groshi:

 •  процентна ставки до 2,2% на стандартні програми кредитування, а також до 2% на «Пільговий» позику;
 • знижка 100 грн в грудні по промокодом «Snow» + грошові розіграші;
 • 600 грн за кожну схвалену заявку від клієнтів, яким ви порекомендували компанію E-Groshi.

Плюс часто каталог акцій поповнюється колосально вигідними пропозиціями. Беріть участь в наших «Чорних п’ятницях», а також заглядайте на наш сайт в інші святкові дні.

Як отримати промокод в Є-гроші

Позичальники, які успішно погасили перший мікрокредит в нашій мікрофінансової організації, можуть скористатися спеціальними промокодом. Вони являють собою набір символів у вигляді слів і / або цифр, при введенні яких активується додаткова знижка.

Способи, як отримати промокод:

 1. Звернутися в техпідтримку на сайті з будь-якого питання, в кінці діалогу з’явиться знижка на майбутній позику в розмірі 30%.
 2. Підписатися на розсилку новин і переглядати актуальні пропозиції.
 3. Відстежувати новини в наших соціальних мережах: Facebook, Instagram.

Ввівши промокод на Є-гроші в відповідне поле при оформленні нової заявки, умови кредитування покращаться. Необов’язково використовувати його саме при наступному зверненні, ви можете застосувати його, коли буде потрібно. Головне – проконтролювати, щоб не закінчився термін дії промокодом.

Наша мікрофінансових організація пропонує вигідні акційні пропозиції і знижки як на постійній основі, так і протягом обмеженого періоду. Щоб не пропустити несподівані вигідні оффер, рекомендуємо регулярно відвідувати наші соціальні мережі і сайт. Залишаючись на пульсі новин, ви зможете отримувати найсвіжішу інформацію про те, які нові цікаві акції та знижки ми пропонуємо.

Як застосувати промокод на сайті:

 1. Скопіюйте набір символів, який потрібен для активації знижки (без лапок, якщо вони є).
 2. Авторизуйтесь на сайті.
 3. Перевірте правильність заповнених даних в анкеті.
 4. Виберіть відповідні умови кредитування.
 5. Натисніть на зелену напис «У мене є промокод».
 6. Вставте набір скопійованих символів у відповідне поле.
 7. Переконайтеся, що знижка активована, і умови кредитування покращилися.

Якщо застосувати купон або промокод не вдається, зверніться за допомогою до менеджерів компанії Є-гроші . Вони допоможуть швидко залагодити виниклі складнощі і технічні неполадки.

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит