Вигідний
Сума позики:
від 500 до 20000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
Отримати кредит
 • Повернути
 • Сума кредиту
  0.00 ₴
 • Сума процентiв
  0 ₴ / 0.00 ₴
 • Сума процентiв з промо VOLT99
  0 / 0.00 ₴
 • Сума до погашення
  0.00 ₴
 • Детальніше

Кредит онлайн через Bank ID

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Кредит  онлайн через bank id

BankID – новітня технологія для ідентифікації особи, порівняно недавно виведена на фінансовий ринок. Дана система стала серйозним конкурентом електронного цифрового підпису. Використовується для верифікації громадян за участю банків з метою надання віддалених фінансових послуг. Завдяки цьому з’явилася можливість взяти кредит на карту через BankID. Великим фінансовим структурам і МФО України надається така інформація, як ПІБ, скани паспорта, ІПН та адреса проживання. Доступ до баз даних має державний захист. В Є-гроші легко оформити кредит в декретній відпустці за допомогою нової технології. Знадобиться мінімум документів і часу.

Як працює технологія BankID

Нова система використовується тільки декількома мікрофінансовими організаціями. МФО «Е-Гроші» застосовує технологію зв’язку по захищених каналах на практиці для коректної роботи. Система BankID підходить для швидкої перевірки особистості позичальника. Кредит онлайн на картку можна отримати в кілька разів швидше і простіше.

Працює система таким чином:

 • Для ідентифікації через BankID потрібно увійти в online-банкінг.
 • Підтвердити список даних для надання доступу, тобто дати дозвіл на перегляд ПІБ, адреси реєстрації, скан паспорта, контактного номеру телефону тощо.

У користувачів є можливість проведення будь-яких процедур при ідентифікації даних через BankID. Для цього увійдіть в online-банкінг та надайте доступ до особистої інформації. Система автоматично підтягне дані, які не потрібно буде вводити вручну. При наявності карти ідентифікації процес істотно спрощується.

Умови отримання кредиту через BankID в Є-гроші

Взяти кредит через BankID можна цілодобово на офіційному сайті МФО E-Groshi на наступних умовах:

 1. Українське громадянство і паспорт.
 2.  Вік від 18 до 60 років.
 3. Наявність діючого мобільного телефону, зареєстрованого в Україні.
 4. Наявність банківського рахунку, відкритого на ім’я заявника.

При дотриманні всіх умов, фінансові кошти будуть переведені на рахунок протягом 5-10 хвилин. Додаткові перевірки і дзвінки не потрібні. Ми перевіряємо всю інформацію про клієнта в БКІ за допомогою автоматичної програми. Завдяки цьому виключена ймовірність виникнення помилок, викликаних людським фактором.

Кредит на 30 днів – це максимальний термін надання позики. Погасивши поточний договір, ви зможете оформити новий невеликий кредит за вигіднішою ставкою.

Для погашення позики слід скористатися особистим кабінетом. Для цього перейдіть в розділ «Погасити» і виконайте подальші вказівки. Через банк ID оплатити заборгованість можна з банківської карти, грошовим переказом і через термінал. При оплаті боргу через банк слід враховувати швидкість надходження грошових коштів на рахунок – протягом 3-х робочих днів.

Переваги взяття позики через BankID

Переваги співпраці через BankID також полягають в необхідності надання мінімального пакету документів. Немає потреби у візитах в офіс, подати заявку можна віддалено. Кредит 10000 без відмови – це реальна можливість швидко і просто позичити гроші. Звернувшись в «Є-гроші», кредитна історія не матиме першорядного значення. Крім неї ми розглядаємо ще сотні інших параметрів. Це підвищує шанси позичальника отримати гроші, навіть якщо у нього негативна кредитна історія.

Співпраця з МФО «Є-Гроші» має ряд позитивних сторін:

 • Достовірність інформації. При відкритті рахунків великі українські банки направляють інформацію в БКІ для формування кредитної історії клієнтів.
 • Державний контроль. Безпека даних і якість одержуваної інформації контролюється НБУ.
 • Високий рівень безпеки. Доступи до даних захищені також надійно, як і доступи до фінансових коштів.

Ми співпрацюємо з різними групами населення – студентами, пенсіонерами, жінками в декретній відпустці, безробітними та ін. Видаємо позики особам, які мають непогашені кредити. Нова система банкінгу допомагає швидше формувати і розглядати заявки. Тепер можна отримати кредит за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Серед позитивних сторін також слід виділити відсутність обов’язкового страхування і прихованих платежів. За дострокове повернення фінансових коштів ніяких штрафів не нараховується. Переводимо гроші в разі схвалення заявки на іменну банківську карту. Щоб оформити кредит без довідок і поручителів онлайн, перейдіть на сторінку подачі заявки і заповніть анкету. Це займає 10-15 хвилин.

Документи для оформлення

При співпраці з «Є-Гроші», для оформлення онлайн кредиту через BankID, слід надати такі документи, як:

 • паспорт громадянина / громадянки України;
 • індивідуальний номер платника податків.

Для отримання невеликого кредиту немає необхідності в пред’явленні додаткових документів. Також не потрібно підтверджувати наявність в особистій власності цінного або нерухомого майна.

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит