Онлайн кредит через BankID
1 30 days
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
500 10000

Онлайн кредит через BankID

Кредит на карту через BankID ☝ Оформити позику через BankID ПРОСТО ✔️ ШВИДКО ✔️ ВИГІДНО ✔️ Видаємо 24/7. Перший під 0,01%. За ⏳ 5 хвилин. Без дзвінків, відмови і перевірок.<

500 - ₴10,000
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
Доступно через Взяти кредит онлайн на картку в Є-Гроші

Онлайн кредит через BankID

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Банк BankID – новітня технологія для ідентифікації особи, порівняно недавно виведена на фінансовий ринок. Дана система стала серйозним конкурентом електронного цифрового підпису. Використовується для верифікації громадян за участю банків з метою надання віддалених фінансових послуг. Завдяки цьому з’явилася можливість взяти кредит на карту через BankID. Великим фінансовим структурам і МФО України надається така інформація, як ПІБ, скани паспорта, ІПН та адресу проживання. Доступ до баз даних має державний захист. В Є-гроші легко оформити кредит в декретній відпустці за допомогою нової технології. Знадобиться мінімум документів і часу.

Як працює технологія BankID

Нова система ще використовується тільки декількома мікрофінансовими організаціями. МФО «Е-Гроші» застосовує технологію зв’язку по захищених каналах на практиці для коректної роботи. Система BankID підходить для швидкої перевірки особистості позичальника. Кредит онлайн на картку можна отримати в кілька разів швидше і простіше.

Працює система таким чином:

 • Для ідентифікації через BankID потрібно увійти в online-банкінг.
 • Підтвердити список даних для надання доступу, тобто дати дозвіл на перегляд ПІБ, адреси реєстрації, скан паспорта, контактним номером телефону тощо.

У користувачів є можливість проведення будь-яких процедур при ідентифікації даних через BankID. Для цього увійдіть в online-банкінг та надайте доступ до особистої інформації. Система автоматично підтягне дані, які не потрібно буде вводити вручну. При наявності карти ідентифікації процес істотно спрощується.

Умови отримання кредиту через BankID в Є-гроші

Взяти кредит через BankID можна цілодобово на офіційному сайті МФО E-Groshi на наступних умовах:

 1. Українське громадянство і паспорт.
 2. Вік від 18 до 65 років (залежить від обраної системи кредитування).
 3. Наявність діючого мобільного телефону, зареєстрованого в Україні.
 4. Наявність банківського рахунку, відкритого на ім’я заявника.

При дотриманні всіх умов, фінансові кошти будуть переведені на рахунок протягом 5-10 хвилин. Додаткові перевірки і дзвінки не потрібні. Ми перевіряємо всю інформацію про клієнта в БКІ за допомогою автоматичної програми. Завдяки цьому виключена ймовірність виникнення помилок, викликаних людським фактором.

Кредит на 30 днів – це максимальний термін надання позики. Погасивши поточний договір, ви зможете оформити новий невеликий кредит за вигіднішою ставкою.

Для погашення позики слід скористатися особистим кабінетом. Для цього перейдіть в розділ «Погасити» і виконайте подальші вказівки. Через банк ID оплатити заборгованість можна з банківської карти, грошовим переказом і через термінал. При оплаті боргу через банк слід враховувати швидкість надходження грошових коштів на рахунок – н протягом 3-х робочих днів.

Переваги взяття позики через BankID

Переваги співпраці через BankID також полягають в необхідності надання мінімального пакету документів. Немає потреби у візитах в офіс, подати заявку можна віддалено. Кредит 10000 без відмови – це реальна можливість швидко і просто позичити гроші. Звернувшись в «Є-гроші, кредитна історія не матиме першорядного значення. Крім неї ми розглядаємо ще сотні інших параметрів. Це підвищує шанси позичальника отримати гроші, навіть якщо у нього негативна кредитна історія.

Співпраця з МФО «Є-Гроші» має ряд позитивних сторін:

 • Достовірність інформації. При відкритті рахунків великі українські банки направляють інформацію в БКІ для формування кредитної історії клієнтів.
 • Державний контроль. Безпека даних і якість одержуваної інформації контролюється НБУ.
 • Високий рівень безпеки. Доступи до даних захищені також надійно, як і доступи до фінансових коштів.

Ми співпрацюємо з різними групами населення – студенти, пенсіонери, жінки в декретній відпустці, безробітні та ін. Видаємо позики особам, які мають непогашені кредити. Нова система банкінгу допомагає швидше формувати і розглядати заявки. Тепер можна отримати кредит за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Серед позитивних сторін також слід виділити відсутність обов’язкового страхування і прихованих платежів. За дострокове повернення фінансових коштів ніяких штрафів не нараховується. Переводимо гроші в разі схвалення заявки на іменну банківську карту. Щоб оформити кредит без довідок і поручителів онлайн, перейдіть на сторінку подачі заявки і заповніть анкету. Це займає 10-15 хвилин.

Документи для оформлення

При співпраці з «Є-Гроші», для оформлення онлайн кредиту через BankID, слід надати такі документи, як:

 • паспорт громадянина / громадянки України;
 • індивідуальний номер платника податків.

Для отримання невеликого кредиту немає необхідності в пред’явленні додаткових документів. Також не потрібно підтверджувати наявність в особистій власності цінного або нерухомого майна.

Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 5 - 3 коментар (ів) про кредит через BankID
Grisha
Мені подобається компанія Є-Гроші. За рівнем надійності я не бачу різниці між нею і яким-небудь середньостатистичним ПриватБанком, ось тільки за зручністю ця компанія далеко попереду. Я заявку подаю з дому, гроші отримую на карту. 3000 гр і новий зимовий одяг та взуття для дитини вже вважай маю. Можу рекомендувати всім.
Кирило Толочний
Розвалювалася вже моя дев'ятка, а це мій заробіток. Я в таксі. Спасибі компанії Є-гроші, що видала гроші на ремонт. Здивувався, що навіть не питали, навіщо мені потрібні фінанси. Радує кредитор, який видає гроші без розмов, з'ясувань і всього такого.
Павло Сбережов
Претензій до компанії не маю. Всі умови були виконані згідно з договором. Спасибі за допомогу. Завдяки позиковим грошам зумів своєчасно придбати медичні препарати для планового лікування. Сподіваюся, що в майбутньому буду справлятися за допомогою особистих коштів, але у разі чого звернуся тільки до вас.

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити онлайн кредит через BankID?

Способи через які можна погасити онлайн кредит через BankID:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення онлайн кредиту через BankID?

Необхідні документи для онлайн кредиту через BankID:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший онлайн кредит через BankID?

Для оформлення онлайн кредиту через BankID, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.