Кредит без перевірки кредитної історії

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Вам потрібен мікрокредит без перевірки кредитної історії? На жаль це неможливо. До того ж в надійної фінансової організації не можна ще й отримати займ без верифікації карти. Однак вибравши МФО Є-гроші ви зможете позичити гроші навіть з негативною кредитною історією, верифікація карти (автоперевірка) при цьому пройде практично миттєво.

Фінансові організації не видають кредити без попередніх перевірок потенційних клієнтів. Банки пред’являють безліч вимог до позичальників, тому всебічний аналіз заявок у них займає досить великий відрізок часу. МФО ж більш клієнтоорієнтованої, що дозволяє отримати мікрокредит набагато швидше. Взяти кредит без перевірки кредитної історії (КІ) проблематично, проте цей критерій відбору в МФО не є ключовим.

Які проводяться перевірки в банках при взятті кредиту

Перевірка кредитної історії відбувається і в банках. Але перевага, наприклад, позики Ощадбанку полягає в тому, що не потрібно нікуди їхати – все робиться віддалено. Після оформлення пластика можна взяти кредит на карту Ощадбанку в будь-який час.

Щоб отримати позику в банку, потрібно прикріпити до заявки цілий набір документів, що перевіряються менеджером або кредитним роботом:

 • підтвердження особи;
 • довідку про доходи;
 • офіційне підтвердження факту працевлаштування (крім відповідного документа необхідно надати і контакти керівника / HR-менеджера / бухгалтера);
 • довідку, що підтверджує платоспроможність тих людей, який числяться в кредитному договорі поручителями по вашому займу.

Крім основного комплекту документів є і додаткові вимоги, які кожен банк формує самостійно. Плюс в подібних організаціях проблематично оформити мікрокредит без дзвінків колегам або іншим людям, чиї контакти ви надасте.

Перевірка кредитної історії в банку може займати багато часу. А що робити, коли гроші потрібно зайняти терміново? В цьому випадку виручить кредит на карту Приватбанк, що видається онлайн.

Причини по яким багато хто хоче отримати кредит без перевірок

Зазвичай способами уникнення аналізу кредитної історії цікавляться ті, у кого з нею є проблеми. Проте, якщо така проблема є, то її потрібно вирішувати поступовим поліпшенням КІ за рахунок своєчасного повернення дрібних позик. Пообіцяти переслати вам гроші на карту, навіть не впевнившись у вашій фінансової дисципліни, можуть тільки шахраї.

Чому люди намагаються знайти кредитора, який не перевіряє кредитну історію:

 • думають, що перевірка займає багато часу;
 • вважають, що негативна КІ знизить шанси на отримання мікрокредиту.

Звернувшись в МФО E-Groshi, люди з перерахованими вище стопорними переконаннями зазвичай змінюють думку про процедуру онлайн-кредитування. У нас перевірка КІ займає не більше 1 хвилини.

А де взяти до 10000 грн під 0%, якщо терміново знадобилися гроші на організацію свята або подарунки? Святковий захід не варто скасовувати через відсутність фінансів. Краще взяти новорічний займ на карту. Це вигідна підстраховка до зарплати.

Як отримати кредит без перевірок кредитної історії

Чи можливо оформлення мікрокредиту без вивчення КІ позичальника? В організації Є-гроші це неможливо. Зате у нас ця процедура проходить практично моментально, так як здійснюється кредитним роботом в автоматичному порядку.

Скажемо більше, в Є-гроші можливість оформити мікрокредит до 10000 грн є навіть у клієнтів з негативною кредитною історією. У нас терміновий мікропозик оформляється прямо по інтернету. Докладний покроковий план розписаний нижче.

Інструкція, як позичити гроші на карту в МФО Є-гроші:

 1. Перейдіть на сайт нашої компанії.
 2. Натисніть кнопку «Отримати кредит».
 3. Система перенаправить вас на сторінку реєстрації, де потрібно вказати дані для входу в обліковий запис.
 4. Заповніть онлайн-анкету в особистому онлайн-кабінеті, прив’язавши до профілю банківську карту, контакти і особисту інформацію про себе.
 5. Вкажіть бажану суму і термін кредитування – нові клієнти в нашій організації можуть розраховувати на 500-7000 грн під 0%.
 6. Надішліть заявку на видачу мікропозик – кредитний робот обробить її протягом декількох хвилин, після чого надішле відповідь на зазначені при реєстрації контакти.
 7. Перевірте зарахування позикових коштів на прив’язану до аккаунту банківську карту, повернути ці гроші при першому зверненні можна протягом місяця.

Ще один варіант, де можна позичити гроші – це звернутися в банк. Взяти кредит на карту Монобанк без перевірки кредитної історії не вийде. Зате заявку можна подати віддалено. Кредит онлайн без перевірки кредитної історії в банку оформити не можна. Цей параметр має в подібних установах першорядне значення, йому приділяється особлива увага при аналізі заявок від потенційних клієнтів. В нашій МФО отримати мікропозик без перевірки кредитної історії теж не вийде, проте у нас цей фактор не буде ключовим.

Умови для позичальників

Розуміємо, що багатьом хочеться отримати гроші в борг на карту терміново без перевірки кредитної історії, але не все так просто. Є певні вимоги, яким потрібно відповідати для оформлення мікропозик.

Умови для подачі заявки на мікропозик в E-Groshi:

 • українське громадянство;
 • повноліття;
 • вiк не старше 60 років;
 • постійне проживання в Україні;
 • наявність діючих номера телефону і карти будь-якого банку.

Примітка: отримувати мікрокредит може тільки той, на кого оформлена прив’язана до аккаунту банківська карта.

Документи для оформлення

Одне з головних переваг нашої мікрофінансової організації – мінімальний набір вимог до позичальника. Ми відкриті для всіх українців: домогосподарок, пенсіонерів, студентів, приватних підприємців, робітників, офісних співробітників, фрілансерів, спортсменів, викладачів.

Щоб оформити мікрокредит, потрібно 2 документа:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт громадянина України.

Позика без кредитної історії онлайн оформити не можна, зате шанси на кредит в Є-гроші є навіть у користувачів з негативної КІ.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без перевірки кредитної історії?

Способи через які можна погасити кредит без перевірки кредитної історії:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без перевірки кредитної історії?

Необхідні документи для кредиту без перевірки кредитної історії:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без перевірки кредитної історії?

Для оформлення кредиту без перевірки кредитної історії, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.