Кредит за паспортом

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Коли терміново потрібні гроші, а часу на підготовку документів мало, можна скористатися послугами МФО «Є-Гроші». На відміну від великих банків, мікрофінансових організація надає можливість взяти кредит тільки за паспортом. Ми співпрацюємо з клієнтами на лояльних умовах, висуваючи мінімальні вимоги. Паспорт та ІПН знадобляться, щоб взяти кредит в декреті всього за півгодини.

Переваги кредитування в Є-гроші

МФО перевіряє надані клієнтами відомості в автоматичному режимі, використовуючи спеціальну програму. ПО аналізує інформацію відповідно до базами даних. При недостовірності будь-яких відомостей і при наявності помилок у видачі кредиту буде відмовлено. У такому випадку позичальник може потрапити в чорний список.

E-Groshi пропонує взяти кредит за паспортом. Гроші будуть перераховані на рахунок протягом 15 хвилин після схвалення заявки. Затримка фінансових перерахувань можлива тільки з боку банку, який видав пластикову карту.

Отримати кредит в МФО можуть навіть громадяни, які мають погану КІ (кредитну історію). В цьому випадку сума кредитування може бути тільки мінімальної. Також ви можете оформити онлайн-кредит на карту цілодобово, використовуючи мінімум документів і мобільний телефон.

МФО «Є-Гроші» має ряд переваг:

 • відсутність людського фактора – заяви розглядаються автоматично;
 • цілодобова видача кредитів – 24/7, без вихідних і святкових днів;
 • співпраця з фізичними юридичними особами, а також з ІП ​​(індивідуальними підприємцями).

Мікрофінансових організація має ряд істотних плюсів перед великими банками, основним з яких є мінімальні вимоги до позичальників. Немає необхідності в поруку і застави.

Як оформити онлайн кредит за паспортом

Щоб взяти кредит за паспортом онлайн, виконайте наступні дії:

 1. Виберіть з представленого списку підходящу пропозицію.
 2. Заповніть обов’язкові поля анкети.
 3. Вкажіть суму і терміни погашення кредиту.
 4. Прив’яжіть пластикову карту до особистого кабінету.
 5. Підпишіть договір, вказавши СМС-код висланий на зазначений номер мобільного телефону.

Грошові кошти будуть переведені тільки на іменну картку, на лицьовій стороні якої зазначено ім’я власника. Баланс на рахунку повинен бути не менше 1 грн.

Щоб розрахувати ставку по відсотках, скористайтеся online-калькулятором, який знаходиться на офіційному сайті у вільному доступі. Перша позика можна отримати під 0%. Повторні кредити видаються під відсоток: APR – 657%.

Оформити кредит на карту може кожен повнолітній громадянин України з будь-яким джерелом доходу, в тому числі, неофіційним.

Умови для позичальників

Якщо ви хочете отримати кредит без відсотків, заповніть заявку на сайті Є-гроші. Всі нові клієнти отримують безвідсоткові позики. При подачі заявки на кредит за паспортом не потрібно підтверджувати свій дохід. Оформлення проводиться за паспортом в режимі online. Досить заповнити форму, внісши обов’язкову інформацію і дочекатися відповіді. Весь процес займає 10-15 хвилин.

Умови отримання позики за паспортом без зайвої паперової тяганини:

 • оформлення в віддаленому режимі – через смартфон або ПК;
 • відсутність у позичальника діючих кредитів;
 • повернення боргу в зазначені в договорі терміни.

Якщо немає можливості погасити заборгованість вчасно, тоді скористайтеся послугою пролонгації, яка надається одноразово. Активувати послугу також можна за 2 дні до або 7 діб після утворення заборгованості. Відсоткова ставка в такому випадку зросте до 25%. Терміни виплат будуть продовжені ще на 30 днів.

Документи для оформлення

Для видачі мікропозик, необхідно надати:

 • діючий паспорт України;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків).

Для співпраці необхідний діючий e-mail і мобільний телефон (для зворотного зв’язку з клієнтом). Додаткові документи надавати не потрібно. Для схвалення заявки не потрібні довідки з підтвердженим доходом.

Для оформлення договору знадобиться мінімум документів, українське громадянство і доступ до інтернету. Ми надамо займ на карту без дзвінків і довгого очікування рішення по заявці.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит за паспортом?

Способи через які можна погасити кредит за паспортом:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту за паспортом?

Необхідні документи для кредиту за паспортом:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит за паспортом?

Для оформлення кредиту за паспортом, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.