Кредит без дзвінків
1 30 days
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
500 10000

Кредит без дзвінків

Е-Гроші ☝ Взяти кредит БЕЗ ДЗВІНКІВ ✔️ ШВИДКО ✔️ ВИГІДНО ✔️ Видаємо 24/7. За ⏳ 5 хвилин. Без дзвінків, відмови і перевірок.<

500 - ₴10,000
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
Доступно через Взяти кредит онлайн на картку в Є-Гроші

Кредит без дзвінків

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Кредити онлайн на карту без дзвінків затребувані з багатьох причин. Одна з основних причин полягає в економії часу і відсутності прямого контакту з кредитором. Не всім подобається чекати дзвінка, надавати фотографії зі своїм обличчям і документам для особистого кабінету МФО.

Компанія Є-Гроші пропонує швидкі кредити онлайн без дзвінків і фото з моментальним зарахуванням на банківську карту. Також в Є-гроші можна оформити кредит в декреті без викликів на номер клієнта і контактним особам, додаткових перевірок. Крім економії часу, не всім подобається контактувати з незнайомими людьми, брати участь в розпитах. Простіше заповнити анкету. Ми ставимося до цього з розумінням, йдемо назустріч клієнтам.

Як оформити кредит без дзвінків і перевірок

У МФО Є-Гроші діє автоматична система оформлення онлайн кредитів без дзвінків і перевірок.

Укладання договорів проходить по простій системі:

 1. На сайті МФО Є-Гроші натисніть на кнопку «Отримати гроші». Система перенаправить вас на форму з анкетою. Її потрібно заповнити для оформлення кредиту без відмови і дзвінків.
 2. Заповніть анкету. Вкажіть справжні ПІБ, паспортні дані, номер телефону та адресу електронної пошти. Після заповнення анкети система формує ваш персональний особистий кабінет. В майбутньому заповнювати анкету повторно не доведеться.
 3. Залиште заявку на видачу мікропозик. Натисніть відповідну кнопку в особистому кабінеті. Виберіть параметри кредиту без дзвінків і поручителів: вкажіть суму і термін, на який хочете взяти гроші.
 4. Залиште номер картки та телефону. Карта повинна бути зареєстрована на ваше ім’я, мати позитивний баланс. Мобільний номер потрібен для процедури ідентифікації.
 5. Отримайте гроші. Сума буде зарахована відразу після підписання договору. Термін дії мікрокредиту відраховується з моменту отримання грошей позичальником.
 6. Також рекомендується вказати кілька контактних осіб, щоб отримати кредит онлайн на місяць без відмови.

Кредит онлайн без дзвінків істотно спрощує процедуру отримання грошей. Вам не потрібно просити про допомогу знайомих, не знадобиться поручительство або заставу.

Обов’язково читайте умови договору перед підписанням. Звіряйте суми, терміни повернення і інші відомості.

Є-гроші видає кредит без комісії і додаткових платежів. Позичальники отримують на карту рівно ту суму, яку запитували в заявці.

Що необхідно при оформленні

Для укладення договору по позиці на карту без дзвінків знадобляться:

 • Паспорт і номер ІПН, видані в Україні;
 • Українське громадянство;
 • Постійна реєстрація в будь-якому місті країни;
 • Телефон з активною сім-картою;
 • Електронна пошта;
 • Компанії, зареєстрована на ім’я позичальника з позитивним балансом;
 • Доступ до інтернету з ПК або мобільного пристрою.

Перед оформленням грошей на карту без дзвінків ознайомтеся зі способами погашення заборгованості. Переконайтеся, що зможете своєчасно повернути кошти, щоб уникнути штрафів.

Як збільшити шанс отримання кредиту

Компанія Є-Гроші пропонує кредити онлайн без відмови і дзвінків. Проте невеликий відсоток відмов в нашій МФО існує.

Нам під силу більшості клієнтів вплинути на рішення системи при розгляді заявки:

 • Вводити в анкету тільки справжні дані. Всі відомості перевіряються, у разі обману або помилки заявка автоматично відхилиться системою.
 • Повністю заповнювати анкету. Не всі поля в заявках обов’язкові, але їх важливо заповнювати для підвищення довіри до клієнта.
 • Підвищити рівень довіри. Рекомендується залишати докладні відомості про всі джерела доходу, наявності страхувального цінного майна. Система аналізує можливості клієнта до погашення заборгованості, враховує ці фактори при винесенні рішення.

В Є-Гроші мінімальний відсоток відмов. Зазвичай з відхиленням заявок стикаються клієнти з сильно зіпсованою кредитною історією, на ім’я яких зареєстровані судові розгляди щодо несплати кредитів.

Також важливо використовувати банківську карту на ім’я позичальника при оформленні. Щоб уникнути шахрайства оформлення кредиту на карту терміново, без відмови і без дзвінків відхиляється, якщо рахунок зареєстрований на іншу особу.

Надається онлайн-кредит за 5 хвилин, при цьому особисті контакти з позичальниками і контактними особами виключаються.

Що робити при відмові

Кредит під 0% без дзвінків – спокуслива пропозиція для всіх нових клієнтів компанії Є-Гроші. Якщо система виносить відмова по заяві на кредитування, політика компанії не дозволяє розголошувати причини.

Що ви можете зробити:

 • У майбутньому не подавайте заявки відразу в кілька компаній. Спроби кредитуватися в декількох банках або МФО відразу говорять про неблагонадійність позичальника і призводять до відмови.
 • Зверніться в іншу МФО. Знову ж, не подавайте заявки в багато організацій, виберіть одну.
 • Почекайте 2-3 тижні. Спробуйте заповнити заявку повторно через якийсь час.
 • Знизьте суму позики. Кредиторам складніше прийняти позитивне рішення за заявками від клієнтів, з якими вони які раніше не співпрацювали.

Не приховуйте інформацію, не підтасовувати факти про документах і доході, тоді МФО видасть позитивний результат.

Е-Гроші пропонує вигідні умови на видачу і погашення мікропозик в Україні, послуги пролонгації і програму лояльності для постійних клієнтів. З’явилися питання? Зателефонуйте на нашу гарячу лінію, оператор проконсультує з усіх нюансів кредитування в Є-Гроші.

Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 5 - 3 коментар (ів) про кредит без дзвінків
Віталіна Максименко
Брала тут кредит під 0%. Мені було важливо, щоб мені не дзвонили, бо не хотіла, щоб хлопець випадково дізнався про те, що я займаю гроші йому на подарунок. Інакше б мій хлопець відмовився і обрубав на корені всю цю затію. А я вважаю, що близьких потрібно радувати, навіть якщо немає фінансової можливості. Спасибі ЄГРОШІ!
Костянтин Денисенко
Заробляю свою копієчку на виробництві. Вибив палець на нозі, тому головне джерело доходу накрилося. Ходити не можу. Лікарняний-то хоч і дали, а платити за мазі, таксі, рентгени і все інше треба. Довелося шукати вихід. У банках допомагати відмовилися. В інтернеті знайшов ось цю компанію, яка видає електронні гроші на карту. Виручили, товариші. Сильно дякую.
Віктор Коваленко
Залишив заявку за рекомендацією друга. Мені сподобалося.
Кредит взяв на 30 днів. Повернув гроші раніше день на 7. Пощастило, прийшов платіж від старого клієнта. Загалом, підстрахували ви мене на трохи більше, ніж три тижні. Так би довелося по друзях бігати просити. Дуже дякую!

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без дзвінків?

Способи через які можна погасити кредит без дзвінків:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без дзвінків?

Необхідні документи для кредиту без дзвінків:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без дзвінків?

Для оформлення кредиту без дзвінків, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.