Кредит без дзвінків

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Кредити онлайн на карту без дзвінків затребувані з багатьох причин. Одна з основних причин полягає в економії часу і відсутності прямого контакту з кредитором. Не всім подобається чекати дзвінка, надавати фотографії зі своїм обличчям і документам для особистого кабінету МФО.

Компанія Є-Гроші пропонує швидкі кредити онлайн без дзвінків і фото з моментальним зарахуванням на банківську карту. Також в Є-гроші можна оформити кредит в декреті без викликів на номер клієнта і контактним особам, додаткових перевірок. Крім економії часу, не всім подобається контактувати з незнайомими людьми, брати участь в розпитах. Простіше заповнити анкету. Ми ставимося до цього з розумінням, йдемо назустріч клієнтам.

Як оформити кредит без дзвінків і перевірок

У МФО Є-Гроші діє автоматична система оформлення онлайн кредитів без дзвінків і перевірок.

Укладання договорів проходить по простій системі:

 1. На сайті МФО Є-Гроші натисніть на кнопку «Отримати гроші». Система перенаправить вас на форму з анкетою. Її потрібно заповнити для оформлення кредиту без відмови і дзвінків.
 2. Заповніть анкету. Вкажіть справжні ПІБ, паспортні дані, номер телефону та адресу електронної пошти. Після заповнення анкети система формує ваш персональний особистий кабінет. В майбутньому заповнювати анкету повторно не доведеться.
 3. Залиште заявку на видачу мікропозик. Натисніть відповідну кнопку в особистому кабінеті. Виберіть параметри кредиту без дзвінків і поручителів: вкажіть суму і термін, на який хочете взяти гроші.
 4. Залиште номер картки та телефону. Карта повинна бути зареєстрована на ваше ім’я, мати позитивний баланс. Мобільний номер потрібен для процедури ідентифікації.
 5. Отримайте гроші. Сума буде зарахована відразу після підписання договору. Термін дії мікрокредиту відраховується з моменту отримання грошей позичальником.
 6. Також рекомендується вказати кілька контактних осіб, щоб отримати кредит онлайн на місяць без відмови.

Кредит онлайн без дзвінків істотно спрощує процедуру отримання грошей. Вам не потрібно просити про допомогу знайомих, не знадобиться поручительство або заставу.

Обов’язково читайте умови договору перед підписанням. Звіряйте суми, терміни повернення і інші відомості.

Є-гроші видає кредит без комісії і додаткових платежів. Позичальники отримують на карту рівно ту суму, яку запитували в заявці.

Що необхідно при оформленні

Для укладення договору по позиці на карту без дзвінків знадобляться:

 • Паспорт і номер ІПН, видані в Україні;
 • Українське громадянство;
 • Постійна реєстрація в будь-якому місті країни;
 • Телефон з активною сім-картою;
 • Електронна пошта;
 • Компанії, зареєстрована на ім’я позичальника з позитивним балансом;
 • Доступ до інтернету з ПК або мобільного пристрою.

Перед оформленням грошей на карту без дзвінків ознайомтеся зі способами погашення заборгованості. Переконайтеся, що зможете своєчасно повернути кошти, щоб уникнути штрафів.

Як збільшити шанс отримання кредиту

Компанія Є-Гроші пропонує кредити онлайн без відмови і дзвінків. Проте невеликий відсоток відмов в нашій МФО існує.

Нам під силу більшості клієнтів вплинути на рішення системи при розгляді заявки:

 • Вводити в анкету тільки справжні дані. Всі відомості перевіряються, у разі обману або помилки заявка автоматично відхилиться системою.
 • Повністю заповнювати анкету. Не всі поля в заявках обов’язкові, але їх важливо заповнювати для підвищення довіри до клієнта.
 • Підвищити рівень довіри. Рекомендується залишати докладні відомості про всі джерела доходу, наявності страхувального цінного майна. Система аналізує можливості клієнта до погашення заборгованості, враховує ці фактори при винесенні рішення.

В Є-Гроші мінімальний відсоток відмов. Зазвичай з відхиленням заявок стикаються клієнти з сильно зіпсованою кредитною історією, на ім’я яких зареєстровані судові розгляди щодо несплати кредитів.

Також важливо використовувати банківську карту на ім’я позичальника при оформленні. Щоб уникнути шахрайства оформлення кредиту на карту терміново, без відмови і без дзвінків відхиляється, якщо рахунок зареєстрований на іншу особу.

Надається онлайн-кредит за 5 хвилин, при цьому особисті контакти з позичальниками і контактними особами виключаються.

Що робити при відмові

Кредит під 0% без дзвінків – спокуслива пропозиція для всіх нових клієнтів компанії Є-Гроші. Якщо система виносить відмова по заяві на кредитування, політика компанії не дозволяє розголошувати причини.

Що ви можете зробити:

 • У майбутньому не подавайте заявки відразу в кілька компаній. Спроби кредитуватися в декількох банках або МФО відразу говорять про неблагонадійність позичальника і призводять до відмови.
 • Зверніться в іншу МФО. Знову ж, не подавайте заявки в багато організацій, виберіть одну.
 • Почекайте 2-3 тижні. Спробуйте заповнити заявку повторно через якийсь час.
 • Знизьте суму позики. Кредиторам складніше прийняти позитивне рішення за заявками від клієнтів, з якими вони які раніше не співпрацювали.

Не приховуйте інформацію, не підтасовувати факти про документах і доході, тоді МФО видасть позитивний результат.

Е-Гроші пропонує вигідні умови на видачу і погашення мікропозик в Україні, послуги пролонгації і програму лояльності для постійних клієнтів. З’явилися питання? Зателефонуйте на нашу гарячу лінію, оператор проконсультує з усіх нюансів кредитування в Є-Гроші.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 5 - 2 коментар (ів) про кредит без дзвінків
Костянтин Денисенко
Заробляю свою копієчку на виробництві. Вибив палець на нозі, тому головне джерело доходу накрилося. Ходити не можу. Лікарняний-то хоч і дали, а платити за мазі, таксі, рентгени і все інше треба. Довелося шукати вихід. У банках допомагати відмовилися. В інтернеті знайшов ось цю компанію, яка видає електронні гроші на карту. Виручили, товариші. Сильно дякую.
Віктор Коваленко
Залишив заявку за рекомендацією друга. Мені сподобалося.
Кредит взяв на 30 днів. Повернув гроші раніше день на 7. Пощастило, прийшов платіж від старого клієнта. Загалом, підстрахували ви мене на трохи більше, ніж три тижні. Так би довелося по друзях бігати просити. Дуже дякую!

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит без дзвінків?

Способи через які можна погасити кредит без дзвінків:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту без дзвінків?

Необхідні документи для кредиту без дзвінків:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит без дзвінків?

Для оформлення кредиту без дзвінків, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.