Вигідний
Сума позики:
від 500 до 20000
Строк, календарнi днi:
від 1 дня до 30 днів
Отримати кредит
 • Повернути
 • Сума кредиту
  0.00 ₴
 • Сума процентiв
  0 ₴ / 0.00 ₴
 • Сума процентiв з промо VOLT99
  0 / 0.00 ₴
 • Сума до погашення
  0.00 ₴
 • Детальніше

Кредит за 10 хвилин

Чому ми краще?
 • Видача кредиту до 5 хвилин
 • Комфортне обслуговування
 • Регулярні акції і знижки
Наші переваги
 • Видаємо кредити 24/7
 • Повертаєте рівно стільки, скільки брали
 • Відсоткова ставка повторного кредитування - 2%

Кредитні продукти “Smile”, “Простой” та “Льготний” тимчасово не діють.

Де взяти швидкі гроші через інтернет? Спробуйте онлайн-кредит на карту Ощадбанк. Втричі менше часу знадобиться на оформлення позики, якщо у вас вже є картка цього банку.

У ситуаціях, коли необхідна термінова фінансова підтримка, виручить кредит онлайн за 10 хвилин від Є-гроші. Наша мікрофінансова організація приходить на допомогу, моментально перераховуючи кошти на картку. При цьому позичальник може подати заявку з будь-якої точки України. Кафе, будинок, офіс – перебуваєте де вам зручно. Щоб оформити мікропозику на суму до 15000 грн, знадобиться доступ до інтернету, два документа і ще пара моментів, про які докладно розказано нижче. Перший кредит видаємо без відсотків!

Переваги оформлення позики за 10 хвилин

За терміновим кредитуванням краще не звертатися в банк. Там для отримання позикових коштів знадобиться неабияк потрудитися: зібрати всі необхідні документи, приїхати до відділення, відстояти в черзі, вручну заповнити всі папери. Куди простіше отримати мікропозик в E-Groshi. 10 хвилин – і гроші на картці.

Переваги мікрокредитування в МФО:

 • видаємо кредит за 10 хвилин;
 • цілодобово приймаємо звернення;
 • миттєво відправляємо гроші на картку після схвалення заявки;
 • пропонуємо максимально лояльні умови – потрібно всього 2 документа;
 • першу позику видаємо під 0%.

Підписати кредитний договір ви зможете онлайн за допомогою коду підтвердження, який прийде по смс.

Швидкі гроші можна отримати і в онлайн-банку. Щоб взяти кредит на карту Монобанк, багато часу не буде потрібно. Отримайте картку, подайте заявку на розширення кредитного ліміту до потрібної суми, користуйтеся грошима.

Як отримати кредит за 10 хвилин

Терміново потрібні гроші на картку? Не проблема! 10 хвилин – і гроші на карті. Взяти кредит на Новий Рік можна в МФО Є-гроші.

Пройдіть 8 простих кроків, щоб оформити позику на картку за 10 хвилин:

 1. Натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Зареєструйтеся на сайті.
 3. Вкажіть в онлайн-анкеті контакти, платіжні дані, реквізити документів і основну особисту інформацію.
 4. Встановіть необхідну суму і термін кредитування.
 5. Подайте заявку.
 6. Протягом 2-5 хвилин кредитний робот розгляне звернення і надішле відповідь по ній на зазначені при реєстрації контакти.
 7. Підпишіть кредитний договір за допомогою коду підтвердження.
 8. Отримайте запитану суму на баланс зазначеної картки, якщо відповідь на заявку виявиться позитивним.

Ми постаралися створити максимально простий особистий кабінет на нашому сайті. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє швидко розібратися в процедурі подачі онлайн-заявки не тільки молодому поколінню, а й людям похилого віку, які не мають частою практики роботи за комп’ютером. 10 тисяч і більше ви можете зайняти віддалено і в банку. Наприклад, можна оформити займ на карту Монобанк.

Потенційні позичальники, які звертаються в Є-гроші вперше, можуть розраховувати на мікропозик до 15000 грн. Повернути позикові кошти можна протягом місяця. Ніяких відсотків за користування грошима нові клієнти не платять.

Щоб отримати швидкі гроші онлайн, можна звернутися не тільки в МФО, але і в банк. Взяти кредит на карту Приватбанку може кожен повнолітній громадянин України. Потрібно лише відповідати вимогам цього банку.

Документи для оформлення

Позику онлайн за 10 хвилин в МФО оформляється без гір документів, стомлюючої бюрократії та інших негативних моментів, властивих кредитування в банках. Отримати потрібну суму в Є-гроші можна всього за двома документами.

Щоб подати заявку на мікрокредитування, позичальникам знадобляться:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

Причому не доведеться кудись їхати для пред’явлення цих документів. Досить вказати реквізити ІПН та паспорта в своєму особистому профілі на сайті.

Зауважте, що кредитування в МФО не вимагає довідок про доходи та інших документів, необхідних для підтвердження факту працевлаштування.

Умови для позичальників

Мінімальний набір вимог робить послугу мікрокредитування доступною для широкого кола користувачів. Подати заявку на оформлення мікрокредиту в нашу організацію може кожен повнолітній українець, який постійно проживає на території нашої країни.

Позичальники, які звертаються в Є-гроші вперше, можуть розраховувати на особливо вигідні умови кредитування:

 • розмір позики: 500-15000 грн;
 • термін кредитування: 1-30 днів;
 • розміри оплати за користування позикою: 0%.

Ще більше коштів на більш тривалий період можуть зайняти постійні клієнти нашої мікрофінансової організації. Причому у них процес подачі заявки проходить практично моментально, так як всі дані зберігаються в профілі.

Миттєві кредити без верифікації картки отримати не можна. Вона допомагає перевірити той факт, що саме ви залишаєте в даний момент заявку на позику, а не хтось інший. Краще вибирати для кредитування ті МФО, де верифікація проходить майже моментально.

Ми видаємо кредити
take a credit credit take
Оформлюйте кредит прямо тут і зараз

- Доступні Гроші для головних моментів

ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Розрахувати кредит