Кредит за 10 хвилин

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Де взяти швидкі гроші через інтернет? Спробуйте онлайн-кредит на карту Ощадбанк. Втричі менше часу знадобиться на оформлення позики, якщо у вас вже є картка цього банку.

У ситуаціях, коли необхідна термінова фінансова підтримка, виручить кредит онлайн за 10 хвилин від Є-гроші. Наша мікрофінансових організація приходить на допомогу, моментально перераховуючи кошти на карту. При цьому позичальник може подати заявку з будь-якої точки України. Кафе, будинок, офіс – перебуваєте де вам зручно. Щоб оформити мікропозик на суму до 10000 грн, знадобиться доступ до інтернету, два документа і ще пара моментів, про які докладно розказано нижче. Перший кредит видаємо без відсотків!

Переваги оформлення позики за 10 хвилин

За терміновим кредитуванням краще не звертатися в банк. Там для отримання позикових коштів знадобиться неабияк потрудитися: зібрати всі необхідні документи, приїхати до відділення, відстояти в черзі, вручну заповнити всі папери. Куди простіше отримати мікропозик в E-Groshi. 20 хвилин – і гроші на карті.

Переваги мікрокредитування в МФО:

 • видаємо кредит за 10 хвилин;
 • цілодобово приймаємо звернення;
 • миттєво відправляємо гроші на карту після схвалення заявки;
 • пропонуємо максимально лояльні умови – потрібно всього 2 документа;
 • перша позика видаємо під 0%.

Підписати кредитний договір ви зможете онлайн за допомогою коду підтвердження, який прийде по смс.

Швидкі гроші можна отримати і в онлайн-банку. Щоб взяти кредит на карту Монобанк, багато часу не буде потрібно. Отримайте картку, подайте заявку на розширення кредитного ліміту до потрібної суми, користуйтеся грошима.

Як отримати кредит за 10 хвилин

Терміново потрібні гроші на карту? Не проблема! 10 хвилин – і гроші на карті. Взяти кредит на Новий Рік можна в МФО Є-гроші.

Пройдіть 8 простих кроків, щоб оформити позику на карту за 10 хвилин:

 1. Натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Зареєструйтеся на сайті.
 3. Вкажіть в онлайн-анкеті контакти, платіжні дані, реквізити документів і основну особисту інформацію.
 4. Встановіть необхідну суму і термін кредитування.
 5. Подайте заявку.
 6. Протягом 2-5 хвилин кредитний робот розгляне звернення і надішле відповідь по ній на зазначені при реєстрації контакти.
 7. Підпишіть кредитний договір за допомогою коду підтвердження.
 8. Отримайте запитану суму на баланс зазначеної карти, якщо відповідь на заявку виявиться позитивним.

Ми постаралися створити максимально простий особистий кабінет на нашому сайті. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє швидко розібратися в процедурі подачі онлайн-заявки не тільки молодому поколінню, а й людям похилого клієнтам, які не мають частою практики роботи за комп’ютером. 10 тисяч і більше ви можете зайняти віддалено і в банку. Наприклад, можна оформити займ на карту Монобанк.

Потенційні позичальники, які звертаються в Є-гроші вперше, можуть розраховувати на мікропозик до 10000 грн. Повернути позикові кошти можна протягом місяця. Ніяких відсотків за користування грошима нові клієнти не платять.

Щоб отримати швидкі гроші онлайн, можна звернутися не тільки в МФО, але і в банк. Взяти кредит на карту Приватбанку може кожен повнолітній громадянин України. Потрібно лише відповідати вимогам цього банку.

Документи для оформлення

Позику онлайн за 10 хвилин в МФО оформляється без гір документів, стомлюючої бюрократії та інших негативних моментів, властивих кредитування в банках. Отримати потрібну суму в Є-гроші можна всього за двома документами.

Щоб подати заявку на мікрокредитування, позичальникам знадобляться:

 • ідентифікаційний код;
 • паспорт.

Причому не доведеться кудись їхати для пред’явлення цих документів. Досить вказати реквізити ІПН та паспорта в своєму особистому профілі на сайті.

Зауважте, що кредитування в МФО не вимагає довідок про доходи та інших документів, необхідних для підтвердження факту працевлаштування.

Умови для позичальників

Мінімальний набір вимог робить послугу мікрокредитування доступною для широкого кола користувачів. Подати заявку на оформлення мікрокредиту в нашу організацію може кожен повнолітній українець, який постійно проживає на території нашої країни.

Позичальники, які звертаються в Є-гроші вперше, можуть розраховувати на особливо вигідні умови кредитування:

 • розмір позики: 500-10000 грн;
 • термін кредитування: 1-30 днів;
 • розміри оплати за користування позикою: 0%.

Ще більше коштів на більш тривалий період можуть зайняти постійні клієнти нашої мікрофінансової організації. Причому у них процес подачі заявки проходить практично моментально, так як всі дані зберігаються в профілі.

Миттєві кредити без верифікації карти отримати не можна. Вона допомагає перевірити той факт, що саме ви залишаєте в даний момент заявку на позику, а не хтось інший. Краще вибирати для кредитування ті МФО, де верифікація проходить майже моментально.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит за 10 хвилин?

Способи через які можна погасити кредит за 10 хвилин:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту за 10 хвилин?

Необхідні документи для кредиту за 10 хвилин:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит за 10 хвилин?

Для оформлення кредиту за 10 хвилин, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.