Кредит на карту ощадбанку

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Ощадбанк входить в число найбільших банків України. Як мінімум цей факт міг привернути вашу увагу, щоб звернутися в нього за кредитуванням. Але чи замислювалися ви над тим, що потрібно зробити його клієнтам для отримання кредиту? Їхати в відділення, стояти в черзі, вислуховувати нападки менеджерів за те, що стали не в ту касу, заповнювати вручну бланки, годинами / днями чекати результатів перевірки, заїхати забрати гроші. Це якщо заявку схвалять, там-то потрібна довідка про доходи і ще купа всього.

Чи можливий онлайн-кредит без перевірки кредитної історії? В Ощадбанку відповідь однозначна – ні. Зате це можна зробити в МФО.

Хочете дізнатися про фінансовий інструмент простіше? Якщо ви клієнт цього банку, то оформити кредит онлайн на карту Ощадбанк можна через МФО.

Чи можна взяти кредит на карту Ощадбанку в МФО

Взяти 20000 гривень в кредит по карті Ощадбанку можна, але за певної умови. Банк повинен схвалити позичальнику відповідний розмір кредитного ліміту по карті. Якщо спочатку потрібна сума позичальникові недоступна, то він має право подавати заявку на перегляд кредитного ліміту. Мікрофінансових організація E-Groshi – це приватна компанія, яка видає грошові позики фізичним особам. Всі заявки від позичальників розглядає автоматизований кредитний робот, тому в нашій МФО процедура перевірок проходить значно швидше, ніж в банках. Вона займає всього 2-4 хвилини. Як ви розумієте, очікування результатів буде настільки коротким, що можна навіть не відходити від комп’ютера після відправки заявки.

Якщо вам потрібен кредит 10000 на карту, станьте клієнтом Ощадбанку. Отримання кредитної картки відбувається в цьому банку безкоштовно. Заявка на оформлення подається онлайн.

Компанія Є-гроші виплачує позики на будь-які карти Ощадбанку:

 • кредитні;
 • зарплатні;
 • пенсійні.

Ми видаємо мікрокредити на карти від Visa і MasterCard. Важливо тільки, щоб саме подав заяву людина виявився власником картки, інакше у видачі позикових коштів відмовимо. Наша компанія строго стежить за цим, щоб уникнути випадків шахрайства з боку користувачів і вберегти нічого не підозрюють людей від оформлення кредиту на їх ім’я.

При схваленні заявки гроші автоматично зараховуються на той рахунок, який позичальник вказав при реєстрації. Можете оформити кредит на карту Ощадбанку або будь-якого іншого банку України. Головне – верифікувати картку, тобто пройти тестове списання суми в розмірі близько 1 грн. Вона повернеться на рахунок вже через кілька хвилин. Це необхідно, щоб упевнитися, що саме ви власник зазначеної карти.

В Ощадбанку отримати займ онлайн за 10 хвилин можна при наявності відповідної кредитної картки. Якщо вона у вас ще не оформлена, тоді вам простіше звернутися за онлайн-позикою в Є-гроші.

Переваги взяття кредиту на карту Ощадбанку в Є-гроші

Відзначимо 10 особливостей мікрокредитування для клієнтів нашої компанії:

 • пропонуємо доступну процентну ставку;
 • перший мікрокредит видаємо без відсотків;
 • залишаємо дані клієнтів засекреченими від третіх осіб;
 • відкрито прописуємо інформацію про супутні комісіях в кредитному договорі – клієнт може ознайомитися і поставити нам питання з будь-якого пункту;
 • заявка подається через інтернет;
 • підсумкова сума до повернення прописана в договорі – ніяких додаткових платежів;
 • через 5 хвилин після схвалення заявки гроші в автоматичному режимі зараховуються на банківську карту позичальника;
 • простий інтерфейс особистого онлайн-кабінету – на заповнення анкети потрібно 10-15 хвилин;
 • видаємо мікрокредити навіть особам з негативною кредитною історією;
 • позика видається по 2 документам, їх не треба ніде пред’являти, досить реквізитів.

Взяти кредит онлайн на карту Ощадбанку ви зможете з будь-якої точки України. Чи не доведеться шукати найближче відділення компанії. Весь процес від заповнення онлайн-анкети до перерахування коштів відбувається онлайн.

Повернення позикових коштів проводиться зручним позичальникові способом: через особистий кабінет на сайті, електронними грошима, платіжні термінали, інтернет-банкінг.

Як взяти кредит на карту Ощадбанк

Отримання мікрокредиту в нашій компанії відбувається в 3 основних етапи:

 1. Реєстрація на сайті і заповнення онлайн-анкети.
 2. Перевірка заявки кредитним роботом.
 3. Зарахування коштів.

На все це впевненим користувачам ПК потрібно близько 15-20 хвилин. У тих, хто з комп’ютером на «Ви», піде більше часу, але не набагато. Ми постаралися максимально спростити інтерфейс на сайті, щоб користувачі могли швидко взяти кредит на карту Ощадбанку для вирішення своїх завдань.

Під час перерахованих вище трьох основних етапів, щоб взяти кредит на карту Ощадбанк, потрібно пройти верифікацію карти, вказати реквізити документів і підтвердити доступ до вказаним номером телефону. Все це заходи безпеки, щоб ми могли бути впевнені, що саме ви оформляєте кредит на своє ім’я.

Для обробки заявок ми використовуємо найнадійніший засіб – кредитного робота. Це автоматична система, що аналізує анкети позичальників по сотням показників: кредитна історія, вік, статус і ін. З його допомогою виключаються помилки при перевірці заявок через людський фактор, а також вдається швидко видати грошову позику в автоматичному режимі.

Умови для позичальників

Якщо зв’язуватися з банком у вас немає ніякого бажання, можна вибрати онлайн-кредитування. Це відмінний варіант, адже навіть не потрібно кудись їхати. Кредити не виходячи з дому можна оформити через наш сайт.

МФО Є-гроші – простий спосіб зайняти гроші онлайн:

 • від 500 до 10 000 грн;
 • під 0%;
 • з необхідністю повернення протягом періоду від 1 до 30 днів.

Умови пропозиції стосуються тих користувачів, які звертаються до нас за позикою на карту Ощадбанку вперше.

Постійним клієнтам ми пропонуємо можливість зайняти по інтернету суму побільше. Також при повторних зверненнях зростає і можливий термін кредитування.

Особливість мікрокредитування в нашій МФО – мінімум вимог для оформлення мікропозик. Щоб подати заявку, позичальникові досить бути повнолітнім громадянином України, стабільно проживають на території нашої країни.

Документи для оформлення

Для подачі онлайн-заявки потрібні реквізити:

 • паспорта;
 • ідентифікаційного коду.

Наш онлайн-сервіс так само простий, як і кавовий апарат: теж самообслуговування, теж максимально швидка видача готового продукту. Подали заявку, почекали пару хвилин, поки кредитний робот її автоматично перевірить, перевірили зарахування коштів на карту.

Спробуйте. Натисніть кнопку «Отримати кредит».

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на карту ощадбанку?

Способи через які можна погасити кредит на карту ощадбанку:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на карту ощадбанку?

Необхідні документи для кредиту на карту ощадбанку:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на карту ощадбанку?

Для оформлення кредиту на карту ощадбанку, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.