Кредит на короткий термін

Короткострокові кредити – грошові позики, видатні на термін до 12 місяців. Сума обмежена в залежності від репутації клієнта фінансової організації. Короткостроковими також вважаються кредити, які оформляються на терміни до 2 років. Процентна ставка нараховується індивідуально, що залежить від використовуваної програми. Сума позики обмежується декількома тисячами гривень і фіксованою відсотковою ставкою.

Види короткострокового кредиту

У відповідності з термінами кредитування та умовами співпраці, позики поділяються на дві основні категорії:

 • Мікропозики в МФО. Мають фіксовану процентну ставку, обмежені терміни і можливість продовження терміну по виплатах.
 • Банківські кредити. Відрізняються терміном кредитування і сумою.

Менш поширеними варіантами кредитування є овердрафт і факторинг.

Банківські кредити видаються тільки в великих фінансових організаціях приватним особам або підприємствам відповідно до умов, прописаних у договорі. Вони бувають цільовими, наприклад для покупки житла, розвитку бізнесу, придбання автомобіля або дорогого устаткування. Нецільові кредити можуть бути витрачені на будь-які потреби.

Цільове кредитування (автокредит, іпотека) передбачає видачу на пільгових умовах при заставному забезпеченні в особі придбаного майна. Нецільове кредитування відрізняється більш високою процентною ставкою і лояльними умовами співпраці. Короткострокове банківське кредитування має масу переваг, які полягають в тривалих термінах кредитування і високу сумі – до декількох сотень тисяч. Але в цьому випадку є ряд складнощів – високі вимоги до позичальника і бюрократична складова.

Більш затребувані позики в МФО (мікрофінансових організаціях). Головна особливість – простота оформлення. Досить увійти на офіційний сайт компанії і залишити заявку. Терміни розгляду – 5-10 хвилин. До позичальників надається мінімум вимог. Після підписання електронного договору шляхом зазначення коду для підтвердження, гроші надходять на рахунок банківської карти.

Особливості кредитного пропозиції на короткий термін від Є-гроші

Позику в декреті на невеликий термін допоможе вирішити гострі фінансові труднощі без переплати. Перший договір оформляється безкоштовно, клієнт повертає стільки ж, скільки отримав позику.

При виборі програми короткострокового кредитування потрібно враховувати особливості певного банківського продукту. Якщо необхідно запозичувати велику суму на тривалий термін, тоді потрібно звернутися в банк. В даному випадку позичальник повинен бути офіційно працевлаштований, надати довідки про доходи і мати позитивну кредитну історію. Процес оформлення вимагає особистої присутності клієнта банку і надання повного пакета документів.

Для оформлення позики на короткий термін підійдуть будь-які суми. Ви можете взяти кредит 5000 грн. і через невеликий термін повернути трохи більше. Якщо це перший договір, ставка по позиці складе 0%.

Великі фінансові структури ретельно перевіряють інформацію про клієнтів. На це йде від декількох діб до декількох тижнів.

Якщо виникає необхідність в одержанні невеликої суми на короткий термін, тоді більш підходящим варіантом є співпраця з МФО (мікрофінансовими організаціями).

Цей спосіб кредитування незамінний в наступних випадках:

 1. відсутність постійного джерела доходів;
 2. невелика офіційна зарплата;
 3. погана КІ (кредитна історія);
 4. наявність діючого кредиту в інших банках.

При співпраці з МФО «Є-Гроші» подати заявку на кредит на короткий термін можна з дому. Для цього потрібно створити особистий кабінет на офіційному сайті компанії. Для отримання грошових коштів в разі схвалення заявки необхідно здійснити прив’язку банківської карти до особистого кабінету. Зверніть увагу, що гроші можуть бути перераховані тільки на іменний пластик.

Беручи гроші за паспортом онлайн на невеликий термін, ви отримуєте необхідне фінансування і не переплачуєте високі відсотки.

Також компанія пропонує оформити кредит без комісій і переплат на невеликий термін.

Умови взяття позики на короткий термін

На загальних умовах перший раз взяти кредит на короткий термін можна в розмірі до 6 000 грн на 30 діб. Процентна ставка в цьому випадку буде мінімальною – всього 0,01%.

Для постійних позичальників умови кредитування будуть наступними:

 • Особи, які мають погану КІ (кредитну історію) можуть розраховувати на отримання мінімальної суми. Якщо заборгованість буде погашена вчасно, то репутація позичальника поліпшується, і сума позики зростає.
 • Немає необхідності в підтвердженні працевлаштування та розміру щомісячного доходу. В анкеті обов’язково потрібно заповнити поле про джерела доходів.

У нашій компанії можна отримати кредит онлайн на карту вночі в Україні. Знадобиться тільки паспорт і українське громадянство.

МФО «Є-Гроші» не вимагає пошуку поручителів і застави цінного майна. Все, що потрібно для отримання кредиту на короткий термін – це реєстрація на сайті і заповнення анкети з зазначенням достовірної інформації, яка перевіряється в БКІ за допомогою автоматичної програми. Користуватися кредитом без поручителів можна на будь-які цілі, а недовгий термін дії договору допомагає знизити переплату.

Процес отримання кредиту на короткий термін

Для подачі заявки виконайте наступні дії:

 • вкажіть суму позики і терміни для погашення, ставка за відсотками розраховується автоматично при використанні online-калькулятора, представленого у вільному доступі на офіційному сайті;
 • зареєструйтеся і заповніть обов’язкові рядки в анкеті;
 • дочекайтеся відповіді і в разі схвалення заявки підпишіть договір, ввівши код, відправлений в СМС, підтвердивши свою згоду з умовами співпраці.

Ми видаємо кредит особам, які досягли 18-річного віку. На отримання позики можуть розраховувати і літні люди з 60 до 65 років. При наявності додаткових питань телефонуйте співробітникам МФО «Є-Гроші» за телефоном, вказаним на сайті.

Документи для оформлення

Для отримання позики на короткий термін досить надати два документи:

 • український паспорт, який має не закінчення терміну дії;
 • індивідуальний номер платника податків.

Для оформлення швидкого кредиту в МФО немає необхідності в тривалому зборі додаткових паперів. Також не потрібно підтверджувати наявність у власності цінного або нерухомого майна. На подачу заявки і отримання відповіді йде 5-10 хвилин.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на короткий термін?

Способи через які можна погасити кредит на короткий термін:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на короткий термін?

Необхідні документи для кредиту на короткий термін:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на короткий термін?

Для оформлення кредиту на короткий термін, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.