Кредит на короткий термін

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Коли потрібно терміново зайняти трохи грошей, можна подати заявку на короткостроковий кредит від Є-гроші. Видаємо кредитні кошти новим клієнтам на 30 днів. Скориставшись нашим мікрокредитом, жителі України можуть підстрахуватися грошима до зарплати, додати решту суми для невідкладної покупки або допомогти фінансами близькій людині. Можете користуватися кредитними коштами протягом місяця. Точний термін кредитування встановіть самі, залежно від власних потреб. Мінімальний період використання позикових коштів від МФО Є-гроші – 1 день. Постійним клієнтам пропонуємо ще більш гнучкі умови.

Основні види короткострокових кредитів

Чим можуть відрізнятися короткострокові кредити в МФО і банках:

 • терміном;
 • розміром мікропозик;
 • процентною ставкою;
 • особливостями пролонгації (продовження договору);
 • способами повернення коштів;
 • форматом отримання грошей після схвалення заявки;
 • тривалістю складання звернення і його перевірки з боку кредитора.

Мікрофінансова організація Є-гроші кредитує нових позичальників на суму від 500 до 10000 грн. Користуватися мікрокредитом потрібних розмірів можна протягом місяця. Процентна ставка при цьому складає 0%. Можна кредитуватися і довше, але вже не на акційних умовах.

Повернути позикові кошти в МФО Є-гроші зможете через термінали самообслуговування, особистий кабінет користувача сайту E-Groshi, платформи інтернет-банкінгу, каси банків, платіжні сервіси. При виникненні труднощів зі своєчасним поверненням коштів позичальники користуються пролонгацією – продовжують договір на оптимальний період, щоб не платити відсотки.

Час оформлення мікропозики у нас становить до 30 хвилин (з урахуванням перевірки і відправки грошей).

Кому ми видаємо короткострокові кредити

У компанії Є-гроші можуть взяти короткострокову позику ті, кому в банках часто відмовляють:

 • українці з негативною історією кредитування;
 • громадяни, які не можуть офіційно підтвердити доходи;
 • пенсіонери;
 • повнолітні студенти;
 • люди, не готові давати контакти поручителів і залишати застави.

Зрозуміло, офіційно оформленим трудягам, підприємцям і всім іншим категоріям населення ми теж раді.

Найчастіші причини взяття короткострокової позики

Приводом оформити короткостроковий кредит в Україні через МФО Є-гроші може стати:

 • необхідність підстраховки грошима до зарплати;
 • терміновий ремонт автомобіля, житла, офісу або техніки;
 • важлива покупка за вигідною ціною;
 • важливість повернення старого боргу колезі, родича, друга;
 • трапилася можливість відпочити – гроші можуть знадобитися на бронювання квитків або номера в готелі, оплату екскурсій супутні споживчі витрати;
 • дзвінок з деканату із закликом закрити борги по навчанню;
 • необхідність невідкладного якісного лікування або закупівлі медичних препаратів.

Умови взяття кредиту

Сума щомісячного доходу, вік, місце розташування не мають фундаментального значення при подачі заявки на кредитування в МФО Є-гроші. Видаємо короткострокові кредити і позики повнолітнім українцям з будь-яких міст, що займаються по життю тим, що їм підходить.

Щоб дізнатися, яку суму і на який термін вам зможе видати наша компанія, досить просто зайти на сайт E-Groshi і відправити заявку. Основну інформацію щодо умов можна отримати відразу на головній сторінці, скориставшись кредитним калькулятором.

Точно є шанси отримати позику терміном до місяця, якщо:

 1. Вам виповнилося 18 років.
 2. Ви не старше 60 років.
 3. Чи маєте українське громадянство і прописку.
 4. Готові надати активний номер телефону і правдиву інформацію про себе.
 5. Маєте постійне джерело доходу (офіційно підтверджувати не потрібно).

Як взяти короткострокову позику

У мікрокредітній компанії Є-гроші процес взаємодії з клієнтами автоматизований. Якщо у користувача є інтернет і комп’ютер, то цього вже буде достатньо, щоб скористатися нашим онлайн-сервісом.

Інструкція, як оформити короткострокову позику в Є-гроші:

 1. Виберіть на кредитному калькуляторі ті умови, які вважаєте потрібними для вашої ситуації.
 2. Реєстрація.
 3. Розкажіть про себе шляхом заповнення основних даних в анкеті.
 4. Надішліть заявку.

Ця інструкція стосується лише нових користувачів. При повторних зверненнях анкету заповнювати вже не потрібно. Дані будуть збережені в базі, що суттєво прискорить процедуру оформлення повторних мікрокредитів. У цьому плані у постійних клієнтів нашої мікрофінансової організації є вагома перевага перед новачками.

Коли відправите заявку в нашу компанію, її перевірить шляхом 5-хвилинного аналізу кредитний робот. Автоматично працююча система перегляне відкриті дані в інтернеті про вас, проаналізує кредитну історію і видасть готове рішення. Моментально повідомимо вас про прийняття рішення, як тільки його сформуємо.

Необхідні документи для оформлення

Думаєте, що для отримання позики потрібна ціла купа паперів у вигляді всіляких довідок і заяв? Ні, в МФО Є-гроші процес влаштований зовсім по-іншому.

Оформляйте кредит в Є-гроші всього за двома документами:

 • ідентифікаційним кодом;
 • паспортом.

Довідки про доходи, свідоцтво про шлюб, офіційні підтвердження місця роботи і інші документи не потрібні. Все це ми виключили, щоб клієнти МФО могли отримати мікропозику якомога швидше. Якщо цього досі не зробили банки, це зробимо ми!

Як обчислити відсоткову ставку сервісу

Новим клієнтам і обчислювати нічого не треба – 0%. Дійсно безвідсотковий кредит можуть оформити нові клієнти нашої компанії. Пропонуємо такі вигідні умови, щоб люди могли без ризиків спробувати роботу з МФО.

При повторних зверненнях почне діяти стандартна процентна ставка розміром до 2,2% в день. Цю цифру можна знизити, якщо скористатися знижковими промокодом.

Щоб розрахувати умови мікрокредитування в Є-гроші, використовуйте зручний онлайн-калькулятор. Він доступний у вільному доступі на сайті.

Переваги взяття позики на короткий термін

Куди звертатися, коли стикаєтесь з непередбаченими обставинами і потрапляєте під град непосильних фінансових витрат? У банки, ломбарди, до друзів, знайомих, родичів? Ні. Звертайтеся до нас.

Чому варто кредитуватися саме в Є-гроші:

 • видаємо першу позику під 0%;
 • даємо можливість вивчити і підписати договір дистанційно;
 • відправляємо гроші на карту;
 • не набридаємо дзвінками, емейл-листами і смс;
 • не вимагаємо підтвердження доходів та ідеальної кредитної історії.

Приходьте за грошима до нас. Хоча навіть йти нікуди не треба. Просто подайте заявку на короткострокову позику під 0% через інтернет.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на короткий термін?

Способи через які можна погасити кредит на короткий термін:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на короткий термін?

Необхідні документи для кредиту на короткий термін:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на короткий термін?

Для оформлення кредиту на короткий термін, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.