Кредит з поганою історією

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Поняття поганою кредитною історії полягає в наявності прострочень по платежах, нарахованих банком штрафів і пені. Будь-які конфліктні ситуації з великими або мікрофінансовими організаціями відображаються на наступній можливості кредитування. Інформація по КІ зберігається в БКІ і може бути затребувана позичальниками і кредиторами. Взяти кредит з поганою кредитною історією можна в МФО «Є-Гроші» на вигідних умовах для клієнтів.

Навіть клієнтам з поганою кредитною історією наша компанія пропонує позику без відмови, досить грамотно заповнити заявку.

Чому може зіпсуватися кредитна історія

Зіпсуватися КІ може з кількох причин. Наприклад, з вини інших компаній:

 • інформація про погашення позики не була відправлена ​​в БКІ;
 • були неправильно вказані дані в кредитній історії;
 • в КІ була відображена інформація про неіснуючу позику;
 • відбулося дублювання кредиту.

Зіпсуватися кредитна історія також могла і з вини позичальника, наприклад при несвоєчасному погашенні боргу, прострочених аліментних виплат. Негативно позначитися на репутації клієнтів банку також може подача великої кількості заявок на отримання кредиту. КІ погіршується при простроченнях по виплатах. Також розраховувати на отримання позики в банку не можуть особи при веденні розслідування у кримінальних справах та при наявності інших судових тяжб.

Кредитом без комісії можна поліпшити кредитну історію, поправити фінансове становище або оплатити термінові покупки.

Як отримують інформацію про кредитну історію

Онлайн-кредит за 5 хвилин без відмови видається навіть клієнтам з відкритими простроченням за договорами в банках. Перед видачею позики банківські структури проводять аналіз фінансових можливостей позичальника на підставі бази даних БКІ. Інформація про громадян зберігається протягом 10 років.

В Україні на даний момент функціонує три таких організації:

 • Українське бюро кредитних історій;
 • Перше всеукраїнське бюро КІ;
 • Міжнародне БКІ.

Дані організації отримують інформацію про позичальників (кількість взятих кредитів, своєчасність погашення, наявність / відсутність діючих зобов’язань та ін.). На ці дані і спираються великі фінансові організації при розгляді заявок. Банківські аналітики навіть при незначних порушеннях роблять висновки про недоцільність кредитування. Але при отриманні відмови не варто впадати у відчай.

Спробувати отримати гроші в борг можна в МФО E-Groshi. Ми лояльно ставимося до своїх клієнтів і надаємо можливість поліпшити КІ. Наша аналітична система надає менше значення факторам, негативно відбивається на репутації позичальника, тому отримати у нас онлайн займ з поганою кредитною історією набагато простіше.

Як отримати кредит з поганою історією в Є-Гроші

Ми є мікрофінансової компанією, яка готова надати фінансову допомогу в будь-який момент. Але слід зазначити, що при співробітництві з нами не потрібно розраховувати на великі суми.

Ми працюємо тільки з громадянами України на наступних умовах:

 1. Сума позики – до 10 тис. Грн (при своєчасних виплат розмір позики збільшується).
 2. Терміни – до 30 днів (постійні клієнти можуть розраховувати на більш тривалий кредитування).
 3. Відсоткова ставка – 0% (для першої заявки, далі залежить від терміну кредитування).

При необхідності скористайтеся послугою пролонгації. Така можливість надається одноразово і дозволяє продовжити терміни погашення без нарахування штрафу.

Кредит з поганою кредитною історією видається цілодобово в режимі онлайн. На оформлення позики витрачається не більше 15 хвилин. Ймовірність відмов мінімальна.

Чому Є-Гроші готові видати гроші клієнтам з поганою історією

Наша мікрофінансових організація йде назустріч клієнтам з поганою КІ, тому що:

 • Ми практично нічим не ризикуємо, бо видаємо невеликі суми на короткий термін.
 • При виникненні затримок по платежах швидко вживаємо заходів.
 • За рахунок високої ставки за відсотками заробляємо більше, коли позика буде повернений.

Незалежно від історії позик в минулому, наявності прострочень по платежах, взяти кредит на карту, не виходячи з дому в Є-гроші може кожен. Заявки розглядаються автоматичною системою, тому клієнти можуть отримати гроші на карту цілодобово.

У МФО набагато нижче витрати на послуги, що надаються, ніж у великих банків. У нас немає необхідності в утриманні великої кількості співробітників і мережі відділень. Ми не використовуємо дорогі

Як поліпшити кредитну історію

Ми передаємо інформацію про своїх клієнтів в БКІ, що означає одне – зіпсована кредитна історія, при співпраці з нами, може бути відновлена. Для цього потрібно оформити і справно виплатити кілька мікропозик.

Щоб сформувати гарну КІ, дотримуйтеся наступних правил:

 • При відсутності кредитної історії рекомендується оформити кілька невеликих позик і успішно виплатити. Кращий варіант – мікрокредит.
 • Чи не подавати велику кількість заявок в МФО і своєчасно виконувати наявні зобов’язання.
 • Уникати «кредитних пірамід», тобто не брати один займ за іншим, щоб виплачувати попередні заборгованості.

Якщо виникли проблеми з виплатами, тоді скористайтеся можливістю продовження термінів. Зверніть увагу, що послуга діє тільки один раз і вимагає завчасної активації.

Документи для оформлення

При співпраці з МФО «Є-Гроші» для отримання позики з поганою історією слід пред’явити два документа:

 • Український паспорт, виданий в будь-якому регіоні країни з не закінченим терміном дії.
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків). Номер можна перевірити в інтернеті.

Щоб отримати кредит онлайн на карту з поганою історією немає необхідності в наданні додаткових документів з податкової або роботи. Також не потрібно підтверджувати наявність нерухомості або цінного майна, зазначеного в анкеті.

Умови для позичальників

Для того щоб взяти позику з поганою кредитною історією в МФО E-Groshi, потрібно заздалегідь ознайомитися з умовами співпраці, щоб в процесі не зіткнутися з непередбаченою ситуацією. Пропонуємо послуги індивідуальним підприємцям і фізичним особам.

Діючі умови до позичальників:

 • громадянство – Україна;
 • вік – не молодше 18 років;
 • наявність банківської карти.

У позичальника повинен бути постійне джерело доходу для підтвердження власної працездатності. Пластикова карта повинна бути іменний, т. Е. Оформленої на ім’я позичальника. В іншому випадку ми не зможемо перерахувати гроші на рахунок.

Заздалегідь ознайомтеся з пунктами договору і підтвердіть свою згоду на укладення угоди. Для цього вкажіть свій номер мобільного, дочекайтеся СМС і введіть код підтвердження. Ми працюємо через надійні платіжні системи, тому гарантуємо збереження даних клієнтів, виключаючи поширення інформації третім особам.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

 

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит з поганою історією?

Способи через які можна погасити кредит з поганою історією:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредита з поганою історією?

Необхідні документи для кредита з поганою історією:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит з поганою історією?

Для оформлення кредита з поганою історією, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.