close app
Встановити додаток

1000 грн за друга!

image

Від -90% знижки!

image

Оце так! 360 днів
вигідного кредитування!

image
image

Запрошуйте друзів та отримуйте по 1000 грн за кожного, хто вперше оформить позику! Зверніть увагу: якщо запросите 3 або більше друзів, винагорода за кожного збільшиться до 1200 грн!

Платимо по 1000 грн за кожного нового друга, або 1200 грн, якщо запросите 3 і більше!

image

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь від -90% знижки! Зверніть увагу, що відсоткова ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

Від -90% на позику! Зверніть увагу, ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

image

Позика до 360 днів - це оптимальний варіант кредитування, який надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет.

Позика до 360 днів - варіант, що надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет протягом року!

Перша позика

Оформіть до 360 днів з оплатою частинами

Сума позики:

Від 2 000 ₴

До 70 000 ₴

Строк, календарні дні:

Від 2 дня

До 360 днів

Повернути:

Сума кредиту:

Сума процентів:

Сума до погашення:

Сума кредиту:

Кількість платежів:

23

Дата першого платежу:

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image

1000 грн за друга!

image

Від -90% знижки!

image

Оце так! 360 днів
вигідного кредитування!

image
image

Запрошуйте друзів та отримуйте по 1000 грн за кожного, хто вперше оформить позику! Зверніть увагу: якщо запросите 3 або більше друзів, винагорода за кожного збільшиться до 1200 грн!

Платимо по 1000 грн за кожного нового друга, або 1200 грн, якщо запросите 3 і більше!

image

Оформіть позику до 30 000 грн та користуйтесь від -90% знижки! Зверніть увагу, що відсоткова ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

Від -90% на позику! Зверніть увагу, ставка залежить від номіналу промокоду, який вам доступний.

image

Позика до 360 днів - це оптимальний варіант кредитування, який надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет.

Позика до 360 днів - варіант, що надає можливість вносити оплату частинами без навантаження на бюджет протягом року!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
 • Програма лояльності "Система нагород";
 • Швидка авторизація;
 • Подача заявки в 2 кліки;
 • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
 • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Кредит онлайн на карту 24/7

Непередбачувані складні ситуації часто наздоганяють нас в невідповідний момент. Вирішити питання можуть фінанси. Але що робити, якщо в даний момент потрібної кількості грошей на рахунку немає? Кредит онлайн цілодобово українцям видає МФО Є-гроші Ком. Наша мікрофінансова організація приймає заявки на кредитування через Інтернет від усіх користувачів віком старше 18 років. Звичайно, можна покладатися на близьких друзів і родичів, але краще знати про надійного фінансового партнера, який зможе виручити грошима в будь-який складний момент. Вдень, ввечері, вночі – можна оформити мікрокредит у будь-який час доби за допомогою автоматично працюючого сервісу E-groshi com. Особливо вигідну пропозицію наша компанія приготувала для нових клієнтів. Ще до нас не зверталися? Тоді у вас є можливість оформити онлайн кредит 24/7 під 0, 01%. Сідати в машину і їхати в банківське відділення не буде потрібно, тому, що вся процедура видачі позик побудована у нас в дистанційному форматі. Надсилайте заявку на мікрокредит з дому, офісу, кафе – як зручно. На оформлення позики виділіть 10-15 хвилин. Цього часу достатньо для заповнення анкети, її перевірку і відправку грошей на картку.

Кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7

У денний і нічний час мікрокредитуванням на території нашої країни займається наша мікрофінансова організація Є-гроші Ком. У нас можна взяти кредит онлайн на картку цілодобово в Україні під 0,01% (при першому оформленні кредиту). І за стандартною процентною ставкою в розмірі 1,9-2,2% при наступних зверненнях. Перший кредит онлайн 24/7 допоможе протестувати роботу з нашим сервісом, щоб зрозуміти, чи підходить вам подібний формат кредитування. Нові клієнти звертаються до нас за мікрокредитами розміром до 15 тисяч гривень. При повторних заявках видаємо користувачам більші суми, якщо позичальник успішно погасив попередні мікрокредити в Є-гроші Ком. Хто може надати кредит на картку 24/7 онлайн:
 • МФО;
 • приватні особи: друзі, родичі, колеги або знайомі.
Банки займ на картку цілодобово не видають. У кращому випадку можете скористатися кредитним лімітом по банківській карті, проте видачею кредиту це назвати складно. Ці гроші лежать на кредитці завжди, ось тільки терміново без попередньої підготовки отримати гроші не можна. Все повинно бути підготовлено заздалегідь: оформлення картки, її отримання, подача заявки на підвищення кредитного ліміту. Повинно пройти чимало часу, щоб мати можливість позичати більш-менш велику суму. Набагато простіше оформити кредит онлайн круглосуточно на картку 24/7 в МФО Є-гроші Ком. Ми видаємо термінові гроші з набагато меншою кількістю вимог, ніж банки.

Чому ми видаємо кредити вночі

У мікрофінансової організації Є-гроші Ком можна взяти гроші в борг навіть вночі. У нас це можливо завдяки повній автоматизації процесів. Особливості кредитування в МФО Є-гроші Ком:
 • обробляємо заявки без менеджерів;
 • всі звернення перевіряє кредитний робот;
 • видаємо терміновий кредит вночі і вдень (24 години на добу);
 • перевіряємо анкети за 2 хвилини;
 • після схвалення заявки відразу відправляємо гроші на картку.

Як отримати цілодобовий займ на картку

На оформлення мікрокредиту в денний і нічний час в нашій мікрофінансовій організації достатньо 15 хвилин. За цей час можна встигнути заповнити анкету, пройти верифікацію (тестове списання мінімальної суми), подати заявку та отримати грошей на картку. Які дії потрібно виконати, щоб оформити кредит вночі в Є-гроші Ком:
 1. Виберіть умови отримання мікрокредиту.
 2. Заповніть анкету на сайті.
 3. Надішліть заявку.
 4. Отримайте гроші на картку.
При заповненні анкети додайте інформацію про банківську картку, контакти, дані документів та інші необхідні персональні дані. Надавайте інформацію про себе правдиво і розгорнуто, щоб підвищити шанси на отримання мікропозики через Інтернет. Територіально місце розташування не має значення. Можете взяти кредит вночі без відмови у Львові, Дніпрі, Києві, Запоріжжі та будь-якому іншому місті України.

Умови отримання онлайн кредиту 24/7

Що необхідно потенційному клієнту для подачі заявки? В першу чергу – відповідність за віком. Позичальник повинен бути старше 18 років, але при цьому молодше 60 років. Також необхідно мати українське громадянство і постійну українську прописку. З обов’язкових базових атрибутів для подачі заявки відзначимо банківську картку, активний номер телефону і наявність двох основних документів, що підтверджують особу. Особисто пред’являти все це не потрібно, достатньо вказати реквізити в віддаленому форматі. При першому зверненні в Є-гроші Ком на картку можна отримати до 15 тисяч під 0, 01%. При повторних заявках на базі стандартної відсоткової ставки 2,2% в день сума кредитування може зростати.

Хто може отримати цілодобовий онлайн займ

У МФО Є-гроші Ком оформити мікрокредит можуть повнолітні українці, які займаються майже будь-яким родом діяльності:
 • домогосподарки;
 • студенти;
 • мами в декреті;
 • тимчасово безробітні;
 • офіційно працевлаштовані;
 • люди без офіційного джерела доходів;
 • військовослужбовці;
 • пенсіонери;
 • інваліди;
 • підприємці;
 • фрілансери.
Навіть якщо у людини в даний момент є проблеми з кредитною історією, у неї все одно залишаються шанси отримати позику в нашій МФО.

Документи необхідні для оформлення кредиту

Для отримання мікропозики на сайті E-Groshi com користувачеві потрібно досить докладно заповнити онлайн-анкету та підтвердити свою особистість відповідними документами. Наживо передавати їх менеджерам не доведеться, достатньо вказати дані в анкеті. Потрібні всього 2 документи:
 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.
У цьому велика перевага мікрофінансової організації Є-гроші Ком перед банками та іншими фінансовими установами. При зверненні до нас, користувачі не підтверджують доходи, не передають контакти найближчого кола спілкування (родичів, роботодавця, знайомих), не залишають застави.

Навіщо користувачі беруть цілодобовий кредит

Цілодобовий мікрокредит на картку може стати важливою і потрібною допомогою в різних ситуаціях:
 1. Вночі розболівся зуб, а до ранку вже чекати неможливо – доводиться швидко позичати гроші і терміново їхати в цілодобову стоматологію.
 2. У продажу з’явилися квитки за хорошою ціною, є можливість вдало забронювати підходяще місце, якщо оплатити прямо зараз.
 3. Порвався зимовий одяг або взуття, а до потепління ще чекати довго – потрібно терміново оновлювати гардероб або оплачувати ремонт речей.
 4. Вийшла з ладу техніка, якою треба використовувати щодня: роутер, мобільний телефон, робочий інструмент, мікрохвильовка, холодильник.
 5. Настала пора вносити платежі по взятим раніше займам або повертати борги друзям, родичам, колегам.
 6. Роботодавець затримує виплату зарплати.
 7. Клієнт не сплатив своєчасно замовлення.
 8. Опинилися за містом, а з собою тільки картка і смартфон з Інтернетом, а готівки вже на необхідні витрати не вистачає.
 9. Пора оплачувати навчання (своє або дитини).
 10. Ви або близька людина потрапили в халепу, тому необхідна термінова фінансова допомога.
Перераховані вище складності з грошима і багато інших схожих ситуацій можуть виникнути у людей з будь-яким достатком. Від цього застрахуватися досить складно, адже в житті буває всяке: терміново знадобилася допомога іншій людині, піднялися ціни, минулого місяця витратили більше, ніж планували і т.д. Йти в банк в подібних ситуаціях – собі дорожче: великі відсотки, тривалі процедури подачі заявки, велика кількість необхідних для обігу документів. Щоб простіше переносити фінансові кризи, краще тримати в голові думку про те, що в будь-який необхідний момент можна звернутися за позикою в надійне місце. Наша мікрофінансова організація готова допомогти вам в будь-який день і час доби. У нас немає перерв на свята і вихідні. Видамо термінову позику вночі на картку на суму до 15 000 грн новим клієнтам, і навіть більше тим, хто користується нашими послугами постійно.

Умови оформлення пролонгації кредиту

Кожен позичальник нашої МФО може продовжити термін дії кредитного договору. За це людині не треба платити штрафи, якщо вона своєчасно скористається опцією, яка називається пролонгація. Особливості пролонгації в Є-гроші Ком:
 • активувати пролонгацію можна в період дії договору кредитування і ще протягом 7 днів після;
 • продовжуємо термін дії договору ще на місяць;
 • в період її дії позичальник оплачує фактичні дні користування кредитом відповідно до встановленої відсоткової ставки;
 • для активації необхідно повернути до 30 % від тіла позики. У кожному конкретному випадку зазначений відсоток є індивідуальним та зараховується виключно на погашення тіла позики;
 • щоб оплатити супутні витрати моментально, використовуйте систему оплати, передбачену в особистому кабінеті на нашому сайті.
Пролонгація – максимально полегшений вихід з ситуації, що склалася для позичальників, які не розрахували свої фінансові можливості. З її допомогою люди можуть погасити всю заборгованість пізніше, уникнувши несумірних з їх доходом переплат.

Переваги оформлення термінового кредиту вночі в Є-гроші Ком

Можна на пальцях рук перерахувати надійні мікрофінансові організації з хорошою репутацією в Україні, що здатні видати позику на картку навіть вночі. І наша компанія Є-гроші Ком прагне очолювати цей рейтинг, надаючи послуги з високим рівнем сервісу для наших клієнтів. Чому тисячі українців звертаються за мікрокредитом в Є-гроші Ком:
 • перший займ під 0,01%;
 • прозоро показуємо всі умови на сайті;
 • готові видавати мікропозики навіть вночі – працюємо цілодобово;
 • видаємо гроші майже без відмов – схвалюємо анкети набагато частіше, ніж це роблять банки;
 • видаємо мікрокредити навіть людям з негативною історією за попередніми кредитами.
Новим клієнтам вистачає для оформлення мікропозики 15 хвилин, а постійним – 5 хвилин. Наш сервіс працює автоматизовано, що сильно скорочує час на подачу онлайн-заявки. Вас відділяє від першого вигідного мікрокредиту в Є-гроші Ком всього декілька кроків. Виберіть умови кредитування на нашому сайті, заповніть анкету та надішліть заявку. Весь процес оформлення займе всього кілька хвилин.    
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити