Кредит цілодобово 24/7

Непередбачені ситуації можуть виникнути в будь-який момент часу. Поломка автомобіля, потреба в терміновій медичній допомозі та інші обставини вимагають фінансових вкладень. Якщо з грошима важко, отримати кредит онлайн на карту цілодобово в Україні через сайт компанії Є-Гроші.

Ми видаємо мікропозики вночі на будь-які цілі. У нас просте оформлення, швидкий розгляд заявок, співпраця в правовому полі. Нам не важливо, на що ви

Чому ми видаємо кредити 24/7

Видача позик онлайн на карту цілодобово з’явилася з кількох причин. В першу чергу, умови кредитування диктують клієнти.

З розвитком сфери мікрокредитування з’явився попит на різні типи договорів. Великі банки не можуть відповідати цьому попиту ні по цілодобовій роботі, ні по швидкості розгляду заявок і видачі грошей.

В Україні багато мікрофінансових організацій, кожна бореться за свого клієнта. Якщо позичальник отримає мікрокредит у МФО і йому сподобаються умови, він продовжить співпрацю. Є-Гроші пропонує зручні фінансові інструменти. Ми створюємо базу постійних позичальників по онлайн кредитами 24/7, клієнти отримують доступ до фінансування під низький відсоток в будь-який час.

витратити позику. Гроші видаю

В яких випадках потрібен позику на карту вночі

Потреба в онлайн кредиті на карту вночі в Україні може виникнути в десятках ситуацій:

 • З’явилася знижка на квитки, техніку, одяг та інші речі. Щоб купити товар за хорошою ціною, потрібно оформляти угоду терміново, навіть в нічний час.
 • Виникли проблеми зі здоров’ям. Наприклад, у вечірній час розболівся зуб. Цілодобово приймають тільки приватні клініки, відповідно, знадобляться гроші.

будь-який час доби в комфортному режимі.

 • Поломка автомобіля, техніки. Якщо ви постійно користуєтесь машиною, смартфоном або комп’ютером, ремонт знадобиться терміново. Отримавши кредит на карту 24/7, ви зможете звернутися за ремонтом рано вранці вже на наступний день.
 • Бракує грошей на квитки або таксі. У момент, коли ви далеко від будинку, досить мати при собі смартфон, щоб швидко отримати додаткову суму грошей.
 • Потрібно терміново внести гроші за іншими кредитами або позиками. При затримках зарплати не допустити прострочення допоможе мікрокредит.

В Є-гроші можна оформити позику мамам в декреті в будь-який час доби. Що б не трапилося, у вас завжди є фінансова підтримка на будь-які цілі.

Додаткові фінанси можуть знадобитися людям з будь-яким рівнем достатку, і від форс-мажорних ситуацій ніхто не застрахований. МФО Є-Гроші прийде на допомогу завжди.

Як взяти кредит онлайн цілодобово

Для оформлення кредиту онлайн в будь-який час доби перейдіть на головну сторінку сайту Є-Гроші з комп’ютера, ноутбука або смартфона.

Алгоритм укладання договору простий:

 1. Заповніть анкету. Якщо ви вперше звертаєтеся в нашу компанію, система запропонує заповнити прості форми з особистими даними. Вказуйте справжні відомості про паспорті, джерелі і розмір доходу.
 2. Виберіть суму і термін оформлення позики. Для цього перейдіть в особистий кабінет і заповніть заявку. Уважно прочитайте умови кредитування.
 3. Вкажіть номер банківської карти для зарахування коштів. Підійде карта, оформлена на ім’я позичальника з позитивним балансом. Система запросить підтвердження із запитом суми до 1 гривні з карти. Після підтвердження гроші повернуть на рахунок.
 4. Підпишіть договір. Встановіть галочку в полі згоди з умовами позики, введіть одноразовий пароль з СМС. Код замінює вашу підпис.

Загальний час оформлення кредитного договору від заповнення анкети до отримання грошей становить 25-30 хвилин. Повторні заявки через особистий кабінет розглядаються всього за 2 хвилини.

Заявка на кредит за паспортом з’явиться після натискання кнопки «Отримати гроші».

Умови та необхідні документи

Для отримання позики на карту 24 години на добу знадобиться тільки паспорт та ІПН. При заповненні анкети відомості про ці документах мають бути вказані 1 раз. Система запам’ятає інформацію, прив’яже до особистого кабінету і буде використовувати її в майбутньому. Персональні дані знаходяться під надійним захистом, витік відомостей виключена.

Ми встановлюємо низькі вимоги до потенційних позичальників:

 • Вік від 18 років;
 • Громадянство України;
 • Реєстрація в будь-якому місті країни;
 • Іменна банківська карта.

При реєстрації та укладанні договору знадобиться активний мобільний номер і електронна пошта. За допомогою них проходить підтвердження особи клієнта і підписання документів.

Для зарахування коштів підійде банківська карта будь-якого українського банку. Важливо, щоб вона була оформлена на ім’я клієнта і мала позитивний баланс. Карти, що належать третім особам, які не підходять в силу вимог безпеки. Через сторонні рахунки договір мікропозик можуть оформити шахраї, заволодівши відомостями про документи громадянина. Кредит на місяць без відсотків схвалять, якщо ви повністю заповнили анкету, вказували тільки достовірні дані про себе.

Цілодобовий кредит під 0% надається новим позичальникам. При наступних позиках діє стандартна процентна ставка. Оформлення повністю проходить в он-лайн режимі. Для роботи з сайтом компанії Є-Гроші знадобиться будь-який пристрій з браузером і доступом до інтернету.

Пролонгація кредиту

Послуга продовження терміну дії договору доступна клієнтам з дати погашення позики і протягом 7 днів після цього дня. Пролонгація підійде позичальникам, які не розрахували з фінансами і не мають повної суми для погашення заборгованості. За допомогою пролонгації термін дії договору збільшується на додаткові 30 днів.

При продовженні оплачуються відсотки за фактичні дні і 20% від тіла мікрокредиту. Якщо ви вже вийшли на прострочення, потрібно буде сплатити пеню та штраф, передбачені договором позики.

Оплата пролонгації доступна в терміналах, особистому кабінеті або додатку ПриватБанку, а також через мерчант «Компанія Є Гроші». При оплаті через термінали можлива затримка платежу. Гроші надходять на рахунок в особистому кабінеті Є-Гроші протягом 3 робочих днів. Якщо пролонгація оплачується в особистому кабінеті або через Мерчант, кошти надходять миттєво.

Зарахування платежу можна перевірити в особистому кабінеті на сайті Є-Гроші, по СМС з повідомленням. Послуга пролонгації менш зручна, ніж повне погашення позики з фінансової точки зору. Якщо є можливість, краще оплатіть заборгованість повністю і оформите новий договір, це економічно вигідніше.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Переваги компанії Є-Гроші

На сайті Є-гроші взяти кредит онлайн на карту можна в будь-який день і час доби.

Наша мікрофінансових компанія пропонує:

 • Доступ до онлайн кредитами цілодобово;
 • Швидкий розгляд заявок;
 • Високий відсоток схвалення;
 • Перший мікропозик під 0%;
 • Програма лояльності для постійних клієнтів;
 • Фінансові продукти для різних цілей з особливими умовами;
 • Надійний захист персональних даних;
 • Висновок позики на карту будь-якого українського банку.

З кожним успішно погашеним договором наші клієнти отримують зниження процентної ставки, більш лояльні умови співпраці. Зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію Є-Гроші, якщо з’явилися питання або оформите заявку прямо зараз на нашому сайті.

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит цілодобово 24/7?

Способи через які можна погасити кредит цілодобово 24/7:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту цілодобово 24/7?

Необхідні документи для кредиту цілодобово 24/7:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит цілодобово 24/7?

Для оформлення кредиту цілодобово 24/7, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.