Кредит цілодобово 24/7
1 30 days
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
500 10000

Кредит цілодобово 24/7

Кредит 24/7 ☝ Онлайн кредит ЦІЛОДОБОВО ✔️ ШВИДКО ✔️ ВИГІДНО ✔️ Отримай гроші вночі за ⏳ 5 хвилин. Без дзвінків, відмови і перевірок.<

500 - ₴10,000
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
Доступно через Взяти кредит онлайн на картку в Є-Гроші

Кредит цілодобово 24/7

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Непередбачувані складні ситуації часто наздоганяють нас в невідповідний момент. Вирішити питання можуть фінанси. Але що робити, якщо в даний момент потрібної кількості грошей на рахунку немає? Кредит онлайн цілодобово українцям видає МФО Є-гроші. Наша мікрофінансова організація приймає заявки на кредитування через інтернет від усіх користувачів віком старше 18 років.

Звичайно, можна покладатися на близьких друзів і родичів, але краще знати про надійного фінансового партнера, який зможе виручити грошима в будь-який складний момент. Вдень, ввечері, вночі – можна оформити мікрокредит у будь-який час доби за допомогою автоматично працюючого сервісу E-groshi.

Особливо вигідну пропозицію наша компанія приготувала для нових клієнтів. Ще до нас не зверталися? Тоді у вас є можливість оформити онлайн кредит 24/7 під 0%. Сідати в машину і їхати в банківське відділення не буде потрібно, так як вся процедура видачі позик побудована у нас в дистанційному форматі. Надсилайте заявку на мікрокредит з дому, офісу, кафе – як зручно. На оформлення позики виділіть 15-30 хвилин. Цього часу достатньо на заповнення анкети, її перевірку і відправку грошей на карту.

Де можна отримати цілодобовий кредит на карту

У денний і нічний час мікрокредитуванням на території нашої країни займається наша мікрофінансова організація Є-гроші. У нас можна взяти кредит онлайн на карту цілодобово в Україні під 0% першого разу. І за стандартною відсотковою ставкою в розмірі 1,9-2,2% при наступних зверненнях.

Перша безвідсоткова мікропозика допоможе протестувати роботу з нашим сервісом, щоб зрозуміти, чи підходить вам подібний формат кредитування. Нові клієнти звертаються до нас за мікрокредитами розміром до 15 тисяч гривень. При повторних заявках видаємо користувачам більші суми, якщо позичальник успішно погасив попередні мікрокредити в Є-гроші.

Хто може надати кредит на карту 24/7 онлайн:

 • МФО;
 • приватні особи: друзі, родичі, колеги або знайомі.

Банки займ на карту цілодобово не видають. У кращому випадку можете скористатися кредитним лімітом по банківській карті, проте видачею кредиту це назвати складно. Ці гроші лежать на кредитці завжди, ось тільки терміново без попередньої підготовки отримати гроші не можна. Все повинно бути підготовлено заздалегідь: оформлення карти, її отримання, подача заявки на підвищення кредитного ліміту. Повинно пройти чимало часу, щоб мати можливість займати більш-менш велику суму.

У десятки разів простіше оформити кредит онлайн на карту 24/7 в МФО Є-гроші. Ми видаємо термінові гроші з набагато меншою кількістю вимог, ніж банки.

Чому ми видаємо кредити вночі

У мікрофінансової організації Є-гроші можна взяти гроші в борг навіть вночі. У нас це можливо завдяки повній автоматизації процесів.

Особливості кредитування в МФО Є-гроші:

 • обробляємо заявки без менеджерів;
 • всі звернення перевіряє кредитний робот;
 • видаємо терміновий кредит вночі і вдень (24 години на добу);
 • перевіряємо анкети за 5 хвилин;
 • після схвалення заявки відразу відправляємо гроші на карту.

Як отримати цілодобовий займ на карту

На оформлення мікрокредиту в денний і нічний час в нашій мікрофінансовій організації достатньо 15 хвилин. За цей час можна встигнути заповнити анкету, пройти верифікацію (тестове списання мінімальної суми) і подати заявку. На перевірку анкети знадобиться ще хвилин 5. Гроші зараховуємо на карту миттєво.

Які дії потрібно виконати, щоб оформити кредит вночі в Є-гроші:

 1. Виберіть умови отримання мікрокредиту.
 2. Заповніть анкету на сайті.
 3. Надішліть заявку.
 4. Отримайте гроші на карту.

При заповненні анкети додайте інформацію про банківську карту, контакти, дані документів та інші необхідні персональні дані. Вказуйте інформацію про себе правдиво і розгорнуто, щоб підвищити шанси на отримання мікропозики через інтернет.

Територіально місце розташування не має значення. Можете взяти кредит вночі без відмови у Львові, Дніпрі, Києві, Запоріжжі та будь-якому іншому місті України.

Умови отримання онлайн кредиту 24/7

Що необхідно потенційному клієнту для подачі заявки? В першу чергу – відповідність за віком. Позичальник повинен бути старше 18 років, але при цьому молодше 60 років. Також необхідно мати українське громадянство і постійну українську прописку.

З обов’язкових базових атрибутів для подачі заявки відзначимо банківську карту, активний номер телефону і наявність двох основних документів, що підтверджують особу. Особисто пред’являти все це не потрібно, достатньо вказати реквізити в віддаленому форматі.

При першому зверненні в Є-гроші на карту можна отримати до 15 тисяч під 0%. При повторних заявках на базі стандартної відсоткової ставки 2,2% в день сума кредитування може рости.

Хто може отримати цілодобовий онлайн займ

У МФО Є-гроші оформити мікрокредит можуть повнолітні українці, які займаються майже будь-яким родом діяльності:

 • домогосподарки;
 • студенти;
 • мами в декреті;
 • тимчасово безробітні;
 • офіційно працевлаштовані;
 • люди без офіційного джерела доходів;
 • військовослужбовці;
 • пенсіонери;
 • інваліди;
 • підприємці;
 • фрілансери.

Навіть якщо у людини в даний момент є проблеми з кредитною історією, у неї все одно залишаються шанси отримати позику в нашій МФО.

Документи необхідні для оформлення кредиту

Для отримання мікропозик на сайті E-Groshi користувачеві досить докладно заповнити онлайн-анкету та підтвердити свою особистість відповідними документами. Наживо передавати їх менеджерам не доведеться, достатньо вказівки даних в анкеті.

Потрібні всього 2 документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

У цьому велика перевага мікрофінансової організації Є-гроші перед банками та іншими фінансовими установами. При зверненні до нас користувачі не підтверджують доходи, не передають контакти найближчого кола спілкування (родичів, роботодавця, знайомих), не залишають застави.

Навіщо користувачі беруть цілодобовий кредит

Безвідсотковий цілодобовий мікрокредит на карту може стати важливою і потрібною допомогою в різних ситуаціях:

 1. Вночі розболівся зуб, а до ранку вже чекати неможливо – доводиться швидко позичати гроші і терміново їхати в цілодобову стоматологію.
 2. У продажу з’явилися квитки за хорошою ціною, є можливість вдало забронювати підходяще місце, якщо оплатити прямо зараз.
 3. Порвався зимовий одяг або взуття, а до потепління ще чекати довго – потрібно терміново оновлювати гардероб або оплачувати ремонт речей.
 4. Вийшла з ладу техніка, яку треба використовувати щодня: роутер, мобільний телефон, робочий інструмент, мікрохвильовка, холодильник.
 5. Настала пора вносити платежі по взятим раніше займам або повертати борги друзям, родичам, колегам.
 6. Роботодавець затримує виплату зарплати.
 7. Клієнт не сплатив своєчасно замовлення.
 8. Опинилися за містом, а з собою тільки карта і смартфон з інтернетом, а готівки вже на необхідні витрати не вистачає.
 9. Пора оплачувати навчання (своє або дитини).
 10. Ви або близька людина потрапили в халепу, тому необхідна термінова фінансова допомога.

Перераховані вище складності з грошима і багато інших схожих ситуацій можуть виникнути у людей з будь-яким достатком. Від цього застрахуватися досить складно, адже в житті буває всяке: терміново знадобилася допомога іншій людині, піднялися ціни, минулого місяця витратили більше, ніж припускали і т.д. Йти в банк в подібних ситуаціях – собі дорожче: великі відсотки, тривалі процедури подачі заявки, велика кількість необхідних для обігу документів.

Щоб простіше переносити фінансові кризи, краще тримати в голові думку про те, що в будь-який необхідний момент можна звернутися за позикою в надійне місце. Наша мікрофінансова організація готова допомогти вам в будь-який день і час доби. У нас немає перерв на свята і вихідні. Видамо термінову позику вночі на карту на суму до 10 000 грн новим клієнтам, і навіть більше тим, хто користується нашими послугами постійно.

Умови оформлення пролонгації кредиту

Кожен позичальник нашої МФО може продовжити термін дії кредитного договору. За це людині не треба платити штрафи, якщо вона своєчасно скористається опцією, яка називається пролонгація.

Особливості пролонгації в Є-гроші:

 • активувати пролонгацію можна в період дії договору кредитування і ще протягом 7 днів після;
 • продовжуємо термін дії договору ще на місяць;
 • в період її дії позичальник оплачує фактичні дні користування кредитом відповідно до встановленої процентної ставки;
 • для активації необхідно повернути 25% від мікропозики;
 • щоб оплатити супутні витрати моментально, використовуйте систему оплати, передбачену в особистому кабінеті на нашому сайті.

Пролонгація – максимально полегшений вихід з ситуації, що склалася для позичальників, які не розрахували свої фінансові можливості. З її допомогою люди можуть погасити всю заборгованість пізніше, уникнувши несумірних з їх доходом переплат.

Переваги оформлення термінового кредиту вночі в Є-гроші

Можна на пальцях рук перерахувати надійні мікрофінансові організації з хорошою репутацією в Україні, що здатні видати позику на карту навіть вночі. І наша компанія Є-гроші прагне очолювати цей рейтинг, надаючи послуги з високим рівнем сервісу для наших клієнтів.

Чому тисячі українців звертаються за мікрокредитом в Є-гроші:

 • перший займ відправляємо на карту без відсотків;
 • прозоро показуємо всі умови на сайті;
 • готові видавати мікропозики навіть вночі – працюємо цілодобово;
 • видаємо гроші майже без відмов – схвалюємо анкети набагато частіше, ніж це роблять банки;
 • видаємо мікрокредити навіть людям з негативною історією за попередніми кредитами.

Новим клієнтам вистачає для оформлення мікропозики 30 хвилин, а постійним – 5 хвилин. Наш сервіс працює автоматизовано, що сильно скорочує час на подачу онлайн-заявки.

Вас відділяє від першого безвідсоткового мікрокредиту в Є-гроші всього декілька кроків. Виберіть умови кредитування на нашому сайті, заповніть анкету та надішліть заявку. Весь процес оформлення займе всього кілька хвилин.

Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 3.6 - 5 коментар (ів) про кредит цілодобово
Ігор Футбіков
Уперся в ліміт фінансових можливостей. Спочатку були підозри, що з E-Groshi краще не зв'язуватися. Але спробував, так як вони всетаки топ зараз в гуглі. Зайняв спочатку 3000 грн, потім 7000. Вже постійний клієнт зі своєю знижковою системою. Мені тепер брати кредити вигідніше, ніж новачкам. Це радує
Вероника
Привіт, Вікторе. Стандартна відсоткова ставка в Є-гроші становить 2,2%. Вартість кредитування можна знизити, скориставшись промокодом на знижку.
Віктор Рибін
Добрий день. Яка процентна ставка буде після першого кредиту? Дайте відповідь сюди, електронну пошту і номер телефону залишу після відповіді.
Семен Нагорняк
Не задоволений я відсотками за прострочення, чесно кажучи. Але не в ваш город цей камінь. Сам знав, на що йду, і що буде, якщо вчасно не повернути гроші.
Вероніка Нікітіна
Сервісом Є-гроші залишилася задоволена. Дякую за видачу кредиту на 7000 грн. Ми з чоловіком реалізували свою маленьку, але важливу мрію. Дякуємо.

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит цілодобово 24/7?

Способи через які можна погасити кредит цілодобово 24/7:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту цілодобово 24/7?

Необхідні документи для кредиту цілодобово 24/7:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит цілодобово 24/7?

Для оформлення кредиту цілодобово 24/7, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.