Швидкий кредит онлайн
1 30 days
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
500 10000

Швидкий кредит онлайн

Е-Гроші ☝ Взяти онлайн кредит ШВИДКО ✔️ ПРОСТО ✔️ ВИГІДНО ✔️ Видаємо 24/7. За ⏳ 5 хвилин. Без дзвінків, відмови і перевірок.<

500 - ₴10,000
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
Доступно через Взяти кредит онлайн на картку в Є-Гроші

Швидкий кредит онлайн

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

У багатих і заможних підприємців, простих роботяг на заводах, матерів-одиначок – у всіх бувають труднощі з грошима. Швидкий кредит на карту не допоможе одним махом вирішити всі проблеми, але він дасть можливість перепочити. Раптове важке фінансове навантаження може вимотувати психологічно і не давати отримувати від життя того, чого ви заслуговуєте. Швидкий кредит на карту – просте готове рішення на випадок, коли незрозуміло, де взяти гроші.

Підстрахуйтеся моментальним онлайн-кредитом від МФО. Переведіть подих, перекривши термінові фінансові складності, а потім поверніть гроші до визначеного терміну без переплат. Взяти моментальний кредит онлайн на карту можете в МФО Є-гроші.

Де брати моментальний кредит на карту

Банки стомлюють шарами бюрократичних процедур. Там черги, втомлені від життя менеджери і довгі відповіді на анкети. Явно не те, що потрібно, коли мова йде про необхідність в термінових грошах.

До приватних осіб на кшталт родичів або не таких уже й близьких колег з роботи звертатися не хочеться. І обтяжувати їх складнощами не хочеться, і псувати відносини в разі відмови або затримок з виплатами немає ніякого бажання. Є навіть така приказка: «Хочеш посваритися з товаришем, позич йому грошей».

Тоді до кого звернутися за швидкою фінансовою підтримкою без зайвих питань? Отримати терміновий кредит на карту в Україні можна через компанію Є-гроші. Ми – мікрофінансова організація, що кредитує фізичних осіб з усіх міст нашої країни. Кредитуємо через інтернет, тому користувач може подати заявку з кафе, дому, роботи, офісу. Потрібен тільки комп’ютер або мобільний пристрій з доступом до інтернету.

Особливості мікрокредитування в Є-гроші:

 • перший займ видаємо під 0 відсотків;
 • новим клієнтам надаємо позику до 15 000 грн;
 • переплачувати за послугу не доведеться;
 • важливо тільки вчасно повернути гроші, щоб не платити відсотки;
 • якщо не встигаєте вчасно повернути кошти, можна продовжити договір без штрафів за допомогою пролонгації.

Хто може отримати швидкий кредит онлайн

Якщо ви повнолітній українець, у якого виникла термінова потреба в грошах, то цього вже достатньо, щоб мати право звернутися в Є-гроші за мікрокредитом.

Кого кредитуємо:

 • повнолітніх студентів;
 • офіційно працевлаштованих громадян;
 • тимчасово безробітних;
 • людей без офіційного оформлення;
 • українців, які працюють на себе.

До нас звертаються за фінансовою підтримкою пенсіонери, молодь, чоловіки і жінки середнього віку. Віртуальні двері компанії Є-гроші відкриті для всіх жителів нашої країни, які потрапили в складну ситуацію.

Умови отримання термінового кредиту на карту

Кожен крок роботи з онлайн-сервісом Є-гроші побудований в дистанційному форматі. Якщо хочете взяти швидкий кредит онлайн в Є-гроші, враховуйте той факт, що їхати за грошима або подачею заяви не доведеться. Можете перебувати в комфортних умовах, взяти ноутбук, підключитися до інтернету і віддалено подати заявку на мікрокредит.

Заповнення анкети, відправка заявка, її перевірка, зарахування грошей на карту – процеси збудовані у нас таким чином, що все відбувається віддалено. Офіси для клієнтів, банківські відділення – минуле століття. Клієнтський сервіс для нас стоїть на першому місці, тому ми постаралися максимально полегшити процедуру оформлення мікропозик. Тепер на отримання термінової позики новим клієнтам вистачає 30 хвилин, а тим, хто звертається повторно, – 5 хвилин.

Що потрібно для оформлення мікрокредиту в E-groshi:

 1. Відповати віковим обмеженням – 18-60 років.
 2. Українське громадянство і прописка.
 3. Комп’ютер з інтернетом.
 4. Банківська картка.
 5. Мобільний телефон.
 6. Мати необхідний пакет документів.

Про базовий набір документів для подачі заявки на мікрокредитування детальніше поговоримо нижче.

Необхідні документи

В Є-гроші отримати позику простіше, ніж в банках та інших фінансових установах. В нашій мікрофінансовій організації користувачі не підтверджують офіційно фінансовий стан і факт працевлаштування. Досить дистанційного підтвердження особи. Отриманих відомостей нам вистачить, щоб перевірити інформацію про позичальника, подавши заявку в архів Бюро кредитних історій.

Ми видаємо кредити на карту за двома документами:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Процес кредитування в мікрофінансовій організації Є-гроші побудований віддалено, тому показувати документи при особистому відвідуванні офісу компанії не потрібно. Просто вкажіть дані ІПН та паспорта в анкеті. Ми вам довіряємо.

Як отримати миттєвий кредит на карту від E-Groshi

Покрокова інструкція з оформлення мікропозик в нашій МФО:

 1. Перебуваючи на сайті, виберіть оптимальні кредитні умови.
 2. Увійдіть, вказавши основні дані.
 3. Заповніть в анкеті іншу інформацію про себе.
 4. Подайте заявку – на її перевірку у нас піде до 5 хвилин.
 5. Отримайте терміновий кредит на карту миттєво після перевірки.

Отримані заявки на отримання мікрокредитів перевіряє спеціальна система, іменована кредитним роботом. Автоматизовані процеси в цьому напрямку допомагають нам швидше давати клієнтам відповіді на їхні звернення. Після перевірки потрібна сума зараховується автоматично на банківський рахунок позичальника, якщо кредитний робот схвалює заявку.

Кредитна історія, офіційна робота і соціальний статус позначаються на результаті прийняття рішення, але вони далеко не єдині. Крім них ми перевіряємо ще сотню інших параметрів в анкеті користувачів на предмет відповідності базовим вимогам нашої організації.

Щоб підвищити шанси на отримання схвалення заявки, вказуйте правдиву інформацію про себе і перевіряйте внесені дані на предмет помилок. Будь-які невідповідності з дійсністю (навіть випадково через банальні помилки) можуть негативно вплинути на шанси отримати позику.

Як розрахувати процентну ставку позики

Якщо звертаєтеся за кредитуванням в Є-гроші вперше, то про прорахунок процентної ставки можна навіть не замислюватися. До 10000 грн терміном на місяць ми видаємо під 0 відсотків.

Розрахувати процентну ставку на наші послуги при повторних зверненнях можете у відповідному розділі особистого кабінету. Він доступний на сайті Є-гроші після реєстрації.

Переваги отримання миттєвої позики від Є-гроші

Чому вам варто отримати мікропозику в нашій мікрофінансовій організації:

 • весь процес відбувається онлайн – нікуди не треба їхати;
 • зрозумілі і прозорі умови;
 • перша позика під 0%;
 • без застав та довідки про доходи;
 • гроші зараховуються на карту моментально.

Швидкий кредит на карту в Україні можна за 20-30 хвилин оформити в Є-гроші.

Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 4.75 - 4 коментар (ів) про кредит моментальний
Анастасія Мартиненко
Взяла 1500, повернула 1500 гривень. Де відсотки? Немає відсотків. Найс ріал. Запаслася довгоочікуваними книжками, які тільки в одному місці знайшла. Шукала рік !! Ну круто ж
Сніжана Потапова
Беру кредити в компанії Є-гроші приблизно раз на квартал, коли виникають сезонні проблеми в моєму невеличкому бізнесі, відмов ще ні разу не отримувала, компанія завжди приходить на допомогу буду брати тут займ іще не раз
Sergey
Коли в якийсь момент набридло вже позичати гроші у друзів, подав заявку в є-гроші. ну непогано, нехай і невеликі відсотки переплатив, зате хоч відчуваєш себе незалежною людиною. Коли що, займав 6000 грн. Подавав заявку на 8000, але схвалили тільки 6000. Вдруге отримав, до речі, більше.
Світлана Пікуль
Пишу вдячний відгук в компанію Є-гроші. Сподобалося все: сервіс, умови, ставлення співробітників до мене. Довго не могла розібратися, як повертати гроші, щоб не було прострочень. У кінці кінців мені все пояснили і я змогла вчасно закрити цей і старі кредити.

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити швидкий кредит онлайн?

Способи через які можна погасити швидкий кредит онлайн:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення швидкого кредиту онлайн?

Необхідні документи для швидкого кредиту онлайн:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший швидкий кредит онлайн?

Для оформлення швидкого кредиту онлайн, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.