Швидкий кредит онлайн

При оформленні кредиту потрібно протягом деякого часу чекати розгляду заявки і вивчення кредитної історії. Тільки після перевірки всіх документів і оцінки доходу приймається рішення схвалити або ж відхилити запит. Що ж робити, якщо на це немає часу? Вихід є – швидкий кредит на карту від Є-Гроші. Моментальний займ онлайн за 5 хвилин на вигідних умовах – це зручний фінансовий інструмент, який завжди під рукою.

Як швидко і на яких умовах видаємо позики

При термінової потреби в грошах немає часу чекати, коли відкриються банки. В Є-гроші ви можете взяти кредит онлайн вночі, гроші приходять на карту моментально.

На грошовий переказ при оформленні моментального кредиту онлайн на карту витрачається не більше 1-2 хвилин. На обробку нової заявки йде близько 5 хвилин, що здійснюється в автоматичному режимі. В результаті вся процедура займає від 15 до 20 хвилин (з урахуванням часу на заповнення online анкети).

Умови отримання миттєвого кредиту на карту:

 • під 0% на 30 днів;
 • відсутність непогашених позик;
 • своєчасне повернення боргу без прострочень.

Якщо після оформлення заявки пройшло більше часу, ніж зазначено, а гроші так і не надійшли на карту, тоді зв’яжіться зі службою підтримки. Затримки перекладів можуть бути пов’язані з роботою банку. У такому випадку наш фахівець зв’яжеться з фінансовою організацією і уточнить причини затримки грошових надходжень на рахунок клієнта.

Ми працюємо 24/7 – система аналізує заявки в автоматичному режимі, зіставляючи отриману інформацію з базою даних, формуючи рейтинг. Заявка на кредит буде схвалена тільки в тому випадку, якщо кількість набраних балів буде достатнім. Видача позик здійснюється без участі операторів. Завдяки цьому помилки, які виникають через людський фактор, виключені.

Є-гроші видає кредити без комісій за півгодини. Досить заповнити анкету, почекати 5 хвилин і отримати гроші миттєво на карту.

Як оформити терміновий кредит на карту

Щоб оформити кредит онлайн, слідуйте простому алгоритму: заповніть заявку та підпишіть договір. Рішення приймається за 5 хвилин. Залишити запит на отримання кредиту з мінімальними вимогами можна на офіційному сайті мікрофінансової організації. Зверніть увагу, що надана клієнтом інформація проходить кілька ступенів перевірки. У разі недостовірних даних у видачі фінансових коштів буде відмовлено.

Щоб отримати гроші моментально на карту, слід виконати наступні дії:

 1. Вибираємо кредитний продукт. Вказуємо одне з доступних кредитних пропозицій.
 2. Вносимо необхідну інформацію. Заповнюємо всі обов’язкові поля анкети, надаючи тільки достовірні дані.
 3. Уточнюємо умови співпраці. Прописуємо необхідну суму і вказуємо терміни погашення.
 4. Здійснюємо прив’язку карти. Додаємо свій банківський продукт, підтверджуємо згоду з умовами договору.
 5. Підписуємо договір. На вказаний номер телефону буде висланий код для підтвердження в СМС і вводимо його в відповідне поле.

Пам’ятайте, що отримати кредит можна тільки на карту, яка була видана на ім’я позичальника (на лицьовій стороні має бути зазначено ім’я власника). Баланс карти повинен бути позитивним. Також Є-гроші пропонує супервигідний акцію: безвідсотковий кредит за першим договором.

Мінімальний пакет документів

Для отримання позики в великих фінансових компаніях необхідний повний пакет документів. На це йде багато часу. Ми пропонуємо швидке оформлення.

Для видачі моментального мікропозик на карту, необхідно надати:

 • паспорт громадянина України, виданий в будь-якому регіоні країни і має не минулий термін дії;
 • ІПН (індивідуальний номер платника податків, який присвоюється всім громадянам).

МФО Є-Гроші працює тільки з громадянами України. Для співпраці також необхідна діюча електронна пошта і активний номер мобільного телефону (для зв’язку з клієнтом).

Необхідність в наданні додаткових документів відсутня. Для схвалення заявки не потрібні довідки з податкової або з роботи. Також немає необхідності в документальному підтвердженні володіння цінним майном, зазначеному в анкеті.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити швидкий кредит онлайн?

Способи через які можна погасити швидкий кредит онлайн:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення швидкого кредиту онлайн?

Необхідні документи для швидкого кредиту онлайн:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший швидкий кредит онлайн?

Для оформлення швидкого кредиту онлайн, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.