Швидкий кредит онлайн

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

У багатих і заможних підприємців, простих роботяг на заводах, матерів-одиначок – у всіх бувають труднощі з грошима. Швидкий кредит на карту не допоможе одним махом вирішити всі проблеми, але він дасть можливість перепочити. Раптове важке фінансове навантаження може вимотувати психологічно і не давати отримувати від життя того, чого ви заслуговуєте. Швидкий кредит на карту – просте готове рішення на випадок, коли незрозуміло, де взяти гроші.

Підстрахуйтеся моментальним онлайн-кредитом від МФО. Переведіть подих, перекривши термінові фінансові складності, а потім поверніть гроші до визначеного терміну без переплат. Взяти моментальний кредит онлайн на карту можете в МФО Є-гроші.

Де брати моментальний кредит на карту

Банки стомлюють шарами бюрократичних процедур. Там черги, втомлені від життя менеджери і довгі відповіді на анкети. Явно не те, що потрібно, коли мова йде про необхідність в термінових грошах.

До приватних осіб на кшталт родичів або не таких уже й близьких колег з роботи звертатися не хочеться. І обтяжувати їх складнощами не хочеться, і псувати відносини в разі відмови або затримок з виплатами немає ніякого бажання. Є навіть така приказка: «Хочеш посваритися з товаришем, позич йому грошей».

Тоді до кого звернутися за швидкою фінансовою підтримкою без зайвих питань? Отримати терміновий кредит на карту в Україні можна через компанію Є-гроші. Ми – мікрофінансова організація, що кредитує фізичних осіб з усіх міст нашої країни. Кредитуємо через інтернет, тому користувач може подати заявку з кафе, дому, роботи, офісу. Потрібен тільки комп’ютер або мобільний пристрій з доступом до інтернету.

Особливості мікрокредитування в Є-гроші:

 • перший займ видаємо під 0 відсотків;
 • новим клієнтам надаємо позику до 10 000 грн;
 • переплачувати за послугу не доведеться;
 • важливо тільки вчасно повернути гроші, щоб не платити відсотки;
 • якщо не встигаєте вчасно повернути кошти, можна продовжити договір без штрафів за допомогою пролонгації.

Хто може отримати швидкий кредит онлайн

Якщо ви повнолітній українець, у якого виникла термінова потреба в грошах, то цього вже достатньо, щоб мати право звернутися в Є-гроші за мікрокредитом.

Кого кредитуємо:

 • повнолітніх студентів;
 • офіційно працевлаштованих громадян;
 • тимчасово безробітних;
 • людей без офіційного оформлення;
 • українців, які працюють на себе.

До нас звертаються за фінансовою підтримкою пенсіонери, молодь, чоловіки і жінки середнього віку. Віртуальні двері компанії Є-гроші відкриті для всіх жителів нашої країни, які потрапили в складну ситуацію.

Умови отримання термінового кредиту на карту

Кожен крок роботи з онлайн-сервісом Є-гроші побудований в дистанційному форматі. Якщо хочете взяти швидкий кредит онлайн в Є-гроші, враховуйте той факт, що їхати за грошима або подачею заяви не доведеться. Можете перебувати в комфортних умовах, взяти ноутбук, підключитися до інтернету і віддалено подати заявку на мікрокредит.

Заповнення анкети, відправка заявка, її перевірка, зарахування грошей на карту – процеси збудовані у нас таким чином, що все відбувається віддалено. Офіси для клієнтів, банківські відділення – минуле століття. Клієнтський сервіс для нас стоїть на першому місці, тому ми постаралися максимально полегшити процедуру оформлення мікропозик. Тепер на отримання термінової позики новим клієнтам вистачає 30 хвилин, а тим, хто звертається повторно, – 5 хвилин.

Що потрібно для оформлення мікрокредиту в E-groshi:

 1. Відповати віковим обмеженням – 18-60 років.
 2. Українське громадянство і прописка.
 3. Комп’ютер з інтернетом.
 4. Банківська картка.
 5. Мобільний телефон.
 6. Мати необхідний пакет документів.

Про базовий набір документів для подачі заявки на мікрокредитування детальніше поговоримо нижче.

Необхідні документи

В Є-гроші отримати позику простіше, ніж в банках та інших фінансових установах. В нашій мікрофінансовій організації користувачі не підтверджують офіційно фінансовий стан і факт працевлаштування. Досить дистанційного підтвердження особи. Отриманих відомостей нам вистачить, щоб перевірити інформацію про позичальника, подавши заявку в архів Бюро кредитних історій.

Ми видаємо кредити на карту за двома документами:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Процес кредитування в мікрофінансовій організації Є-гроші побудований віддалено, тому показувати документи при особистому відвідуванні офісу компанії не потрібно. Просто вкажіть дані ІПН та паспорта в анкеті. Ми вам довіряємо.

Як отримати миттєвий кредит на карту від E-Groshi

Покрокова інструкція з оформлення мікропозик в нашій МФО:

 1. Перебуваючи на сайті, виберіть оптимальні кредитні умови.
 2. Увійдіть, вказавши основні дані.
 3. Заповніть в анкеті іншу інформацію про себе.
 4. Подайте заявку – на її перевірку у нас піде до 5 хвилин.
 5. Отримайте терміновий кредит на карту миттєво після перевірки.

Отримані заявки на отримання мікрокредитів перевіряє спеціальна система, іменована кредитним роботом. Автоматизовані процеси в цьому напрямку допомагають нам швидше давати клієнтам відповіді на їхні звернення. Після перевірки потрібна сума зараховується автоматично на банківський рахунок позичальника, якщо кредитний робот схвалює заявку.

Кредитна історія, офіційна робота і соціальний статус позначаються на результаті прийняття рішення, але вони далеко не єдині. Крім них ми перевіряємо ще сотню інших параметрів в анкеті користувачів на предмет відповідності базовим вимогам нашої організації.

Щоб підвищити шанси на отримання схвалення заявки, вказуйте правдиву інформацію про себе і перевіряйте внесені дані на предмет помилок. Будь-які невідповідності з дійсністю (навіть випадково через банальні помилки) можуть негативно вплинути на шанси отримати позику.

Як розрахувати процентну ставку позики

Якщо звертаєтеся за кредитуванням в Є-гроші вперше, то про прорахунок процентної ставки можна навіть не замислюватися. До 10000 грн терміном на місяць ми видаємо під 0 відсотків.

Розрахувати процентну ставку на наші послуги при повторних зверненнях можете у відповідному розділі особистого кабінету. Він доступний на сайті Є-гроші після реєстрації.

Переваги отримання миттєвої позики від Є-гроші

Чому вам варто отримати мікропозику в нашій мікрофінансовій організації:

 • весь процес відбувається онлайн – нікуди не треба їхати;
 • зрозумілі і прозорі умови;
 • перша позика під 0%;
 • без застав та довідки про доходи;
 • гроші зараховуються на карту моментально.

Швидкий кредит на карту в Україні можна за 20-30 хвилин оформити в Є-гроші.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити швидкий кредит онлайн?

Способи через які можна погасити швидкий кредит онлайн:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення швидкого кредиту онлайн?

Необхідні документи для швидкого кредиту онлайн:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший швидкий кредит онлайн?

Для оформлення швидкого кредиту онлайн, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.