Друзі - це скарб
а 400 грн - бонус!
image
Ще більше вигоди
в мобільному додатку!
image

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання та отримуйте 400 грн за кожного, хто оформить першу позику на термін понад 5 днів!

Увага! Знижка -50% з промокодом FNP50 на позику до 30 000 грн діє на всі кредитні продукти тільки в мобільному додатку!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 500

До 20000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Друзі - це скарб
а 400 грн - бонус!
image
Ще більше вигоди
в мобільному додатку!
image

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання та отримуйте 400 грн за кожного, хто оформить першу позику на термін понад 5 днів!

Увага! Знижка -50% з промокодом FNP50 на позику до 30 000 грн діє на всі кредитні продукти тільки в мобільному додатку!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
  • Програма лояльності "Система нагород";
  • Швидка авторизація;
  • Подача заявки в 2 кліки;
  • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
  • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Де можна взяти онлайн кредит через дію?

Сервіс “Дія” було запущено в Україні у лютому 2020 року. “Дія” – це державна електронна платформа, розроблена для надання громадянам України зручного доступу до державних послуг та інформації. Він надає можливість отримувати електронні послуги, платити рахунки, отримувати інформацію про соціальну допомогу та багато іншого. Сервіс “Дія” також має мобільний додаток для смартфонів, який дозволяє користувачам взаємодіяти з державними послугами через мобільні пристрої.

Оформити онлайн-кредит через сервіс Дія можна в багатьох мікрофінансових організаціях: E-groshi, CreditKasa, Moneyveo, Miloan та інші.

Що таке сервіс “Дія”

Сервіс “Дія” є державною цифровою платформою в Україні, яку надає Міністерство цифрової трансформації України. Він надає зручний доступ до державних послуг, інформації та онлайн-функцій через веб-портал та мобільний додаток.

Сервіс “Дія” створено з метою полегшення взаємодії громадян із державними органами та спрощення процесів отримання різних послуг. Він об’єднує різні державні служби та дозволяє громадянам отримувати доступ до інформації та послуг в одному місці без необхідності відвідувати різні організації.

За допомогою сервісу “Дія” громадяни України можуть отримувати інформацію про свої права та обов’язки; запитувати та отримувати різні документи та довідки, включаючи паспорти, посвідчення водія, свідоцтва про народження; подавати податкові декларації та керувати податковими питаннями; реєструватися в електронних аукціонах та отримувати доступ до інформації про державні закупівлі; отримувати субсидії на оплату комунальних послуг; отримувати інформацію про стан своїх банківських рахунків та оновлювати контактні дані; використовувати цифровий підпис для підтвердження своєї особи та проведення електронних транзакцій.

Сервіс “Дія” має широкий функціонал і постійно розширюється, щоб спростити та покращити доступ громадян до державних послуг. Він є важливою частиною зусиль України щодо цифрової трансформації та підвищення ефективності державного управління.

Як оформити кредит через сервіс «Дія»

Перед тим, як оформляти онлайн-кредит через сервіс «Дія», позичальник повинен визначитися з термінами кредитування та розміром кредиту, заздалегідь прорахувавши за допомогою кредитного калькулятора розмір щомісячного платежу.

Після цього необхідно на сайті МФО пройти реєстрацію та вибрати функцію авторизації через систему сервісу держпослуг. Додаток “Дія” відкриється в автоматичному режимі, клієнт повинен буде дати дозвіл кредитору на обробку своїх персональних даних, після чого інформація буде скопійована до бази МФО. Клієнту залишається лише закінчити оформлення своєї заявки та відправити її на розгляд до адміністрації МФО.

Якщо заявку клієнта буде схвалено, необхідно підписати електронний договір, після чого гроші будуть зараховані на банківську картку позичальника.

Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 20 000 грн під 0,02% в день.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити