Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

До -99,9% реально!

Сума позики:

Від 1000

До 30000

Строк, календарні дні:

Від 1 дня

До 30 днів

Повернути:

До ПТ. 04.02.2023

Сума кредиту:

0.00

Сума процентiв:

0.00

Сума до погашення:

0.00

Розрахунок не є кредитним калькулятором згідно постанови Правління НБУ №100 від 05.10.2021р. Ознайомитись з кредитними продуктами Компанії, їх істотними характеристиками та розрахувати вартість і витрати за позикою можливо у розділі "Послуги"

Детальніше
image
Щаслива знижка!
image
Вперше у нас?
image

Дозвольте собі більше! Вказуйте промокод 8MARCH під час оформлення позики до 30 000 грн та користуйтесь до 360 днів!

Оформіть першу позику з унікальною знижкою -90% в Є Гроші! Вказуйте NEW90 під час подачі заявки!

Гаманець в мобільному телефоні!
image
  • Програма лояльності "Система нагород";
  • Швидка авторизація;
  • Подача заявки в 2 кліки;
  • Кешбек після закриття з можливістю виводити на картку;
  • Індивідуальні знижки та пропозиції.
Які наші переваги?
image

Кешбек:

Нараховуємо всім клієнтам після кожного закриття позики з можливістю виводити на власну картку, поповнювати мобільний, сплачувати відсотки за відкритою позикою або контролювати власну кредитну історію!

image

Приведи друга:

Запрошуйте друзів за допомогою реферального посилання в особистому кабінеті та отримуйте за це бонуси та знижки!

image

Система нагород:

Збирайте нагороди в мобільному додатку за прості дії та отримуйте підвищений кешбек після закриття позики! А на додачу, отримуйте індивідуальні бонуси та вигравайте призи!

Терміново потрібні гроші в борг? Є гроші допоможе

Багато хто з українців останнім часом переймається питанням, де взяти гроші, оскільки фінансова ситуація в країні дуже складна. Інколи питання позики стоїть дуже гостро. Де взяти гроші терміново, та де взяти гроші без кредиту – це найбільш популярні питання, які задають пересічні громадяни, шукаючи кредитно-фінансову установу.

Де можна швидко оформити кредит

Отримання кредиту та швидкість, з якою можна отримати гроші, залежить від багатьох факторів, які включають кредитну історію клієнта, його доходи та інші критерії, встановлені кредитними організаціями. У тому випадку, якщо потенційний позичальник є клієнтом одного з банків, можна звернутися до банку і дізнатися про умови отримання швидкого кредиту. Деякі банки пропонують попереднє схвалення кредиту чи швидку обробку заявок. Існують онлайн-платформи, які пропонують кредити із швидкою обробкою заявок. Слід бути уважним і перевіряти надійність та репутацію кредитора, перш ніж передавати свої особисті дані чи гроші. Кредитні спілки можуть надати кредити своїм членам із більш гнучкими умовами. Можна звернутися до місцевої кредитної спілки та дізнатися про можливість отримання кредиту. Найшвидший і простий спосіб оперативно вирішити фінансову проблему, що виникла, - позичити гроші у знайомих. Якщо у вас є довірчі стосунки з родичами, друзями чи знайомими, ви можете попросити їх про надання кредиту. Але така можливість існує не завжди. Незалежно від обраного варіанта, необхідно уважно ознайомитись з умовами кредиту, проаналізувати процентні ставки, платежі та строки повернення перед підписанням договору. Оформляючи кредит, клієнт має бути впевнений у своїй фінансовій стабільності, щоб повернути позикові кошти у строк, та уникнути негативних наслідків для своєї кредитної історії.

Оформлення кредиту в МФО

Оформлення кредиту в МФО є досить зручним і простим способом отримати відносно невелику суму грошей у борг. Наприклад, на сайті МФО «Є гроші» можна протягом кількох хвилин оформити кредит розміром до 25 000 гривень терміном до 30 днів з процентною ставкою 0,02% на день. Оформивши такий кредит, клієнт має повернути 25075 гривень. Тобто сума за користування кредитом протягом місяця становитиме лише 75 гривень. В Україні працюють сотні різних МФО, які пропонують аналогічні послуги. За такої високої конкуренції кредитори змушені «заманювати» клієнтів наданням різноманітних бонусів, яких немає у конкурентів. Це можуть бути різноманітні акційні пропозиції, розіграш призів, роздача промокодів та ін. Багато МФО пропонують оформити перший кредит на пільгових умовах. Таким чином, зареєструвавшись у кількох МФО, клієнт матиме гарний вибір для отримання кращих умов кредитування, що дасть йому можливість заощаджувати на своїх позиках.
Ми кращі серед інших

Автоматизована система

Похибка при прийнятті рішення виключена, адже розглядає заявки автоматизована система скорингу.

image

Переказуємо кошти 24/7

Розглядаємо 100% заявок. Цілодобова підтримка без перерви та вихідних.

image

Знижена відсоткова ставка

Перша позика до 30 000 грн на індивідуальних умовах.

image

Позика в мобільному додатку

Оформлення необхідної суми в мобільному додатку відбувається у 2 кліки, а після закриття нараховується кешбек.

image

Мінімум даних

Запитуємо тільки номер телефону, паспортні дані, ІПН та банківську картку. Ніяких довідок про доходи та поручителів.

image

Акції та програма лояльності

Проводимо регулярні акції та надаємо індивідуальні знижки для своїх клієнтів.

image
Ми видаємо кредити