Кредит на карту монобанку
1 30 days
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
500 10000

Кредит на карту монобанку

Є-Гроші ☝ Взяти кредит на карту Монобанк ✔️ ПРОСТО ✔️ ВИГІДНО ✔️ Видаємо ⌚️ 24/7. Без дзвінків, відмови і перевірок.<

500 - ₴10,000
Фиксированные процентные ставки диапазон от 0.01% 1.99%
Доступно через Взяти кредит онлайн на картку в Є-Гроші

Кредит на карту монобанку

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Монобанк став першим банком в Україні, який повноцінно почав свою роботу взагалі без відділень. Офлайн-офісів для прийому клієнтів у цій організації немає. Однак монобанк використовує точки видачі карт, які зазвичай розміщені в форматі острівців в торгових центрах. Взяти кредит на карту монобанк можна віддалено, використовуючи смартфон з доступом до інтернету. За рахунок цього процес видачі позик проходить швидше і зручніше, ніж в більшості інших банківських організацій. Однак є і свої негативні нюанси.

Онлайн-кредитування в цьому банку проходить у форматі видачі кредитної карти. При її оформленні користувач проходить анкетування, розповідаючи про себе. Після цього монобанк видає клієнтові доступ до кредитних коштів. Сума ліміту залежить від того, наскільки користувач відповідає встановленим критеріям монобанк.

Недоліком онлайн-кредитування в цьому банку можна назвати строгі вимоги при відборі позичальників. Труднощі з позикою можуть виникнути навіть у тих людей, які працюють офіційно та мають непогану платоспроможність. Невідповідним по базовим критеріям користувачам може бути відмовлено в кредитуванні або ж наданий мінімальний кредитний ліміт. Взяти кредит на карту без перевірки кредитної історії в Монобанк не вийде. Це один з ключових чинників, з аналізу якого банк видає кредити. За позикою без перевірки КІ краще звернутися в Є-гроші.

Переваги оформлення кредиту на карту монобанк

Якщо ви порівнюєте кілька банків для можливого кредитування, то пропозиція монобанк відрізняється на тлі інших зручністю подачі заявки. По суті, вам потрібно тільки оформити кредитну карту і заповнити онлайн-заявку на формування відповідного ліміту позикових коштів, який можна витрачати. 10 тисяч і більше ви можете зайняти віддалено і в банку.Наприклад, можна оформити займ на карту Монобанк.

Головні переваги отримання мікрокредиту в монобанк:

 • після оформлення картки користуватися кредитом можна в будь-який час;
 • не потрібно кожен раз подавати заявку заново при бажанні взяти кредит;
 • доступними кредитними грошима можна користуватися безкоштовно, якщо повертати на баланс повну суму протягом 62 днів;
 • максимально можливий кредитний ліміт становить 100 000 грн;
 • доступні позикові кошти можна використовувати на будь-які цілі.

Здавалося б, все здорово, адже не потрібно їхати в банківське відділення, стояти в чергах, вручну заповнювати онлайн-анкету і т.п. Але не все так просто. Щоб взяти кредит на карту монобанк, необхідно спочатку отримати пластик – саму картку. Можна поїхати за нею в пункт видачі або замовити доставку.

Сам процес видачі пластика проходить досить швидко, але багато часу може піти на дорогу. Плюс незрозуміло, чи варта гра свічок, адже невідомо, який обсяг позикових коштів буде доступний саме вам.

Онлайн-кредитування в Монобанк – це зручно і просто, але там не завжди можна отримати потрібну суму. Все залежить від розміру доступного кредитного ліміту. Онлайн кредит 20000 грн банк зазвичай видає тим користувачам, які використовують карту в якості основної.

Причини відмови кредиту на карту монобанк

Відмовити у видачі мікропозик в цьому банку можуть, якщо позичальник намагається зробити шахрайські дії:

 • невірно вносить персональні дані (причому випадкові помилки теж можуть привести до відмови, тому важливо перевіряти анкету);
 • вводить в оману компанію, вказуючи завідомо неправдиві параметри про працевлаштування, сімейний стан, розмір заробітної плати та ін .;
 • пробує взяти кредит на ім’я іншої людини.

Також не вдасться оформити позику, якщо зазначений на карті термін дії вже закінчився. Видається пластик зазвичай на 4 роки. Після закінчення цього періоду картку необхідно замінити.

Кредит 10000 грн в Монобанк можна отримати тільки в разі, якщо вам схвалять відповідний кредитний ліміт по карті. Будьте готові до того, що спочатку в потрібній сумі можуть відмовити. У майбутньому можна подавати нові заявки на перегляд розміру кредитного ліміту.

Займ на карту не виходячи з дому можна оформити не тільки в Монобанк. Ще один ефективний інструмент – МФО. Ви можете зайняти до 10000 грн віддалено, звернувшись в Є-гроші.

Як взяти кредит на карту монобанк з Є-гроші

Якщо для вас найбільшу важливість має терміновість і простота отримання позикових коштів, то краще цікавитися, не як отримати кредит на карту монобанк, а як скористатися онлайн-позикою від E-Groshi. Нижче ми надамо вам докладну інформацію про умови кредитування в МФО.

Видача мікрокредиту в компанії Є-гроші проходить в 7 основних етапів:

 1. Реєстрація на сайті в віддаленому режимі.
 2. Заповнення онлайн-анкети із зазначенням банківської картки, контактів, реквізитів документів і персональної інформації.
 3. Вибір умов мікрокредитування: термін, сума.
 4. Подача заявки позичальником.
 5. Розгляд звернення кредитним роботом.
 6. Повідомлення позичальника про рішення видачі позики.
 7. Зарахування коштів на рахунок.

Як бачите, процедура видачі мікрокредиту в Є-гроші проходить набагато швидше в порівнянні з тим, як видається позика на карту монобанк. Наше МФО – найкраще рішення для тих клієнтів, яким гроші потрібні терміново і без відмови. Шанси на отримання мікрокредиту є навіть у користувачів з негативною кредитною історією.

Займ за 10 хвилин в Монобанк можна отримати тільки в тому випадку, якщо у вас вже оформлена кредитна карта. Якщо ж її немає, тоді простіше і швидше отримати гроші в МФО Є-гроші.

Умови для позичальників

У порівнянні з тим, як взяти кредит в монобанк онлайн, відбір позичальників для кредитування в компанії Є-гроші проходить набагато простіше. Потрібно відповідати базовим вимогам, під які підходить велика частина жителів нашої країни.

Умови подання заявки на мікрокредит у МФО Є-гроші:

 • повноліття, але не старше 60 років;
 • постійне проживання в Україні;
 • українське громадянство;
 • подавати заявку може тільки той, на чиє ім’я оформляється позику.

Також вам знадобиться номер телефону, до якого є доступ. Це необхідно для підписання кредитного договору за допомогою введення на сайті коду, який прийде на вказаний при реєстрації мобільний.

Документи для оформлення

Активне працевлаштування, довідка про доходи та інші офіційні підтвердження зайнятості позичальника при зверненні в МФО не потрібні. Про суму 

щомісячного заробітку доведеться згадати разово при заповненні анкети, проте нічим підтверджувати це не потрібно.

Для подачі онлайн-заявки на кредитування досить 2 документів:

 • ІПН;
 • паспорт.

Нові клієнти МФО Є-гроші займають в нашій компанії від 500 до 10000 грн під 0%. Повернути позикові кошти можна протягом місяця. При повторних зверненнях сума і термін можливого кредитування зростають.

Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 4.67 - 3 коментар (ів) про кредит на карту Монобанку
Владік Шишка
Онлайн-сервіс Є-Гроші мене влаштовує. Іноді лаги, але це може бути через мій слабкий інтернет в Синельниково. На 7 000 грн отримав кредит при першому зверненні. Двічі ще не оформляв заявку на кредитування, але буде день буде їжа. мені подобається Ваша компанія
Віктор Безфамили
Пишу правдивий відгук, тому очікую знижку. Так я зазвичай цими справами не займаюся. Хочу висловити повагу компанії Є-гроші за своєчасний фінансовий підігрів. На жаль, син потребував, тільки тепер став на ноги і готовий повернути. При першому зверненні відсотки не капали.
Маріана Барановська
Я клієнт компанії Є-гроші вже більше двох років. З крайнім кредитом майже зірвала термін і ледь не залізла у прострочення, але вчасно зрозуміла, що є така річ як ПРОЛОНГАЦІЯ. Кредитна історія збережена, а це важливо. Репутація моя теж залишилася не підмоченою. Спасибі менеджерам компанії, що допомагають консультаціями.

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на карту монобанку?

Способи через які можна погасити кредит на карту монобанку:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на карту монобанку?

Необхідні документи для кредиту на карту монобанку:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на карту монобанку?

Для оформлення кредиту на карту монобанку, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.