Кредит на карту монобанку

Чому потрібно вибрати нас
Видача кредиту до 4-х хвилин
Комфортне обслуговування
Регулярні акції і знижки
Вимоги до отримання кредиту
Громадянство України
Мобільний телефон
Вік від 18 років
Комп'ютер / Гаджет та Інтернет
Банківська картка
Ваше бажання

Монобанк став першим банком в Україні, який повноцінно почав свою роботу взагалі без відділень. Офлайн-офісів для прийому клієнтів у цій організації немає. Однак монобанк використовує точки видачі карт, які зазвичай розміщені в форматі острівців в торгових центрах. Взяти кредит на карту монобанк можна віддалено, використовуючи смартфон з доступом до інтернету. За рахунок цього процес видачі позик проходить швидше і зручніше, ніж в більшості інших банківських організацій. Однак є і свої негативні нюанси.

Онлайн-кредитування в цьому банку проходить у форматі видачі кредитної карти. При її оформленні користувач проходить анкетування, розповідаючи про себе. Після цього монобанк видає клієнтові доступ до кредитних коштів. Сума ліміту залежить від того, наскільки користувач відповідає встановленим критеріям монобанк.

Недоліком онлайн-кредитування в цьому банку можна назвати строгі вимоги при відборі позичальників. Труднощі з позикою можуть виникнути навіть у тих людей, які працюють офіційно та мають непогану платоспроможність. Невідповідним по базовим критеріям користувачам може бути відмовлено в кредитуванні або ж наданий мінімальний кредитний ліміт. Взяти кредит на карту без перевірки кредитної історії в Монобанк не вийде. Це один з ключових чинників, з аналізу якого банк видає кредити. За позикою без перевірки КІ краще звернутися в Є-гроші.

Переваги оформлення кредиту на карту монобанк

Якщо ви порівнюєте кілька банків для можливого кредитування, то пропозиція монобанк відрізняється на тлі інших зручністю подачі заявки. По суті, вам потрібно тільки оформити кредитну карту і заповнити онлайн-заявку на формування відповідного ліміту позикових коштів, який можна витрачати. 10 тисяч і більше ви можете зайняти віддалено і в банку.Наприклад, можна оформити займ на карту Монобанк.

Головні переваги отримання мікрокредиту в монобанк:

 • після оформлення картки користуватися кредитом можна в будь-який час;
 • не потрібно кожен раз подавати заявку заново при бажанні взяти кредит;
 • доступними кредитними грошима можна користуватися безкоштовно, якщо повертати на баланс повну суму протягом 62 днів;
 • максимально можливий кредитний ліміт становить 100 000 грн;
 • доступні позикові кошти можна використовувати на будь-які цілі.

Здавалося б, все здорово, адже не потрібно їхати в банківське відділення, стояти в чергах, вручну заповнювати онлайн-анкету і т.п. Але не все так просто. Щоб взяти кредит на карту монобанк, необхідно спочатку отримати пластик – саму картку. Можна поїхати за нею в пункт видачі або замовити доставку.

Сам процес видачі пластика проходить досить швидко, але багато часу може піти на дорогу. Плюс незрозуміло, чи варта гра свічок, адже невідомо, який обсяг позикових коштів буде доступний саме вам.

Онлайн-кредитування в Монобанк – це зручно і просто, але там не завжди можна отримати потрібну суму. Все залежить від розміру доступного кредитного ліміту. Онлайн кредит 20000 грн банк зазвичай видає тим користувачам, які використовують карту в якості основної.

Причини відмови кредиту на карту монобанк

Відмовити у видачі мікропозик в цьому банку можуть, якщо позичальник намагається зробити шахрайські дії:

 • невірно вносить персональні дані (причому випадкові помилки теж можуть привести до відмови, тому важливо перевіряти анкету);
 • вводить в оману компанію, вказуючи завідомо неправдиві параметри про працевлаштування, сімейний стан, розмір заробітної плати та ін .;
 • пробує взяти кредит на ім’я іншої людини.

Також не вдасться оформити позику, якщо зазначений на карті термін дії вже закінчився. Видається пластик зазвичай на 4 роки. Після закінчення цього періоду картку необхідно замінити.

Кредит 10000 грн в Монобанк можна отримати тільки в разі, якщо вам схвалять відповідний кредитний ліміт по карті. Будьте готові до того, що спочатку в потрібній сумі можуть відмовити. У майбутньому можна подавати нові заявки на перегляд розміру кредитного ліміту.

Займ на карту не виходячи з дому можна оформити не тільки в Монобанк. Ще один ефективний інструмент – МФО. Ви можете зайняти до 10000 грн віддалено, звернувшись в Є-гроші.

Як взяти кредит на карту монобанк з Є-гроші

Якщо для вас найбільшу важливість має терміновість і простота отримання позикових коштів, то краще цікавитися, не як отримати кредит на карту монобанк, а як скористатися онлайн-позикою від E-Groshi. Нижче ми надамо вам докладну інформацію про умови кредитування в МФО.

Видача мікрокредиту в компанії Є-гроші проходить в 7 основних етапів:

 1. Реєстрація на сайті в віддаленому режимі.
 2. Заповнення онлайн-анкети із зазначенням банківської картки, контактів, реквізитів документів і персональної інформації.
 3. Вибір умов мікрокредитування: термін, сума.
 4. Подача заявки позичальником.
 5. Розгляд звернення кредитним роботом.
 6. Повідомлення позичальника про рішення видачі позики.
 7. Зарахування коштів на рахунок.

Як бачите, процедура видачі мікрокредиту в Є-гроші проходить набагато швидше в порівнянні з тим, як видається позика на карту монобанк. Наше МФО – найкраще рішення для тих клієнтів, яким гроші потрібні терміново і без відмови. Шанси на отримання мікрокредиту є навіть у користувачів з негативною кредитною історією.

Займ за 10 хвилин в Монобанк можна отримати тільки в тому випадку, якщо у вас вже оформлена кредитна карта. Якщо ж її немає, тоді простіше і швидше отримати гроші в МФО Є-гроші.

Умови для позичальників

У порівнянні з тим, як взяти кредит в монобанк онлайн, відбір позичальників для кредитування в компанії Є-гроші проходить набагато простіше. Потрібно відповідати базовим вимогам, під які підходить велика частина жителів нашої країни.

Умови подання заявки на мікрокредит у МФО Є-гроші:

 • повноліття, але не старше 60 років;
 • постійне проживання в Україні;
 • українське громадянство;
 • подавати заявку може тільки той, на чиє ім’я оформляється позику.

Також вам знадобиться номер телефону, до якого є доступ. Це необхідно для підписання кредитного договору за допомогою введення на сайті коду, який прийде на вказаний при реєстрації мобільний.

Документи для оформлення

Активне працевлаштування, довідка про доходи та інші офіційні підтвердження зайнятості позичальника при зверненні в МФО не потрібні. Про суму 

щомісячного заробітку доведеться згадати разово при заповненні анкети, проте нічим підтверджувати це не потрібно.

Для подачі онлайн-заявки на кредитування досить 2 документів:

 • ІПН;
 • паспорт.

Нові клієнти МФО Є-гроші займають в нашій компанії від 500 до 10000 грн під 0%. Повернути позикові кошти можна протягом місяця. При повторних зверненнях сума і термін можливого кредитування зростають.

 

Як повернути гроші

Картка

В Особистому кабінеті ви можете оплатити кредит з допомогою будь-якої банківської картки.

Погашай

Оплатити кредит або внести суму для його продовження ви можете легко і просто. В поле "Особистий рахунок" на головному екрані введіть номер вашого договору та натисніть на кнопку "перевірка заборгованості". Введіть ваш номер телефону і суму для повного погашення або пролонгації (під полем введення буде відображатися точна сума для тієї чи іншої операції). Далі ви побачите ваше прізвище ім'я по батькові та суму боргу. Вам необхідно буде погодитися з умовами користування сервісом (умови публічної пропозиції) після чого натиснути кнопку "оплатити". Ви перейшли на сторінку платіжної системи, де вам необхідно вказати номер вашої картки складається з 16 цифр, термін дії карти (мм \ рр) а також ваш CVV код який вказаний на зворотному боці вашої карти. При натисканні кнопки "сплатити" з вашої картки буде списана сума для погашення вашого договору. Будь ласка, виберіть необхідну операцію: Повна оплата кредиту / Продовження договору на 10 днів / Продовження договору на 20 днів / Продовження договору на 30 днів

Термінал самообслуговування Сіті 24

Також, Ви можете оплатити позику або оформити пролонгацію через термінали "Сіті24". Для цього у вікні "Пошук послуги" просто введіть "Є-гроші" для знаходження нашої компанії. Далі, виберіть необхідний вид послуги (погашення / пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги, необхідно ввести повний номер договору кредиту. Далі натисніть кнопку "далі", одразу ж автоматично з‘явиться Ваше ПІБ (звіртеся з коректністю даних), треба натиснути кнопку "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де сума “до” – і є сума для погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з наведених чеком. Якщо оплата буде через сайт "Сіті24", необхідно виконати такі ж самі кроки, тільки суму необхідно вводити перед оплатою (Ви не зможете ввести суму більше, ніж сума до закриття). При пролонгації на сайті Сіті24, введіть номер договору, введіть 1 грн до оплати і система видасть суму для пролонгації. Для оплати через сайт Сіті24 натисніть сюди

Термінал самообслуговування 2Сlick

Через мережу терміналів "2Сlick". Для цього у вікні пошуку досить ввести "Є гроші", для знаходження нашої компанії. Далі виберіть необхідний вид послуги (Погашення кредиту/ пролонгація 10 / пролонгація 20 / пролонгація 30). Після вибору послуги необхідно ввести повний номер кредитного договору. Після введення договору і натискання кнопки "далі" автоматично будет відображено Ваше ПІБ (звіритеся з коректністю даних), після необхідно натиснути "Далі". Наступним кроком внесіть оплату, де максимальна сума до внесення і є сума для повного погашення кредиту. При пролонгації буде відображена фіксована сума до внесення. Оплату через термінал можна зробити тільки готівкою. Після оплати можна роздрукувати чек / сфотографувати екран терміналу з відображеним чеком. Для оплаты через сайт 2Сlick натисніть сюди

Термінал

Щоб погасити кредит в терміналі самообслуговування, скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Інтернет-банкінг

Щоб погасити кредит в Інтернет-банкінг скористайтеся нашими реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Відділення банку

Оплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ", р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк "ПУМБ", ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Приклад розрахунку процентної ставки

Приклад заснований на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєвчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,00 % Річна процентна ставка (365 днів) = 730% Сума позики - 1000,00 грн. Термін користування позикою - 10 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,00/100 = 20,00 грн. Відсотки за 10 днів = 20,00 * 10 днів = 200,00 грн. Сумма відсотків до повернення - 200,00 грн.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Є ГРОШІ КОМ» Код за ЄДРПОУ: 43067861, Юридична адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 1 Банк одержувача: АТ "Пумб" Рахунок IBAN: UA493348510000000000265021576 email: [email protected] Cвідоцтво про реєстрацію ФК № 1247, код фінансової установи: 13. Реєстраційний номер запису 13103998 від 17.09.2019 року, Тел. (служба підтримки): 0800 300 330

Термін погашення кредиту від "Є Гроші Ком"

Термін до 30 днів: Мінімальний термін користування позикою - 1 день. Максимальній термін корисування позикою - 30 днів. Орієнтовна річна процентна ставка становить 730,00%

Державне врегулювання

Національний банк України, який здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг. Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська 9 тел. 0800 505 240

Відгуки наших клієнтів
Анюта
Добра компанія. Багато разів брала позику. Все прозоро і відсотки менше ніж в інших компаніях. Величезне дякую!!!
Ганна
З другого разу отримала схвалення, в банку зіпсувала собі історію і тепер не всі дають, але тут все отримала, все добре, дякую!
Ваня
Минулого тижня взяв гроші і вже повернув так як була ЗП, не знав як поповнити але зв'язався з оператором і все пояснили.
Віра Іванівна
Взяла кредит і відразу не зрозуміла як його повернути але в меню сайту знайшла інформацію по оплаті сьогодні оплатила. Дякую все добре
Читати всі відгуки
Ми видаємо

По містах

Коментарі

Рейтинг: 5 - 1 коментар (ів) про кредит на карту Монобанку
Маріана Барановська
Я клієнт компанії Є-гроші вже більше двох років. З крайнім кредитом майже зірвала термін і ледь не залізла у прострочення, але вчасно зрозуміла, що є така річ як ПРОЛОНГАЦІЯ. Кредитна історія збережена, а це важливо. Репутація моя теж залишилася не підмоченою. Спасибі менеджерам компанії, що допомагають консультаціями.

Залишити коментар

Питання та відповіді

Де можна погасити кредит на карту монобанку?

Способи через які можна погасити кредит на карту монобанку:

 • Особистий кабінет;
 • Термінал самообслуговування;
 • Каса банку;
 • Інтернет банкінг;
 • Термінал “Сити 24”;
 • Термінал “2 Click”.
Які документи потрібні для оформлення кредиту на карту монобанку?

Необхідні документи для кредиту на карту монобанку:

 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний номер платника податків (ІПН).
Як оформити перший кредит на карту монобанку?

Для оформлення кредиту на карту монобанку, нам буде потрібно:

 • Натиснути на кнопку «Отримати кредит»;
 • Увійти або пройти реєстрацію в особистий кабінет;
 • Вибрати термін і суму кредиту;
 • Заповнити всі дані в профілі;
 • Залишити заявку на онлайн кредит;
 • Підписати договір і отримати гроші.